* Jak se bránit proti psychickému, nebo třeba i EMP útoku, směrovaného někým či něčím na vás, nebo na vaši elektroniku Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Ako prispieť vlastným podielom a zdielať správy o zatýkaní Kabaly

05.03.2012 17:53

Ako prispieť vlastným podielom a zdielať správy o zatýkaní Kabaly

 

 
 
Ako prispieť vlastným podielom a zdielať správy o zatýkaní Kabaly.
Jednoducho: Copy & Paste, zábava pre celkú Vašu rodinu!
 
Galaktická Federácia Svetla nás uistila, že akonáhle vhodný počet našej ľudskej rodiny pochopí, čo  bezprostredné zatknutie mnohých členov Kabaly znamená pre ľudstvo, tak ľudstvo sa konečne oslobodí od tyranskej vlády vašich utláčateľov a z okov chudoby a dlhov a my budeme vydávať svedectvo o týchto udalostiach každý deň. Galaktické veliteľstvo nás požiadalo, aby sme vykonali všetko z našej strany a tieto informácie zdieľali široko ďaleko a nasledujúce oznámenia sú vytvárané, aby nám pomohli v plnení tejto úlohy. Prosím, neváhajte skopírovať a vložiť tieto nasledujúce slová na váš  Facebook a do každej online sociálnej siete, ktorej ste členom a preposielajte tieto textky, alebo odkazy na ne svojej rodine a známym. Vo veľmi krátkom čase spoločne dosiahneme náš cieľ.
 
 (* Užitočná rada * Ak sú fotografie s týmto oznámením na Facebooku a budete to chciet zaslať na  stránku 'Facebook Notes', tak to žialbohu nefunguje,príčina je to, že system vyhlási, že príspevok obsahuje príliš veľa slov. Treba posielat len text bez fotografií. Toto sa odporúča, aby sa príspevok dostal na vašu hlavnú stránku Facebooku ).
 
My teraz prerušujeme vaše životy S život meniacou správou!
 
Celý život ste čakali na dobré správy a tento deň konečne prišiel. Veľmi skoro budete svedkami rozsiahleho masového zatýkania po celom svete a budú zatknutí mnohí muži a ženy, ktorých považujete za vašich svetových politických a finančných predstaviteľov. Tieto zatknutia zasiahnu vysoko do americkej vlády a zahŕňajú mnoho členov finančného a bankového sektoru. Mnohé z týchto mien okamžite spoznáte, aj keď niektorí možno nie hneď, ale všetci sa aktívne zúčastnili závažných zločinov proti ľudu, takže naše národy zbankrotovali a oni vyplienili naše ťažko zarobené peniaze.
 
Tieto zatýkania sú prelomové a tieto zatýkania zmenia planétu Zem. Ľudstvo sa konečne oslobodí od svojvoľnej kontroly spod týchto priekupníkov so silou, všeobecne známou ako Kabala. Tieto zatýkania by nemali byť žiadnym prekvapením pre mnohých z nás, lebo my všetci vieme v hĺbke duše, že je niečo veľmi v neporiadku s týmto svetom, miesto, kde ste toľko nocí spali hladní a v strachu, zatiaľ čo niekoľko ďalších málo vlastnilo milióny alebo miliardy, ale aj bilióny dolárov, vycucali výsledok práce ľudí. Bolo vždy dosť bohatstva na tejto planéte, ale tých pár mužov a žien si odelili pre seba doslova všetko bohatstvo vášho sveta, takže len omrvinky zostali pre zvyšok a my sme sa o ne museli biť. Na základe týchto zatýkaní, toto všetko sa teraz zmení.
 
Mnoho nových projektov bude okamžite vykonané pod novým vedením mužov a žien tej najvyššej bezúhonnosti, ktorí sa zaviazali k obnove vášho sveta do bezchybnej utópie, ktorým kedysi bol, riadený ústavnym a pravdivým demokratickým procesom. Existuje mnoho mužov a žien, ktorý sa venuje tejto veci v celej americkej vláde, aj agentúry v päťuholníku, armády, finančný sektor, rovnako ako súkromné podnikateľské sféry, ktorí vynaložili toľko svojho života v tomto úsilí a sú tak dychtiví predložiť ľudstvu  nový systém hojnosti, na ktorom pracujú tak usilovne v tajnosti niekoľko rokov s našou pomocou. V rámci tohto konania, budú obrovské sumy bohatstva, ktoré boli odcudzené ľuďom, prerozdeľované prostredníctvom programov, z ktorého bude mať veľký prospech každý muža, žena a dieťa na tejto planéte. Nikto nebude prehliadnutý a na nikoho nebude zabudnuté.
 
A je tu toho viac.
 
Po zatknutí mnoho členov Kabaly, začne druhá fáza tejto operácie. Dnes váš svet navštívilo veľa duchovne osvietených bytostí, ktorí sa chcú stretnúť s otvorene svojej staredáavnou rodinou. Títo duchovne pokročilých muži a ženy sú pomocou pri odzbrojovaní Kabaly, ktorá ovláda väčšinu svetovej armády a vlastní vysoko pokročilé zbraňové systémy. 
 
Títo pokročilé predkovia ľudstva vyzerajú rovnako ako my, aj keď existujú aj iné bytosti, ktoré nevyzerajú ako my. Všetci sú Nanebovzaté duchovné bytosti, ktoré sú tu len preto, aby nám pomohli vykonať zmeny, všetci vieme hlboko vnútri, že je potrebné vykonať zmeny. Tieto bytosti sú pôvodný plánovači tohto sveta a sú z rovnakej vyspelej civilizácie, ktorá vytvorila rad veľkých archeologických záhad, ako sú pyramídy v Egypte. Nie sú cudzie pre nás vôbec, pretože sme predkovia, všetkých z nás.
 
Veľmi dôležitý spoločenský experiment bol vykonávaný tu po mnoho rokov a každý z nás je jeho súčasťou. Boli sme tu, zdanlivo úplne sami, vynachádzali veci pre seba. Tento experiment je na konci a bol to obrovský úspech. Teraz sme sa zmierili s našimi bratmi a sestrami z hviezd a oni sú vítaný do väčšieho galaktického spoločenstva.
 
Keďže existuje mnoho svetov, ktoré sú pod mnohými menami, je jednoduchšie na ne odkazovať v tejto dobe podľa mena ich mierového spojenectva: Galaktickej federácie Svetlá a velitelstva Aštar.
 
Na základe týchto zatknutí a našeho opätovného stretnutia s našou hviezdnou rodinou, všetky problémy nášho sveta rýchlo a hladko vstúpia do vyrovnania nášho nového Zlatého veku spoločnosti prostredníctvom vedenia duší čistých od srdca a zámeru. Prostredníctvom celosvetovej komunity úsilia, všetky vojny, hlad, chudoba, choroby a znečistenie čoskoro sa stanú minulosťou, rovnako ako naše životy každodenného otroctva. Pokročilé technológie nahradia našu potrebu práce a uvoľnia naše životy a všetci budú mať možnosť nasledovať všetky tvorivé sny, aké kedy mal.
 
To všetko začína s hroziacim zatknutím mnohých členov Kabaly a tieto zatýkania sa uskutočnia, akonáhle dostatočný počet obyvateľov vašej planéty, si uvedomí to, čo toto konanie bude znamenať pre vašu spoločnosť. To je dôvod, prečo čítate tieto slová dnes, rovnako ako mnoho členov vašej ľudskej rodiny robí všetko pre to, aby sa o túto správu podelili s vami a odviedli svoj diel práce na scéne v našej civilizácii a nový zlatý vek mieru, slobody a prosperity pre každého človeka , ženy a deti po celom svete. Oslavy po celom svete, sú určite vhodné a povzbudzuje vás do nich Galaktická Federácia Svetla, je dôležité, aby ľudia videli tieto zatýkania ako dobrú správu a nie ako zlú.
 
Prosím, účasťnite sa v tejto veľkej veci zdieľaním tejto správy na Facebooku a ďalších online sociálnych sieťach. Toto je vaša šanca naozaj niečo zmeniť a byť vodcom vášho druhu. Ak my všetci z našej strany prispejeme k šíreniu tejto správy, budeme všetci svedkami týchto vysoko profilových zatýkaní  po celom svete a to bude pre vás znamenie, že všetko čo ste práve prečítali, je pravda.
 
We are the Galactic Federation of Light.
Sme Vaša Galaktická Federácia Svetla.
 
Priamy a doslovný preklad  channelingu cez Grega Gilesa


Viac tu: http://www.pomoczosvetla.sk/news/ako-prispiet-vlastnym-podielom-a-z...

Zobrazení: 1758

Komentář přidal(a) Ization dne 6.Březen.2012 v 6:13

Nemeckí žalobcovia podali 80 trestných oznámeni a vykonali mnoho za...
MUNICH, (Reuters) March 1 Police in several European countries have raided more than 80 properties in a probe by German prosecutors into stock market manipulation, the Munich prosecutors office said on Thursday.
The office's spokesman said the raids on Wednesday were into suspected cases of market manipulation, insider trading and fraud.
Fifty-three sites in Germany were searched, 29 in other European countries and four outside Europe.
He declined to identify the people or any companies under suspicion, saying only a double-digit number of people were involved.
"The investigation is at an early stage. The analysis could take a while," the spokesman said, adding that it could take years.
He said that there were "some similarities" to four recent Munich court cases where people running stock market newsletters and tip sheets targeted at retail investors had been tried for market manipulation.
Two of the cases, which also implicated members of a shareholder rights lobby group, have ended with confessions, suspended prison sentences and fines. The remaining cases are still being tried. (Reporting by Christian Kraemer; Writing by Ludwig Burger; Editing by Will Waterman)


MNÍCHOV (TASR) 1. marca polícia v niekoľkých európskych krajinách zaútočila na viac ako 80 nehnuteľností v rámci vyšetrovania nemeckých štátnych zástupcov pri manipulácií burzy, Mníchovský štátny zastupiteľ to povedal vo štvrtok.
Hovorca úradu uviedol, že  nájazdy vyšetrovateľov zo stredy sa týka podozrenia z manipulácie s trhom, obchodovanie zasvätených osôb a podvodu.
53 lokalít v Nemecku bolo prehľadaných, 29 lokalít v iných európskych krajinách a štyri lokality mimo Európy taktiež. Odmietol identifikovať osoby alebo nejaké firmy, ktoré su priamo v podozrení, hovoril iba o dvojcifernom počte ľudí, ktorí sú zapojení.
"Vyšetrovanie je v počiatočnej fáze. Analýza môže chvíľu trvať," povedal hovorca a dodal, že to môže trvať roky.
Povedal, že tam sú "určité podobnosti" v štyroch posledných prípadoch v Mníchove, keď ľudia, ktorý mali na starosti spravodajstvo o kapitálovom trhu a špičky listov zameraných na retail boli súdený za manipuláciu s trhom.
Dva z prípadov, ktoré tiež mali na starosti členovia lobby práv akcionárov skupiny skončili s odsúdením a trestami odňatia slobody a pokutami. Zvyšné prípady sa stále vyšetrujú.

Článok preložený z guardian.co.uk
(Reporting Christian Kraemer, písanie Ludwig Burger; Editácia Will Waterman, preklad YurYno)
http://plejadane.blogspot.com/
Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 6.Březen.2012 v 19:58
Komentář přidal(a) Ladislav dne 6.Březen.2012 v 21:29

Pokiaľ ešte systém počíta, že bude  manipulovať s davmi, nezaškodí pred davom vystúpiť a vysvetliť mu , čo sa vlastne deje a prečo. Aj to je jeden zo spôsobov ako si vytvárame svoju realitu. Povedal by som, že povolaní sú povinní národu hlásať pravdu. Až potom môže dôjsť k  ľachšiemu  pochopeniu a porozumeniu.

Komentář přidal(a) Ladislav dne 6.Březen.2012 v 23:41

Bez náležitého vysvetľovania márna naša snaha.

Komentář přidal(a) Ization dne 7.Březen.2012 v 5:44

31.3.2012 bol určený termín DEADLINE pre KABALU

Skupina, ktorá tvrdí, že začala americkú, francúzsku a ruskú revolúciu, dostala ultimátum na 31. marca 2012, keď musí bezpodmienečne odstúpiť celý výbor 300, potvrdil to aj hovorca výboru 300 "Alexander Romanoff." Okrem toho, Princ Harry bol v kontakte so skupinou a osobne sa zaviazal, že prevezme kompletn[ kontrolu nad britskou kráľovskou rodinou z rúk kráľovnej Alžbety. Existujú náznaky, že odstúpilo viac než tucet vysokých bankárov a bol zistený 15 biliónový dolárov podvod vo Veľkej Británii a 6 biliónov dolárov podvod v Taliansku, kde toto varovanie nebrali vážne. Taliansky prípad je zjavný najmä preto, že jeden zo zadržaných osôb bol bývalý premiér Silvio Berlusconni. Okrem toho je plánované stretnutie tento týždeň medzi zástupcom White Dragon - biely drak a zástupcom rodiny draka v kontinentálnej Ázii, aby diskutovali o vytvorení meritokraticky riadeného hospodárstva.

Americký minister financií Timothy Geithner bol zatknutý, vypočutý a prepustený;

ázijské rokovania pokračujú.


Prebiehajúca finančná vojna sa zrýchľuje a zatýkanie a atentáty je vidieť na oboch stranách. George Bush senior a Bill Gates boli zatknutí minulý týždeň za sabotáž nového finančného systému po tom, čo v ňom mal namočené prsty Timothy Geithner, hovoria zdroje Pentagonu. Federálny rezervný úrad a ich Kabalistický zločinecký syndikát zavraždil lord James Blackheath 29. februára, potom, čo on odsúdil krádež Kabaly vo výške cca 15000000000000 ameríckých dolárov v britskej Snemovne lordov. White Dragon Biely - biely drak sa medzitým zasadzuje o okamžité zatknutie a výsluch bývalého hongkonského policajného šéfa Petra Stevensa.
Zverejnil Yuryno
http://plejadane.blogspot.com/
Komentář přidal(a) Ladislav dne 7.Březen.2012 v 10:38

Všetko sa vytriedi svetlom, ktoré teraz prúdi do tohoto priestoru, a ktoréfyzicky neznesú všetci škodcovia. A je to jedno, či to budú kabalisti, či iluzionisti. Na názve članku nezáleží, je to zrejme len chyba prekladu, podstatný je obsah a ten predznamenáva, že je to dobrá správa. Ďakujeme za ňu.

Komentář přidal(a) Anka-veva dne 7.Březen.2012 v 22:08

podaj nám prosím nejaké informácie o tej fotke.

Komentář přidal(a) Anka-veva dne 7.Březen.2012 v 22:44

Tak to je krásne.Ozaj.Ja mám vraj troch strážnych,ale som ich nikdy nevidela,tobôž nie vyfotila.Len niekedy ich počujem.

Komentář přidal(a) Rhodes dne 7.Březen.2012 v 23:01

moze sa strazny anjel alebo anjeli zjavit ako luc svetla?

Komentář přidal(a) Ladislav dne 7.Březen.2012 v 23:08

Podľa mňa môžu, sú to éterické bytosti. Hovorí sa , že môžu vstúpiť do tejto reality aj v hmotnom tele, ale len výnimočne, napr. pri Tvojom veľkom ohrození. Ináč táto realita nie je pre nich, pôsobia skôr  energeticky v neviditeľných zatiaľ pre nás sférach..

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE. ❤ ❤ ❤

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí - ZDE.

* Jak koronavirus pro Čechy změnil režim na hranicích evropských států Podrobnosti ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDEZDE & ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Chcete nadále být jen loutkou prohnilého zotročujícího systému a nemít na nic čas, nebo se raději trochu uskromníte a začnete konečně být pánem svého času a svých unikátních tvůrčích schopností? ZDE.

* Nejlevnější státy světa kde se dá levně žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
před 6 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 15 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Matthew o klonování lidí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Gnostičtí ilumináti měli pravdu, skutečně máme co do činění se zlotřilou umělou inteligencí Uvedeno ZDE. Související články:* O klonovacích centrách, vriloch a únosoch…"
před 17 hodinami
Kateřina Müllerova je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
středa
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
středa
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Pojďme po pravdě pátrat uživatele Ina Obr
středa
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
středa
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
středa
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu 2. německá patologická konference uživatele Ina Obr
středa
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Uno Universus v komunitě Facebook.
středa
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Fulford aktualne uživatele Uno Universus
středa
Příspěvek do blogu uživatele Uno Universus

Fulford aktualne

     Navigace příspěvku Benjamin…Zobrazit další
úterý
Uživatel Zlobil Zlobivej přidal komentář k příspěvku do blogu .... Očkování  proti COVID -19 je dobrovolné !!!!!!! uživatele Ina Obr.
"...a opět stejná písnička...            Zase se někdo zcela záměrně snaží pokřivení pravdy! Opět informace vytržené z kontextu. Zcela záměrně je…"
úterý
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
úterý
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu ...... EU přechází od demokracie k tyranii uživatele Ina Obr
úterý
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
úterý
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
úterý
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu DEKLARACE ZA UKONČENÍ DISKRIMINACE A NÁTLAKU NA OČKOVÁNÍ PŘI VZDĚLÁVÁNÍ uživatele Ina Obr
úterý
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
úterý

© 2022   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby