* Jak se bránit proti psychickému, nebo třeba i EMP útoku, směrovaného někým či něčím na vás, nebo na vaši elektroniku Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Ako vždy pretože navždy :-) ,,láska ""

Ako vždy a aj navždy láska , prečo ? Lebo som sa tak rozhodla :-)

Vo vesmíre sme všetci jednotou ,v zdroji večného tvorenia v dokonalosti božej lásky .
Tu na Zemi cítime neustálu oddelenosť ,z ktorej plynú emócie negativity .V človeku sa odohráva nenávisť k druhému pretože nie je ním .Z nepochopenia tohto stavu vzniká bolesť .
Ked prídeme k pochopeniu že sme všetci jednotou vo Vesmíre ,že pochádzame všetci z jediného božského zdroja lásky ,tak Náš pohľad narastie nad Nás .Narastie nad negativity ,narastie nad nezhody a bolesť .Vtedy začneme byť Pozorovateľmi samých seba . Prenesieme sa nad čas a priestor kde príjmeme samých seba aj s negativitami , s bolesťou v pochopení že práve túto skúsenosť sme si mali prežiť ,že je to len stav ,že je to len emócia ,nič viac ,iba dotyk s iným svetom .My sme a aj navždy budeme láskou vo všetkom a všade navždy :-)

Mužom a ženám

Prišiel čas skoncovať zo vzťahmi ktoré sú nefunkčné ,neplodné a nenaplňujúce .
Manželstvá ktoré sa udržujú pre povinnosť zo strachu ,alebo z iných dôvodov falošnej pretvárky v závoji zabudnutia uskutočnenia pravej podstaty partnerstva sú u konca .
Muž potrebuje pre seba ženský aspekt v sebe a žena mužský aspekt . Ich sexualita ,kundaliní energia je na vyššej úrovni senzibility, ako vie veľa krát posúdiť sám človek rozumom .Veľa vzťahov je postavených na rozume , na vonkajšej kráse ,na ďalších aspektov čo nie je samotnou podstatou dvoch ľudí .Potom je vzťah udržiavaný skôr z pozície pracovného systému ako v skutočnosti naplnenia dvoch princípov ktoré sú stále tak v oddelenosti .Týmto sa táto oddelenosť len prehlbuje aj keď sú videní pre vonkajšok spolu .Tu vznikajú rozvody ,nefunkčné vzťahy , nešťastní ľudia , vzniká nerovnováha ktorá vyúsťuje v boj týchto dvoch pohlaví .

Zena je spjatá zo Zemou . Zˇena žijúca v tejto realite si neuvedomuje svoju ženskosť zrodenú zo Zeme ,zo všetkých zemských živín , kvetov ktoré pokrýva táto planéta .Tieto kvety sú aj v bunečnom systéme samotnej ženy ,všetky jazerá ,hory ,prírodné krásy ktoré sú zrodené Zemou , tak isto je aj všetko obsiahnuté v tom istom zložení v bunečnom systéme ženstva .Viete si to predstaviť ? len to nie je prebudené ,pretože Nás to nikto nenaučil takisto ako muža nikto nenaučil že je bojovníkom ,silou ktorá je zrodená z večného ohňa drakov ,ktorých živila matka drakana ,nevedia že bojovali v Apokalypse ,že sila muža je v múdrosti .Samotný je zrodený aby ochraňoval svoju Zem ,svoju matku .Na to ho Zem povolala a vychovala ako svojho ochrancu .Prijala ho ako semeno draka a bieleho orla aby ho porodila ako svojho syna .A keď žena zrodená krásou tejto zeme a muž ochranca jej krásy pochopia svoj osud naplnenia oboch princípov tak sa stretnú dva Vesmíry a v radosti sa Zem zachveje a nastúpi svoj ďalší zrod Nového .

Toto leto sme nastúpili nový cyklus prijímania lásky .Láska je, bude a aj bola .Jediné čo nebude je faloš ,pretvárka ,závisť ,peniaze ,matéria ,to všetko je dočasné a bezvýznamné .Všetko prestáva fungovať kde nie je srdce .Všetko kde je niečo iné ako srdce sa rozpadá a nefunguje .Ak pretrvávame v nefunkčných vzorcoch tak Nám to dáva kopance z každej strany .Ako keď sme malými deťmi a robíme chyby ,tak isto sme vedení od rodičov a tak Nás teraz momentálne vedú nové energie , energie už Novej Zeme .Kde sa necítite komfortne a príjemne ,jednoducho odíďte .Momentálne riešte len samých seba ,ku každému koho stretnete sa chovajte s pokorou a úctou .
Naopak kde sa cítite príjemne tam choďte ,keď Vám niečo hovorí že nemôžete kvôli starým vzorcom nepočúvajte ,počúvajte len svoje srdce . .Srdce je tam kde sú neni otázky ,srdce je tam kde Vás to nenakope zo žiadnej strany ale ide to v čistej línii .Preto Nový svet bez hraníc môže byť iba pre pripravených a aj preto zažívame momentálne dni v učení aby sme sa prepracovali k dokonalejšej bytosti ktorá je pokornejšia a vnímavejšia ako k sebe tak aj k okoliu - .,Toto je evolúcia v ktorej sa momentálne nachádzame , toto je už tá zmena ktorá je Tu a Teraz . Nech sme všetci silní ,nech sme otvorení každodennej zmene ktorá sa deje v prospech Nás všetkých a hlavne nech muž vidí v žene skutočnú ženu a žena v mužovi skutočného muža .
,,Navždy láska biely orol ..povedala pre 15000 rokmi kňažka rádu bieleho orla v Atlantíde svojmu Zarkimu mužovi rádu čiernych bojovníkov čo ochraňoval i Atlantídu ,,Zbohom zaznelo z ich úst .. ,nevedeli kedy sa stretnú ,ale vedeli že ich srdcia splynú v jedno.A dnes, niekde Tu a Teraz opakujem a píšem ich slová lásky ...Navždy láska biely orol ...a je len na Vás či sa vzdáte všetkého čo Vás drží stretnúť svojho bieleho orla . ...a pocítiť ten stav večnej lásky aj keď by to bolo na jeden jediný okamžik ktorí je tak silný že vydrží tisícky rokov ...

tretí rozmer
človek uvedom si že si sem prišiel pre skúsenosť ,pre skúsenosť si okúsiť sám život ,pamätaj si že si božia bytosť, si slobodný a len ty máš rozhodovať o svojom bytí...
TVOJIM OSUDOM SI TY SáM
Mia Zarki

Prosím dovol mi Ta milovať
dovoľ mi naplno otvoriť do krásy ten cit čo cítim v svojom srdci....
Dovoľ mi sa Ti plne odovzdať, k lásky K tebe.........................
Moje telo sa chveje túžbou po Tebe ,moj milovaný
Neviem odkial si prišiel...............................................................
a ani neviem aké si prežil veci v svojom živote...............................

ale viem že to všetko Ta priviedlo kumne......................................

 

Pretože to bolo moje volanie srdca

to bola moja túžba mojho ženstva čo Ta volala.............................

 

a to bolo tvoje srdce čo počulo ten hlas

a to bol tvoj muž v Tebe čo sa nechal unášať tým prúdom života

 

Preto sme sa stretli.................................................................

Preto moja túžba po Tebe je neuhasínajúca

    si moj muž vomne a ja v Tebe tvoja žena

     milenci v jednom dychu spolu

túžiaci len po splynutí

oddelení od sveta ľudí

oddelení od mamonu a vzťahov idelizácii doby

Teraz ty a a ja v tejto chvíli je prítomnosť lásky ktorá je večnou silou neumierajúcej láskou  dychu jediného všadeprítomného boha

 

..Navždy láska biely orol ....

 

Zobrazení: 1381

Komentář přidal(a) Lenka dne 28.Srpen.2012 v 9:53

Děkuji, děkuji, děkuji .... namasté!

Komentář přidal(a) Rhodes dne 28.Srpen.2012 v 17:00

nasli ste uz niekto tusvoju polovicku... myslim tu skutocnu duchovnu???

Komentář přidal(a) Mia dne 29.Srpen.2012 v 9:24
Komentář přidal(a) grétka dne 29.Srpen.2012 v 12:57

Naozaj zaujimavy clanok, uz som ho citala. Mna v nom zaujalo najma toto:

A ako to bude prebiehať tu ? ,obyčajne v tejto realite nič nebude fungovať štandardne pri stretnutí ,systém pri udržaní svojej moci dal do programu presné vzorce vzťahov aby sa dvojpaprsky nepárili , pretože takéto spojenie oslabuje a dekóduje ich systém,Ako to vyzerá online ? asi tak že všetko čo si naplánujete je naopak , ak chcete si udržať štandard a neradi riskujete akúkoľvek stratu, zamestnanie , alebo odkrytie ľudí spod ich masiek , tak Vám radím nepárovať sa s dvojpaprskom:-) Ale my sme predsa na čistom bielom liste, tak pokračujeme :-) stretnutie takýchto dvoch buniek je bez bezmyšlienkovité , sú ako dve deti , vedia len že chcú byť spolu a sibalba ich udržuje v naprostej dokonalosti ich bytia v prítomnosti . Ak pochopia že pravá láska neočakáva , nepotrebuje, nechce a nežiada a dokážu sa dostať do trojrozmernosti myslenia 

Komentář přidal(a) grétka dne 29.Srpen.2012 v 15:47

Ja tomu nerozumiem. Chcete povedat, ze vzostup bude uz teraz?

A nutne to musi znamenat tmu? Mam doma len male tortove sviecky :D

Komentář přidal(a) grétka dne 29.Srpen.2012 v 16:02

Lumir, je mozne, ze sa to udeje skor? Uz tri dni som zase v Matrixe.

Komentář přidal(a) Rhodes dne 29.Srpen.2012 v 17:52

"nahodou" ma napadlo ze by sa aj toto sem mohlo hodit:)

RUKOPIS MÁŘÍ MAGDALENY

http://www.inner-light.ning.com/forum/topics/rukopis-mari-magdaleny

Komentář přidal(a) grétka dne 29.Srpen.2012 v 18:01

Anton, jednu noc som celu nespala a ani si nesla lahnut a druhu o tretej v noci. To je tam, ked v zivote vidis sci-fi. Ale moze sa mi to len zdat.

Ano, rukopis Magdaleny sa sem hodi.

Komentář přidal(a) Mia dne 29.Srpen.2012 v 22:43

...Hlavne sa ukludňnte :-)))

samozrejme že sa všetko už deje a sme v evolučnom dianí a priamo :-) len tým že to žijeme nemožme si to až tak uvedomovať ,z pohľadu budúcnosti prechádzame niečim výnimočným ! a to asi tak že prestupuje naša nižšia forma bytosti do vyššieho levelu --.Inokedy v histórii tejto planéty sme museli fyzicky umrieť ale tento prerod sa deje na úrovni transformácie a to je fakt Pecka ! nechcite to úplne pochopiť ,pretože tým že budete zahlcovať svoju myseľ otázkami a nebodaj strachmi Vám nepomôže,Féwa je cesta od Plejádanov k Nám ,veľa vecí je aj symbolických tak isto aj ako naša smrť ,lebo verte neverte ,My v skutku umierame ...nerobte si starosti a nechajte umrieť aj vaše strachy ,ponorte sa samy do seba ,dýchajte ,choďte do prírody a nechajte sa unášať novým Vánkom Nového sveta :-)  

Komentář přidal(a) Piškota dne 31.Srpen.2012 v 18:27

velmi pekné..velmi pekne..veelmi peknee...

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí - ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDE, ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Jak koronavirus pro Čechy změnil režim na hranicích evropských států Podrobnosti ZDE.

* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

KOLOSÁLNÍ podvod, aneb co že se to vlastně děje, a proč pak?

KOLOSÁLNÍ podvod, aneb co že se to vlastně děje, a proč pak? * * Americké CDC přiznává, že covid-19 nikdy neizolovali Podrobnosti ve videu i v textové podobě…Zobrazit další
před 18 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Operace “Bouře” a ZMĚNA SOCIÁLNÍHO ŘÁDU NA PLANETĚ ZEMI uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Co myslíte, co tak asi mohlo být v tom míči, který Putin předával Trampovi, když se hecker Snowden skryl před globalisty (deep state) v Rusku? Ne-dobré zprávy: Služebníci Rothschildů…"
před 22 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Buď a nebo – brzy dojde k něčemu ne-očekávanému uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Co myslíte, co tak asi mohlo být v tom míči, který Putin předával Trampovi, když se hecker Snowden skryl před globalisty (deep state) v Rusku? Ne-dobré zprávy: Služebníci Rothschildů…"
před 22 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
před 23 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
před 23 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Příspěvek do blogu uživatele Uno Universus
včera
benekx je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Po vzostupe – bezduché 3D uživatele Ywet.
"* Update 21.11.2020 Michael Love Video ZDE. Tím se zdejší anorganický Matrix rozpadne a s tím i bezduché entity a umělá inteligence."
včera
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Dokument z roku 2010 předpověděl dnešní pandemii a odhaluje plán pro nový světový řád Video ZDE. Stačí si poslechnout tu část začínající časem videa: 21:37.…"
pondělí
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Ako zajtra BEZ negatívneho testu. Důležitá zpráva pro všechny, nejen pro ty, kteří se nezúčastnili šílenství Maťovičova testování uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Jak postupovat pokud budete nuceni jít na povinné testy či na povinné očkování: Je to velice lehké a hlavně účinné. Prosím, potom napište Vaše zkušenosti. Co…"
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Hysterická opatření ohledně kovidu19 neskončí, dokud nedojde k povinné vakcinaci VŠECH obyvatel, nebo dokud KONEČMĚ neprozře dostatečné množství lidí, které si tento fašistický diktát už NENECHÁ líbit uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Bouře je na nás 11.10.2020 Eliza Ayres Video ZDE. * Zasvěcenci potvrzují: Prezident trump byl perfektně připraven na pokus o krádež voleb! Uvedeno ZDE. (bývalý vysoký úředník…"
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
neděle
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Naléhavé varování, "vakcína" proti Kovidu obsahuje nanotechnologie, které trvale změní lidské DNA. Proto si v žádném případě tuto "vakcínu" nenechte vnutit! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Velký Reset aneb fašisticko-globalistická agenda Uvedeno ve videu i v textové podobě ZDE. * Biologická zbraň COVID-19, Energetická zbraň 5G, Chemické zbraň chemtrail & Hybridní zbraň…"
sobota

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby