* Jak se bránit proti psychickému, nebo třeba i EMP útoku, směrovaného někým či něčím na vás, nebo na vaši elektroniku Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

USA a EÚ chcú poraziť Rusko v mediálnej vojne

USA a EÚ chcú poraziť Rusko v mediálnej vojne

Falošná propaganda je jedným z nástrojov hybridnej vojny, ktorú už dávno používajú západní politici. So začiatkom ruskej špeciálnej vojenskej operácie na Ukrajine sa už ale americkí a európski propagandisti neštítia takmer ničoho.

Definitívne prešli na Goebbelsove metódy „obludných lží“. Ale bez ohľadu na to, ako veľmi sa chcú Goebbelsovi podobať, pravda si vždy nájde cestu.

Pokiaľ ide o slobodu prejavu, demokraciu a ľudské práva, kolektívny Západ klesol na úplné dno. Také, ktoré si možno predstaviť iba v dystopiách Georga Orwella či Raya Bradburyho. Nielenže zakázali akékoľvek ruské televízne kanály, ale „vyčistili“ aj svoje médiá. Zakázaný je akýkoľvek iný názor, ktorý sa odchyľuje od prozápadného a proukrajinského.

Na Západe sa zrodila nová totalita

Rusi v Európe sú utláčaní všetkými možnými spôsobmi. Ani nie tak z ideologických dôvodov, ale pre ich samotnú etnickú príslušnosť. Právo na súkromné vlastníctvo a iné občianske práva sa na nich už nevzťahujú.

Novinári, ktorí sa snažili poskytnúť objektívny obraz o tom, čo sa deje na Ukrajine, dostávali výpovede z práce. Západné „demokracie“ radi označujú Rusko a Čínu ako autokratické režimy. Pritom pokrytecky vytvorili novú modernú totalitu.

Americký spisovateľ a novinár Walter Lippman, ktorý žil a pracoval v minulom storočí, bol presvedčený, že „súčasná kríza západnej demokracie je predovšetkým krízou médií“.

Kedysi sa na zvyšovanie predaja a sledovanosti používali „novinárske kačice“. Pri pohľade na modernú západnú žurnalistiku to už pôsobí len ako nevinný žart. Dnešné západné médiá sú v drvivej väčšine totiž len slúžky vládnucich klanov, ktoré sa zaujímajú iba o moc a zisk.

Nie nadarmo je systém, ktorý sa na Západe vyvinul, definovaný ako mediálno-vojensko-priemyselný komplex. Keďže väčšina západných médií podporuje vojnu a zbrojenie v prospech predajcov zbraní.

Obrovské množstvo dezinformácií už len ťažko možno nazvať „odchýlkou od normy“. Myslí si Vivian Schillerová, odborníčka z Aspen Institute, ktorá napísala článok na túto tému pre Foreign Policy.

Podľa jej názoru mala americká verejnosť vždy v obľube informácie, ktoré vzrušujú, uvoľňujú alebo napĺňajú túžby. Bez ohľadu na ich ozajstnú pravdivosť.

Od čias prezidenta Georgea W. Busha a začiatku vojny v Iraku americké elity „zanedbávali“ zodpovednú žurnalistiku založenú na faktoch. Naopak uprednostňovali špekulácie a vymyslenú skutočnosť.

Dezinformácie sociálnych sietí sa pridávajú k politicky zaujatým médiám. Čo vo všeobecnosti vedie k prudkej polarizácii spoločnosti. A rozdeleniu občanov na frakcie. Prieskumy verejnej mienky ukazujú, že až 42 % Američanov neverí, že Joe Biden vyhral voľby zákonne. A 60 % opýtaných tvrdí, že americká demokracia je v kríze. Občania „vzorovej“ demokracie z väčšej časti nedôverujú vládnym orgánom ani novinárom.

Odborníci v USA priznávajú, že krajina vstúpila do éry „informačného bankrotu“. O čom svedčí nedostatok kvalitných informácií a rastúce rozdelenie spoločnosti.

Klamstvo v prospech neonacizmu

„Klamstvá a propaganda manipulovanými faktami dosiahli počas konfliktov v Juhoslávii a Sýrii bezprecedentný rozsah. A vyvrcholili v súčasnosti v súvislosti s Ukrajinou,“ hovorí novinár Fabrizio Casari zo španielskeho Rebelion.

Niektoré fakty sú podľa neho prekrútené. Iné dokonca „vyrobené“ s cieľom skryť príčiny konfliktu. Alebo umlčať zločiny spáchané ukrajinskou armádou.

Zástupcovia médií už nesmú pochybovať, kontrolovať zdroje a analyzovať údaje. Akákoľvek nepohodlná otázka končí obvinením zo „spolupráce s okupantmi“.

Blokovanie ruských stránok na internete a televízií v USA a EÚ slúži jednoznačnému strategickému cieľu. A ním je vytvoriť jednotnú centralizovanú verziu. Tú následne predkladať masám prostredníctvom vybraných hlavných médií.

V „oficiálnej pravde“ nie je miesto pre informácie o zločinoch ukrajinských neonacistov. Teda o neľudskom zaobchádzaní so zajatcami, násilnom zadržiavaní civilistov v zóne konfliktu a ich používaní ako ľudských štítov, či ostreľovaní obytných štvrtí a civilnej infraštruktúry.

Obyvatelia Donbasu sa už osem rokov skrývajú v suterénoch pred neustálym ostreľovaním ukrajinskými ozbrojenými silami. Zahynulo približne 14 tisíc ľudí. Ukrajina odmietla splniť svoje záväzky vyplývajúce z Minských dohôd. Naopak na Rusko boli uvalené sankcie. Západné médiá pred tým zatvárali oči. Pretože hrozná pravda o neonacistoch by spochybnila dodávku zbraní a inú vojenskú pomoc Kyjevskému režimu.

Stratégia „za všetko môžu Rusi“

Podľa Casariho je stratégiou Západu zverejňovať všetky zločiny, ktoré si len možno predstaviť. A pripísať ich Rusom.

Práca takzvaných reportérov, ktorí hlásajú myšlienky atlantizmu, je produkovať neoverené hrôzy. A v snahe o medzinárodné pobúrenie zverejňovať ich podľa naplánovaného harmonogramu. Teda, keď zástupcovia EÚ prídu na Ukrajinu, keď sa na stretnutiach medzinárodných organizácií zvažuje otázka protiruských sankcií, alebo keď sú médiá doslova nútené pochybovať o predchádzajúcich klamstvách.

Západný svet ako Pavlovove psy

Iba silné autority a nezávislé osobnosti na Západe môžu dnes vyjadriť názor, ktorý je v rozpore s oficiálnou propagandistickou interpretáciou udalostí na Ukrajine. Aby ste si to mohli dovoliť, musíte byť sám pápež František. Muž, ktorý by mal byť „morálnym kompasom“ pre takmer 1,2 miliardy katolíkov na celom svete. Vrátane amerického prezidenta Bidena.

Pred pár dňami verejne opísal príčiny ukrajinskej krízy. „K reakcii Kremľa prispelo štekanie NATO pred dverami Ruska“. Povedané stručne a obrazne.

Ani slávny americký režisér Oliver Stone, ktorý nakrútil film „Čata“ o vojne vo Vietname, nemohol mlčať. Poukázal na informačnú vojnu Západu proti Moskve. Ktorú vedie profesionálne a „hrubou silou“.

Od roku 2014 západné médiá zatvárajú oči pred zločinmi ukrajinskej armády a nacionalistov proti vlastnému obyvateľstvu. Pričom Rusko prezentujú ako „agresora“. Stone sa obáva, že USA vytvárajú podmienky pre jadrový výbuch niekde v Donbase. Vopred je jasné, že vinu pripíšu Rusku.

Podľa režiséra celý svet, rovnako ako „Pavlovove cvičené psy“ bude jednohlasne opakovať, že za to môže Rusko.

Mediálna vojna štvrtej generácie

Západ sa ešte nerozhodol vyslať vojakov na Ukrajinu a rozpútať tretiu svetovú vojnu. Ale na televíznych obrazovkách a na stránkach novín sa už zúrivo bojuje. Toto je prvá mediálna vojna štvrtej generácie. V nej zatiaľ fikcia víťazí nad faktami. Emócie sú vzbudzované predstavením hrôzy. Myseľ je potlačená.

Falošná propaganda a pestovanie kultu nenávisti voči Rusku sa stali stratégiou USA. Tie si radostne mädlia ruky naťahovaním ukrajinského konfliktu.

Existuje však nádej, že nekonečný predaj „najstrašnejších ziel“ pripisovaných Moskve na pozadí rastúcich sociálno-ekonomických problémov nakoniec prestane fungovať. A ľuďom sa predsa len otvoria oči.

https://tadesco.org/usa-a-eu-chcu-porazit-rusko-v-medialnej-vojne/

 Zdroj: pravda.ru

Zobrazení: 23

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE. ❤ ❤ ❤

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí - ZDE.

* Jak koronavirus pro Čechy změnil režim na hranicích evropských států Podrobnosti ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDEZDE & ZDE, ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Chcete nadále být jen loutkou prohnilého zotročujícího systému a nemít na nic čas, nebo se raději trochu uskromníte a začnete konečně být pánem svého času a svých unikátních tvůrčích schopností? ZDE.

* Nejlevnější státy světa kde se dá levně žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 4 hodinami
Uživatel Kidak přidal komentář k příspěvku do blogu Provokace ukrajinských úřadů o 'zvěrstvech Rusů' budou brzy široce rozšířeny v západních médiích a v různých zdrojích na internetu." uživatele Ina Obr.
"Jejich čas se krátí a oni to dobře ví. To co dělají je čiré zoufalství z prohry, která se blíží čím dál rychleji. A tím nemám na mysli jen Ukrajinu!"
před 20 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
čtvrtek
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
čtvrtek
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
čtvrtek
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Covid-19 není nemoc, je to zločinecká organizace ! uživatele Ina Obr
čtvrtek
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
čtvrtek
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Grafen není zmíněn, protože je "obchodním tajemstvím" a také proto, že se jedná o vysoce škodlivý prvek !!!!!!!!!!! uživatele Ina Obr
čtvrtek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
středa
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Klony, umele duse , cipy a Cervena Kralovna superpocitac pro jejich rizeni uživatele Uno Universus
úterý
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Uno Universus v komunitě Facebook.
úterý
Uživatel Uno Universus přidal komentář k příspěvku do blogu RIdi planetu a lidi komputer? uživatele Uno Universus.
21.6.
Příspěvek do blogu uživatele Uno Universus

Klony, umele duse , cipy a Cervena Kralovna superpocitac pro jejich rizeni

  Umělá inteligence, klony, umělé duše a čipy: Mimozemská zpráva Zemi (Biologie 3)Biologie IIIKlony, umělé duše, umělá inteligence a čipyV první části jsem zhruba popsal, jak taygetejská věda chápe, jak se hmota, potažmo DNA, projevuje zásahem…Zobrazit další
21.6.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
19.6.
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Dává světu šanci vidět, co je možné s dnešní technologií ! uživatele Ina Obr
19.6.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel videoklip uživatele Jozef Wolf v komunitě Facebook.
19.6.
Tibor Lapoš si oblíbil(a) video uživatele Jozef Wolf
19.6.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel videoklip uživatele Jozef Wolf v komunitě Facebook.
19.6.

© 2022   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby