(Orgonet: odborníky jsou zde míněni skuteční lékaři, nikoliv takoví jako jakýsi Prymula, který coby tzv. "epidemiolog" nikdy neviděl pacienta a může tak leda rozumět tomu, do jaké hloubky kopat hromadný hrob, či jak motivovat nemocnice, aby nahlašovaly veškerá úmrtí jako "covidová". To, že je tzv. "vakcinolog", znamená, že je pouhým podvodným kšeftařem s falešnými testy a vakcínami.)
Vynálezce testu Kary Mullis je v tom nevinně
Ví se všeobecně, že k testování „viru covid-19“ je používán test PCR (Polymerase Chain Reaction - polymerázová řetězová reakce), který byl však původně určen pouze k multiplikaci vzorků DNA pro biomedicínské výzkumné účely a forenzní expertízy. Již sám vynálezce tohoto testu, biochemik Kary Mullis, který za něj dostal v roce 1993 Nobelovu cenu, opakovaně prohlašoval, že tento test nelze používat k diagnostikování chorob.Tento vědec patřil ve vědecké komunitě sloužící elitám k nepohodlným – např. v době kampaně s virem HIV se veřejně tázal, jakým způsobem se došlo ke zjištění viru HIV jako původce AIDS, na což mu nikdo (až dodnes!) nebyl schopen dát odpověď; nesdílel oficiální názory na klimatickou změnu. Svůj PCR test pokládal za nepoužitelný pro diagnostiku chorob.
(Viz též video anglicky: Kary Mullis říká pravdu o chybném použití testu PCR)
"Vědci ve jménu pomoci světu mu působí obrovské škody. Mně nevadí útoky na mou příslušnost k jejich společenství, sám se za ni stydím." řekl Kary Mullis, vynálezce PCR, reportérům krátce před smrtí.
Jak funguje PCR test?
Při PCR testu procházejí vzorky DNA cyklem, který zdvojuje jejich množství. Pokud tedy proženete jeden segment DNA přes 40 cyklů, dostanete nakonec 1 x 2 na čtyřicátou, to jest přes trilión kopií.
Také víme, že virus covid-19, jako každý jiný virus, je pouhým genetickým kódem, obklopených schránkou, která působí jako „trojský kůň“, to jest umožňuje viru proniknout do buněk živého organismu. Jakmile je uvnitř, genetický kód vyjde ze schránky a zmocní se funkcí buňky, aby vytvořil více kopií viru.
Genetickým kódem uvnitř schránky viru je RNA. Ale protože test PCR funguje pouze na DNA, je použit ještě další proces, kterým se konvertuje RNA na DNA. Poté je vzorek prohnán přes určitý počet cyklů, které namnoží konvertovanou virovou RNA natolik, aby bylo možno ji detekovat.
Jsou dva faktory, které činí použití tohoto PCR testování na viry silně nespolehlivým. První z nich uvedl již deník NY Times ve svém článku, ale bagatelizoval ho, aby nezpochybnil celou kampaň nátlaku na provádění testů.
1. Kousky genetického materiálu, které byly získány multiplikací, nejsou viry. Jsou to pouhé kousíčky inertního genetického materiálu, nacházejícího se uvnitř schránky viru. Bez této schránky nemá virus žádnou schopnost infikovat buňku a reprodukovat se. Test nedetekuje „živé“ viry, ale v nejlepším případě pouhé jejich „zbytky“.
2. Při detekci zbytků viru se používá masívní amplifikace množství původního vzorku tím, že procházejí přes opakované cykly PCR. Testem PCR nelze nikterak rozpoznat, zda ve původním vzorku existoval „živý“ virus.
Počet cyklů PCR, který je potřeba k namnožení vzorku zbytků viru, tak, aby bylo možno jej detekovat, se nazývá práh cyklu.
Kdyby deník NY Times měl zájem o provádění skutečné žurnalistiky a ne jenom o vyvíjení tlaku na povinné testování, soustředil by svou story kolem následující informace:
FDA (Food and Drug Administration – Správa potravin a léků) řekla v emailovém prohlášení, že nespecifikuje práh testu PCR - počet provedení cyklů pro určení, kdo je pozitivní, a aby si „komerční výrobci a laboratoře nastavili svůj vlastní“.
CDC (Center for Disease Control and Prevention) řekl, že zkoumá využití prahu cyklu pro „politická rozhodnutí“. Agentura řekla, že potřebuje spolupracovat s F.D.A. a s výrobci nástrojů pro zajištění, aby měření „mohla být používána řádně a s jistotou, že víme, co znamenají.“Takže, FDA a CDC celé měsíce halasně prosazovaly test, v němž jde o množení maličkých vzorků virových zbytků, až je jich tolik, že je lze zjistit. Ale jak píší i NY Times, neexistují žádná pravidla ani návody, jak mnoho multiplikací mají testovací společnosti provádět.
Je zřejmé, že čím více pozitivních výsledků testů vyprodukují, tím více pokvete jejich testovací byznys - tím více lidí se půjde testovat, protože mají strach, že se setkali s někým pozitivně testovaným; a celkově se zvýší strach z viru.
O tom se Timesy samozřejmě zapomněly zmínit, a místo toho se soustředily na nátlak na pokračování masového testování na Covid 19, ale za použití jiného testu.
A také se zapomněly zmínit, že když vlastně každý pozitivní test má falešnou pozitivitu, masové testování bude znamenat, že případy pozitivity se budou skokově zvyšovat, a to každý den, a to i když virus už skončí svůj běh; iluzorní pandemie neodejde nikdy.
To se hodí, že?
(Pokračování.)
Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!
Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.