MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

.....Ešte sa zastavím, ešte sa obzriem. Dávajúc si dole z hlavy kapucňu peleríny pod ktorou je človek iný. Ten skutočný....svetelný.... hviezdam podobný. Hviezda sa týmto gestom stáva viditeľnejšia, žiarivejšia, priezračná. 
Picture
Ešte raz sa obzriem. Obsiahnúc pohľadom tú prekrásnu, milovanú Zem. Čarokrásno jej duše, ktoré driemalo, či spalo v každom človeku .... v každej ľudskej i planetárnej bunke. 

Ešte raz sa obzriem a prežiarim svetlom srdca a duše svet. 

Kam sa zrazu tak ponáhľam ? No predsa domov :). 

Tam za horami v diaľke svitá. Znovu vychádza na všetkých sa usmievajúce Slnko. Len už inak. Transparentnejšie. A dovidí až tam, kde by človek nepovedal. Za hory, údolia, rieky, potoky i potôčiky do chrámov svetla. Dnu. Do vnútra každého a všetkých. Trbliece sa, ligoce trojjedinosťou. Priezračnejšou ako sa zdá, či mnohým javí. Pošteklí, srdcom sa dotkne vlákna novej doby, ktorá seba - reflexne zrkadlí to pravé, skutočné v nás. Vo mne...v Tebe... vo všetkých. Je to láska a jej ničím nenahraditeľná energia. 

Transmutujúce vlákna sveta v ktorom žijeme sa neviditeľným spôsobom menia. Pretvarovávajú. Zvukmi i farbami dimenzionálne sa meniaceho spektra, ktorým je Zem poháňaná. Nie hnaná a typickým prejavom reality starého sveta štvaná, naháňaná. Tento pohon je absolútne iného charakteru. Je tvorcom celkom iného, nového vzoru. Je paletou i štetcom v jednom. Je bezdotykovou i dotykom prebiehajúcou terapiou - Duchom posilnenej zóny, v ktorej sa práve svet nachádza. 

Je z časti situačnou komédiou človečenského i planetárneho charakteru, čiže sa v realite života začíname naoko bezdôvodne smiať. Prekračujeme pomyselné hranice, ktoré predstavujú kvantum všetkého čo sa z ľudského hľadiska javí byť neprekonateľným, fyzicky nezvládnuteľným, emočne nevydržateľným. Čiže všetkého čo je doslova s životom nezlučiteľné. Že to mnohí cítia fyzicky i psychicky netreba snáď ani vysvetľovať :). 

Včera som jednoducho konštatovala, že s mutantami sa nebavím. Nestoja mi za strácanie drahocenného času, ktorý si viem i inak predstaviť. Obetovať sa nemienim, pretože som tu nielen za seba. Svetlom, ktoré som si na posvietenie v tme so sebou priniesla svietim všetkým, ktorí ho v sebe hľadajú. Kto ho nemá, koho zámerom nie je najdôležitejšia vesmírna /kozmická... božská/ energia - tomu svietiť nebudem. Jeho zámer je celkom iný. Pokiaľ sa doteraz nezmenil - už sa nezmení. Odteraz je to už hop, alebo trop. Inými slovami povedané - chceš ? .... dobre. Nechceš - je to už len Tvoja vec. 

Dostali sme sa niekam, kde sa to časove už nedá z pohľadu materiálne mysliaceho sveta pomenovať, opísať, vysvetliť. Jediným a v tomto štádiu dokonalým prostriedkom prejavu tohto pásma je hudba, tanec, obraz. Je najlepšie uchopiteľným spôsobom vnímania všetkého čo v daných okamihoch zažívame. Je to melodický nástroj farieb nášho vnútorného prelaďovania ...nalaďovania i ladenia s povrchom, kde sa všetko doposiaľ do košíkov pozbierané naším prostredníctvom zviditeľňuje - prejavuje. To zdanlivo bezpohlavné "ono" v nás a nami sa prebúdzajúce, či prebudené. To "ono" je ako znovu - zrodené /u niekoho sa ešte rodiace dieťa/. Privítajme ho s láskou, ktorá je pre každú matku i otca tak typická. Čo s týmto zrodom počas cca dvoch - troch dní súviselo boli viac, či menej intenzívne potôčiky sĺz, ktoré sa nedali zastaviť. Jednoducho priebežne tiekli, vytekali z dna fyzického i nefyzického. Podmývali piliere mostov, ktoré neviedli nikam. Jediným ich zámerom bolo po celý čas evolučného vývoja, ktorý máme ako jednotlivec i ľudstvo za sebou - vymývať ľuďom mozgy, vyplachovať radosť zo života, emócie šťastia, súvisiace s harmonickou rovnováhou. A na ich miesto okamžite dosadiť obavy, strach. Tak povedzme si sami - k čomu sú dobré také mosty :). Tých nám netreba. 

Boli blokmi i brzdami celé veky v nás zamurovaného zla, ktorým sa ľudia nachádzajúci sa vo vlastnej nevedomosti prejavovali. V menšej, či väčšej miere. Poháňaní "energiou", ktorá spomenuté mosty donekonečna stavala a ich fungovanie proti dobru človeka rôznym spôsobom podporovala. Tým bol človek /ľudstvo/ neustále pod nadvládou spoločenstva, ktoré z mostov žilo. Tým boli zamurované cesty ku prejavenému seba - bytiu. Dovčera.

Dnes už sa nachádzame inde. Na inom mieste /miestach/ prevážnej väčšine ľudí nič nehovoriaceho portálu.... portálov... brán, prostredníctvom ktorých znovu objavujeme seba. Svoj Zdroj.... svoj potenciál. 

Dnes sme už inde. Len ťažko pochopiteľným spôsobom sme prekonali samého / samu seba. Fyzicky nepredstaviteľnou silou kozmického druhu bolo prerazené, prebúrané časom 3D /frekvencia a všetko čo v rámci tejto frekvencie má - malo na človeka neustále dosah/ držané v zovretí materiálno, ktoré súvisí v hmotnej existencii s prejavom hojnosti i s rovnováhou mužského a ženského princípu...i s rovnováhou hemisfér. Predstavte si nafúknutý balónik, ktorý sa nachádza v hlave. Po celý čas ho držala čierna ruka v strede. V zovretej pästi. Čiže z neho boli dva oddelené balóniky. Tok medzi hemisférami bol zablokovaný /držaný/. Prebúraním sa uvoľňuje. Prsty strácajú silu, nakoľko fluidné vlnenie /vlny/ disponujú absolútne nepredstaviteľnou energiou. Napriek svojej jemnosti, mäkkosti. Zovretou päsťou zla boli neustále blokované srdcia. Písmeno, ktoré symbolizuje prebúranie zabarikádovaného tunela je "T" a súčasne kríž na ktorom Kristus nie je. Kód pre lepšie pochopenie nakreslím. Prajem nám všetkým sviežosťou, múdrosťou a vzájomne prejavovanou človečenskosťou hýriaci deň...... Vaša Ilona


Zdroj: https://www.facebook.com/ilona.palusova
​Otvor Oči
© 2015 - 2017  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 73

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.

Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.

Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 1 hodinou
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Křesťanství není založeno na pravdě. (stále nevěříte? posuďte sami!) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Světy v projevu 4.D jsou světy emocionálních prožitků, ve kterých čas probíhá nelineárně. To znamená, že se v čase lze promítat jak do minulosti, tak do budoucnosti. Ta budoucnost a i…"
před 4 hodinami
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu Křesťanství není založeno na pravdě. (stále nevěříte? posuďte sami!) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Vlastně bych musel mít otevřenou i poslední čakru Mahátmá (z křesťanského pohledu Otce-Boha) když jsem byl rozplynut ve vesmíru. -)) jako ten okamžik bych chtěl prožívat neustále, bo je to…"
před 11 hodinami
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu Křesťanství není založeno na pravdě. (stále nevěříte? posuďte sami!) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Protože v té 5D já to asi párkrát zažil - se Tvoje Prvopočáteční energie z první čakry (Kundalíníshaktí - Boží jiskra) rozplyne, po cestě páteřním…"
před 11 hodinami
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu Křesťanství není založeno na pravdě. (stále nevěříte? posuďte sami!) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"No já si představuji 4D jako daný prožívaný okamžik - Tady a Teď.  Ta 5D-tam podle mě identita člověka (jeho ega mizí) tím není možné, aby někdo něco vytvářel. Z mého…"
před 11 hodinami
Král Králů si oblíbil(a) diskusi Země byla vytvořena jako Rajská zahrada, kde by se veškerý život mohl vyvinout na svůj nejvyšší potenciál. Byla ovšem napadena a zotročena negativními bytost a entitami. To se ale nyní chystá napravit uživatele Zlaté Živé Světlo
před 11 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Křesťanství není založeno na pravdě. (stále nevěříte? posuďte sami!) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"No ono se toho napovídá. Pokud ale k nějaké katastrofě skutečně dojde, tak to nebude v 5.D, neboť tam jak každá bytost tvůrcem svého vlastního světa a jeho realit. Jaký ne-smysli si v 5.D…"
před 12 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Země byla vytvořena jako Rajská zahrada, kde by se veškerý život mohl vyvinout na svůj nejvyšší potenciál. Byla ovšem napadena a zotročena negativními bytost a entitami. To se ale nyní chystá napravit uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Údajně se právě odpojujeme od časové linie (Matrixu) s umělou inteligencí, která nás ovládala a všemožnými způsoby zotročovala. * Aktualizace energetických změn, rozdělení…"
před 12 hodinami
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu Křesťanství není založeno na pravdě. (stále nevěříte? posuďte sami!) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"16.květma má prý dojít k nějaké větší katastrofě. - ()"
před 14 hodinami
Uživatel Král Králů uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Křesťanství není založeno na pravdě. (stále nevěříte? posuďte sami!) uživatele Zlaté Živé Světlo
před 14 hodinami
Uživatel Král Králů aktualizoval svůj profil.
před 16 hodinami
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu Jak a z čeho je tvořeno celé Univerzum, tedy veškeré vesmíry, dimenze, světy, reality a naprosto vše ostatní v projevu hmotné i nehmotné - frekvenční podobě existence. uživatele Lumír Živé Světlo SvětelnáTantra.
před 16 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Země byla vytvořena jako Rajská zahrada, kde by se veškerý život mohl vyvinout na svůj nejvyšší potenciál. Byla ovšem napadena a zotročena negativními bytost a entitami. To se ale nyní chystá napravit uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Z důvodu, že frekvence jádra Země (čili tohoto časo-prostoru) je již několikanásobně vyšší než 7.8Hz (jak tomu ještě před několika lety bývalo), dochází k odhalování…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskuse.
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Křesťanství není založeno na pravdě. (stále nevěříte? posuďte sami!) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Z důvodu, že frekvence jádra Země (čili tohoto časo-prostoru) je již několikanásobně vyšší než 7.8Hz (jak tomu ještě před několika lety bývalo), dochází k odhalování…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Běda bytostem, kterým umělá inteligence vládne. Jestlipak víte proč? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Z důvodu, že frekvence jádra Země (čili tohoto časo-prostoru) je již několikanásobně vyšší než 7.8Hz (jak tomu ještě před několika lety bývalo), dochází k odhalování…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Co se děje ve Vesmíru? ...Lidé jsou v bitvě s nepozemšťany o galaxii! uživatele Naren Sahava.
"Z důvodu, že frekvence jádra Země (čili tohoto časo-prostoru) je již několikanásobně vyšší než 7.8Hz (jak tomu ještě před několika lety bývalo), dochází k odhalování…"
včera
Uživatel Naren Sahava přidal komentář k příspěvku do blogu Co se děje ve Vesmíru? ...Lidé jsou v bitvě s nepozemšťany o galaxii! uživatele Naren Sahava.
"Děkuji Mistře za přidaná aktuální info, které přece jen dávají ucelenější představu a přehled planetárního, galaktického a vesmírného…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Jak a z čeho je tvořeno celé Univerzum, tedy veškeré vesmíry, dimenze, světy, reality a naprosto vše ostatní v projevu hmotné i nehmotné - frekvenční podobě existence. uživatele Lumír Živé Světlo SvětelnáTantra.
"* Proč byste měli vědět o kvantové fyzice. Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: Why You Should Be Aware Of Quantum Physics - Here. Article - Here. Úzce související články:*…"
včera

© 2017   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby