* Jak se bránit proti psychickému, nebo třeba i EMP útoku, směrovaného někým či něčím na vás, nebo na vaši elektroniku Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

TAKÉ TO CÍTÍTE, TÚ VŮŇU ? (cizojazyčně – po našém, po moravsky) dňa 23.1.2013

Tým myslím ten oný Šanel číslo 5. Jak nádherně se zasé rozvoňal, cítím ho znova zas tak , jak teho 21.12. , teda konkrétně přesně měsíc poté, od 21.1.2013 voní tak silně. To je TAKÁ NÁDHERNÁ ENERGIA, to sa nám to rozjelo, zírám jak ten ňuňu na tém Mariánovém fotu. Ta energia sa line myslím z Chebu, tam bude zdroj a prozatímní bydliště teho Zlatúška L., aj teho kolúška J., line sa přes celé republiky až do Báňské Bystřice, kde bývá krásná A.  Po cestě to vezme přes Prahu, tam bývá ten gejzír. Z teho časopisu Nešnl Džeografik  by měli dojet reportéři do Prahy a pěkně na tem křidovém papíře vytisknút reportáž o tém našém gejzíru, co je větší než všecky gejzíry na tém Islandě. Ano je to ten gejzír lásky H., teho času inkarnovaný do fúsatého šoféra, co v civilním životě jezdí po Praze autem, v jedné ruce kelímek s kafém a volant, v druhé šaltpáku, šlape na plyn, kolem jeho auta taká aura nadšení a lásky, až všecí vochcapikulární třídéčkoví čurapajzlíci skáčů hrůzů do Vltavy. Má na to kvalifikaci, narodil sa 11.11., to je sákryš znamení né (pamatujete dátum 21.12. v 11:11 hod. to začalo).

Pak to tá energia vezme podél D11, zapráská šachistovi ŽH v Sedlicích, zasteskne sa jí po Teplicích, kde jsi milý D?  Přes město kde SVÍTÁ a VY už jistě víte, že to je působiště usměvavého anděla J. s básnickýma vlohama, tam nabere také grády, vezme to do OTRAVY, pardon SSSSS, čuchne si k voňavce s vůní kosatců, co má na stolku naše nádherná I. , aby přerazila ten smog a kúř. Samozřejmě se zastaví v místním Frýdku, pohladit velkého ptáčka s barevným peřím Aiku a jeho kamaráda Ch.( z tych arú si fakt vemme příklad, furt mají zaklesnuté zobáčky do sebe, tí už sú v 5dé). Pak se spustí důle, štrejchne město Olomóc tak silně, že sa jim na orloji protočá rafičky tak, že zrušijů čas, šak k čemu je , že delfínku B.  a světlovlásko L.?

Nevynechá samozřejmě Brno, určitě tam sú také světlušky, zatočí sa kolem Pálavy, Dyje,v její hladině se v městě Břeclavě  shlíží krásná M.,motýlková T.ju začaruje,  u mňa sa staví na pohárek Vody, posílená valí k Hodonínu a tam udělá v obchodě s prádlem něžné paní I. takový pořádek, že seskládá prádlo pěkně takto : spoďárky, boxerky, spoďárky, boxerky…. a né každé zvlášť. Když to potom dajů kalhotečky s boxerkama dohromady, sú z teho kraječkové tanga, třeba pro srdíčkovou M.

Také shlédne zápas v ragby, kde hraje ( pilíř nebo spojku?)  náš P.R., pohraje sa s pejskem světelné K.a plná dojmů zamíří tá láskyplná energia přes hranice, které si možete vy třídéčkáři strčit nekam ,podél Dunaja do BRATIA-SLÁVY. Sleduje zář, je jich tam hodně tých svetielek, to nejmilejší paní K. se slečnou Ť. vyšly do Petržalky, kolekce úžasných mužů M.,A., L., E ostatní. Její sluneční energie se odrazí v krásných zlatých vlasech paní Y.,nezapomene ani na půvabnou M.s vůní malin, všecky vyjmenovat nemožu, zkrátka a dobře pomucká všech 957 světlušek, to pro ňu nic néni, protože pak obejme celé naše republiky, střední Evropu, celú Evropu aj s Ásijú, všecky moře, kontinenty, plné, duté, všecko jedno, až do středu Země. Tam si chvílu zamedituje, vyslechne naše volání a vyšle sa do Vesmíru až k samému Zdroji. Ide jí to tím líp, čím víc jí my pomáháme, tak sa čiňme, návody máme!

Snad nebudete potřebovat tlumočníka, předem sa omlúvám za to, že jsem sa trochu pohrála s názvama, ale snáď mi odpustíte.

Posílám vám pěkné pozdravení ať ste kdekoliv.  S úctú Živá Voda

 

Zobrazení: 76

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Eště kopia tehoto  - spešl pro našeho drahého Hrošíka.

Vzkaz Hrošíkovi z 9.2.2013

Milý Hrošíku, jakkoli jsem pouhý pozorovatel a nesmírně klidný a vyrovnaný „člověk“, pořádně jsem porozmýšlela a rozhodla se napsat toto.  Takže Hrošíku, co Tě vedlo k tomu, že sám sebe označuješ za někoho kdo ví míň než ostatní! To, že nevidíš bytosti, anděly apod. nikterak nevadí. Napíšu to jednoduše -  ty jsi citlivec a spojovatel, máš velmi vzácný dar – napojil ses za zdroj lásky, ona tebou prochází a ty ji tak srozumitelně, prostě a jednoduše šíříš kolem sebe a to až tak daleko do vesmíru, že se Hubbleovu  teleskopu z toho protáčí čočky. Však už jsem ti to napsala myslím v blogu – Také to cítíte, tú vúňu - označila jsem Tě za ten největší gejzír lásky, to byl můj první dojem, který jsem z Tebe měla. A první dojem bývá ten nejlepší, věř své intuici, svému vnitřnímu vedení. To, že nevíš z které planety jsi přiletěl může být také tím, že z žádné nejsi, že si prostě lítáš po vesmíru, nebo si tvoříš pořád nějaké jiné domovy. Jsi universální, teď hledám to správné slovo energie, bytost, mistr? Aha – prazákladní jiskra , duše, vědomí , tak jako všichni ostatní, ale nemáš nějaký speciální, částečný úkol podle něčího vedení, ty jednoduše dál spojuj lidské duše láskou. Mně stačí si na tebe jen vzpomenout a hned cítím tu „ zlatou nit „ . A ta mně vede vzhůru.  To, že nemáš receptory v očích na vidění něčeho jiného má svůj smysl. Nemusíš  ani vidět anděly, stačí, když o nich víš, o jejich existenci a vyjadřuješ jim úctu a lásku. A všechno ostatní přijde. Máš skvělou rodinu a jak jsi psal -  tu menší vílu už jsi možná uložil ke spaní a vedle té větší teď asi sedíš v obýváku, takže defacto vlastně víly vidíš!

Dělej dál to co děláš, protože to ti jde úžasně a nedumej o nějaké své nedokonalosti! Neprovnávej se s nikým ostatním! Máš to nejdůležitější – SRDCE. Jsi čistý, universální, laskavý.

Jak to vím? Jeden člověk zde, kterého si velmi vážím, mně potvrdil to, co jsem si od samého začátku myslela. Jsi můj „bratr“. Znám Tě.

Tento čaneling jsem přijala a s dodatkem, že toto platí v bleděmodrém i pro všechny ostatní světlušky, které si myslí, že jsou něco míň než ostatní – tož na to teda zapomeňte!

S veškerou úctou a láskou ke VŠEM sa Vám klaní Živá Voda.

 

 

Moje milá rodino, komentář z 22.1.2013

jakkoli jsme měli těžký život, jakkoli jsme byli nepochopeni, jakkoli jsme se cítili osamoceni, nepochopeni, žili jsme pro tento okamžik! Probuzení, pochopení, sjednocení  konečně PŘIŠLO! A ním LÁSKA A SVĚTLO! Nikdo na světě mně nepřesvědčí o tom,  že TOTO co cítíme, je jen přelud, že si něco vymýšlíme, že trpíme nějakými představami. Už je nás tolik, že to nelze zastavit. Jsem si jistá a vím, že VY také, že nás už nikdo nestáhne zpět do toho bahna hmoty  a všichni jako JEDEN stoupáme ke SVĚTLU! Nikdo nezůstane sám, nikdo nezůstane pozadu, andělé umí nejen létat ale i mávat křídly, zastavit na místě a počkat, jejich natažené ruky se může chytit každý…..

Kdysi jsme dali slib, který teď plníme, jeden každý z nás, teď, když o sobě víme je to daleko snazší, že?

Vidíme, cítíme, slyšíme, vysíláme, harmonizujeme, spojujeme, milujeme, záříme…..

 

 

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci.
Pokud se tu chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše datum narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk (určený webhostingem Ning) je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím, že veškeré Vámi uvedené data a údaje (včetně osobních), které jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.Účet je v Kč i v Eurech.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX

(do zprávy napište DAR od: Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
Předem Vám mnohokrát děkujeme za Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. Výpisy všech příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech ZDE.)
* Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDEZDE, ZDE, ZDE, ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE. ❤ ❤ ❤

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
* Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí Více ZDE.

* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.

* Nejlevnější státy světa kde se dá levně žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

Nejnovější aktivity

Griffin Welcome je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
13.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
11.5.
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu !!! Prahu osvobodila v roce 1945 Evropská unie… Přepisování dějin... !!!!!!!!! uživatele Ina Obr
11.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
10.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
10.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
10.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
10.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
10.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
10.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
10.5.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
9.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
9.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
9.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
9.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
9.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
9.5.
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu „Dostali jsme zaplaceno, abychom očkovali vaše děti“ !!!!!!!!!! uživatele Ina Obr
9.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
6.5.
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Takto tři američtí miliardáři rozjeli a zafinancovali klimatický alarmismus uživatele Ina Obr
6.5.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Takto tři američtí miliardáři rozjeli a zafinancovali klimatický alarmismus

Takto tři američtí miliardáři rozjeli a zafinancovali klimatický alarmismus4 května, 2024…Zobrazit další
5.5.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

* 10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se oprostit od ovládacích chapadel zkorump. zotročujícího vládnoucího systému) Podrobnosti ZDE.

* Stačí tak málo. Už to chápem. Více ZDE.

* Co permakultura přesně vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.

* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.

* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.
* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Štěstí přeje připraveným. Proto by bylo dobré založit neziskovou organizaci již dnes.

Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory ZDE.
* Příběh Aleny Suchánkové, nadšené permakulturistky a zakladatelky LETSystémů, Růžďka - ZDE.

* Nechcete-li už být zaslepeným hlupákem, který otročí pro prohnilý systém, poslechněte si ve vlastním zájmu celé video: Uvedeno ZDE.

* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

© 2024   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby