* Jak se bránit proti psychickému, nebo třeba i EMP útoku, směrovaného někým či něčím na vás, nebo na vaši elektroniku Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Tento článok vznikol vďaka ohlasom na kurz „Ako ovládať energiu?“ , ktorý pripravujem v spolupráci s portálom Zlepši sa. Ani pri najlepšej vôli sa nedajú všetky javy spojené s prírodnou energiou počas troch či štyroch hodín trvania kurzu opísať a tak si tento fenomén žiada viac. Témou prírodných energií a ich tajomných účinkov som sa už na stránkach Hobbyportalu zaoberal v článku o pyramídach a popisoval som ju aj v príspevku o mandalách. Dnes sa budeme venovať látke, ktorá je nám najdostupnejšia – vode.

Fyzikálne vlastnosti

Voda je najrozšírenejšia látka na celej našej planéte a tak sme si na ňu zvykli, ako na úplne bežnú vec. Otočíme kohútikom – tečie. Sprevádza nás naozaj na každom kroku. Na prvý pohľad by sa zdalo, že nás nemôže ničím prekvapiť. Pravda je však úplne iná. Pri čítaní nasledujúcich riadkov sa mnohí pousmejete a mnohí budete fakty v nich spomínané pokladať za utópiu, klamstvo či umelo vytvorenú senzáciu. Mnohokrát sa stretávam s názorom že to, čo rozprávam o vode nie je možné. Nie je vedecky dokázané. Vedecky dokázané? Stáročia bola voda skúmaná z fyzikálneho aj chemického hľadiska. Dodnes však na Zemi nenájdete vedca, ktorý vám spoľahlivo vysvetlí, prečo je voda jediná látka na svete, ktorej hustota sa v mínusových teplotách zvyšuje na rozdiel od iných látok, u ktorých je to presne naopak . Dokázať, že je tomu tak, je jednoduché. Nalejte vodu do skleneného pohára a nechajte ju v noci vonku na mraze. Vytvorí sa ľad, ktorý bude mať väčší objem, ako kvapalná voda a pohár praskne. Ale prečo zväčší svoj objem, to nevieme. A keď nepoznáme odpoveď na takúto jednoduchú otázku, budeme ju poznať na zložitejšie? Nebudeme. Vieme iba jedno. Javy, ktoré si opíšeme fungujú. Nevieme ako, ale fungujú.
Voda je jedinou kvapalinou na Zemi, ktorá existuje vo všetkých troch skupenstvách – plynnom, kvapalnom i pevnom. Nachádza sa všade. Pre nás dôležitou informáciou bude pre začiatok tá, že aj ľudské telo sa skladá vo väčšej miere práve z nej. V závislosti od veku človeka nám vychádza, že tvorí cca 70 – 80% objemu nášho tela.
Molekula vody má úplne špecifické vlastnosti. Neexistuje iná látka, v ktorej by sa spájalo toľko anomálií. Bez týchto anomálií by však na našej planéte nebol život.

Liečivé účinky vody

Akákoľvek zmienka o vode v rámci medicíny okamžite rozdelí vedeckú i laickú verejnosť na dva tábory, ktoré medzi sebou doslova bojujú o to, kto má pravdu.
Dr. F. Batmanghelidj je autorom knihy Water for Health, For Healing, For Life (Voda pre zdravie, liečbu, život). Je tiež zakladateľom National Association for Honesty in Medicine (Národná asociácia pre čestnosť v medicíne). Bol jedným z posledných študentov Sira Alexandra Fleminga, objaviteľa penicilínu. Tento dnes už zosnulý lekár v rozhovoroch bez zábran poukazoval na pomery v svetovom zdravotníctve: „Lekári všeobecne málokedy podporujú liečivé účinky H2O, aj keď sú dávno medicínsky overené. Nebojím sa povedať, že farmaceutický priemysel a organizované lekárstvo všeobecne, naozaj nechce podporovať nič, čo by bolo priemernému pacientovi poskytované zadarmo, alebo takmer zadarmo. Slnečné svetlo je zadarmo, voda je takmer zadarmo – a tak mám na to svoj názor, že ide hlavne o peniaze. Farmaceutické korporácie si myslia, že keby si ľudia mohli liečiť svoje choroby a dosiahnuť dobrého zdravotného stavu sami s týmito bezplatnými látkami, znížilo by to ich zisky a dôležitosť.“

Svoje vedecké tvrdenia o liečivých účinkoch vody mnohokrát publikoval, no prostredníctvom lekárskych komunít sa jeho výskum nedostával k pacientom. Prečo? Nebol postavený na zárobku, na zisku. Svojim pacientom, ktorí trpeli napríklad silnými bolesťami brucha totiž nevypisoval recept. Rovno im povedal: „Pite viac vody.“ A ono to zabralo. Je zdokumentovaných viac, ako 3000 prípadov ľudí, zo žalúdočnými vredmi či inými bolesťami brucha, ktorí boli vyliečení len obyčajnou vodou. Výskum doktora Batmanghelidja sa nezameral len na bolesti brucha: „Pýtal som sa sám seba, prečo trvá farmaceutický priemysel na používaní takzvaných antihistaminík pre tento druh liekov proti bolesti? Tak som začal skúmať úlohu histamínu v organizme a tam bola odpoveď – histamín je nervový mediátor zodpovedný za reguláciu vody a riadenie sucha v tele. Keď sa to prejavuje bolesťou, v skutočnosti to naznačuje dehydratáciu. Takže telo dáva dehydratáciu najavo bolesťou. V závislosti na tom, kde sa dehydratácia usadila, cítite bolesť. Veľmi jednoduché.“
Mnohí ho považovali za šarlatána, vždy sa však našiel dostatok ľudí, ktorí mu uverili a vyskúšali to. Priaznivé ohlasy povzbudili Dr. Batmanghelidja k ďalším výskumom: “ V Amerike je 17 miliónov detí, pravdepodobne viac, pretože čísla každým rokom rastú, ktoré majú astmu. A dôvodom je, že deti konzumujú čoraz viac a viac limonád. Za posledných desať rokov skonzumovali deti vo veku od troch do piatich rokov trikrát viac limonády, než v predchádzajúcom desaťročí. Takže títo ľudia sa stávajú dehydrovanými, pijú viac limonád, čo nefunguje rovnakým spôsobom ako voda a to je dôvod, prečo dostanú astmu. Dajte týmto deťom vodu a ich astma zmizne veľmi rýchlo. V priebehu niekoľkých málo hodín sa dýchanie stáva úplne normálne. Inhalátory už nebudú potrebné. A keď som kontaktoval NIH (Národný inštitút pre zdravie)a toto všetko im vysvetlil, muž, ktorý to mal na starosti, povedal, že vôbec nechápem, o čo tu ide. Chcel brániť svoj subjektívny názor, a tak tieto informácie ignoroval, aj keď som išiel za vtedajším prezidentom Clintonom a požiadal ho, aby zasiahol a vrátil späť dych týmto deťom. NIH bol ale voči užívaniu liekov neoblomný.“
Toto je len pár prípadov, ktoré súvisia s liečením vodou. Viac sa môžete dočítať na stránke http://www.watercure.com/ . Pre tento príspevok je však dôležitou časťou, aby sme si uvedomili, aký zázračný no nedocenený liek nám dáva samotná príroda.
Samozrejme sa naskytne otázka – ako môžem byť dehydrovaný, keď pijem po celý deň nápoje? Opäť budem citovať Dr. Batmanghelidja : „Voda je nielen výnimočná, ale aj nenahraditeľná. Náš organizmus sa skladá z 80% z vody. Nie z kávy, ani vína, ale z vody. Ak chceme pomôcť dehydratovanému organizmu, musíme piť vodu. V inom prípade by to bolo tak, ako keby sme liali do benzínového motora naftu a očakávali že pôjde. Vodu nenahradí žiadny nápoj – žiadna káva, žiadny čaj, žiadne alkoholické nápoje. Ani ovocné šťavy. Každý z nich má svoj vlastný program. Vaše telo je zvyknuté na tekutinu, ktorá žiadny program nemá, pretože telo závisí na slobode tejto tekutiny, vody, pretože v tele sú dva druhy vody. Je tu už používaná a zamestnaná voda, ktorá nie je vhodná pre nové funkcie. Telo potrebuje vodu novú, či voľnú, k tomu, aby mohlo nové funkcie vykonávať. Keď dáte telu nápoje obsahujúce cukor alebo kofeín, tieto dve látky majú v tele svoj vlastný chemický program. Marí sa tak účel potreby vody. Hovorím o nealkoholických nápojoch, malinovkách, káve obsahujúcej kofeín, alebo o čaji. Tiež hovorím o alkohole, pretože alkohol vlastne zastavuje núdzové systémy prívodu vody do dôležitých buniek, ako sú napríklad bunky mozgové. Ak ste už niekedy boli opití, viete, o čo ide. Vaše telo sa však bráni. Filtruje a vstrekuje vodu do buniek a tak poskytuje prvú pomoc. Hovorím tomu reverzná osmóza. Telo však kvôli tomuto procesu určite musí zvýšiť krvný tlak, aby mohlo prekonať osmotický ťah vody von z buniek, a opätovne vstreknúť vodu do buniek. To je dôvod, prečo sa u nás pri dehydratácii objavuje vysoký krvný tlak. Tento proces reverznej osmózy je zastavený alkoholom. Alkohol brzdí filtračný systém. Nastáva opäť chronické ochorenie spôsobené nedostatkom vody.“
Dr. Batmanghelidj sa narodil v Iráne a od roku 1982 pôsobil v USA. Od jeho smrti uplynulo takmer 10 rokov, no ja, ako laik oceňujem, že čoraz viac lekárov mu dáva za pravdu. Voda je vynikajúcim prostredkom na liečbu mnohých ochorení. Sú nimi napríklad: bolesti hlavy, migrény, srdcové ochorenia, tachykardia (zrýchlené srdce), epilepsia, obezita, bronchiálna astma, zápaly kĺbov (artritídy), tuberkulóza, meningitída, ochorenia močových ciest (vrátane obličiek), zápcha, zrakové problémy, maternica, nádory, menštruačné ťažkosti, zápaly horných a dolných dýchacích ciest, duševné ochorenia a iné.
Na podrobné opísanie metódy liečby vodou nie je dostatok priestoru, Na tejto stránke si však o nej môžete prečítať všetko.

Pamäť vody

Vedci už dávno zistili, že vstrebávaním informácií získava voda nové vlastnosti. Jej chemické zloženie sa však nemení. Štruktúra vody je teda omnoho dôležitejšia, ako jej chemické zloženie. Pod pojmom štruktúra vody myslíme usporiadanie jej atómov. Formácie takto vzniknuté nazývame klastrami. Voda je citlivá na elektromagnetické vlnenie (tým je napríklad aj myšlienka, zvuk, modlitba, svetlo, elektrické napätie, hudba a podobne). Vodu môžeme porovnať k akémusi počítaču, ktorý má určitý druh pamäti a úložisko dát. Jej správnym „naprogramovaním“ môžeme získať niečo. Čo mnohí pokladajú za zázrak.
Ako si môžeme predstaviť pamäť vody? Spomínali sme zväzky vodných molekúl, ktoré nazývame klastrami. Štruktúra vodných molekúl je dipólová (má po dva póly pozitívne a negatívne). Táto dipolarita umožňuje tvorenie vodíkových mostíkov, z ktorých potom vznikajú zväzky molekúl, teda klastry. Podľa štruktúry klastrov vznikajú potom vlastné vzory, ktoré obsahujú im udelené informácie – teda zásahom zvonku získavajú rôzne tvary zoskupenia od reťazcovitých po guľovité Zjednodušene si môžeme vodu prirovnať k magnetofónovej páske, ktorá zaznamenávala zvuk. Voda však navyše zaznamenáva aj farby, svetlo, emócie, obrazy a podobne. A dokáže to v sebe uchovať. Napriek mnohým negatívnym tvrdeniam skeptikov som sa pri energetizácií vody opieral aj o výskum japonského vedca Masaru Emota. Ten je známy svojim kontroverzným tvrdením, , podľa ktorého keď sú ľudské myšlienky nasmerované na vodu pred tým ako je zmrazená, fotografie výsledných ľadových kryštálov budú buď krásné alebo odporné v závislosti od toho, či myšlienky boli pozitívne alebo negatívne. Masaru Emoto tvrdí, že toto môže byť dosiahnuté modlitbou, hudbou, aj myšlienkou. Kniha Zázračná moc vody – ktorá mimochodom vyšla aj v slovenskom preklade prináša množstvo dôkazových fotografií o tom, že je na tom niečo pravdy. V knihe je celkovo 21 samostatných odborných príspevkov. Príspevky sú rozdelené do troch častí: vedecké príspevky, príspevky z pohľadu zdravia a liečby a napokon príspevky z duchovného a mytologického pohľadu. K Masaru Emotovi sa ešte vrátime v praktických ukážkach energetizácie vody.

Masaru Emoto

Masaru Emoto

K pamäti vody sa však viaže ešte jeden nedávno publikovaný vedecký výskum. Týkal sa svätenej vody z Lúrd. Lurdy sú známe hlavne vďaka zázračnej vode. Je zdokumentované množstvo prípadov, keď vyliečila zdanlivo neliečiteľné choroby. Fenoménu Lúrd sa začali venovať aj ateisti, aby sa presvedčili, že tento fenomén existuje a aby odhalili prečo je tomu tak. Dr. Cicolo zistil, že potom čo sa ľudia vo vode z Lúrd kúpali, sa táto skalila, akoby sa z kúpajúceho sa človeka vyplavili do vody toxíny. Štúdia zameraná na pozostatky vo vode odhalila, že ňou boli neutralizované patogény. Fotoelektronická spektroskopia odhalila, že vo vzorku vody z Lúrd boli obsiahnuté všetky kmitočty svetla – to je jav, ktorý sa zvyčajne vo vode nikdy neobjavuje. V skutočnosti sa jednalo o úplne perfektnú, neobvyklú a mocnú zostavu kmitočtov, ktoré zabraňovali patogénnym baktériám v ich reakcii aby škodili.
Iní vedci skúmali vodu z Lúrd za použitia Bovisovej stupnice, ktorá určuje energiu životnej sily. Použitím energie zeme ako základnej hodnoty, má hmota s menej ako 6500 jednotkami Bovisovej stupnice negatívny alebo pre život nevhodný náboj. Hmota medzi 6500 až 8000 jednotkami je považovaná za neutrálnu a pri 8000 a viac je pozitívna alebo život podporujúca. Voda z Lúrd mala nameraných 500 000(!) jednotiek Bovisovej stupnice.
Čo myslíte, prečo to tak bolo? Aj na túto otázku nájdeme odpoveď. Hneď v nasledujúcej kapitole.

Je voda z Lúrd zázračná, svätá?

Je voda z Lúrd zázračná, svätá?

Prečo energetizovať vodu?

Nie každý z nás má vo svojom okolí horskú studničku s pramenitou vodou, ktorá je energeticky sebestačná a nepotrebuje úpravu. Väčšina z nás ju pije z vodovodu. Spomínali sme, že bipolárnosť vody môžeme prirovnať k magnetofónovej páske. Prúdením cez vodovodné potrubia stráca voda množstvo energie, dokonca sa úplne vybije. Aj magnetofónová páska sa neustálym prehrávaním cez magnetické snímacie hlavy opotrebovávala a záznam na nej sa skresľoval. Tak isto je to aj s vodou. Netvrdím, že voda z vodovodu nie je kvalitná, energetizovaná má však oveľa razantnejšie účinky na ľudský organizmus. Prečo teda nevyskúšať jednoduché spôsoby, ktorými jej energia stúpne? Energetizácia vody v prírode je riešená tak, že voda naberá nové informácie a bioenergiu prechodom cez nerasty, v horských potokoch sa triešti o skaly, v oblakoch sa nabíja kozmickou energiou a podobne. Keď sa vrátime k výskumu Masaru Emota, musíme spomenúť niektoré výsledky jeho bádania. Dovolím si pár citátov z jeho knihy: „Jedna schopnosť vody, ktorú sa snaží tradičná veda ignorovať a popierať, je fenomén „pamäť vody“. … Zdravá pramenitá voda obsahuje „spomienky“ listov a kvetov, hornín, kameňov, cez ktoré stekala vo forme dažďa. Obsahuje vibráciu vetra, mora, slnka a ekosystému celého sveta. Toto bohužiaľ už neplatí pre vodu z vodovodného kohútika vo väčšine veľkých miest. Vďaka rôznym chemickým úpravám a tlaku vnútri potrubia voda stráca silu a informáciu. Taktiež je v poslednej dobe umiestňovaných stále viac a viac vysielačov pre mobilné siete na stožiare vodných nádrží. Tie úplne zničili štruktúru vodných kryštálov a tekutina prijala umelé frekvencie, ktoré absolútne postrádajú kreativitu. Našťastie myšlienky a slová ako je láska a vďačnosť majú sily aby neutralizovali tieto vibrácie a „vzkriesili“ pôvodné vlastnosti vody. Vibráciu vody môžeme ovplyvniť aj tým, že fľašu s vodou vložíme medzi reproduktory a necháme vstrebávať vibrácie zvukov prírody. Vodu môžeme taktiež vliať do nádoby s kryštálom (ako ametyst alebo ruženín). Džbán položím na obrázok prírodnej krajiny, aby som tejto „smutnej“ vode obnovil jej pôvodné informácie a energie. Takto si môžeme vyrobiť vlastné esencie.“
Masaru Emoto však zašiel aj ďalej. Vystavoval vodu rôznym prostrediam a skúmal ich vplyv na ňu. Počas procesu mrazenia skúmal kryštály vody, na ktoré pôsobila hudba (od metalu, až po Vivaldiho), nechával na ňu emočne pôsobiť ľudí šťastných, zamilovaných a v depresií. Výsledky boli zarážajúce. V pozitívnom prostredí boli kryštály nádherné. V negatívnom boli buď beztvaré, alebo odpudzujúce.Keďže sa vždy našlo množstvo odporcov, ktorí spochybňovali jeho výskum, podujal sa pre pokus pred televíznymi kamerami. Do troch nádob nalial vodu z rovnakého zdroja a potom do každej vysypal hrsť ryže. Každý deň prehovoril k prvej banke a povedal jej obyčajné „ďakujem“, druhej banke povedal „ty hovädo“ a tretej nepovedal nič, nevenoval je žiadnu pozornosť. Po mesiaci ryža v prvej nádobe začala kvasiť – no bola cítiť príjemná vôňa. Ryža v druhej nádobe sčernela a ryža, ktorej nebola venovaná pozornosť zhnila.

Takto sa menili zmrznuté kryštály vody pri počúvaní Vivaldiho Štyroch ročných období

Takto sa menili zmrznuté kryštály vody pri počúvaní Vivaldiho Štyroch ročných období

Vráťme sa ešte k zázračnej vode z Lúrd a odpovedzme si na otázku – naozaj ide o zázrak? Odpoveď je podstatná aj kvôli pokusom s energetizáciou vody, ktorým sa v závere budeme venovať. Najprv si však povedzme, čo je placebo efekt, známy z medicínskeho prostredia. Jeho podstata spočíva v psychológii pacienta. Vysvetľuje sa jednak autosugesciou pacienta (pacient sa domnieva, že je účinne liečený a že sa má jeho zdravotný stav zlepšiť a toto očakávaní samo sa u neho premietne v potláčaní negatívnych zmien a zveličovanie tých pozitívnych, čo vyústi v pocit zlepšenia), jednak tým, že už samo vedomie, že je o neho dobre a odborne postarané, pacienta upokojí a môže spôsobiť reálne zlepšenie zdravotného stavu, pretože upokojenie a zlepšenie psychického stavu má samozrejme istú odozvu aj vo fyziológii organizmu. Presne toto sa deje pri vode z Lurdského prameňa. Ak ľudia veria, že tá voda lieči – zmenia ju svojim myslením na placebo. Voda však okrem toho dostane pridanú hodnotu – modlitbu. Modlitba je v podstate prosba. Prosba o niečo, za čo je hneď aj poďakované. Ak Masaru Emoto sám zmenil štruktúru vody svojim ďakujem, aká sila musela na vodu pôsobiť, ak jej naraz a sústavne ďakujú v modlitbách stovky a tisíce ľudí? Môžem povedať, že vďaka ľuďom, prichádzajúcim na tieto miesta iba vo viere vo svoje uzdravenie sa na týchto miestach vytvára tak silné bioenergetické pole, ktoré dokáže uzdraviť aj nevyliečiteľne choré osoby.Týmto bioenergetickým poľom, ktoré je súčasne nosičom informácie a túžby uzdraviť sa dochádza v týchto miestach aj k silnému nabíjaniu vody v blízkych studničkách a prameňoch. Voda tak dostáva úplne nový rozmer. Je to však len môj osobný názor, takže mi môžete oponovať. S placebo efektom som sa však stretol už mnohokrát. Naposledy, keď som sa snažil zistiť, že či toľko reklamovaná vakcína proti chrípke bola podrobená takzvanému „mŕtvemu“ testu. Ten test prebieha približne takto. 50 dobrovolníkov je rozdelených na dve polovice. Prvej vstreknú dávku vakcíny a druhá je zaočkovaná pomocou obyčajnej vody (tí ľudia sa to však nedozvedia a myslia si, že dostali dávku vakcíny). Výsledky sa porovnávajú. Či tento test prebehol na Slovensku neviem. Nemecké testy však boli zverejnené a vyplynulo z nich, že nakoniec dostalo chrípku viac pacientov, ktorí boli zaočkovaní vakcínou. Naopak – tých s vodou ochorelo síce len o málo menej, chrípka však neprebiehala tak agresívne, ako v prvej skupine. Toto nepotrebuje komentár…

Ako energetizovať vodu?

Som laik. Nemám doma prístroje, ktorými by som zmeral, či sa mi podarilo zenergetizovať vodu, alebo nie. Jeden však mám. Je to moja mačka, ktorá síce nevypije cez deň vody veľa (viac by sa hodil pes), zato ani jeden pokus s ňou nezlyhal. Ak som do dvoch misiek nalial vodu z rovnakého zdroja, jednu po energetizujúcom procese a druhú bez neho – vždy si vybrala energetizovanú. O tú druhú sa ani neobtrela. A ešte jednu poznámku. Základom nášho úspechu pri dodávaní energie vode je to, že musíme veriť. Musíme veriť, že nám naozaj pomôže. Ak by sme to robili „skeptickým“ spôsobom, odovzdali by sme vode naše negatívne emócie. Nechtiac, ale odovzdali. Voda je úžasným generátorom placebo efektu a tu je naozaj viera potrebná. Veď naše telo a hlavne náš mozog sú vo veľkej miere z vody. A voda s vodou reaguje.

1.spôsob  – zmrazovanie vody. Jeden z mojich prvých pokusov a zároveň najjednoduchší. Moji známi pijú zmrazenú a následne rozmrazenú vodu už takmer 30 rokov. Zodpovedne môžem prehlásiť, že vyzerajú veľmi mlado. Ono je to však aj záležitosťou ich životosprávy. Tento „recept“ dostali veľmi dávno od nejakého veľmi vzdelaného lekára a ono to naozaj funguje. Ak aj náhodne vypijú vodu z kohútika , vždy tvrdia, že im nechutí tak, ako zmrazená. Zima je ideálny čas, ako si takúto vodu pripraviť. Stačí ju naliať do PET fliaš (sklenené by praskli) a nechať cez noc vonku na mraze. Takúto vodu však nesmieme rozmrazovať „násilne“ ohrievaním fľaše a podobne. Voda sa musí dostať do kvapalného stavu pozvoľne. Čo však v lete? Musíme nechať priestor aspoň pre dve fľaše v mrazničke ( človek by mal denne vypiť aspoň 3 litre vody). Kdesi som počul, že takto zmrazená voda je nekvalitnejšia, pretože na jej štruktúru pôsobí takzvaný „elektromagnetický smog“ z kompresora. No napriek tomu sa táto voda zenergetizuje. Skúšal som ju naliať do vázy, v ktorej bol tulipán presne taký, aký bol vo váze č.2, v ktorej však bola obyčajná voda. Zmrazená voda vyšla z boja víťazne a tulipán v nej vydržal byť svieži o dva dni viac, ako ten druhý.
V súčasnosti je hitom v predajniach čistá voda z alpských ľadovcov, ktorá má blahodarné účinky. My si takúto vodu vieme pripraviť doma. Stačí len naozaj chcieť a veriť. Zmrazením energetizovaná voda očisťuje bunky, posilňuje a omladzuje organizmus, môžeme ju piť v ľubovoľnom množstve. Pred časom sa k pitiu takejto vody priznala známa moderátorka Alena Heribanová, keď sa jej novinári pýtali, prečo vyzerá stále tak mladistvo.
2. spôsob – hudba, spev. Položím vám otázku. Prečo človek, ktorý si pod sprchou spieva vyjde spod nej akoby znovuzrodený? Vysvetlenie je jednoduché. Svojimi kladnými emóciami pôsobí na vodu zo sprchy. Či chceme, či nie, počas sprchovania a kúpania sa dostáva časť vody pórmi v pokožke priamo do nášho tela a ovplyvní naše správanie. Ak vojdeme do sprchy depresívne naladení či chorí, stane sa len výnimočne, že tá voda niečo v nás zanechá. Naše myšlienky sú totiž elektromagnetickým poľom, ktoré pôsobí na vodu. Je to energia, ktorá sa znásobuje. Veľakrát som spomínal, že negatívna energia neexistuje. Negatívne je len prostredie, z ktorého vychádza. Riaďme sa týmto faktom aj pri takej jednoduchej činnosti, akou je sprcha.
Akú hudbu púšťam vode? Krásnu, jemnú, bez zbytočných bicích. Hudbu, ktorá ma ukľudňuje – pretože taký ukľudňujúci efekt bude mať aj voda, ktorá túto energiu naberie. Skúste to. Postavte fľašu vody k reproduktoru a pustite jej trebárs optimistickú ľudovku. Stačí 10 minút… Takouto vodou si skúste napríklad opláchnuť vlasy. Najprv si ich klasicky umyte a uterákom vysušte takmer do sucha. Energetizovanú vodu si naberte do dlaní a vmasírujte do vlasov a pokožky hlavy. Zodpovedne prehlasujem, že som odvtedy, ako som začal praktizovať tento proces nemal lupiny a na rozdiel od ostatku mužskej časti našej rodiny mi prestali vypadávať vlasy.
3.spôsob – minerály, nerasty. Nemusíte ihneď utekať do predajne a kúpiť si kryštál, ametyst a podobne. Horniny majú všeobecne úžasnú schopnosť odovzdať vode nielen energiu lúčov slnka, ale aj vetra, vône prírody, dažďa… Môj pokus s týmto javom bol veľmi zvláštny. Bývam v blízkosti Poľany, ktorá je známa hneď niekoľkými prírodnými prameňmi a horskými studničkami s priezračnou vodou. Tak so si z jednej studničky „ukradol“ pár kamienkov. Umyl som ich priamo vo vode z nej a potom som ich jednoducho zalial vodou z vodovodu. Keďže bolo leto, uskladnil som fľaše s touto vodou v chladničke. Ráno som zistil, že magnetky, ktoré síce neboli extra silné, no držali vždy spoľahlivo na chladničke, popadali na zem. Dal som ich naspäť a do dvoch hodín sa to zopakovalo. Prestalo to až potom, keď som zmienené fľaše z chladničky vybral. Čiže – skalky z prírodných studničiek nikdy nevyvárame. Tak isto ani nerasty, ktorými energetizujeme vodu. Úplne postačí opláchnuť ich pitnou vodou. Ako dlho vydržia kamene energetizovať vodu? Veľmi dlho. Rada na záver – vždy si nechajte vo fľaši trochu už zenergetizovanej vody. Keď ju dolete obyčajnou vodou, prinúti túto „rozpamätať sa“ .

4.spôsob – pyramída. Často sa ma ľudia pýtajú, načo dodávam vode energiu rôznymi spôsobmi, keď pyramída má najlepší účinok. Odpovede sú dve. Z vodovodného kohútika mi tečie prakticky už len mŕtva voda a podľa názoru odborníkov by bez použitia inej metódy mala byť voda v pyramíde 12 dní, aby bola „živá“. Druhou odpoveďou je tá, že v pyramíde kvôli jej malým priestorom, môžem mať len jednu fľašu. A to je málo. No ak sa už rozhodnem pre pyramídu, najlepší spôsob je dať fľašu s vodou naležato v osi sever – juh. Vodu pritom naberám v horskej studničke, pretože jej potom stačí jeden deň na to, aby získala poriadnu dávku energie. Ak mám fľašu na stojato, trvá to dva dni. Okrem pitia takejto vody ňou zalievam kvetiny v byte. Záhradkári tvrdia, že použitím energetickej vody sú ich rastliny pevnejšie, odolnejšie, plody väčšie a chutnejšie a skôr zrejúce. Musí to byť pravda, pretože v byte, kde bývam sa začalo dariť aj rastlinám, ktoré boli pôvodne odsúdené na zhynutie.
5.spôsob – farebné prostredie a slová. Aj keď to bude znieť naozaj čudne, vyskúšajte obyčajnej vode vo fľaši povedať v priebehu niekoľkých dní obyčajné „ďakujem“. Alebo to rovno napíšte fixkou priamo na priesvitnú fľašu. Môžete použiť aj iné slová – láska, krása, ľúbim. A potom zoberte dve nádobky so zemou, do ktorej zasadíte rovnaký druh fazule. Jednu zalievajte obyčajnou vodou a druhú tou, ktorá pocítila vašu vďačnosť. Hádajte, ktorá fazuľa skôr vyklíči?
Čo sa týka farieb, na kurzoch o energiách som spomínal ešte prednedávnom možnosť vložiť pod fľašu výkres, na ktorom je namaľovaný štvorec, rozdelený farbou na dve polovice. Len pred pár týždňami ma napadlo položiť pod fľašu obrázok mandaly. Stačí na 24 hodín a voda si „spomenie“. Spomenie na energiu, ktorou oplývala skôr, ako sa dostala do vodovodného potrubia, alebo čističky.

Toto je len pár príkladov, ako si zenergetizovať vodu. Sú to však tie najjednoduchšie a najlacnejšie. Certifikované prístroje, ktoré dodávajú energiu vode sú ideálne, no drahé. Ak vás teda zaujal tento článok, nič vám nebráni vyskúšať niektorý zo spôsobov a skvalitniť si tak život. Opäť si uvedomte, že ľudské telo je zo 70 – 80% voda, preto aj ono má rado vlastností a schopností, ktoré sme si popísali v našom rozprávaní o vode.

Na záver mi dovoľte citovať ostravského liečiteľa a psychoterapeuta Františka Libicu: „Za najvýznamnejší v tejto súvislosti považujem fakt, že ľudské telo, rovnako ako voda, je schopné prijímať a uchovávať informácie, a že tieto informácie majú na neho vplyv. Môže sa jednať ako o informácie „zvonku“, teda o tie, ktoré na seba nechávame pôsobiť na psychickej úrovni, tak o informácie, ktorými na ľudské telo pôsobíme prostredníctvom vlastnej psychiky. Z toho vyplýva, že prostredníctvom psychiky nemáme iba samoliečiteľskú schopnosť, ale aj sebadeštrukčný proces. A do tohto zapadá aj rozšírená teória o príčinách ochorenia, kedy sa má za to, že choroby na fyzickej úrovni majú svoju príčinu väčšinou na úrovni psychickej – teda že sa „štartujú“ skrz naše vlastné stresy, strachy a fóbie.“

Foto: 123rf.com, galacticawake­ningandhealin­g.blogspot.com, perfectlife.u­coz.com, lourdesvolunte­ers.org , upayanaturals.com , mystressblocker­.com, infrastructurene.ws , minerals-jewels.com
Odkazy: http://www.hobbyportal.sk/…tnu-pyramidu
http://www.hobbyportal.sk/…omne-mandaly
 http://zlepsisa.sk/…dat-energiu/Zdroj: http://www.hobbyportal.sk/zivotny-styl/ostatne86/ako-energetizovat-...


.

Zobrazení: 7888

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Související článek s názvem: "Obáváte se nemocí, obzvláště těch tzv. smrtelných? Tak se už nebojte, shlédněte fakta a začněte se léčit sami! :-)" je uveden ZDE.
KONOPNÉ SEMÍNKO JE DOKONALOU POTRAVINOU, KTERÁ SVOU VÝŽIVOVOU HODNOTOU PŘEDČÍ NEJKVALITNĚJŠÍ MASO + RECEPT NA KONOPNÉ MLÉKO Uvedeno ZDE.
Další související články naleznete v blozích s názvem: "Babské a různé jiné rady na odstranění všemožných neduhů", které jsou uvedeny ZDE.

  mňam ja vodu ľúbim, super blok Lumír, dakujem :-),  vodu velmi rada pijem a vždy som aj veľa pila, snažila som sa piť hlavne odstátu, ja si doma skorej načerpám a nechám odstáť aby vyprchal chlor ,potom je aj chutnejšia , a budem sa ju už snažiť aj energetizovať , nech je požehnaná voda živá ! :-)

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci.
Pokud se tu chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše datum narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk (určený webhostingem Ning) je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím, že veškeré Vámi uvedené data a údaje (včetně osobních), které jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.Účet je v Kč i v Eurech.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX

(do zprávy napište DAR od: Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
Předem Vám mnohokrát děkujeme za Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. Výpisy všech příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech ZDE.)
* Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDEZDE, ZDE, ZDE, ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE. ❤ ❤ ❤

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
* Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí Více ZDE.

* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.

* Nejlevnější státy světa kde se dá levně žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

Nejnovější aktivity

Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

!!!! „Atentát na premiéra Fica je atentátom na demokraciu,“ „Je zázrak, že atentát dokázal Robert Fico prežiť a že nie sme na jeho pohrebe. Premiér je pod Božou ochranou.

VIDEO: „Atentát na premiéra Fica je atentátom na demokraciu,“ vyhlásil novozvolený prezident Pellegrini a spýtal sa občanov Slovenska, či toto je stav, do ktorého sme sa ako národ chceli dostať. Na spoločnom brífingu s odchádzajúcou hlavou štátu…Zobrazit další
před 1 hodinou
Griffin Welcome je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
13.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
11.5.
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu !!! Prahu osvobodila v roce 1945 Evropská unie… Přepisování dějin... !!!!!!!!! uživatele Ina Obr
11.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
10.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
10.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
10.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
10.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
10.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
10.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
10.5.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
9.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
9.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
9.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
9.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
9.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
9.5.
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu „Dostali jsme zaplaceno, abychom očkovali vaše děti“ !!!!!!!!!! uživatele Ina Obr
9.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
6.5.
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Takto tři američtí miliardáři rozjeli a zafinancovali klimatický alarmismus uživatele Ina Obr
6.5.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

* 10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se oprostit od ovládacích chapadel zkorump. zotročujícího vládnoucího systému) Podrobnosti ZDE.

* Stačí tak málo. Už to chápem. Více ZDE.

* Co permakultura přesně vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.

* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.

* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.
* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Štěstí přeje připraveným. Proto by bylo dobré založit neziskovou organizaci již dnes.

Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory ZDE.
* Příběh Aleny Suchánkové, nadšené permakulturistky a zakladatelky LETSystémů, Růžďka - ZDE.

* Nechcete-li už být zaslepeným hlupákem, který otročí pro prohnilý systém, poslechněte si ve vlastním zájmu celé video: Uvedeno ZDE.

* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

© 2024   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby