* Jak se bránit proti psychickému, nebo třeba i EMP útoku, směrovaného někým či něčím na vás, nebo na vaši elektroniku Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Naléhavá zpráva od Saint Germana - An Urgent Message from Saint German

Překlad článku do Slovenštiny (není příliš zdárný)

Naliehavú správu zo Saint GERMAIN

Naliehavú správu od Saint Germain -
Bitka o vašu myseľ
19.července 2010

Kanál od Alicia A. Rammel

I Am Milovaný Master učiteľa Saint Germain, a ja som prišiel dnes s posolstvom prebudení.

To je dôležitý čas na zemi, pretože je vo svojej záverečnej fáze práce ... Ona sa chystá "push", as ňou tlačí príde smrť starého sveta a zrodenie nového sveta. Prajeme vám pozrieť sa na to, čo sa deje týmto spôsobom, snáď už to nebude zdať tak násilnej ak si.

Pôrodu k novému životu môže byť bolestivé, v skutočnosti, to je to, čo na zemi očakávajú. Neveríte, že pôrod môže byť jednoduché, napriek tomu sme vás uistiť, môže byť ... a tam bol čas pred mnohými storočiami, kedy to bolo, však, tieto dni sú už aj Vy všetci drží presvedčenie, že narodenie musí prísť s veľké bolesti.

Je to z tohto dôvodu sa jedná o ťažkosti prechode do vyšších dimenzií s takou fyzickú bolesť vo vašom vlastnom orgánoch. Tam je vždy iným spôsobom, a pustil to, čo už neslúži Tie nemusia byť bolestivé. Avšak, nemusíte veriť, že veci môžu byť jednoduché. Vy sa držte, aby Vaše presvedčenie, že život je tvrdý. Naozaj, je to vaša viera v utrpenie, ktoré vykonáva vám na vašej ceste tu na zemi.

Prichádzame teraz so správou, a to je to, že každý z vás sú pôrodné asistentky na narodenie nového sveta. Hovoríte, že "ako?" "Ako môžeme niečo urobiť?" My sme ti to pre mnoho stoviek rokov, a my prísť k Teraz sa rovnaká správa dnes ...

Milujte svoje SELF ... Hľadať v Your Self a liečiť sami.

Keď zistíte, WHO YOU ARE ~ Vaše VIBRÁCIE posunie a vzostup k vyššiemu stavu vedomia.

Keď zvýšite vlastné vibrácií, zvýšite vibrácie CELÉ ~ ~, čo zahŕňa aj Matku Zem, milovaný LADY GAIA!

V čase kritického množstva je kreslenie blízko, drahí, a zatiaľ čo sa zdá, že ste sa dať svoje zameranie a pozornosť na svet a všetky jeho problémy, že nie je to, čo máš robiť. Vieme, že to, samo o sebe spôsobí, že niektorí z vás sa zachvela a spochybniť platnosť tejto správy. Ale ak si naozaj rozumieť svetu žijete v a moc máte, budete vedieť, to je pravda. Svet ste videli na vlastné oči, nie je reálne. Je to ilúzia! MUSÍTE si to čoskoro, drahí, čas je rozhodujúci pre to poučenie.

Vidíte, svet je projekciou vašej mysle, a myšlienky Myslíte si, že to, čo vidíte vo svojom svete. Moc, ktorú majú vo vašej mysli. Vojna bojujete, nie je fyzické, nie je nad hmotných statkov, alebo pozemskej prírody ... vojna je vo vašej mysli. Vaša myseľ je bojové pole a vaše emócie sú munície! PROSÍM pochopiť. Táto správa je životne dôležitá pre ukladanie váhy v prospech lásky a svetla.

Tie sú napadnutí na mentálnej úrovni, myšlienky a predstavy plánovaný na mysli Vy, ako bomby zo strachu. Vaša myseľ a emócie sú to, čo je v stávke, a oni, že používate svoje vlastné myšlienky a emócie, ako munícia s cieľom zničiť vás. Váš svet bude znovu narodil, a ona bude existovať pre Vás na ďalšie lietadlo vyššieho vedomia, ale ak vás osobne RAISE svoje myšlienky a emócie stretnúť sa s ňou, budete ľavej tu. To nie je na vás vydesiť, to je, aby si vedel, že nie ste bojovať proti BP. Nie ste bojovať zachrániť záliv. ŽE nie je tam, kde by ste sa mali POZOR Milovaní ... to je rozptyľovania, ktoré vás chcú zamerať na!

Vaša zamerať pozornosť by mala byť vždy na srdce ... Vaša sila je v tvojom srdci. Tvoj 'bomby' sú LOVE ... Vaša Svätá zem je vo vašej mysli. Musíte chrániť vaše myseľ z obrázkov a myšlienky sú hozený na You od všetkých úrovniach a uhol. Sme tu pre Vás, a aby ste mohli vedieť, čo sa má robiť, musíte vedieť, čo ste 'bojujú za' a aké sú vaše 'munície' je. Tie bojujú za slobodu myslieť a používať Vaša myseľ, ako si želáte, a bojujete s vyššou vibračnou energiu, ako oni sú, LOVE.

Pretože na svete vidíte, je len odrazom vašej mysle a kolektívne myseľ, aby zmenili to, čo vidíte, musíte zmeniť svoju myseľ. To si vyžaduje, aby ste používali vašej môcť povedať "nie" všetkým, že nie je v harmonizácii s Vaša vyššou ja, tvoj Boh Ja, vaše srdce.

Nemusíte robiť, čo ste povedal.

Ste silnejší, než si myslíš, ale nebudete môcť nájsť až začnete vykonávať nejakú Božej vôle na vaše rozhodovanie. Ak tomu tak nie je dobrý pocit, na úrovni srdca a duše, Nechcem Do It! To je začiatok.

Musíte pochopiť Máte na výber.

Musíte pochopiť, že máte moc skúseností Tvoj svet tak, ako chcete vidieť.

Tie boli všetky mozog do podozrenia, že ste žiadnu moc.

Máte všetky OF POWER!

To nie je správa, že sme prišli s pred. Sme zvyšovanie intenzity nášho posolstvo, aby zodpovedala intenzite, ktorá je vzkriesený z druhej strany. Aj keď je pravda, v realite Ultimate, nie je "iné" strane, v štáte duality vedomie jednoty už neexistuje, sme k tebe hovorí na úrovni ste v súčasnej dobe na, ak ste prekročil ilúziu duality. In Your 3D reality, kde "dobro a zlo", stále existuje v mysli, existujú ľudia, ktorí sú zúfalí pre kontrolu vašej mysle, emócie, a životné sila.

A tí, ktorí veria v tejto duality sú najviac ohrozené ich kontrolu a nadvládu. Tieto bezvedomia radiče sú chýbajúce lásky, a je podporovaný všetkými negatívnymi emóciami im podávané hmotnosťou myseľ. Chceme, aby ste pochopili, že ste neustále palivový im zo strachu nich. Títo ľudia sú pri moci, pretože ste im dal moc nad tebou, a od tej doby rozhodli ste žiadny spôsob, ako z tohto pekla na zemi.

YOU DO! Vaša myseľ je Vaša cesta von. Vaše srdce je cesta k vyššej Ríše lásky a radosti, Súcit a krása. Ak urobíte rozhodnutie zamerať sa na vlastné srdce a nastaviť zámer zosúladiť svoju myseľ myseľ Kristovu, uvidíte, že ste pomohla okamžite.

Drahí, ste slobodná vôľa! Nemôžeme zasahovať tam, kde sme nepožiadali, a my nemôžeme urobiť pre vás, čo musíte naučiť robiť pre seba. To je váš lekciu ... Pomôžeme a pomáhať vo všetkých smeroch je to možné, ale nemôže zasahovať do vášho duše lekciu. Nie ste volali na nás skoro rovnako často, alebo ako veľa ako by sme si priali. Nemôžeme prísť kým sme sa vyžaduje a je potrebné vzdať sa myšlienky o nás sú "obťažoval" Podľa vašich požiadaviek nekvalifikovaný. Nie je tam žiadna taká vec, v tomto okamihu.

Mnohokrát sme použili túto analógiu, ale je to jednoduché a že nemôže byť jednoduchšie, takže každý môže rozumieť. Predstavte si, že hľadáte v zrkadle. Môžete vidieť odraz Vaše vlastné v zrkadle. Reflexie ukazuje pupínek na tvári. Teraz, po zhliadnutí tohto pupienok, čo sa dostanete do zrkadla a skúste vybrať na to? Nie, adresu, bolesť, kde existuje ~ ~ na vašej tvári! Reflexie je jednoducho ukáže vám, čo príde z vnútri vás. To isté platí pre celý svet Žijete v a vidieť okolo seba.

Niektoré veci sú úplne osobné na Vás, pretože sú animované výraz alebo reflexie vlastnej mysli, alebo je niečo traumatický a katastrofickým, čo sa deje v globálnom meradle, napríklad úniku ropy v Perzskom zálive. Môžete povedať: "Nechcel som vytvoriť to! Nemal som žiadne takéto myšlienky o Perzskom zálive či ropné škvrny predtým nestalo. "Faktom je, že kolektívna myseľ je" úlovok all "pre všetky negatívne myšlienky a emócie Môžete odoslať ... a ak sa hmotnosť myseľ je spoločne negatívne o bytí bezmocná olej magnátov, potom áno! Vy ste pomáhajú manifest tejto katastrofy!

Prvým krokom k uzdraveniu je prevziať zodpovednosť za to, čo ste prispeli, či už to je neustále sťažuje zakaždým, keď sa naplní vaše nádrže, alebo či ste musel obetovať nejaký oddych, pretože ceny plynu ťa chudobné. Všetci to expanduje vo vašej realite viac sa zameriavajú na ilúziu. Energetické toky, kde pozornosť ide. To je jednoduché právo pochopiť a žiť nie? Áno, to si vyžaduje disciplínu mysle a seriózne túžba žiť život, ktorý ste čo-vytvorený s zdroja energie ... ale, drahí, je to váš Power.

Aj keď musíte riešiť vplyv, nesmiete umiestniť všetky Vašu pozornosť a zamerať sa tam. Vyčistenie zálive je veľa dosť odlišné, ako sa zameriava viac škodlivé množstvo negatívnej energie späť do kolektívnej mysle tým, že nenávidieť BP a tie zamerané na zničenie Zeme. Myslíte si, že sú pre-aktívne pre zmenu, nenávidieť, čo je pred vami, ale ... Zákon príťažlivosti je tu naučiť, že to, čo nenávidia, alebo posielať energiu, bez ohľadu na to, čo vibrácie, ktoré voláte vo vašej skúsenosti.

Nie ste pomáhajú milovaná Gaia zaslaním nenávistný myšlienky a emócie na ľudí, ktoré považujú za darebáci!

Nie ste obete, milé deti, ste co-tvorca!

Ihneď, akonáhle si uvedomí, budete mať z obrovský posun vo vašom vedomie.

Musíte ovládať svoje myšlienky a emócie!

Zákon príťažlivosti nie je zavedená do vašich myšlienkových prúd, aby ste mohli použiť na manifest viac hmotných statkov a splniť Vaše chamtivo a sebecký spôsobmi. Zákon príťažlivosti bol zavedený do vaše myšlienkové prúdy vedomia, takže by ste mohol využiť silu to zmeniť svoj svet a použiť ju, nie na osobné zisk, ale pre globálne bohatstvo a vzostupu. Materializmus je to, čo starý program by vás chcú použiť pre. Vaša Vyššie Ja má úplne iný program pre používanie Zákon príťažlivosti.

Ak rovnako ako priťahuje rovnako ako skrze moc vôle, myslenie, emócie a pozitívne, ako môžeš použiť tento zákon vzťahuje, vrátiť späť, čo ste urobili? Čo by ste mohli v úmysle získať prospech, ktorý by vo svete a GAIA, ako ju pôrodnej asistentky?? Toto je váš nástroj na pomoc svojho narodenia nového sveta, ktoré používate na Vaše vlastné sebecký prospech. Budiace Vážení obyvatelia Zeme a spomeniete, že ste sa nie ľudské bytosti ... Nikdy nebudete vedieť, kto ste, ak ste neustále pozerať na telo ako dôkaz Vašej reality a identity. Čo a kto ste oživuje telo. Vedieť to vám ušetrí.

Musíte začať uvoľniť vašu priľnavosť na strach zo smrti.

To je sila, ktorá drží nad vami.

Ste všetci bojí umrieť, pretože Ty nevieš, že smrť nie je skutočná.

Vedia, že keby ste vedel, nebola Vaše telo, potom by ste sa zmocniť!

Oni držia to nad vami, a použiť ju znovu a znovu a znovu, zamorujú Vaša myseľ sa bojí myšlienok, ktoré sa prejavujú ako 'skutočné' choroby v tele. Vaša sila je vlastné, a vy ste odovzdali všetko tým, ktorí chcú ovládať.

Time Is Now, a nastal čas pre všetkých, aby ste si zapamätali, kto ste a kde ste naozaj prišli.

Pretože sme vás uistiť, že keď sa prebudíš k pravde o Vaše Beingness nemajú žiadny moc nad tebou vôbec!

Vaša myseľ je vaša najcennejšie a cenným aktívom, a vlastníte, ale máte možnosť diabol zriadiť tábor tam. Je na čase vziať späť to, čo je právom pozdravom. Je čas vysťahovať démonmi z vašej mysle, a opýtať sa na ohnuté koleno pre Ducha Svätého k vstupu do myseľ a vás vyslobodí.

Čakáme, ale nemôžeme pomôcť vám v spásu, kým ste túžbu Tvoja myseľ musí byť prepustený z pazúrov strachu a ilúziou.

Práve teraz máte odvahu, dostať dolu na kolená a požiadať o nás, Cirkev univerzálna a bytosti Svetla, aby prepustila Vaša myseľ od jeho väzby k tejto iluzórne svet, na svoje srdce bez emócií depresie a smútok, pocit viny a strach. Čakáme, ktoré vám pomôžu. Trvá ale jeden moment z úprimnej a skutočnej pýtať, od srdca, prebudiť Božie semenáče tabaku v tme shell a mať to bezva otvorený a začne stúpať a vyrastať na slnku.

Real Ja čaká na rozlúsknete ... Unawake, ste tmavé shell, a pochovaný hlboko v tvojom srdci, tam je Seed, ktorý nesie Pravda poznanie Vaše božskej podstaty. Je to len čakanie na break otvoriť, aby sa stala Božia Kvetina v záhrade Božiu lásku. Budeme vody Vy a majú tendenciu Vaše nové nevinnosť a Beingness ... Musíte veriť v niečo väčšie ako vaše vlastné, a Real-Eyes, že niečo väčšieho je vo vás ... bolí, že sa narodí.

Tie sú silné mimo opatrenia, a to bolo dlho, čo ste poznám to ... niektorí z vás sú len prebudiť s myšlienkou, že ste nielen mäsa a kostí, ale niečo viac. Niečo viac je to, čo potrebujete k priamym všetky Vaše pozornosť práve teraz. Musíte ísť do, musíte meditovať denne, a zamerať sa na výbere lásky pre seba a ostatné. Zakaždým, keď ste si vybrať, ktorá nemá česť, ste tiež nedodržať celok. Vyberte si múdro.

Drahé deti z planéty Zem, musíte prebudiť. Čas je teraz. Vaša myseľ je to, čo je potrebné chrániť. Vaše srdce je, kde musíte ísť, keď sa necítia bezpečne a bojí. Vaša bezpečnosť spočíva vo svätyni svojho srdca. Vypnite televíziu. Stop čítanie noviniek, ktorá nemá sa cítite dobre. Nemôžu kontrolovať Vy ak nechcete používať médiá, ktoré používajú, aby tak urobili. Dopyt Váš internet je otvorená pre slobodu prejavu a reči! Nechcem sústrediť sa na ne zámkovej to dole ... Think! Použite Zákon príťažlivosti. Vždy dať svoju pozornosť na POZITÍVNE opak.

Čo je to, že chcete? Zamerajte sa na to, že nie na negatívne opak.

Máte moc, ale musíte byť opatrní v tom, ako ju použijete. Nechcete, aby sa stal rovnako ako to, čo je nepriateľské a negatívny, na ktorú budete robiť, čo chcú, abys.

Chcú svoj názor. -To musíte vedieť.

Chcú urobiť všetko pre to, aby vás v konštantnom stave strachu ...

Ako môžete Buďte pozitívny?? Nedovoľte, aby im do vašej mysle! Ak ste sa modliť a meditovať a sústrediť sa na lásku a neba na zemi, a matka Gaia Vzostupne ... Budete priťahovať, že aj skúsenosť, že ... že je účel Ultimate na Zákon príťažlivosti.

Opúšťame vás dnes s obrovskou požehnanie lásky, a otvorené dvere do mysle Krista. Nemôžeme vás vstúpiť, ale môžeme pozvať si do našej Božskej Mind, kde budete vždy v bezpečí.

Vaše myšlienky sú Vaše zbrane Drahé deti, aký druh bômb si prajete drop? Láska bomby alebo strach bomby?

A ste ochotní prevziať zodpovednosť za kde ste zvrhnutie nich?

Môžete vytvoriť alebo zničiť vašu krajinu so svojou mysľou, ako ona je z mysle ...

Čo si prajete vidieť?

Kto si chcete byť?

Myšlienkami na nebi vyplniť svoju myseľ, I AM Saint Germain a Sme Vaším Cirkev univerzálna
pridala som nový preklad,lebo sa mi zdal lepší a neviem robit priamo upravy v texte,kde to za mna urobil automat..snád sa tomu dá porozumiet,mne to pomáha,nakolko angličtinu neovládam,pomáha mi technika:)Článek v anglickém originálu:

An Urgent Message from Saint Germain –
The Battle for Your Mind
July 19, 2010

Channel from Alicia A. Rammel

I Am Beloved Master Teacher Saint Germain, and I come today with a message of Awakening.

This is an important time on earth, for She is in her final stages of labor… She is getting ready to “push,” and with Her pushing will come the death of the old world and the birth of the new World. We wish for You to look upon what is happening in this way, for perhaps it will not seem so violent if You do.

Giving birth to new life can be painful, in fact, it is what You on earth expect. You do not believe that giving birth can be easy, yet We assure You, it can be… and there was a time many centuries ago when it was, however, those days are no more and You all hold the belief that birth must come with great pain.

It is for this reason You are experiencing this transition into the Higher Dimensions with such physical pain in Your own bodies. There is always another way, and letting go of what no longer serves You does not need to be painful. However, You do not believe that things can be easy. You hold fast to Your belief that life is hard. Truly, it is Your belief in suffering that carries You on Your journey here on earth.

We come now with A Message, and it is that each and every one of You are a midwife to the birth of The New World. You say “how?” “ How can we do anything?” We have told You this for many hundreds of years, and We come to You now with the same message today…

LOVE YOUR SELF…LOOK WITHIN YOUR SELF AND HEAL YOUR SELF.

WHEN YOU DISCOVER WHO YOU ARE ~ YOUR VIBRATION WILL SHIFT AND RISE TO A HIGHER STATE OF CONSCIOUSNESS.

WHEN YOU RAISE YOUR OWN PERSONAL VIBRATION, YOU RAISE THE VIBRATION OF THE WHOLE ~~AND THIS INCLUDES MOTHER EARTH, BELOVED LADY GAIA!

The time of critical mass is drawing close, Dear Ones, and while it would seem that You are to put Your focus and attention on the world and all of its problems, that is NOT WHAT YOU ARE TO DO. We know that this, in and of itself, will cause some of You to shudder and question the validity of this message. But, if You truly understand the world You are living in and the power You have, You will KNOW this is TRUTH. The world You are seeing with Your eyes is not real. It is illusion!!! YOU MUST GET THIS SOON, Dear Ones, the time is critical for this lesson to be learned.

The world You see is a projection of Your own mind, and the thoughts You think are what You SEE in Your world. The POWER YOU POSSESS IS IN YOUR MIND. The war You are fighting is not of the physical, it is not over material possessions or of an earthly nature… the war is in YOUR MIND. Your mind is the battlefield and Your emotions are the ammunition!! PLEASE UNDERSTAND THIS. This message is vital for tipping the scales in the favor of LOVE and LIGHT.

You are being attacked at a mental level, by thoughts and images projected at You as mind bombs of FEAR. Your mind and Your emotions are what is at stake here, and they are using Your own thoughts and emotions as ammunition to destroy You. Your world will be born anew, and She will exist for You on another plane of Higher Consciousness, but unless YOU PERSONALLY RAISE YOUR THOUGHTS AND EMOTIONS TO MEET HER, YOU WILL BE LEFT HERE. This is not to scare You, this is to let You know that You are not fighting against BP. You are not fighting to save the Gulf. THAT IS NOT WHERE YOU SHOULD FOCUS YOUR ATTENTION Beloved Ones…that is the distraction they want You to focus on!

Your focus of attention should ALWAYS BE ON YOUR HEART… YOUR POWER IS IN YOUR HEART. Your ‘bombs’ are of LOVE… Your holy land is in Your own mind. You must protect Your minds from the images and thoughts being thrown at You from every level and angle. We are here to help You, and in order for You to know what You are to do, You must know what You are ‘fighting for’ and what Your ‘ammo’ is. You are fighting for the freedom to think and use Your mind as You wish, and You are fighting with a Higher Vibrational Energy than they are, LOVE.

Because the world You see is just a reflection of Your mind and the collective mind, to change what You see, You MUST CHANGE YOUR MIND. This requires You to use Your power to say no to all that is not in alignment with Your HIGHER SELF, Your GOD Self, Your HEART.

You do not have to do as You are told.

You are more powerful than You know, but You will not find Your power until You start to exert some Divine Will in Your decision making. If it does not FEEL GOOD, at the level of the Heart and Soul, DO NOT DO IT! This is the beginning.

You must understand You have a choice.

You must understand that You have the power to experience Your world as You want to see it.

You have all been brainwashed into believing that You have no power.

YOU HAVE ALL OF THE POWER!

This is not a message that We have come with before. We are raising the intensity of Our Message to match the intensity that is being raised from the other side. While it is True, in the Ultimate Reality, there is no “other” side, for in a state of Unity Consciousness duality no longer exists, We are speaking to You at the level You are currently on, unless You have transcended the illusion of duality. In Your 3D reality, where “good and bad” still exists in the mind, there are some who are desperate for the control of Your mind, emotion, and life force.

And those who believe in this duality are the most vulnerable to their control and domination. These unconscious controllers are absent of Love, and are fueled by all of the negative emotions fed to them by the mass mind. We want You to understand that You are continually fuelling them by fearing them. These people are in power because You have given them power over You, and have since decided You have no way out of this hell on earth.

YOU DO!! Your Mind is Your way out. Your Heart is the Pathway to The Higher Realms of Love and Joy, Compassion and Beauty. If You make the decision to focus on Your own Heart and set Your intention to align Your mind with the Mind of Christ, You will see that You are helped immediately.

Dear Ones, You have free will!! We cannot intervene where We are not requested, and We cannot do for You what You must learn to do for Yourselves. THAT IS YOUR LESSON here… We will help and assist in all ways possible, but cannot interfere with Your soul’s lesson. You are not calling out to Us nearly as often or as much as We would like. We cannot come in until We are requested, and You must give up any thoughts about Us being “bothered” by Your unqualified requests. There is no such thing at this point in time.

Many times We have used this analogy, but it is simple and it cannot be more simple so that everyone can understand. Imagine You are looking in the mirror. You see a reflection of Your self in the mirror. The reflection shows a pimple on Your face. Now, upon seeing this pimple, do You reach to the mirror and try to pick at it? No. You address the sore where it exists~~ on Your face! The reflection is simply showing You what is coming from within You. The same is true for the world You live in and see around You.

Some things are completely personal to You, because they are an animated expression or reflection of Your own mind, or, there is something traumatic and catastrophic that is happening on a global scale, such as the Gulf oil spill. You may say, “ I didn’t create that! I didn’t have any such thoughts about the gulf or oil spills before that happened.” The truth of the matter, is that the collective mind is the “catch all” for all the negative thoughts and emotions You send out… and if the mass mind is collectively negative about being powerless to the oil tycoons, then Yes! You did help to manifest this disaster!

The first step to healing is taking responsibility for what You have contributed, whether that is constantly complaining every time You fill Your gas tank, or whether You have had to sacrifice some recreation because gas prices have made You poor. All of it expands in Your reality the more You focus on the illusion. Energy flows where attention goes. This is a simple enough law to understand and live by isn’t it? Yes, it requires discipline of the mind and an earnest desire to live a life that You have co-created with Source Energy… but, Dear Ones, this is Your Power.

While You must address the effect, You must not put all of Your attention and focus there. Cleaning up the Gulf is much much different than focusing more damaging amounts of negative energy back into the collective mind, by hating BP and those focused on destroying the earth. You think You are being pro-active for change by hating what is in front of You… but The Law of Attraction is here to teach You that what You hate or send energy to, no matter what the vibration, You are calling for in Your experience.

You are not helping Beloved Gaia by sending hateful thoughts and emotions to the people You feel are the villains!

You are not victims, Dear Children, You are the co-creators!!

As soon as You realize this, You will have made a tremendous shift in Your consciousness.

You must control Your thoughts and emotions!

The Law of Attraction was not introduced into Your thought stream so that You could use it to manifest more material possessions and fulfill Your greedy and selfish ways. The Law of Attraction was introduced into Your mental streams of consciousness so You could harness the power of it to change Your world and use it, not for personal gain, but for GLOBAL ABUNDANCE and ASCENSION. Materialism is what the old program would want You to use it for. Your Higher Self has a completely different agenda for the use of The Law of Attraction.

If Like attracts Like, through the power of intention, thought, and positive emotion, how can You apply this Law to undo what You have done?? What could You intend to attract that would benefit the world and GAIA, as her midwives??? This is Your tool for helping her birth the new world, and You are using it to Your own selfish gain. Wake Up Dear people of earth and realize You are NOT HUMAN BEINGS… You will never know Who You Are if You continually look to the flesh as proof of Your reality and identity. What and Who You are ANIMATES the flesh. Knowing this will save You.

You must begin to loosen Your grip on the fear of death.

This is the power they hold over You.

You are all afraid to die, because You do not know that death is not real.

They know that if You knew You were not Your body, then You would become empowered!

They hold this over You, and use it over and over and over, plaguing Your mind with fearful thoughts, that manifest themselves as ‘real’ diseases in the body. Your power is Your own, and You have handed over all of it to those who wish to control You.

THE TIME IS NOW, and the time has come for ALL OF YOU to remember Who You Are and where You REALLY came from.

For, We assure You, when You Awaken to the TRUTH of Your Beingness, they have NO POWER over You whatsoever!

Your mind is Your most precious and valuable asset, and YOU OWN THAT, but You have allowed the devil to set up camp there. It is time to take back what is rightfully Yours. It is time to evict the demons from Your mind, and ask on bent knee for the Holy Spirit to enter Your mind and set You free.

We are waiting, but We cannot assist You in Your salvation until You desire for Your mind to be released from the clutches of fear and illusion.

Right now, if You dare, get down on Your knees and ask for Us, The Ascended Masters and Beings of Light, to release Your mind from its bindings to this illusory world, to set Your heart free from the emotions of depression and sadness, guilt and fear. We are waiting to assist You. It takes but one moment of sincere and genuine asking, from the heart, to awaken the Divine Seedling within the dark shell and have it crack open and begin to climb and grow up towards the sunlight.

The Real Self is waiting to be cracked open… Unawake, You are the dark shell, and buried deep within Your Heart, there is a Seed, which carries the True Knowing of Your Divine Essence. It is just waiting to break open to become a Divine Flower in The Garden of God’s Love. We will water You and tend to Your new innocence and Beingness… You must trust in something Greater Than Your self, and Real-Eyes that the something Greater is within YOU…aching to be born.

You are powerful beyond measure, and it has been a long time since You have known this… some of You are just waking up to the idea that You are not just flesh and bone, but something more. The something more is what You need to direct all of Your attention to right now. You must go within, You must meditate daily, and focus on choosing Love for Yourself and others. Every time You make a choice that does not honor You, You are also not honoring the Whole. Choose wisely.

Dear Children of planet earth, You must wake up. The time is now. Your mind is what You must protect. Your Heart is where You must go when You feel insecure or afraid. Your safety lies within the sanctuary of Your Heart. Turn off Your televisions. Stop reading news that does not make You feel good. They cannot control You if You do not use the mediums THEY use to do so. Demand Your internet be open for freedom of expression and speech! Do not focus on them shutting it down… THINK! Use the Law of Attraction. ALWAYS PUT YOUR ATTENTION ON THE POSITIVE OPPOSITE.

What is it that You want?? Focus on that, not on the negative opposite.

You have the power, but You must be wise in how You use it. You do not want to become like that which is hostile and negative, for You will be doing what they want You to do.

They want Your mind. -THIS YOU MUST KNOW.

They want to do all they can to keep You in a constant state of fear…

HOW CAN YOU KEEP YOURSELF POSITIVE?? Do not let them into Your mind! If You pray and meditate and focus on Love and Heaven on earth, and Mother Gaia Ascending… You will attract that and experience that… that is the Ultimate purpose of The Law of Attraction.

We leave You today with tremendous Blessings of Love, and an open door to The Mind of Christ. We cannot make You enter, but We can invite You in to Our Divine Mind, where You will always be safe.

Your thoughts are Your weapons Dear Children, what kind of bombs do You wish to drop? Love bombs or fear bombs?

And are You willing to take responsibility for where You are dropping them?

You create or destroy Your earth with Your mind, as She is of the mind…

What do You wish to see?

Who do You wish to Be?

With Thoughts of Heaven to fill Your Mind, I AM Saint Germain and We Are Your Ascended Masters

Tags: lightworkers.com

Zobrazení: 417

Komentář přidal(a) Věrka hvězdička dne 11.Březen.2011 v 15:09
ŠKODA,že to nepřeložil někdo,kdo umí dobře anglicky.Tohle překládal jen  GOOGLE-překladač.Já bohužel...

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE. ❤ ❤ ❤

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí - ZDE.

* Jak koronavirus pro Čechy změnil režim na hranicích evropských států Podrobnosti ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDEZDE & ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Chcete nadále být jen loutkou prohnilého zotročujícího systému a nemít na nic čas, nebo se raději trochu uskromníte a začnete konečně být pánem svého času a svých unikátních tvůrčích schopností? ZDE.

* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 13 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
sobota
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
sobota
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Elita nikdy nedodržuje svá vlastní pravidla uživatele Ina Obr
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Klaus Schwab: Skvělý reset „povede k fúzi naší fyzické, digitální a biologické identity“ uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Stojí za to si poslechnout hlavně alespoň tu část tohoto audia začínající časem 1:00:55 & 1:16:50 & 1:35:59 & od 1:44:46 až do konce audia a případně i to, co začíná časem…"
pátek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pátek
Uživatel markéta nikol ,,ma.ni." uvádí jako oblíbený příspěvek blogu „Vážná diagnóza, nejistá prognóza“. U Václava Havla opakované. A zbavovat ho pravomocí nikdo nechtěl, připomíná zemanovský lékař uživatele Ina Obr
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Největší válečný příběh všech dob! Aneb jak to bylo, je a bude. Díl 1/2 Text ZDE. * Největší válečný příběh všech dob! Aneb jak to bylo, je a bude.…"
pátek
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pátek
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Systém panikaří.... uživatele Ina Obr
pátek
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
čtvrtek
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu REVOLÚCIA, KTORÁ VIE HRAVO UKONČIŤ KORONAVIRUSOVÚ PANDÉMIU ? uživatele Ina Obr
čtvrtek
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
čtvrtek
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Zdravý 16-ročný chlapec po druhej dávke Pfizeru zomrel uživatele Ina Obr
čtvrtek
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
čtvrtek
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Nenechme si to líbit a ozvěme se! uživatele Ina Obr
čtvrtek
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
čtvrtek
Uživatel Tibor Lapoš přidal komentář k příspěvku do blogu Protest v Terstu: My lidé vyhráváme uživatele Ina Obr.
"Krásny dôkaz zjednotenia toho že len spoločne môžeme dosiahnuť víťazstvo bez prejavov nenávisti.  "
čtvrtek

© 2021   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby