MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

.....Ešte sa zastavím, ešte sa obzriem. Dávajúc si dole z hlavy kapucňu peleríny pod ktorou je človek iný. Ten skutočný....svetelný.... hviezdam podobný. Hviezda sa týmto gestom stáva viditeľnejšia, žiarivejšia, priezračná. 
Picture
Ešte raz sa obzriem. Obsiahnúc pohľadom tú prekrásnu, milovanú Zem. Čarokrásno jej duše, ktoré driemalo, či spalo v každom človeku .... v každej ľudskej i planetárnej bunke. 

Ešte raz sa obzriem a prežiarim svetlom srdca a duše svet. 

Kam sa zrazu tak ponáhľam ? No predsa domov :). 

Tam za horami v diaľke svitá. Znovu vychádza na všetkých sa usmievajúce Slnko. Len už inak. Transparentnejšie. A dovidí až tam, kde by človek nepovedal. Za hory, údolia, rieky, potoky i potôčiky do chrámov svetla. Dnu. Do vnútra každého a všetkých. Trbliece sa, ligoce trojjedinosťou. Priezračnejšou ako sa zdá, či mnohým javí. Pošteklí, srdcom sa dotkne vlákna novej doby, ktorá seba - reflexne zrkadlí to pravé, skutočné v nás. Vo mne...v Tebe... vo všetkých. Je to láska a jej ničím nenahraditeľná energia. 

Transmutujúce vlákna sveta v ktorom žijeme sa neviditeľným spôsobom menia. Pretvarovávajú. Zvukmi i farbami dimenzionálne sa meniaceho spektra, ktorým je Zem poháňaná. Nie hnaná a typickým prejavom reality starého sveta štvaná, naháňaná. Tento pohon je absolútne iného charakteru. Je tvorcom celkom iného, nového vzoru. Je paletou i štetcom v jednom. Je bezdotykovou i dotykom prebiehajúcou terapiou - Duchom posilnenej zóny, v ktorej sa práve svet nachádza. 

Je z časti situačnou komédiou človečenského i planetárneho charakteru, čiže sa v realite života začíname naoko bezdôvodne smiať. Prekračujeme pomyselné hranice, ktoré predstavujú kvantum všetkého čo sa z ľudského hľadiska javí byť neprekonateľným, fyzicky nezvládnuteľným, emočne nevydržateľným. Čiže všetkého čo je doslova s životom nezlučiteľné. Že to mnohí cítia fyzicky i psychicky netreba snáď ani vysvetľovať :). 

Včera som jednoducho konštatovala, že s mutantami sa nebavím. Nestoja mi za strácanie drahocenného času, ktorý si viem i inak predstaviť. Obetovať sa nemienim, pretože som tu nielen za seba. Svetlom, ktoré som si na posvietenie v tme so sebou priniesla svietim všetkým, ktorí ho v sebe hľadajú. Kto ho nemá, koho zámerom nie je najdôležitejšia vesmírna /kozmická... božská/ energia - tomu svietiť nebudem. Jeho zámer je celkom iný. Pokiaľ sa doteraz nezmenil - už sa nezmení. Odteraz je to už hop, alebo trop. Inými slovami povedané - chceš ? .... dobre. Nechceš - je to už len Tvoja vec. 

Dostali sme sa niekam, kde sa to časove už nedá z pohľadu materiálne mysliaceho sveta pomenovať, opísať, vysvetliť. Jediným a v tomto štádiu dokonalým prostriedkom prejavu tohto pásma je hudba, tanec, obraz. Je najlepšie uchopiteľným spôsobom vnímania všetkého čo v daných okamihoch zažívame. Je to melodický nástroj farieb nášho vnútorného prelaďovania ...nalaďovania i ladenia s povrchom, kde sa všetko doposiaľ do košíkov pozbierané naším prostredníctvom zviditeľňuje - prejavuje. To zdanlivo bezpohlavné "ono" v nás a nami sa prebúdzajúce, či prebudené. To "ono" je ako znovu - zrodené /u niekoho sa ešte rodiace dieťa/. Privítajme ho s láskou, ktorá je pre každú matku i otca tak typická. Čo s týmto zrodom počas cca dvoch - troch dní súviselo boli viac, či menej intenzívne potôčiky sĺz, ktoré sa nedali zastaviť. Jednoducho priebežne tiekli, vytekali z dna fyzického i nefyzického. Podmývali piliere mostov, ktoré neviedli nikam. Jediným ich zámerom bolo po celý čas evolučného vývoja, ktorý máme ako jednotlivec i ľudstvo za sebou - vymývať ľuďom mozgy, vyplachovať radosť zo života, emócie šťastia, súvisiace s harmonickou rovnováhou. A na ich miesto okamžite dosadiť obavy, strach. Tak povedzme si sami - k čomu sú dobré také mosty :). Tých nám netreba. 

Boli blokmi i brzdami celé veky v nás zamurovaného zla, ktorým sa ľudia nachádzajúci sa vo vlastnej nevedomosti prejavovali. V menšej, či väčšej miere. Poháňaní "energiou", ktorá spomenuté mosty donekonečna stavala a ich fungovanie proti dobru človeka rôznym spôsobom podporovala. Tým bol človek /ľudstvo/ neustále pod nadvládou spoločenstva, ktoré z mostov žilo. Tým boli zamurované cesty ku prejavenému seba - bytiu. Dovčera.

Dnes už sa nachádzame inde. Na inom mieste /miestach/ prevážnej väčšine ľudí nič nehovoriaceho portálu.... portálov... brán, prostredníctvom ktorých znovu objavujeme seba. Svoj Zdroj.... svoj potenciál. 

Dnes sme už inde. Len ťažko pochopiteľným spôsobom sme prekonali samého / samu seba. Fyzicky nepredstaviteľnou silou kozmického druhu bolo prerazené, prebúrané časom 3D /frekvencia a všetko čo v rámci tejto frekvencie má - malo na človeka neustále dosah/ držané v zovretí materiálno, ktoré súvisí v hmotnej existencii s prejavom hojnosti i s rovnováhou mužského a ženského princípu...i s rovnováhou hemisfér. Predstavte si nafúknutý balónik, ktorý sa nachádza v hlave. Po celý čas ho držala čierna ruka v strede. V zovretej pästi. Čiže z neho boli dva oddelené balóniky. Tok medzi hemisférami bol zablokovaný /držaný/. Prebúraním sa uvoľňuje. Prsty strácajú silu, nakoľko fluidné vlnenie /vlny/ disponujú absolútne nepredstaviteľnou energiou. Napriek svojej jemnosti, mäkkosti. Zovretou päsťou zla boli neustále blokované srdcia. Písmeno, ktoré symbolizuje prebúranie zabarikádovaného tunela je "T" a súčasne kríž na ktorom Kristus nie je. Kód pre lepšie pochopenie nakreslím. Prajem nám všetkým sviežosťou, múdrosťou a vzájomne prejavovanou človečenskosťou hýriaci deň...... Vaša Ilona


Zdroj: https://www.facebook.com/ilona.palusova
​Otvor Oči
© 2015 - 2017  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 81

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.

Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.

Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Jakub Janderka uvádí jako oblíbený příspěvek blogu POSOLSTVÁ BYTOSTÍ SVETLA 12. – 15. TÝŽDEŇ 2018 uživatele Orst
před 7 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa: Info 20.4.2018

Kam sme vstúpili a do čoho sa čoraz výraznejšie vnárame je pole Ničoho /poznámka - nemýľme si pole ničoho s poľom "0"/. Je nekonečným poľom večnosti lásky, z ktorého všetko vzniká. Môžeme si ho pre ľahšie pochopenie predstaviť ako číry krištál. Ako…Zobrazit další
před 9 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Orst

POSOLSTVÁ BYTOSTÍ SVETLA 12. – 15. TÝŽDEŇ 2018

Tak sa zmenila Vaša Zem, svet nový nastal už.Pri šťastím nastavenej pravde sa už…Zobrazit další
před 10 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Žáci 9. třídy v dnešní době očima učitelky ZŠ (aneb další pádný důvod proč se těšit na brzký kolaps a zánik tohoto 3.D světa) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Víte, že zvyšující se frekvence jádra Země způsobují metamorfózu, čili trans-mutaci veškeré hmoty do jiného, vyššího projevu existence? Je potvrzeno, že…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Žáci 9. třídy v dnešní době očima učitelky ZŠ (aneb další pádný důvod proč se těšit na kolaps a konec světa v projevu 3.D uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Žiješ ve vězení, které už ani nevnímáš. JE ČAS SE PROBRAT! Uvedeno ZDE. * Lži které žijeme! (video které bylo na Facebooku zablokováno, protože není v souladu se zájmy…"
včera
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

Žáci 9. třídy v dnešní době očima učitelky ZŠ (aneb další pádný důvod proč se těšit na brzký kolaps a zánik tohoto 3.D světa)

:Pokud si myslíte, že učitelem může být každý, kdo 45 minut udrží křídu a moč, jste na omylu. Abyste si to patřičně představili, vybrala jsem vám 9. třídu v čase, kdy jsou všichni přijati na střední školy. Tak, připraveni ke vstupu do třídy?…Zobrazit další
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Křesťanství není založeno na pravdě. (stále nevěříte? posuďte sami!) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Planetary Staff April 16, 2018 by Lisa Renee - Here.* Building Wings for Planetary Lightbody April 16, 2018 by Lisa Renee - Here."
středa
Uživatel Chatni SatMalChaj aktualizoval fotografii ve svém profilu.
středa
Uživatel Chatni SatMalChaj aktualizoval svůj profil.
středa
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa: Info + kódy + Update 18.4.2018

Dobré ráno všetkým :-) ​SYMBOLY SLOVANOV Ďaľšie načítavanie včera zdieľaného kódu, ktorý je pohľadom kristovského srdca - jeho ženskej…Zobrazit další
středa
Jozef Wolf si oblíbil(a) profil uživatele Zlaté Živé Světlo
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Neuvěřitelné, avšak vědecky podložené skutečnosti uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* The Council of Light, You Get to Choose the Path Here."
středa
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Kalergiho plán: legální genocida evropských národů pomocí míšení ras + úzce související info uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Že by takto vypadali zubožení Imigranti? Video ZDE. (stlumte si zvuk) Řekl bych, že by bylo třeba všechny pochytat, nalodit je, a u pobřeží Afriky je vysypat do moře, jako pytel brambor :-) samozřejmě, že je třeba je vysypat…"
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Tohle by se mělo uveřejnit v novinách po celý Evropě! Jiří Kobza, bývalý diplomat, který dlouhé roky působil v islámských zemích a skutečně ví, o čem mluví, nám vzkazuje: uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Že by takto vypadali zubožení Imigranti? Video ZDE. (stlumte si zvuk) Řekl bych, že by bylo třeba všechny pochytat, nalodit je, a u pobřeží Afriky je vysypat do moře, jako pytel brambor :-) samozřejmě, že je třeba je vysypat…"
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse 11. září 2001 byl podvod, vysílán podle připraveného scénáře - 100% důkaz (vše je jinak než se nám snaží namluvit, otevřete již konečně oči, nebo z vás udělají naprosté otroky) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* CONSPIRITUS 9/11- Irrefutable Evidence for the Demolitions - Here.* 9/11 Pentagon Attack - Strange Case of the Taxi Cab and Light Pole No. 1 - Here."
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Apple, Facebook, Google, Skype a další sítě slouží pro kybernetickou špionáž, tedy pro sledování naprosto všeho a všech, tzn. i Vás uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Pomocí telefonu či televize Vás odposlouchávají a sledují. Proč? Protože čím více o Vás vědí, tím snadněji S Vámi manipulují! Související video: WATCH…"
neděle
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
neděle
Uživatel Hrošík sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
neděle
Uživatel Hrošík přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa 13.4.2018 Info - kód: Zarovnávanie váh váhami vekov uživatele Ina Obr.
"Díky Féwo :-)"
neděle

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby