* Jak se bránit proti psychickému, nebo třeba i EMP útoku, směrovaného někým či něčím na vás, nebo na vaši elektroniku Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Tajomstvo vzniku chorôb (a obezity) odhalené: Neskutočné, čo je na vine!

iac než dve miliardy ľudí trpia nadváhou alebo obezitou. Cukrovka zase trápi približne 347 miliónov ľudí na svete, pričom za 30 rokov sa počet chorých zdvojnásobil. Rúti sa svet do záhuby? Pozrite sa, čo to má na svedomí!

Máte nadváhu a obviňujete z toho nedostatok sebaovládania? Omyl, chybu hľadajte niekde inde. Skôr z toho viňte farmárov a lekárov. Mikrobiológ Dr. Martin Blaser, profesor internej medicíny a mikrobiológie na New York University prišiel na to, že užívanie antiobiotík je hlavnou príčinou vzniku mnohých chorôb.

Podľa neho môžu antibiotiká, ktoré konzumujeme v mäsových a mliečnych výrobkoch, za to, že je na svete čoraz viac epidémií, vrátane cukrovky, astmy, potravinových alergií, autizmu a ekzémov. Svoj podiel majú hlavne na rozšírení obezity, o ktorej sa tak posledné roky hovorí.


Ako sa to celé začalo?

Pred rokom 1946 začali armádni lekári liečbu infekcií u zranených vojakov pomocou novoobjaveného antibiotika – streptomycínu. Po vojne sa poľnohospodárski vedci snažili zistiť, či by streptomycín mohol znížiť úmrtnosť aj u kurčiat, chovaných v klietke.

Po tom, ako začali podávať vysoké dávky tohto nového lieku kurčatám, boli ohromení, čo dokázal! Nielenže sa vďaka nemu vyhli obvyklým chorobám, ale v priebehu 4 týždňov narástli dvojnásobne viac ako neliečené kurčatá. Nebolo presne jasné, prečo mali nové antibiotiká, ktorých účelom je boj s baktériami, takýto účinok. Poľnohospodári však boli nadšení. Farmárskym zvieratám podávali toto antibiotikum s vidinou vyšších výnosov, čo sa im aj nakoniec podarilo.

Používanie antibiotík dosiahlo maximum

V súčasnosti, po takmer sedemdesiatich rokov pribúda čoraz viac dôkazov o tom, že antibiotiká v mäse, mlieku a iných živočíšnych výrobkoch, ktoré jeme, robia s nami to isté čo aj s hovädzím dobytkom, ošípaným, so sliepkami a ovcami – kvôli nim sa zväčšujeme a stávame sa obéznymi! Denník Daily Mail dokonca odhalil, že dopovanie zvierat antibiotikami odvtedy nekleslo, ba práve naopak. Údajne dosiahlo svoje historické maximum a to i napriek tomu, že v roku 2006 boli v rámci EÚ zakázané zvieratá kŕmené antibiotikami!

Čaká nás apokalypsa

Obavou je tiež to, že nadmerné užívanie antibiotík v modernej medicíne vedie k vytváraniu rezistentných baktérií. V roku 2011 podľa Svetovej zdravotníckej organizácie až 25-tisíc ľudí v Európe zomrelo na infekciu, ktorú spôsobili baktérie odolné voči antibiotikám. Dokonca minulý rok  sa objavili varovania o apokalypse, ktorá nás v budúcnosti čaká! I ten najmenší chirurgický zákrok vrátane pôrodu či iné bežné zranenia by mohli mať v budúcnosti pre ľudí fatálne následky. Celá rada baktérií sa stáva rezistentnou na mnohé antibiotiká.

Menia vývoj detí?

Dr. Blaser upozorňuje aj na to, že ak podávanie antibiotík v ranom veku urýchľuje zvyšovanie hmotnosti u farmárskych zvierat a mení ich vývoj, čo sa vlastne stane po tom, keď ich zjedia naše deti? Po vojne, konkrétne v roku 1951 sa realizoval pokus, kedy desať predčasne narodených detí v Taliansku dostali dennú dávku antibiotika – chlórtetrecyklínu, ktorý bol objavený v roku 1945 a stále sa používa na liečbu chorých teliat vo Veľkej Británii. Výsledok? Po desiatich dňoch vedci zistili, že dojčatá mali o osem percent väčšiu váhu než ostatné!

Narúšajú vnútorné prostredie v tele

Každý z nás je hostiteľom pre viac ako sto triliónov priateľských baktérií, ktoré dohromady vážia neuveriteľné 2 kg! Vedci prišli na to, že antibiotiká môžu zmeniť rovnováhu tohto vnútorného prostredia. A prečo sú antibiotiká vlastne zodpovedné za vznik cukrovky 2. typu a obezity? Údajne tým, že narúšajú vnútorné prostredie organizmu, kde sa nachádza mikrobióm – množstvo baktérií v tele, menia spôsob, akým telo spracováva cukry a tuky.

Každý z nás ich konzumuje

Podľa Dr. Blasera konzumujeme antibiotiká každý deň. Ak krútite hlavou, že vás sa to netýka, bohužiaľ, s veľkou pravdepodobnosťou ste si aj vy pochutnali na jedle plnom antibiotík. Čo je na tom najsmutnejšie, nechtiac ich podávame aj svojim deťom. Dr. Blaser upozorňuje, že dieťa, ktoré vypije dve šálky mlieka denne, prehltne asi 50 mikrogramov tetracyklínu. Aj keď to nie je veľa, mnohé deti pijú mlieko každý deň, rok čo rok! A to je už problém...

Ak sa tomu chcete vyhnúť, môžete uprednostniť biopotraviny. Farmári, ktorí ich produkujú, totiž nesmú používať antibiotiká!

Šírte informácie o zdraví ďalej! Nikdy neviete, komu môžu pomôcť. Vďaka zdieľaniu sa o článku dozvedia aj vaši priatelia.

Zdroj: http://vysetrenie.zoznam.sk/cl/1000649/1401473/Tajomstvo-vzniku-cho...


Úzce související článek: Pšeničný chlieb: pšeničné brucho, choroby a debilita Uvedeno ZDE.

Chcete-li být a setrvat zdraví, vitální a dožít se ve zdraví vysokého věku, je třeba vědět především toto: Uvedeno ZDE.


 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


… Přesvědčíte se, že to, co jíme a co je chytře maskováno jako třeba otrubové pečivo nebo cibulová ciabatta, není vůbec žádná pšenice, ale změněný produkt genetického inženýrství z druhé poloviny dvacátého století. Moderní pšenice má k pravé pšenici asi stejně blízko jako šimpanz k člověku. Zatímco náš chlupatý příbuzný má 99 procent všech genů společných s člověkem, podíváte-li se na jeho dlouhé ruce, ochlupení po celém těle a menší šanci vyhrát jackpot v televizním kvízu, určitě byste mi hned řekli, v čem tenhle jednoprocentní rozdíl spočívá. A teď si představte, že moderní pšenice nemá ke své předchůdkyni před pouhými čtyřiceti lety ani takhle blízko.
Jsem přesvědčen, že zvýšená konzumace obilovin - nebo přesněji zvýšená konzumace této geneticky pozměněné plodiny nazývané moderní pšenice - vysvětluje onen kontrast mezi štíhlými figurami z padesátých let a obézními lidmi z jednadvacátého století, triatlonisty nevyjímaje.

Uvědomuji si, že označit pšenici za zákeřné jídlo je asi stejně skandální, jako kdybych řekl, že byl Ronald Reagan komunistou. Není to absurdní a nevlastenecké, degradovat věhlasnou základní potravinu našeho jídelníčku na něco, co nám kazí zdraví? Já však i přesto budu neúnavně obhajovat stanovisko, že nejpopulárnější obilnina na světě je zároveň tou nejdestruktivnější ingrediencí. …

… Byl jsem za tu dobu svědkem skutečně dramatických změn, třeba když osmatřicetiletá žena s vředovou kolitidou takového rozsahu, že hrozilo odstranění tračníku, byla vyléčena poté, co přestala jíst pšenici - a tračník jí zůstal. Nebo když šestadvacetiletý mladík, jenž pro bolesti v kloubech sotva chodil, zažil totální úlevu a mohl zase chodit a běhat - proč asi? Protože ze svého jídelníčku vyloučil pšenici. …

MUDr. Davis William je preventivní kardiolog s vlastní ordinací v Milwaukee.

William Davis, MD – Život bez pšenice (přeložil Jan Kozák, u nás vyšlo v r. 2013)

Zdroj: http://melounowa.blog.cz/en/1502/geneticky-modifikovana-psenice-a-o...


Související články a video:
* Video: Bill Gates: Hlad, GMO a očkování jsou nástroje kontroly populace. Uvedeno ZDE.
* Nedejme se semkněme se a nenechme si nic nežádoucího líbit - petice a vzájemná podpora a spolupráce fungují! Uvedeno ZDE.
* Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen - 4. října 2015 Uvedeno ZDE.


 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Jsme živi především ze světelné,
kosmické energie, kterou do sebe pomocí fotosyntézy absorbují především rostliny. Tepelným zpracování potravy se ovšem z potravy vyzáří až 2/3 této energie a proto lidé kteří požívají stravu vařenou potřebují jíst mnohem více než ti kteří ji jí syrovou. Tím do sebe dostávají kalorie a ne životadárnou energii a pak se diví že tloustnou. * Tajomstvo vzniku chorôb (a obezity) odhalené: Neskutočné, čo je na vine! Uvedeno ZDE.


Všechny bytosti, tedy i lidé mají v krvi miniaturní krystaly, které absorbují Pránu, čili životadárnou kosmickou energii a proto lze tuto životadárnou energii přijímat přímo, bez požívání jakéhokoliv jídla. Více v článcích a videích o brethariánství. Povídání s Petrem, žijícím z prány o breathariánství a životě Uvedeno ZDE. * Pokud chcete být a setrvat nejen zdraví, řiďte se ve vlastním zájmu informacemi uvedenými např. ve videu s názvem: Nie sme chorí, sme trávení Uvedeno ZDE. * Obáváte se nemocí, obzvláště těch tzv. smrtelných? Tak se už nebojte, shlédněte fakta a začněte se léčit sami! :-) Uvedeno ZDE. * Zázračný chlorofyl pročistí tělo, dodá energii a pomůže s hubnutím Uvedeno ZDE.


V Univerzu je naprosto VŠE stvořeno z vše-Vědomí, čili z kosmické, vnitřní, tzn. Duchovní energie nulového bodu, ve které je Jin&Jang v rovnovážném - nulovém stavu. Úzce související článek: Pochopení principu tvoření veškeré tzv. hmoty, prostoru a událostí tvořících zdání plynoucího času vám umožní stát se vědomým tvůrcem svého světa i jeho realit a pánem svého osudu. Uvedeno ZDE.


Další úzce související články a videa:
* Vesmír kolem nás je prý jen gigantický hologram (vědci prý získali důkaz) Uvedeno ZDE.

* Osobní nulový bod, neboli duchovní srdce, je dimenzionální brána do nekonečna, přes kterou se můžete protáhnout kamkoliv si jen přejete a stát se tak opět svobodnými. Uvedeno ZDE.
* Vynikající, oči otevírající videa, která by měl ve vlastním zájmu shlédnout každý Uvedeno ZDE.
* KVANTOVÝ AKTIVISTA - film o spiritualitě kvantové fyziky Uvedeno ZDE.


.

Zobrazení: 13819

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 5.V.2020 v 13:21

* Chleba: Největší droga moderní doby? Článek čte Martina. Uvedeno ZDE. (dnešní chléb a pšeničné výrobky škodí z důvodu modifikované pšenice)


* Na tomto "památníku" (na jehož horní desce je zaschlá obětovní krav) je napsáno,


že je třeba snížit a udržovat počet lidí pod 1/2 miliardy lidí. (Nějak se to Ilumi-hnátům ale nedaří.) :-) * Tajná smlouva reptiliánské elity. Uvedeno ZDE.


* Dokument z roku 2010 předpověděl dnešní pandemii a odhaluje plán pro nový světový řád Video s cz titulky ZDE. Stačí si poslechnout tu část začínající časem videa: 21:37. (V překladu na tomto míste je chyba, má tam být napsáno NEchci nikoliv chci.)


*
Jan Lindovský: Ke koroně a světu Uvedeno ZDE.

Jelikož ekologie planety je údajně za bodem možnosti záchrany, proto úhel pohledu, čili osobní "pravda" ne-mocných je taková, že plebejce a darmožrouty, čili až 95% populace, je třeba vyhubit, z důvodu, aby oni, tzn. ne-mocní mohli přežít. To je přeci logické, :-) ovšem samozřejmě jen z jejich úhlu pohledu.

Takže až se budete snažit někoho probrat do reality o tom co je na nás chystáno a proč, tak můžete použít tuto pravdu. :-). Navíc, pravda je i taková, že např. bílá krvinaka parazity zabije a nemá z toho žádné trauma, že něco či někoho zničila.

* IT specialista Rudolf Vávra: Nanotechnologie, RFID čipy a možnosti vakcinace. Mýty nebo skutečnost? Audio ZDE.

* Bill Gates – Mesiáš Depopulace – Vakcíny s Čipem – 5G Sítě – Lockdown – Aktivní a pasivní RFID – Prodej Vašich Bio dat Uvedeno ZDE.


* Dr. Tapper - Tato pandemie je duchovní a psychologickou válkou proti lidem. Video ZDE. Je nejvyšší čas se probrat a vzepřít se nesmyslnému diktátu, neboť pokud se povinnost nošení roušky (což je nesmyslné), změní v povinnost nechat se povinně očkovat (nebo Vás nepustí nejen přes hranice, ale kupř. ani si nakoupit), co uděláte pak?

* Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) ZDE.

* Dr. Shiva odhaľuje skutočnú agendu za súčasnou pandémiou Covid-19 Video ZDE.

* EXKLUZIVNĚ Dr Buttar odhaluje pravdu o Covid 19 a propagovaném povinném očkování Video ZDE.

* PLANDEMIE 1: Skrytá agenda za Covid-19 [DOKUMENT – 1. ČÁST] Video ZDE.

* Dr. Buttar - Roušky, 5G a vakcíny: Dokonalá bouře pro covid-19 Video ZDE.

* Robert F. Kennedy, Jr. - Preslov na tlačovej konferencii v Berlíne o vakcínach a 5G Video ZDE.

* Vážny oznam pre všetkých ľudí o smrteľných vakcínách Video ZDE.

* Kooronavirus je satanistický plán na snížení populace lidstva na Zemi - Vladimír Kvačkov Video s cz titulky ZDE.


* Tajomstvo vzniku chorôb (a obezity) odhalené: Neskutočné, čo je na vine! Uvedeno ZDE. (např. chléb a pšeničné výrobky škodí z důvodu modifikované pšenice)

* Chleba: Největší droga moderní doby? Článek čte Martina. Uvedeno ZDE.

* Pšeničný chlieb: pšeničné brucho, choroby a debilita Uvedeno ZDE.

* Opět nám nehorázně lžou! Viz další ohlupující video: Potraviny, které nás mají zabít Uvedeno ZDE.

Nevěříte, že nám lžou? Tak si přečtěte a poslechněte např. toto: Potraviny a.s. 2008 Uvedeno ZDE.

* Potraviny, které nás mají zabít Uvedeno ZDE.

* Svět podle společnosti Monsanto (firma vlastněná a ovládaná Ilumináty) Video ZDE.

* ... Tráví nás jako mravence. Víte, jak se hubí mravenci? Vypadá to jako téma, které sem nepatří? Budete se divit, ale patří. Koupíte-li si krabičku s jedovatým cukrem nebo gelem, otevřete ji, aby mravenci k němu měli přístup a navíc, aby se uvolnily feromony, které mravence přilákají. Ti si pro ten jedovatý cukr nebo gel chodí v zástupech, přinášejí si to do hnízda, v němž tím krmí larvy, dělnice, královnu i sebe. Co se stane? Hned nic, ale postupně se u všech začnou projevovat různé druhy zdravotních potíží. ... Celý, opravdu vynikající článek "Svět v nás a kolem nás" je uveden ZDE.


* Pokud chcete být a setrvat nejen zdraví, řiďte se ve vlastním zájmu informacemi uvedenými např. ve videu s názvem: Nie sme chorí, sme trávení Uvedeno ZDE.

* Obáváte se nemocí, obzvláště těch tzv. smrtelných? Tak se už nebojte, shlédněte fakta a začněte se léčit sami! :-) Uvedeno ZDE.

* Zázračný chlorofyl pročistí tělo, dodá energii a pomůže s hubnutím Uvedeno ZDE.

* Proč se většině lékařů vyhýbat na sto honů, jak se léčit bez nich a pravé důvody proč jsou léky a zdravotní péče čím dál tím dražší. Uvedeno ZDE.

* Žiješ ve vězení, které už ani nevnímáš. JE ČAS SE PROBRAT! Uvedeno ZDE.


* Červená pilulka, je nejvyšší čas se konečně probrat! Uvedeno ZDE.

* Skutečná tvář Hollywoodu – DOKUMENT Uvedeno ZDE.

* SOUČASNÁ SITUACE 19 - Trump, Gatekeeper, duše Video ZDE. (slova k zamyšlení)

* Tajná smlouva reptiliánské elity. Uvedeno ZDE.

* Robert F. Kennedy, jr. podal 23.9.2020 žalobu na farmaceutickou společnost Merck kvůli očkování proti HPV vakcínou Gardasil, která má 64000 obětí! Podrobnosti ve videu: MaP 21/598 USA–ŠOK! Roman Prymula! Očkovací Skandál Gardasil!Žalobu dal včera Kennedy! 64 000 obětí! Video ZDE.

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 5.V.2020 v 22:44

* Proč jsme tlustí a nedaří se nám zhubnout? Uvedeno ZDE. (Nechápu proč do inspirativního videa, jako je tohle, vkládají komentář od egoistického blba, jako je Pavel Novotný, který to jen kazí? že by to tam bylo z důvodu, aby si toho každý všiml?! :-))
Úzce související články:
* Tajomstvo vzniku chorôb (a obezity) odhalené: Neskutočné, čo je na vine! Uvedeno ZDE.
* Zbavte se nadváhy jednou pro vždy. Uvedeno ZDE.
* Zázračný chlorofyl pročistí tělo, dodá energii a pomůže s hubnutím Uvedeno ZDE.
* Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika + Video Uvedeno ZDE.
* Nedostatek sexu může způsobit zdravotní problémy Uvedeno ZDE.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

* Opět nám lžou a snaží se z nás dělat tupce! Proč pak asi? :-) Kdyby byla pravda to, co se nám snaží namluvit videem: Tajná nacistická základna na Antarktidě, tak proč se z operace high jump (háj džamp), o které se ve videu sami zmiňují, vrátila pouze zhruba 1/4 vojáků? Navíc, proč pak je zakázané dělat na Antarktidu soukromé výpravy? Kdo, a co tam tak asi před lidmi schovává, že tam smí pouze samozvaná elita a to ještě jen někteří z nich?
* Co myslíte, jak daleko ve vývoji mohou dnes již být utajované technologie, když už před více jak 1/2 stoletém znali to, co je zdokumentováno na uvedených videích. Uvedeno ZDE.
Zdánlivě nesouvisející článek:
* Odpočítávání do nové éry už začíná, zatímco jsou podrobovány podzemní základny kabaly Uvedeno ZDE.
* Na Antarktidě byla objevena časová smyčka. Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: Antarctic Time Warp Discovery  - Here.
Na Antarktidě se zřejmě již otevírá přírodní - organická časo-prostorová a dimenzionální brána, takže proto je tam poslední dobou takový cvrkot.

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE. ❤ ❤ ❤

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí - ZDE.

* Jak koronavirus pro Čechy změnil režim na hranicích evropských států Podrobnosti ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDEZDE & ZDE, ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Chcete nadále být jen loutkou prohnilého zotročujícího systému a nemít na nic čas, nebo se raději trochu uskromníte a začnete konečně být pánem svého času a svých unikátních tvůrčích schopností? ZDE.

* Nejlevnější státy světa kde se dá levně žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 4 hodinami
Uživatel Kidak přidal komentář k příspěvku do blogu Provokace ukrajinských úřadů o 'zvěrstvech Rusů' budou brzy široce rozšířeny v západních médiích a v různých zdrojích na internetu." uživatele Ina Obr.
"Jejich čas se krátí a oni to dobře ví. To co dělají je čiré zoufalství z prohry, která se blíží čím dál rychleji. A tím nemám na mysli jen Ukrajinu!"
před 20 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
čtvrtek
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
čtvrtek
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
čtvrtek
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Covid-19 není nemoc, je to zločinecká organizace ! uživatele Ina Obr
čtvrtek
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
čtvrtek
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Grafen není zmíněn, protože je "obchodním tajemstvím" a také proto, že se jedná o vysoce škodlivý prvek !!!!!!!!!!! uživatele Ina Obr
čtvrtek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
středa
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Klony, umele duse , cipy a Cervena Kralovna superpocitac pro jejich rizeni uživatele Uno Universus
úterý
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Uno Universus v komunitě Facebook.
úterý
Uživatel Uno Universus přidal komentář k příspěvku do blogu RIdi planetu a lidi komputer? uživatele Uno Universus.
21.6.
Příspěvek do blogu uživatele Uno Universus

Klony, umele duse , cipy a Cervena Kralovna superpocitac pro jejich rizeni

  Umělá inteligence, klony, umělé duše a čipy: Mimozemská zpráva Zemi (Biologie 3)Biologie IIIKlony, umělé duše, umělá inteligence a čipyV první části jsem zhruba popsal, jak taygetejská věda chápe, jak se hmota, potažmo DNA, projevuje zásahem…Zobrazit další
21.6.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
19.6.
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Dává světu šanci vidět, co je možné s dnešní technologií ! uživatele Ina Obr
19.6.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel videoklip uživatele Jozef Wolf v komunitě Facebook.
19.6.
Tibor Lapoš si oblíbil(a) video uživatele Jozef Wolf
19.6.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel videoklip uživatele Jozef Wolf v komunitě Facebook.
19.6.

© 2022   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby