MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Ak by túto obžalobu moslimov povedal EÚ politik, média ho označia za nepriateľa islamu


Vyšla však z úst prezidenta Egyptu Abd al-Fattah as-Sisisho, veriaceho moslima. Európske médiá túto z ich pohľadu nebezpečnú protimigrantskú a v podstate i protiislamskú reč as-Sísího zamlčali.

Predniesol ju koncom minulého roku pri príležitosti Svetovej konferencie islamskej mládeže, ktorá sa uskutočnila v Egypte.

Nasledujú z nej výňatky:

My moslimovia nemáme právo sa pýtať, prečo západné štáty zatvárajú pred nami svoje dvere.

Namiesto toho sa musíme pýtať, prečo sa takí Afgánci nestarajú o osud svojej krajiny, prečo sa navzájom 40 rokov vraždia a ničia svoju krajinu?

My sa navzájom vraždíme v našich krajinách a žiadame potom cudzie štáty, kde ľudia tvrdo pracujú vo dne v noci, aby potom plody svojej práce poskytli našim utečencom, ktorých naše vojny vyhnali z ich domovov.

Ak sme len trochu objektívni, tak potom musíme neúprosne kritizovať len a len nás.

Nie sú moslimskí vládcovia povinní byť spravodliví voči vlastným národom a urobiť všetko pre ich spokojnosť? Nie sú povinní zasadnúť za stôl a spoločne riešiť problémy a konflikty, ktoré sú medzi našimi národmi? Prečo tak neurobia?

Namiesto toho sme nahnevaní, keď štáty ako Taliansko, Rakúsko a už aj Nemecko uzatvárajú hranice, aby chránili ovocie tvrdej dlhoročnej  práce ich ľudí pre nich.  My len požadujeme od nich, aby ich dokorán otvorili.

A súčasne im chceme nanucovať našu kultúru, hoci ona je od ich kultúry nesmierne vzdialená a predovšetkým v tom je vzdialená, čo sa týka  pracovitosti a usilovnosti. Naša pracovná kultúra sa od tej ich extrémne odlišuje. Oni majú prísnu pracovnú morálku, odmietajú  nedbalosť, nedôslednosť, lajdáckosť. Tie naproti tomu sú u nás na každodennom poriadku a sú akceptované.

Zamýšľame našu moslimskú kultúru nanútiť iným. Ale prečo, akým právom?

Nanucujeme im našu kultúru  a berieme od nich všetko čo sa len dá, a to bez toho, aby sme za to niečo urobili. Takí sme, tak sa správame! Niektorí západní politici sa ma pýtali, prečo sme takí neproduktívni. Povedal som im, že máme také tradície a zvyklosti, ktoré zodpovedajú nášmu spôsobu života. Toto sa nedá zmeniť, lebo kto by sa o to pokúsil, tak vyprovokuje povstania a veľké nepokoje.

Požadujeme v cudzích štátoch, aby nám boli zaručené všetky ľudské práva, ale keď tam prídeme, tam, kde nás priateľsky a ochotne prijali, tak nás ani len nenapadne rešpektovať tamojšie zákony, zvyky, tradície a celú ich kultúru. Vôbec nemyslíme na to, že to všetko musíme bezpodmienešne rešpektovať. Nie, to nechceme a nie sme toho schopní! My chceme, aby nám otvorili dvere len preto, aby sme im potom robili samé problémy.

Viac ako  40 rokov sa moslimovia po celom svete navzájom ničia a vraždia.

Pritom mnohí chcú migrovať aj do Egypta. Nie! V žiadnom prípade nie! Moslimovia, riešte si svoje problémy vo vlastných krajinách!

Preto hovorím svojím Egypťanom:

Starajte sa o našu krajinu, namiesto toho, aby ste prosili iných otvoriť vám dvere. V Egypte je dosť miesta pre všetkých Egypťanov. Nesmieme sa ale navzájom vraždiť a všetko si ničiť. Lebo mladí ľudia budú z Egypta utekať. To musíme prekaziť.

Musíme vyriešiť naše problémy sami a skončiť krviprelievanie v našich moslimských krajinách.

Musíme upraviť naše vzťahy vedením úprimných dialógov. Nie som zásadne proti migrácii. A tým, ktorí našich ľudí prijímu, vyjadrím veľkú vďačnosť.

Ale, ak niekto zatvorí svoje dvere pred nami, tak to musíme plne akceptovať.

A pritom si musíme plne uvedomiť, že nemáme žiadne právo niekomu niečo vyčítať a keď, tak potom len nám samým!

 

Toto sú príkladné a neobyčajne rozvážne múdre slová múdreho moslimského prezidenta, ktorý v ničom nevyzdvihuje islam nad kresťanstvo a ktorý veľmi kriticky napomína moslimov, aby hľadali chyby a nedostatky vo vlastnom svete a urobili všetko preto, aby ich eliminovali.

Tento prezident si želá aj mier medzi moslimami a kresťanmi, a to presne v duchu veľkého egyptského prezidenta Anvara Sadata.

 

A keď ktokoľvek z našej kresťanskej kultúry použije voči moslimom podobné vyjadrenia a argumenty a bude preto istými európskymi politikmi a istými aktivistami označovaný za neonacistu, rasistu a nepriateľa islamu, tak sa môže odovolať na egyptského prezidenta, ktorému ani jeden z týchto atribútov nemožno priradiť.

———————————————-

Opat prislo niekolko úbohých „psích hlasov“ – ale ako sa na Slovensku hovorí : Takéto hlasy sa do neba nedostanu.

 

Zapamatat si dobre:

Mna nemozno nijako demontovat – ti, ktorí rozmyslaju a poznajú, ti su pri mne a tych je velmi vela. A ja som o.i. aj v slovach prezidenta, ktory povedal to co povedal!


Zdroj: ZDE i ZDE.


Když to přepošlete, uděláte kousíček dobré práce.


.

Zobrazení: 96

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 1.V.2019 v 22:08

* Muslimský duchovní popisuje, proč jsou muslimové líní a blbí. CZ itulky. Uvedeno ZDE. Konečně nějaký "Imán", který muslimům sdělil pravdu.
* Ak by túto obžalobu moslimov povedal EÚ politik, média ho označia za nepriateľa islamu Uvedeno výše - ZDE.
Importovana kriminalita v Nemecku_18.mp4 Uvedeno ZDE.
* Toto je dnes Paříž - Pane Bože, nedopust, aby něco takového bylo i v České republice! Podrobnosti ZDE.


* Proč je Islám NAPROSTO neslučitelný s ČESKOU kulturou - exmuslimka Béatrice Radosa rozhovor Uvedeno ZDE.

* Pravá tvář islámu II (1. část) Uvedeno ZDE.
* Pravá tvář islámu II (2. část) Uvedeno ZDE.
* Pravá tvář islámu II (3. část) Uvedeno ZDE.
* Pravá tvář islámu - 1 Uvedeno ZDE.
* Pravá tvář islámu - 2 Uvedeno ZDE.
* Pravá tvář islámu - 3 Uvedeno ZDE.
* Pravá tvář islámu - 4 Uvedeno ZDE.

* Tohle by se mělo uveřejnit v novinách po celý Evropě! Jiří Kobza, bývalý diplomat, který dlouhé roky působil v islámských zemích a skutečně ví, o čem mluví, nám vzkazuje: toto:


Pokud si nepřejte, aby Slované ve vlastní zemi též dopadli tak, jako např. Britové, nedovolte našim zaprodaným politikům, aby dopustili tomuto: Britská nacionální strana Jižního Walesu ZDE.

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 1.V.2019 v 22:08

* Multikulturalismus SKONČIL, západu nic nedlužíme aneb JSME NA VRCHOLU těsně před PÁDEM?!? Uvedeno ZDE. (oči otevírající video)
* Islám: Co by měl Západ vědět Uvedeno ZDE.
* Utajovaný projev prezidenta ČR a s tím související hrozby Uvedeno ZDE. Kdyby se k moci dostal vlastizrádce Drahoš, tak sbohem Česko-Slovensko!
* Proč je třeba usilovat o to, abychom všichni co nejdříve vystoupili z Evropské Unie. - ZDE. (další pádné důvody proč je třeba z EU vystoupit)


Že bychom udělali plot i z opačné strany a nevpouštěli je do našeho světa,

* Nekorektně o islámu, imigrantech, EU - Alexander Tomský ZDE.

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 1.V.2019 v 22:10

* Video z německého parlamentu a naše ČT nebo ČT 24 zase nic. Nebo že by mi to uteklo? :-) Video ZDE.


* Kdo Vám dal mandát rozdávat naši zemi, proti vůli ČR občanů? Prosazuji odvolatelnost a hmotnou odpovědnost politiků a široké referendum + mnohem, mnohem více (Tomio Okamura) Uvedeno ZDE.


Masmédiím nevěřte, neboť masmédia jsou vlastněna ne-mocnými psychopatickými globalisty, kteří lidstvu podsouvají jen to, čemu chtějí abychom uvěřili. Masmédia nám neustále lžou, záměrně překrucují fakta i o pravých důvodech masové emigrace! Víte, kdo za tím vším stojí a proč to vlastně dělají? Je třeba být v obraze, neboť pravda osvobozuje! Uvedeno ZDE.


Je nejvyšší čas, aby Sorosovi nadace a podobné těm jeho, byly u nás zakázány, neboť zlosyn Soros a jemu podobní, ve světě záměrně vytváří rozbroje, které končí krvavými bratrovražednými válkami.
Související video s CZ titulky: Časopis Šifra - Uniklé dokumenty dokazují, kdo je opravdu pan Soros (zapněte si titulky) Uvedeno ZDE. Kdybychom takovéto nadace neměli, přibylo by do státní pokladny x miliard korun! Jak to, je vysvětleno v článku: Lze přidat do státní kasy x miliard Kč a přidat 2.000Kč/měs. např. všem důchodcům (kteří mají své již odpracováno), aniž by se zatížil státní rozpočet? Ano, chce to poslat do práce 300.000 příživníků! Uvedeno ZDE.

Když to přepošlete, uděláte kousíček dobré práce.

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout k užívání zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr
před 6 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 21.5.2019

Spájanie svetov srdcom - vibrácie sú ako hrozno dozreté v záplave slnečných lúčov /sú vínovo - zlaté/.Prvý kód /vľavo/: takto to teraz vyzerá energeticky čo sa vibrácií týka.…Zobrazit další
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Ina Obr přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa - Info 18.5.2019 uživatele Ina Obr.
"Omlouvám se. Tyto informace se týkají 17. 5. Popletla jsem datum."
sobota
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
sobota
Uživatel Anka-veva přidal komentář k videu uživatele Anka-veva
Náhled

Corey Good promluvil. 2. část

"Naozaj veľmi zaujímavé veci ,treba vypočuť obidva diely."
16.5.
Uživatel Anka-veva zveřejnil videoklip.

Corey Good promluvil. 2. část

Historická upřesnění od insidera Corey Gooda. Vybráno z webových stránek www.celostnivzdelavani.cz
16.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Cheapest Countries To Live In The World uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* 10 Best Places to Retire in the Caribbean Here.* Top 10 Best Places to Live in the Caribbean Here."
16.5.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
16.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Vzestup do Nové Země (a jak to na Nové Zemi vypadá a funguje) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Inner Earth video 1 of 2 - Hypnosis Session Trends Here.* Inner Earth Video 2 of 2 - Audio only - Hypnosis Session Here.* Everything in the Hollow Earth Is Constructed of Crystals Here.* The Event, Inner Earth, and Collective Ascension, QHHT…"
14.5.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
13.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Metatron – Monoatomické Kryštalické Tělo uživatele Jozef Wolf.
"* The Event, The Return of The Lemurians! Pleiadian Light Forces Transmission Here."
11.5.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
11.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Chemtrails uživatele Ronins EIDAR.
"Již jsme překročili bod, kdy Vám již absolutně nic nemůže nijak a ničím ublížit, pokud tomu ovšem u-věříte! Již jsme překročili bod, kdy nám již absolutně nic (tedy např. ani 5.G technologie) nemůže nijak a…"
10.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Obáváte se nemocí, obzvláště těch tzv. smrtelných? Tak se už nebojte, shlédněte fakta a začněte se léčit sami! :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Při špatné práci jater začne tělo uchovávat nefiltrované toxiny ve svých tukových buňkách a v takovém případě vám ani pravidelné cvičení a…"
10.5.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 9.5.2019

Je to fantastický recept, uložte si:1./ Podporovanie energie vzájomnosti.2./ Zodpovedný prístup ku svojej práci ako i ku všetkému čo tvoríme.3./ Zámer dobra pre všetkých vložený do každého kroku, ktorý urobíme.4./ Byť láskou v plnej zbroji…Zobrazit další
9.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Jarmila Klímová: Jak se dožít 400 let uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Reverse Aging with Neurobics | Marisa Peer - Here."
8.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Co je to kvantová vlna a proč s ní souvisejí Vaše nekonečné možnosti a schopnosti uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Quantum Jumping - How to Quantum Jump - Live Demonstration Here."
8.5.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
7.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse To nevymyslíš - vtipy, humor a legrační ne-smysly :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Raději se ničím nechlubte,  neboť nevíme, kdy Vás kdo čím trumfne. :-) Video ZDE."
7.5.

© 2019   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby