* Jak se bránit proti psychickému, nebo třeba i EMP útoku, směrovaného někým či něčím na vás, nebo na vaši elektroniku Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

NESMRTELNOST Z NITRA ZEMĚ

Publikuji tyto dvě ukázky z knihy TELOS: od Dianny Robbins, kterou přeložil Sir ze stránek www.dunres.sk. Bytost, se kterou Dianna hovoří, je kněz ADAMA.

 

Téma obyvatelnosti vnitřku naší Země je velmi kontroverzní a narušuje staré paradigma. Mě osobně tato myšlenka v dětství několikrát napadla a když jsem před asi 5-6 lety objevila toto téma znovu, velmi jsem s ním souzněla uvnitř svého srdce.

Postupně mi přicházejí další informace, které spíše, než aby vyvraceli tuto „odvážnou myšlenku“, spíše ji nadále potvrzují.

 

 

Překlad je z originální knihy: TELOS od DIANNE ROBBINS

 

P1020248 3

 

Slovo o Telose

 

Telos, Lemúrska osada pod Mt. Shasta v severnej Kalifornii je mesto Svetla vedené radou 12 Vzostúpených Majstrov a jeho Vysokým Kňazom, Adama. Meno Telos znamená „komunikácia s duchom“.

 

Občania Telosu, kedysi Lemúrie, pracujú na Vzostupe. Môžu sa astrálne premietnuť na akékoľvek miesto, a môžu telekomunikovať s kýmkoľvek na akomkoľvek mieste a čase. V správach povzbudenia nám Adama hovorí o našom cieli: „Stať sa Duchovným Bojovníkom, tým ktorý poznáva Svetlo vnútri, a zjednotiť ľudstvo do JEDNEJ ľudskej rodiny. Pretože akonáhle ľudstvo cíti Lásku Boha priamo zvnútra, všetci budú schopní pochopiť svoj účel bytia tu na Zemi, a prestanú cítiť oddelenosť svojej duše od Svetla Boha.“

 

Všetky planéty sú Duté, a sú osídlené ľudským životom jednej alebo druhej vibrácie. Slnko je tiež Duté a nie je horúce ale chladné. Naša Zem je Dutá a má v sebe Vnútorné Centrálne Slnko.

 

Vládne mesto vo Vnútornej Zemi sa volá Šambala. Nachádza v samotnom strede planéty a je možné sa do neho dostať cez diery buď na Severnom alebo Južnom póle tejto planéty. Severné a Južné polárne žiary, ktoré vidíme na našom nebi sú v skutočnosti odrazy Vnútorného Centrálneho Slnka Zeme, vyžarujúce z jej dutého jadra.

 

IMG_0394

 

Existuje vyše 120 podzemných miest, ktoré sa nachádzajú na Zemskej kôre. Tieto Mestá Svetla nie sú ďaleko pod povrchom Zeme. Ako skupina sa tieto mestá nazývajú Sieť Agartha. BYTOSTI VNÚTORNEJ ZEME sú vysoko rozvinuté bytosti žijúce na vnútornom povrchu Dutej Zeme. Sú to väčšinou vzostúpené duše, ktoré sa rozhodli pokračovať vo svojom vývoji vo vnútorných úkrytoch Zeme, kvôli dokonalosti tamojších podmienok.

 

Hoci sa Atlantída a Lemúria stali na povrchu mýtmi, ľudia z Atlantídy a Lemúrie prekvitajú vo svojich podpovrchových mestách. Ľudia v týchto osadách sú ľudia rovnako ako vy alebo ja, ktorí žijú v Trejej Dimezii, rovnako ako my.

 

IMG_0212_2

 

 

Volíme si Nesmrteľnosť

 

Pozdravujeme vás v tento priaznivý deň, 12:12, vo Nebeských Svetoch. Nachádzame sa tu v Telose, meditujeme s vami bok po boku na nižších úrovniach vrstiev Zeme pod vašim povrchovým obyvateľstvom.

 

My sme sa tiež pripravili na tento nádejný deň. My si tiež volíme NESMRTEĽNOSŤ pre našu milovanú planétu Zem a Jej deti.

My sme si tiež zvolili NESMRTEĽNOSŤ pre seba, pred mnohými, mnohými vekmi, a stále si volíme tento proces ako prostriedok vývoja. Sme schopní sa vyvíjať rýchlejšie tým, že si volíme žiť stále dlhšie životy. Táto dlhovekosť nám umožňuje učiť sa a uplatňovať naše Zemské lekcie dôkladnejšie a vedomejšie, a lepšie získavať múdrosť z našich skúseností. Čím dlhší je váš Zemský život, tým väčšie množstvá múdrosti ste schopní vedome získať a uplatniť, čo vám umožní postupovať rýchlejšie na vašej Zemskej ceste duchovného vývoja.

Kratšie životy len obmedzujú vaše uvedomenie spôsobmi, ktoré môžete práve teraz začínať vnímať. Takže my sme tu s vami, podporujeme vás vo vašej voľbe NESMRTEĽNOSTI pre vás aj pre planétu.

 

P1040071

 

My tu v Telose sme kedysi, pred mnohými vekmi, žili na povrchu vašej Zeme. Prešli sme cez rovnaké Zemské skúsenosti a rovnaké lekcie aké teraz zažíva celé ľudstvo.

Avšak my sme sa naučili, že vojna je zbytočná, a že starnutie a smrť sú v Nebeskom Božom Pláne úplne nepotrebné. Boh si praje len, aby sme žili dlhé, šťastné, bohaté životy naplnené pochopením a múdrosťou v používaní Vesmírnych Zákonov. Toto je najlepší spôsob ako sa vyvíjať. Toto je najradostnejší spôsob ako sa vyvíjať na našej špirálovej duchovnej ceste späť domov k Bohu, späť ku VŠETKÉMU ČO JE.

Pretože my sme naozaj Božské Bytosti, ktoré prišli na Zem zažívať oddelenosť spolu s celým ľudstvom, a teraz obrátiť našu cestu späť, a zobrať celé ľudstvo spolu s nami.

 

Celé ľudstvo veľmi trpelo zo svojho obmedzeného pohľadu na Vesmírne Zákony, a zo svojej nevedomosti v uplatňovaní Vesmírnych Zákonov to svojho denného života a dennej skúsenosti. Toto bolo nepotrebné, ale ľudstvo sa rozhodlo zvoliť si obmedzenie namiesto slobody rásť v milujúcom a vyživujúcom prostredí.

 

My v Telose sme obklopení najmilujúcejším, najvyživujúcejším a najpozitívnejším prostredím. Vedome sme ho pre seba vytvorili, lebo sme poznali účinky inej opačnej voľby. Takže aj vy sa čoskoro ocitnete, že žijete medzi tými čo sú múdri a vyživujúci. A tie Bytosti, ktoré si zvolia menej budú oddelené od vás do sveta nižšej dimenzie. Tam budú môcť pokračovať voliť si chudobu a obmedzenosť, kým vy sa budete pohybovať po špirále hore na kolese evolúcie do päťdimenzionálnych ríš, kde je všetko krása, všetko je hojnosť, a všetko je čistá Láska.

 

IMG_0110

 

Naša Fyzická Bytosť

 

 

O: Ako vypadajú ľudia v Telos?

 

Vypadáme presne ako vy, hoci sme možno trocha vyššej postavy a širší ako ste vy.

Sme húževnatí a silní, pretože sme posledných 12,000 rokov na vegetariánskej strave. Táto strava spomalila proces nášho starnutia do bodu kedy sme prestali starnúť. Používame našu stravu a našu myseľ aby sme vždy zotrvali v mladistvom stave, čo nazývame „nesmrteľnosť“.

Sme schopní predĺžiť náš život na tak dlho ako si želáme, na základe našej stravy a nášho systému viery v Nesmrteľnosť.

 

Vy to budete tiež schopní uskutočniť v blízkej budúcnosti; pretože keď vyjdeme na povrch, prinesieme vám informácie, ktoré sme strážili po veky času. Tieto informácie zostali nedotknuté a bezpečné v Telos, kde mám zvláštne nádoby a miestnosti na ich úschovu. Tieto zvláštne úkryty vám budú všetky odhalené po našom vynorení sa z dola.

 

Vedzte, že my všetci sme sa dohodli na tomto pláne skôr ako sme sa inkarnovali na Zem, a teraz je čas zaťať to uskutočňovať. Je čas na ktorý sme čakali ZDOLA a ZHORA. Pretože my pracujeme v súzvuku, a stretávame sa po nociach s vami na Vnútorných Rovinách. Preto keď toto čítate nezdá sa vám to prekvapivé a len prikyvujete hlavou v prijatí a očakávaní všetkého čo má prísť.

 

Prídu mocné vlny energie, ktoré všetok život NA a V Zemi čoskoro zažije. Držte sa pevne a vedzte, že tieto energie prinesú divy Vesmíru ku vám, spolu s našim zjavením sa na vašom povrchu.

 

nov

 

Fontána Mladosti Sa Nachádza vo Vašej Vlastnej Mysli

 

 

Ja som žil na povrchu mnoho tisíc rokov. Som už storočia starý a udržujem sa telesne fit bez ohľadu na môj vek. Vlastne, čím som starší, tým som viac telesne fit. Mám atletickú postavu, a cvičím každý deň.

 

My všetci sme veľmi hrdí na svoju telesnú kondíciu. Všetci sme zdraví a silní, a všetci „trénujeme“ rovnako ako vy na povrchu. Máme dlhé tunely, ktoré spájajú naše mestá a používame tieto tunely na beh keď cvičíme, rovnako ako vy používate dlhé cesty na povrchu.

 

Zistíte že zbieranie rokov (starnutie) vás robí len múdrejšími a silnejšími – nie opak. Tak získavajte „starší“ vek s pôvabom a dôstojnosťou, a udržujte si telesnú zdatnosť, pohyblivosť a silu. Zistíte, že čím viac robíte, tým viac môžete stále robiť. Nedovoľte aby vás vek obmedzoval – alebo aby vás obmedzovalo to čo hovoria ľudia. Pretože vy ste neobmedzení.

 

P1030427

 

V Telos stále objavujeme akí sme neobmedzení. Stále si uvedomujeme ako pátrame v neznámom keď to príde do našich tiel. Stále robíme pokusy s našimi telami a zisťujeme že môžeme použiť svoje telá na vykonávanie toľkých rôznych vecí. Stále objavujeme našu vnútornú silu a výdrž, a stále sa tlačíme za hranice toho čo sme si „mysleli“ že môžeme urobiť.

 

Rovnako je to aj s vami. Tiež môžete skúmať vonkajšie hranice vašej fyzickej formy neprijatím akýchkoľvek obmedzení, keď príde na silu.

Pretože naše telá boli určené na vykonávanie Herkulovských skutkov, a trvalé udržanie zdravia a stability. Tak pozerajte na svoje telá ako na „magické formy“, ktoré môžu konať všetko čo chcete aby konali bez bolesti alebo obmedzenia.

My všetci toto vieme a teraz je na vás naučiť sa ako využiť plný fyzický potenciál ktorým ste boli obdarení.

 

Posielame vám našu silu a našu lásku, a ukážeme vám ako „omladnúť“ keď sa s vami spojíme na povrchu.

Pretože fontána mladosti je skutočná, a nachádza sa vo vašej vlastnej mysli. Ja vypadám ako mladík, hoci som prastarý podľa vašich merítok. Budete prekvapení a potešení keď objavíte aké ľahké je uchovať si svoj mladý vzhľad.

Ja som Adama, mladík a zároveň mudrc.

 

P1040118

 

O: Prečo chcete zostať v tom istom fyzickom tele tak dlho?

 

Vy ste Pracovníci Svetla na povrchu Zeme a my sme Pracovníci Svela pod Zemo. Vedzte, že v Telose vidíme vaše „Svetlo“. Vidíme všetko Svetlo na planéte prostredníctvom našich počítačových monitorov, a sme schopní sledovať Pracovníkov Svetla na Povrchu.

 

Tu v Telose je naozaj veľmi nádherne a je to veľmi inšpirujúce miesto pre život. Mnohí z nás sú tu dlhú dobu, vlastne tisíce rokov. Pretože naše životy sú bohaté a plné, pokračovali sme v tej istej fyzickej forme po tisíce rokov. Naše duše sú Nesmrteľné, a my môžeme žiť v tom istom tele tak dlho ako sa rozhodneme.

 

Vy na povrchu budete v jeden deň tiež toto schopní urobiť. Rýchlo sa blíži ten čas keď budete schopní určiť dĺžku svojich životov. O tom je celý Vzostup. Je to o určení toho ako dlho zotrvať v tele než sa pohnúť ďalej.

Tak vedzte že pred vami sú skvelé časy pre celé ľudstvo, keď sa zladíte do svojej Nesmrteľnosti, vediac že môžete žiť večne.

 

My to vieme a preto sme sa prispôsobili úchvatnému životu ako Nesmrteľné Bytosti zažívajúce v ľudskom tele. Toto ste robili vy na povrchu, hoci väčšina z vás si toho nie je vedomá. Život v Telose je bohatý a rôznorodý, a je to radosť žiť. Čoskoro budeme očakávať našich bratov a sestry z povrchu, že nás navštívia v našich domovoch pod Zemou. Kým ten čas príde, zavolajte ma vo svojich meditáciách a ja tam budem s vami.

 

P1030847

 

O: Sú naše telá Elektrické? Toto máš na mysli keď hovoríš „My všetci sme svetlo“?

 

Vy všetci ste svetlo rovnako my všetci sme svetlo. Toto znamená, že naše telá sú vo svojej povahe elektrické, a pôsobia ako batéria v baterke (svetlomete). Keď náš vibračný stupeň dosiahne určitú frekvenciu, takpovediac roznieti Svetelné častice alebo fotóny v našom tele, a to zapne Svetlo v našich telách.

 

Toto je jednoduchý chemický princíp a funguje vo všetkých veciach. Akonáhle dosiahnete určitú rýchlosť alebo vlnovú dĺžku, vzplaniete ako Svetlo slnka. Je to toto Svetlo cez ktoré sa spájame, alebo skôr, ktoré sa spája s nami. Naše štíty sú vždy otvorené a pripravené prijať vašu Svetelnú frekvenciu a keď je spojenie uskutočnené, uvedomíte si naše vedomie ako sa spájame s vašim. Tak siahajte po nás vo svojich myšlienkach ako my siahame po vás ako sa navzájom zapneme vo veľkej žiare Svetla.

 

P1020315

 

V Telose si Obnovujeme Stratené Údy

 

 

Vedzte, že v Telose máme schopnosť liečiť všetky choroby aké si je možné predstviť, a nahradiť poškodené údy a orgány. Pracujeme hlavne s éterickým telom aby sme nahradili stratené údy a časti tela.

 

Je to ľahké urobiť, akonáhle pochopíte Vesmírne Zákony Stvorenia.

Ak boli vaše orgány odstránené, alebo bola vaša končatina poškodená v nejakej nehode, je možné ich znova vo vašom fyzickom tele obnoviť. Vždy zostávajú vo vašej éterickej predlohe. Takže v skutočnosti v živote nikdy nič nestratíte. Všetko je v bezpečnej úschove kým stúpne vaše vedomie a pochopíte Božské Zákony Stvorenia.

 

Preklad: SiR

ZDROJ: http://ee.dunres.sk/clanky.php?id=1583

www.jajsem.com

Zobrazení: 4014

Komentář přidal(a) marko dne 12.Březen.2013 v 16:39
Komentář přidal(a) Ywet dne 12.Březen.2013 v 18:23

TELOS: podzemní město pod horou Mount Shasta

http://www.inner-light.ning.com/profiles/blogs/telos-podzemni-mesto...

Komentář přidal(a) Ywet dne 12.Březen.2013 v 20:58

Našla som opis samozasvätenia do Shambally :-)

27.8.2010 zodpovedná príprava a trocha trémy :D /v ľavej ruke opál, v pravej ametystové kyvadielko/

20,50 hod. som si prečítala Metatronovu afirmáciu
sadla, zavrela oči, pravá nosná dierka nádych, ľavá výdych – dokolečka

*povedala som  :JA SOM JA SOM JA SOM SVETLO, JA SOM JA SOM JA SOM LÁSKA, JA SOM JA SOM JA SOM BOŽIA PRÍTOMNOSŤ, JA SOM JA SOM JA SOM TÁ MOCNÁ UZDRAVUJÚCA PRÍTOMNOSŤ KTORÁ OCHRAŇUJE A REGENERUJE TOTO TELO

*keď som na predlaktiach zacítila chladný závan, oslovila som Majstrov, Svetelné Bytosti,

Anjelov, Archanjelov a Elementálne Kráľovstvá. Poprosila som o Zasvätenie do energií

Shambally, požiadala o vloženie symbolov Shambally, poprosila o zväčšenie priestoru /v mojich telách/ pre viac SVETLA, aby mnou mohlo prúdiť čo najväčšie množstvo aké utiahnem :D ...a toto všetko v súlade s Božím zámerom.

*podľa mňa dosť dlho sa nič nedialo :D - tak som vizualizovala LÚČ - k osloveným tam HORE

*vytvoril sa mi popri chrbtici STĹP /rúra s priemerom 50 cm/

*činnosť v 6 čakre

*činnosť v 7 čakre

*medzi lopatkami riešenie, šteklenie, štipkanie

*ľavá mozgová hemisféra – tak toto bolo veľmi zaujímavé – bol to tlak priamo na Ľ stranu mozgu. Šak ONI mi vľavo normálne poupratovali, alebo čo? Odpojili? :D

*prázdno – nielen v hlave, ale všade

*pravá strana mozgu – tlak bol úplne inej kvality ... rovnako veľmi ťažko opísateľné :D

*tlak na dlane

*cez STĹP moje vedomie klesalo do stredu ZEME, bola som prekvapená, kam to idem??? Tak som rýchle „nabalila do batôžku na cestu“ Lásku, Vďaku za trpezlivosť, opateru a pochopenie, prosbu o Odpustenie a podobné dobroty pre Matku Zem :D

*videla som more, hory, zeleň, jaskyňu, záliv, pláž – miesto, kde som sa raz vo sne stretla s mojim Dvojplameňom, ale teraz som tam bola len JA. Chvíľu som ho vyhliadala.

*ocitla som sa v Hlavnej Sále /bola taká rozľahlá, že som nedovidela na steny/. Stála som rovno pred čašou. Bol v nej Trojplameň – sila, láska, múdrosť, modrá, ružová, zlatá. Splynula som s ním, on so mnou a teraz je vo mne a ja v ňom, na veky.

22,20 budíček, pichalo ma v ľavom kolene /10min. bolesť ako futbalista profík s meniskusom/

                  ruky – predlaktia presilené akoby som betón na stavbe miešala

                  hlad – zjedla som jablko, ale to nestačilo, ešte 5 zákuskov, jedna cigaretka a ráno

                             som sa zobudila jak po fláme :D

Ďakujem Vám, Milovaní Moji, za VŠETKO

Komentář přidal(a) Hrošík dne 12.Březen.2013 v 21:19
Ywet to je skvělé! Něco takového bych chtěl zažít! :-) Ale myslím si, že kdyby se to opravdu stalo, nadělám si do gatí! :-) Ne strachy, ale blahem! :-) Musí to být paráda! :-)
Komentář přidal(a) Ladislav dne 12.Březen.2013 v 22:11

Gratukujem , Yvetka, dobre si to zmákla. Myslím, že je to veľmi obstojný návod pre každého, kto to už chce skúsiť. Takže cca 1,5 hod. poctivej robotičky.,hm, hm.

Komentář přidal(a) Ywet dne 12.Březen.2013 v 22:28

robotičky nie :-) len splnenie veľkej túžby. Našťastie som nemala prachy pre kdejakého zasvätcovateľa. Čosi som pozisťovala a išla na to v troch etapách. Toto je 1. alebo 2.? V tretej prebiehal boj.

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 13.Březen.2013 v 13:29

Úzce související článek s názvem: "Svět v nás a kolem nás" (Vynikající článek,nejen o rozdílech mezi degenerativní a regenerativní stravou.) Všem doporučuji přečíst si to, je to uvedeno ZDE.

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 16.Březen.2013 v 11:26

Proč se většině lékařů vyhýbat na sto honů, jak se léčit bez nich a pravé důvody proč jsou léky a zdravotní péče čím dál tím dražší.
Video s názvem: "Pološero Byznys v bílých pláštích Šokující pravda vyplouvá na povrch Důkazy i svědectví" je uvedeno ZDE.
Video s názvem: "Teal Scott - Proč jsme nemocní? Bakterie a viry nejsou příčinou" je uvedeno ZDE.
Je MMS všelék? Posuďte sami. Video s CZ titulky, s názvem "Trajler nového filmu o MMS!" je uvedeno ZDE.
Související článek s názvem: “Obáváte se nemocí, obzvláště těch tzv. smrtelných? Tak se už nebojte, shlédněte fakta a začněte se léčit sami! :-)" je uveden ZDE.
Další informace které by vás měli taktéž zajímat, pokud to myslíte s ochrannou svého zdraví vážně. Uvedeno ZDE.

Komentář přidal(a) Ladislav dne 16.Březen.2013 v 11:45

Aha, zabudol som , že v spoločnosti s našimi svetelnými spojencami je to vlastne prechádzka ružovou záhradou., , no a tá odmena áah,.. vďaka za upresnenie.

Komentář přidal(a) Hrošík dne 16.Březen.2013 v 11:50
Konečně se začíná o MMS mluvit veřejně a i "odborníci" o něm začínají mluvit snad beze strachu z profesionální likvidace! Jak dlouho je však "mocní" nechají mluvit, to je otázka!

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE. ❤ ❤ ❤

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí - ZDE.

* Jak koronavirus pro Čechy změnil režim na hranicích evropských států Podrobnosti ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDEZDE & ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Chcete nadále být jen loutkou prohnilého zotročujícího systému a nemít na nic čas, nebo se raději trochu uskromníte a začnete konečně být pánem svého času a svých unikátních tvůrčích schopností? ZDE.

* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
před 3 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
před 3 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Média nechtějí ukázat uživatele Ina Obr
před 3 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
před 3 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Protest v Bratislavě uživatele Ina Obr
před 3 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
před 3 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Michael Jackson. Vyslechněte ho. uživatele Ina Obr
před 3 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 18 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele dědaVašík v komunitě Facebook.
včera
Uživatel Tibor Lapoš přidal komentář k příspěvku do blogu DŮLEŽITÁ POSELSTVÍ GEORGE KAVASSILASE PRO NADCHÁZEJÍCÍ ČAS uživatele dědaVašík.
"Zaujímavý pohľad človeka na vesmírne scenáre ale ako sa hovorí: človek mieni a pán boh mení. Ja mam tiež podobne pocity po prekonani mozgovej prihody v roku 2007 kedˇsom vo veku 43 skolaboval v…"
včera
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu DŮLEŽITÁ POSELSTVÍ GEORGE KAVASSILASE PRO NADCHÁZEJÍCÍ ČAS uživatele dědaVašík
včera
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
včera
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
včera
Uživatel Tibor Lapoš přidal komentář k příspěvku do blogu TERAZ PRIJMU p Po bZAKON O OBMEDZOVANI... uživatele Ina Obr.
"Možno si myslia že ešte môžu zastaviť evolučný vzostup zeme a ľudstva ale neuvedomujú si že už bolo vyššou mocou rozhodnuté a že svet už nepotrebuje žiadnych skorumpovaných politikov ktory len…"
včera
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
včera
Uživatel Tibor Lapoš přidal komentář k příspěvku do blogu Něco v tomto směru připravuje. uživatele Ina Obr.
"Tato informácia mi pripomína obdobie na konci druhej svetovej vojny kedˇfašisti videli že sa blíži ich koniec a že nikdy neovládnu svet tak sa tiež snažili za sebou nechať čo najviac škody. Chce to len…"
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Příspěvek do blogu uživatele dědaVašík

DŮLEŽITÁ POSELSTVÍ GEORGE KAVASSILASE PRO NADCHÁZEJÍCÍ ČAS

Postupem času a hodnocením událostí jsem si vzpomněl na George Kavassilase, jehož článek na stránkách Staré zlaté časy (které již nenajdete) nebo Poutníci časem (taktéž) mne velice zaujal. Inu posuďte sami. Vzhledem na časovost dějů a délku průběhu…Zobrazit další
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Co se ve skutečnosti DOOPRAVDY děje a proč se to vlastně děje Vám objasní video: Planetární lockdown Video ZDE. * Plándemie 1 a 2 Uvedeno ve videu i v textové podobě ZDE. (trvá…"
pondělí
Uživatel dědaVašík přidal komentář k příspěvku do blogu Dobro nebo zlo? uživatele dědaVašík.
"DŮLEŽITÁ POSELSTVÍ GEORGE KAVASSILASE PRO NADCHÁZEJÍCÍ ČAS (2011-2012), část druhá VAROVÁNÍ PŘED PRAKTIKAMI ZÁSTUPCŮ NEGATIVNÍCH MIMOZEMSKÝCH CIVILIZACÍ tzv.…"
pondělí

© 2021   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby