* Jak se bránit proti psychickému, nebo třeba i EMP útoku, směrovaného někým či něčím na vás, nebo na vaši elektroniku Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Je to len "uryvok z rozsiahleho celku" :-) , ale pojednava o niecom, co bolo rozoberane na tychto strankach a to, ze sme sucastou binarnej slnecnej sustavy, takze nase Slniecko ma surodenca, s ktorym okolo seba obiehaju...a este cosi navyse. 

Sarita

Romanca a Realita (6/12)

 

David Wilcock

13-Január-2013

 

NÁVRAT SPÄT DO 25,920 ROCNÉHO CYKLU

 

Seriál Zákon Jedného hovorí o „25,000 rocnom cykle“ ako to oni nazývajú. Hovoria, že toto je základný vzor, ktorý riadi vývoj všetkého troj dimenzionálneho života – na ktorejkolvek danej planéte v našej galaxii Mliecna Dráha.

 

6.15 Spytujúci: Aká je dlžka, v našich rokoch, jedného z týchto cyklov?

 

Ra: Ja som Ra. Jeden velký cyklus trvá približne 25,000 vašich rokov. Sú tri cykly tejto povahy pocas ktorých tí, ktorí pokrocili môžu byt zožatí na konci troch velkých cyklov. To je približne medzi 75 a 76,000 vašich rokov. Všetci sú zožatí bez ohladnu na ich pokrok, pretože pocas toho casu planéta samotná prešla cez užitocnú cast tej dimenzie a prestáva byt užitocná pre nižšie úrovne vibrácií v tej hustote.

 

Rozhodne by sa zdalo, že koniec 25,000 rocného cyklu je tiež okamih v dejinách kde získame otvorenie ovela viacerých „brán“ – všetkých súcasne. Vlastne, to môže byt jediný energetický spúštac, ktorý je dost silný, aby vytvoril takú velkolepú zmenu – úplný dimenzionálny posun.

 

MY VŠETCI NAKONIEC DOSIAHNEME „DÚHOVÉ TELO“, ZVYCAJNE NA KONCI JEDNÉHO Z TÝCHTO CYKLOV

 

V modeli Zákon Jedného sú len v našej galaxii Mliecnej Dráhe doslova milióny planét s bytostami podobnými ludom na nich. Na každú z nich velmi starostlivo dohliadajú a vedú bytosti vo vyšších „hustotách“ existencie. Neocakáva sa, že ludia na týchto planétach navždy zostanú ako biologické životné formy tretej hustoty z mäsa a krvi. Vesmír je navrhnutý aby podporoval náš vývoj – do stavu Dúhového Tela – v pevných casových intervaloch, preklenujúcich zhruba 25,000 rokov. Zakaždým ked sa jeden z týchto cyklov skoncí, nazýva sa to v pojmoch Zákona Jedného „Žatva“, ako sme videli vyššie. Každá planéta tretej hustoty v našej galaxii prejde tromi 25,000 rocnými cyklami než úplne vyjde von z tretej hustoty – a úplne prejde do „štvrtej hustoty“. Budeme hovorit o tom co „štvrtá hustota“ znamená, s citátmi, ako budeme pokracovat.

 

„VELKÝ ROK“ 25,920 OBEHOV ZEME

 

Teraz podme preskúmat co presne vieme o 25,000 rocnom cykle. V príbehu je ovela viac než co nájdeme v seriáli Zákon Jedného. Všetci astronómovia a astrofyzici vedia, že hviezdy na nocnom nebi sa posúvajú cez rôzne miesta – v priebehu 25,920 Pozemských rokov. Toto je praktický, fyzický protajšok 25,000 rocného cyklu, o ktorom sa hovorí v seriáli Zákon Jedného. Dr. Don Elkins zjavne o tom nevedel v tom case, pretože to nikdy nespomenul. Tu je jednoduchý spôsob ako môžeme pochopit tento 25,920 rocný cyklus. Ak vybudujete chrám a zladíte ho s urcitou hviezdou v urcitý den – ako Zimný Slnovrat 21ého Decembra – potom po 72 rokoch bude jeden stupen mimo nastavenia. V kruhu je 360 stupnov. Ak hviezdam trvá posun o jeden stupen 72 rokov a vynásobíte toto císlo 360 stupnami, dostanete 25,920 rokov. Starovekí toto nazývali „Velký Rok“. Rozdelili ho na 12 pod-cyklov po 2,160 rokov. Každý 2,160 rocný cyklus sa nazýva „Vek Zverokruhu.“

 

CYKLY DEJÍN

 

Stále sedím na parenisku informácií, ktoré som vymazal zo Skúmania Zdrojového Pola. Odhaluje, že dejiny sa opakujú, velmi presne, v týchto 2,160 rocných cykloch – spolu s inými jednotkami casu. Zabralo to mesiace velmi tvrdej práce, 14 hodíne denne, aby som toto všetko poskladal dokopy, na jar a leto 2010. Bolo mimoriadne nárocné vystrihnút všetky tie strany – poriadne cez 100 z nich – z konecnej verzie knihy. Každý jeden z cyklov, ktoré boli objavené v našich dejinných záznamoch sú dokonalé delitele 25,920 rokov. To je velké tajomstvo. Najlepší príklad 2,160 rocného cyklu nájdeme ked porovnáme udalosti Rímskych dejín s udalostami Amerických dejín o 2,160 rokov neskôr – pocnúc neskorými 1890imi rokmi. Súvztažnosti sú pozoruhodné – a siahajú daleko za rozumnú náhodu.

 

Ak si chcete precítat pôvodný zdrojový materiál, ktorý som použil aby som toto všetko rozvinul, môžete ho nájst tu na Divine Cosmos – v nezverejnených rukopisoch Francoisa Massona.

 

CO PRESNE SÚ VEKY ZVEROKRUHU?

 

Tieto cykly dejín naznacujú. Že „Veky Zverokruhu“ sú ovela zaujímavejšie a ovela dôležitejšie ako väcšina z nás kedy verila. Áno, stále sledujeme tieto cykly – rovnako ako to robili Starovekí – ale dávno sme stratili nejakú prícinu mysliet si, že majú význam mimo jednoduchého pokracovania casu. Teraz vieme, že tieto cykly nie sú lubovolné císla. Ohromujúce opakovanie mnohých z najmocnejších udalostí v dejinách odhaluje pravdu. Veky Zverokruhu nejako priamo ovplyvnujú udalosti, ktoré sa dejú na Zemi.

 

KONECNE TO VŠETKO POSKLADÁME DOKOPY

 

Moja nová kniha, Klúc Synchronicity, obnovuje týchto chýbajúcich vyše 100 strán výskumu a podrobne vysvetluje ako toto funguje. Teraz dokoncujem prvý návrh pre zverejnenie v Auguste 2013. To co teraz cítate je náhlad do casti z tohto nového materiálu – ktorý tiež spájam dokopy na mojich konferenciách. V tomto skúmaní nacrtávam materiál v jednoduchšej forme, a coskoro bude spojený s ovela väcším existujúcou súhrnnou prácou. Až do leta minulého roka som bol velmi sklamaný, že som nedokázal príst na to co spôsobovalo, že sa tieto cykly dejú, strávil som roky premýšlaním o tom a nedokázal som príst s odpovedou – ale stále som skúšal.

 

2012 BOL BOD VELKÉHO POSUNU

 

V Západnej astrológii prechádzame z Veku Rýb do Veku Vodnára práve teraz – so sústredením okolo koncu roku 2012. Koncový dátum Mayského Kalendára tiež pristál na 21-Decembri-2012. „Romanca“ bola, že nieco vele-dôležité a velkolepé sa udeje práve v ten den. „Realita“ je, že sa nic ocividné nestalo – aspon zatial nie. Znamená to, že sa jednoducho vzdáme, povieme, že to všetko boli „hovadiny“ a vrátime sa do strachu, strachu, strachu – z Nového Svetového Rádu, Stanného Práva a Koncentracných Táborov? Alebo sa jednoducho „vrátime spät do matrixu?“ Uzavrieme, že MZ neexistujú, že „žiadna z týchto vecí 2012 nic neznamená“, a že život na Zemi zostane „bežný" – po neurcitú budúcnost? Nemyslím si, že je to také jednoduché. Zdielam s vami podrobne niektoré informácie, na ktoré som sa pozeral, a meditoval o nich, kedže 21-December 2012 prišiel a odišiel – bez zrejmých transformacných následkov.

 

AKO BY SA MOHOL TENTO CYKLUS DIAT NA KAŽDEJ PLANÉTE V NAŠEJ GALAXII?

 

Väcšina vedcov verí, že tento 25,920 rocný cyklus je spôsobený „kývaním Zemskej osi“. Ja som sa tiež nechal nachytat touto istou vierou a strávil som vela rokov snahou pochopit ako to funguje – a preco to funguje – v modeli Zákona Jedného.

 

 

Preco by sa Zem knísala týmto spôsobom? Preco by taký zdanlivo povrchný pohyb osi našej Zeme ma také obrovské následky v modeli Zákona Jedného? Prechádzame nejakým geometrickým vzorom, ktorý sa tahá na osi Zeme? Aká geometria by mohla spôsobit pohyb Zeme týmto pomalým vývrtkovým pohybom? Ako by sa toto mohlo diat na každej planéte tretej hustoty v našej celej galaxii – ako naznacoval seriál Zákon Jedného? A co je ešte dôležitejšie, ako by sme mohli zapasovat toto 25,920 rocné kolísanie do väcšieho modelu ludského vývoja daného v seriáli Zákon Jedného? Stále som nevyriešil túto záhadu ked som napísal Skúmanie Zdrojového Pola, ale bol som bolestivo blízko odpovedi. Trvalo mi další rok zistit co to bolo.

 

OBIEHAME HVIEZDU SPOLOCNÍCKU

 

Ako som povedal, odpoved ku mne zahrmela celá naraz len dni predtým ako som sa chystal odíst na turné po piatich mestách Nového Zélandu a Austrálie v minulom roku. Uvedomil som si, že odpoved bola velmi jednoduchá: Žijeme v binárnej slnecnej sústave. Obiehame našu hviezdu spolocnícku v priebehu 25,920 rokov. Hviezda spolocnícka nášho Slnka nevydáva dost viditelného svetla, aby bola lahko pozorovatelná. Hviezdy ako táto sa nazývajú „hnedí trpaslíci“. Sumeri nazývali túto hviezdu spolocnícku „Nibiru“ – ako dôkladne zdokumentoval Dr. Zecharia Sitchin v niekolkých svojich ucených prácach.

 

TERAZ TROCHA BUBUBU VECÍ...

 

Je zaujímavé, že velmi vysoko umiestnený zasvätenec, ktorého poznám, ktorí rozsiahle pracoval v utajených programoch, povedal, že našu hviezdu spolocnícku obieha planéta velkosti Jupitera. Nemusíme naozaj zachádzat vôbec príliš daleko – aby sme zacali nachádzat iné obývané svety. Hoci je táto hviezda celkom temná v tretej hustote, vydáva viac než dost viditelného svetla na iných úrovniach reality, aby udržala ludí štastných. Avšak tento zasvätenec mi tiež hovorí „títo ludkovia by mohli byt nevrlí, keby sme sa len rozhodli jedného dna ukázat.“ Táto planéta je osídlená Annunaki, o ktorých hovorí Sitchin – po stovky tisíce rokov. Majú vysoko pokrocilú technológiu – a boli by považovaní za „negatívne bytosti“, tj. Clenovia v pojmoch Zákona Jedného Konfederácia Orion. Skupina Orion je oddaný odpor ku Konfederácii, o ktorej sa hovorí v seriáli Zákon Jedného. Niekto na nedávnej konferencii sa znepokojil. Znamená to, že naša hviezda spolocnícka je vír diabolskej energie? Povedal som, že nic by nemohlo byt viac vzdialené od pravdy. Táto hviezda je mocný zdroj energie, áno – moc pritahuje vela pozornosti. V konecnom dôsledku je však pôsobenie našej hviezdy spolocnice na náš vlastný ludský vývoj mimoriadne pozitívne a láskyplnej povahy.

 

CIERNE SLNKO

 

Rôzne tajné spolocnosti, vrátane Rádu Slobodomurárov, vedia na najvyšších úrovniach všetko o tejto hviezde spolocnícke – a nazývajú ju „Cierne Slnko“.

 

 

Takmer každý Murársky nákres, ktorý nájdete má na vrchu tri nebeské objekty – Slnko, Mesiac a Cierne Slnko.

 

 

Niekedy je Cierne Slnko tiež zobrazené ako Horovo Oko. Okolo oka môže byt tiež nakreslený trojuholník. Na mojich konferenciách teraz ponúkam široký rozsah premietacích hárkov, ktorí toto ukazujú, a obecenstvo je nimi oslnené.

 

NAŠA HVIEZDA SPOLOCNÍCKA DO NÁS LEN TAK NEVRAZÍ...

 

Niektorí bádatelia sa postavili na stranu Zecharia Sitchina a rozšírili jeho model. Teoretizovali, že Nibiru dotancuje do našej Slnecnej Sústavy, prejde krížom pri Zemi a spôsobí posun pólov kedykolvek medzi 2003 a koncom 2012. Nikdy som neveril, že to bolo možné – kvôli silným geometrickým silám, ktoré sme práve skúmali, ktoré by odpudili akýkolvek taký „tulácky“ objekt velkej velkosti. Nárazy s asteroidmi sú jedna vec – ale akonáhle máte objekt s takou velkou hmotou ako planéta alebo hviezda, ich gravitacné sily sa budú prirodzene odpudzovat. Gravitácia je tlak-tah na rozdiel od toho co nám bolo povedané v škole. Toto je další vedecký jav, ktorý je utajovaný vojensko-priemyselným komplexom a jeho pôvodnými zakladatelmi, vyše storocia. Tento tlak-tah vysvetluje preco planéty nespotrebujú uhlovú hybnost a nenarazia do Slnka. Premýšlajte o tom. Slnko má ovela väcšiu hmotu – a preto ovela väcšiu gravitacnú prítažlivost ako planéty. Nemalo by sa planétam nakoniec „minút palivo“, stratit rýchlost a nabúrat do Slnka? Preco sa stále pohybujú priamo pozdlž? Sú udržované na mieste – a tlacené – geometrickými energetickými polami, ako dokumentoval Martineau.

Preklad: SiR @ http://ee.dunres.sk

Zobrazení: 599

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE. ❤ ❤ ❤

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí - ZDE.

* Jak koronavirus pro Čechy změnil režim na hranicích evropských států Podrobnosti ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDE, ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Chcete nadále být jen loutkou prohnilého zotročujícího systému a nemít na nic čas, nebo se raději trochu uskromníte a začnete konečně být pánem svého času a svých unikátních tvůrčích schopností? ZDE.

* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Meditace&vizualizace na TRVALÉ vzájemné propojení všech nositelů světla a vytvoření jednotného tvořivého energetického pole, potřebného pro odstranění negativity ze světa a přípravu na událost uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Aký je prechod z 3D - 5D? Čo to znamená? Príde záblesk? Čo hovorí na to Galaktická federácia svetov? Video ZDE."
včera
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
včera
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu POZOR, důležité upozornění pro včelaře !!! uživatele Ina Obr
včera
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

POZOR, důležité upozornění pro včelaře !!!

POZOR,důležité upozornění našeho včelaře !Kdo prodělal Covid., nebuďte nikdy ve včelách sami někde v lese, vždy doprovod a možná i ten, kdo je očkován, by měl mít doprovod, než si to ověříme jak to na nás působí. S pozdravem PrachDobrý den,píši…Zobrazit další
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Odtajnění západních dokumentů uživatele Ina Obr.
"* Rusko je náš priateľ a väčšina Slovákov vníma Ruskú federáciu ako partnera a nie ako hrozbu, píše Blaha ruskému veľvyslancovi Uvedeno ZDE. * Doporučuji poslechnout si toto:…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Odtajnění západních dokumentů uživatele Ina Obr.
"DOBRÉ TO VĚDĚT A PŘEPOSLAT DALŠÍM PŘÁTELŮM!!! Nejde o dotace, jde o hrubý a odporný nátlak na naši zemi. Snaha manipulovat naši zemi a celé její směřování.…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu K Vrběticím uživatele Ina Obr.
"Chcete-li se dozvědět ne-pravdy o Vrběticích a související hysterii a ještě se přitom zasmát, poslechněte si audio: 2021-05-05 – O.Lukáš_ZKUMAVKA_Zkoumáme satirou mainstream Audio ZDE.…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Jde o naše životy !!! uživatele Ina Obr.
"* Chcete-li se dozvědět ne-pravdy o Vrběticích a související hysterii a ještě se přitom zasmát, poslechněte si audio: 2021-05-05 – O.Lukáš_ZKUMAVKA_Zkoumáme satirou mainstream Audio ZDE.…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Z čeho a jakým způsobem jsou tvořeny veškeré hmotné projevy existencí, aneb jak si stvořit překrásný svět, ve kterém je pro všechny zúčastněné radost pobývat a žít. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* 2021-05-10 – J.Chvátal_261_Umění žít-umění být – Smrt_159min Audio ZDE.* Jak získat, vlastnit, mít, umět, tvořit atd. cokoliv co si jen přejete (včetně pevného zdraví),…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Neuvěřitelné, avšak vědecky podložené skutečnosti uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* 2021-05-10 – J.Chvátal_261_Umění žít-umění být – Smrt_159min Audio ZDE.* Jak získat, vlastnit, mít, umět, tvořit atd. cokoliv co si jen přejete (včetně pevného zdraví),…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Obrovská síla záměru (7.D), představivosti (6.D) a po-citu (5.D), aneb jak z představ vytvářet příjemné radostné a povznášející věci, události a všestrannou hojnost uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* 2021-05-10 – J.Chvátal_261_Umění žít-umění být – Smrt_159min Audio ZDE.* Jak získat, vlastnit, mít, umět, tvořit atd. cokoliv co si jen přejete (včetně pevného zdraví),…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak získat, vlastnit, mít, umět, vytvářet atd. cokoliv co si jen přejete (včetně pevného zdraví), aneb jak si začít tvořit Ráj na Zemi (návod na všestranně úspěšný, radostný a šťastný život) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* 2021-05-10 – J.Chvátal_261_Umění žít-umění být – Smrt_159min Audio ZDE.* Jak získat, vlastnit, mít, umět, tvořit atd. cokoliv co si jen přejete (včetně pevného zdraví),…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak se nenechat nikým a ničím rozhodit a stát se sebe-vědomým, emocionálně vyrovnaným tvůrcem a pánem své reality i svého osudu uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* 2021-05-10 – J.Chvátal_261_Umění žít-umění být – Smrt_159min Audio ZDE.* Jak získat, vlastnit, mít, umět, tvořit atd. cokoliv co si jen přejete (včetně pevného zdraví),…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Meditace&vizualizace na TRVALÉ vzájemné propojení všech nositelů světla a vytvoření jednotného tvořivého energetického pole, potřebného pro odstranění negativity ze světa a přípravu na událost uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* 2021-05-10 – J.Chvátal_261_Umění žít-umění být – Smrt_159min Audio ZDE.* Jak získat, vlastnit, mít, umět, tvořit atd. cokoliv co si jen přejete (včetně pevného zdraví),…"
včera
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

Daňovém zatížení pracujících, přečtěte si to pozorně celé, ať jste v obraze !!!

Informace o daňovém zatížení pracujících, přečtěte si to pozorně celé, ať jste v obraze !!!Níže uvedený text není žádná legrace, které se po internetu běžně šíří. Je to smutná skutečnost, kterou si pracující běžně neuvědomují. A přitom jde o jejich…Zobrazit další
čtvrtek
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Jde o naše životy !!!

Lidičky, to je hrůza, co se zde děje !!! Lidičky, přestaňte být už konečně neteční a apatičtí !!! Jde o naše životy !!!Je jasné,  kdo za tím je !!!Usiluje se o převrat v naší zemi a zlikvidováníprez. Zemana !!! Lidičky, kde to jsme ??? !!! Kdo zde…Zobrazit další
středa
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
úterý
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Odtajnění západních dokumentů uživatele Ina Obr
úterý
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Pokud Vám to neotevře oči, tak potom už vůbec nic uživatele Ina Obr
úterý
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
neděle

© 2021   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby