MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Žijeme v Najdôležitejšej Dobe v Dejinách Vesmíru (1/2 a 2/2)

Dolores Cannon Hovorí o našej súčasnej Paradigme
Jeff Roberts, 19-Február-2014Dolores Canon má vyše 40 rokov skúseností z regresnou hypnoterapiou, z ktorej získala pozoruhodné informácie o živote vo Vesmíre.


Kariéra Dolores Cannon má rozsah vyše 4 desaťročia, počas ktorých pracovala s tísícmi klientov v sedeniach regresnej hypnoterapie. S vyše 17 vydanými knihami o tejto téme je možné Dolores Cannon ľahko považovať za jednu z najvyhľadávanejších profesionáliek v tejto oblasti. Obľúbené tému v jej početných knihách zahŕňajú: minulé životy, mimozemšťanov, život na iných planétach, energetické liečenie, slávne postavy dejín ako Nostradamus a Ježiš, únosy a zoznam pokračuje. Každá kniha má sklon „ohnúť myseľ čitateľa ako praclík“, vysvetľuje Dolores.

Jedna z jej najnovších kníh s názvom Tri Vlny Dobrovoľníkov a Nová Zem, je súbor sedení klientov regresnej hypnoterapie, ktorý rozpráva o „zákulisnom“ pohľade na súčasný posun paradigmy Zeme. Počas sedení Dolores hypnotizuje svojich klientov a privádza ich do „supervedomého“ stavu mozgových vĺn, jedného z najhlbších tranzov ktoré človek môže zažiť. Dolores vysvetľuje svoju techniku v rozhovore s The Edge (Hrana):

„Vyvinula som moju vlastnú techniku počas rokov. Nie je podobná žiadnej inej hypnotickej technike tak vonku. Dokážeme kontaktovať to čo nazývam najväčšia sila, ktorá je, a je to zdroj všetkého poznania. Našla som spôsob ako prišla cez každého jedného človeka, s ktorým pracujem, a pracovala som s tisícmi ľudí.“

Výsledky jej techniky sú prinajmenšom ohromujúce. Počas rokov Dolores začala zaznamenávať súvislosť medzi sedeniami svojich klientov, ktorá premosťuje cestu duší vtelených na planéte v tejto dobe.

„Keď vidíte tisíce a tisíce klientov, ako Ja ako terapeutka a poradkyňa, začnete vidieť spoločné vlákno tiahnúce sa cez veľa z prípadov. Skôr bolo zvykom, že každý by išiel späť do minulého života a Ja by som tam našla niektoré z odpovedí a potom by som skúmala zdroj všetkého poznania, aby som odpovedala na všetky ich otázky a vykonala liečenie. Len v posledných piatich rokoch alebo tak som začala vídať klientov, ktorí nešli všetci do minulého života na Zemi. Začala som zisťovať že na Zemi neboli nikdy predtým a že sem prišli priamo z Boha, zo Zdroja, z iných planét, iných dimenzií, kde boli svetelnými bytosťami. To je spoločné vlákno, ktoré som našla a z toho som odvodila teóriu o troch vlnách dobrovoľníkov.“

Teória Dolores navrhuje, že skupiny duší cestujú z iných planét a dimenzií, aby pomohli Zemi v tejto dobe. Mnohé z týchto duší, ktoré majú vyššiu vibráciu ako domáce Pozemské duše, sa vteľujú na planéte prvý krát. Potvrdzuje, že duša, ktoré strávili veľa životov prevteľovaním na Zemi, uviazli v karmickom cykle, opakujú rovnaké vzorce a chyby a lekcie, čo v konečnom dôsledku vedie ku zničeniu planéty. A tak bolo vyslané volanie pre čistejšie duše, aby prišli na Zemi očistiť a zvýšiť vibráciu planéty.

Ale teraz v tele tí ľudia nemajú žiadne spomienky na to prečo prišli, „Prišli a na človeka zostúpi strata pamäte, stratia spomienku prečo sú tu. Ale táto skupina má energiu, ktorú musia vysielať. Je to láskyplná energia, ktorá zmení zmýšľanie tu na Zemi. Už len to že sú tu zmení dejiny.“

Prostredníctvom ciest svojich klientov Dolores objavila, že Zem je jedna z najhustejších planét v celom vesmíre. Duša, ktorá sa tu vtelí je považovaná za statočnú, pretože prísť do života na Zemi je veľmi náročná skúsenosť, hlavne pre duše prichádzajúce z vyšších ríš a planét vyššej vibrácie. Predsa však všetci jej klienti majú rovnakú odpoveď keď sa ich pýta na dôvod ich príchodu na Zemi, jednoducho „vypočuli volanie.“

Zem prechádza veľkou premenou, o ktorej klienti Dolores vyhlasujú že sa nikdy predtým nestala. Po prvý krát celá planéta posúva svoju vibráciu do novej dimenzionálnej frekvencie. Mnohé duše alebo skupiny duší zažili podobný posun v minulosti (napríklad Mayovia) ale nikdy sa neposunula celá planéta naraz. Preto, vysvetľuje Dolores, má celý Vesmír miesta v prevej rade na jednu z najväčších šou aké boli kedy videné. Avšak je potrebná pomoc, pretože človek znečistil planétu vibráciami tak hustými, že to ohrozuje prežitie planéty ako celku. Dolores odhaľuje, že ak planéta vybuchne, bude sa to ozývať naprieč vesmírom a ovplyvní a naruší to všetky bytosti. Preto bolo vyslané volanie o pomoc, a duše rýchlo naskočili na vagón aby pomohli.

(pokračovanie...)
 

Dolores Cannon Hovorí o našej súčasnej Paradigme
Jeff Roberts, 19-Február-2014


V knihe Tri Vlny Dobrovoľníkov a Nová Zem Dolores vysvetľuje tri rôzne triedy duší, ktoré sa vteľujú na Zemi:

  1. Prvá Vlna: Teraz sú 40ici až skorí 60ici, títo dobrovoľníci sú rozrušení násilím, hnevom a nenávisťou, ktoré zažívajú na Zemi. Bolo pre nich najťažšie prispôsobiť sa životu ľudí mnohí z nich sa pokúsia spáchať sebevraždu.
  2. Druhá Vlna: Teraz sú 20nici až 30nici, títo dobrovoľníci sa cítia pohodlnejšie v telác a hovorí sa že sú majáky alebo kanály energie, ktoré môžu ovplyvniť druhých už len tým, že sú v ich blízkosti. Ich poslanie je zdieľať ich energiu s inými, to znamená že nemusia nič robiť len byť.
  3. Tretia Vlna: Nové deti, z ktorých mnohé sú teraz -násťroční, majú všetko potrebné poznanie pre existenciu na planéte potom ako nastane dimenzionálny posun a premena. Ich DNA je pokročilejšia a najväčšia výzva, ktorej čelia je, že sú nepochopení ľuďmi, že majú syndróm ADHD (hyperaktívna porucha nedostatku pozornosti), ktorú je nutné liečiť.Čo je zaujímavé, Dolores prostredníctvom mnohých sedení svojich klientov tiež písala rozsiahle o stratenej civilizácii Atlantída. Objavila, že bolo veľa civilizácií ako Atlantída, ktoré boli v minulosti zničené.

„Zakaždým keď sa ľudia dostanú do bodu kde používali energiu zlým spôsobom a nedokázali ju ovládnuť, museli byť zastavení. A zakaždým bolo všetko na planéte vynulované. Civilizácia sa vrátila do primitívnych fáz a začala všetko odznova. Preto nechcú aby sa to stalo tentokrát. Nechcú začať s planétou odznova a začať život pre ľudstvo ešte raz.

Počas sedenia hypnoterapie išla žena späť do Atlantídy a hovorila mi hlavný dôvod prečo bola Atlantída zničená. Bolo mi povedané, že tam boli vedci v čase Atlantídy. Boli tam ďalší, ktorí sa pohrávali s tým čo nazývali Temná Hmota. Bolo povedané, že to je tá istá vec, čo robia vedci teraz keď sa pohrávajú s tým čo nazývame Anti-Hmota. Povedali, že to musíme vedieť, pretože vedci teraz robia tú istú vec.

Experiment Veľký Hadronový Urýchľovač vo Švajčiarsku je tá istá vec. Rýpu sa do Anti-Hmoty. Vedci, ktorí sa teraz pohrávajú s experimentom Urýchľovač nemajú vôbec predstavu čo skutočne robia a je to veľmi nebezpečné.

Keby tie experimenty v čase Atlantídy pokračovali, rozbilo by to mriežku planéty, čo by spôsobilo implóziu (prepad do seba) Zeme a to by sa ozývalo do bodu kde by to rozbilo mriežky v celom Vesmíre. Ale boli zastavení skôr ako sa to dostalo do toho bodu, ale nastalo ničenie.“


Keď sa jej pýtajú na kritiku jej práce, Dolores hovorí, že nachádza humor v poznámkach ľudí, že je „veľká spisovateľka science fiction“.

„Nie je možné že by som si tieto veci vymyslela. Mám tam vonku teraz [17] kníh a všetko to prišlo cez prípady, s ktorými som pracovala s priemerným človekom, ktorý prišiel z ulice. Nepoznala som týchto ľudí až kým neprešli dverami mojej kancelárie, s každej oblasti života, ktorú si dokážete predstaviť: Generálni riaditelia spoločností, profesori na univerzitách, kňazi, šamani a mnohí bežní ľudia. Nenašla som nikoho kto nemal minulý život. Keď som začala písať sériu "Zavinutý Vesmír", bola som zvedavá či tam vonku je niekto, kto by to dokázal pochopiť, pretože som povedala, že kniha je pre ľudí, ktorí chcú ohnúť svoje mysle ako praclík. Ľudia keď ju čítajú hovoria, "Ja to viem a neviem ako to viem, ale viem to a viem že to je pravda."“

V záverečnej časti jej rozhovoru s The Edge Dolores dostala otázku či sú nejaké záverečné myšlienky, ktoré by chcela ľuďom zanechať ohľadom posunu vo vedomí.

„Prechádzame do novej frekvencie, novej dimenzie kde to bude Nová Zem a bude to mimoriadne krásne. Popísali to v knihách – krásne farby, že všetko je úplná láska.

Odchádzame z negativity Starej Zeme a bude to úplná otočka, neuveriteľná, a ideme tam teraz. Nová Zem je miesto kde to všetko je. Biblia v Knihe Zjavení hovorí o Novom Nebi a Novej Zemi. Je to tá istá vec, ktorú tu teraz máme. Ide len o to, že Sv. Ján keď mal víziu na Ostrove Pathos si neuvedomoval že to potrvá ďalších pár tisíc rokov než sa to stane.

Najzaujímavejšia vec je, že žijeme v najdôležitejšej dobe v dejinách Vesmíru a je veľmi dôležité tu byť. Sú tisíce duší, ktoré tu chcú byť a zažiť to – aj keď tu môžu byť len na niekoľko hodín. Hovoria aj keď sa narodia a hneď umrú, môžu povedať "Bola som tam keď sa to stalo." Také dôležité to je pre celý Vesmír. Takže žijete vo veľmi úžasnej dobe, ktorá sa nikdy nebude opakovať.“


Preklad: SiR @ http://ee.dunres.sk


Zdroj první části: http://www.dunres.sk/projects/_ee/clanky.php?id=6951

Zdroj: druhé části: http://www.dunres.sk/projects/_ee/clanky.php?id=6952

Zdroj v anglickém originálu: http://www.collective-evolution.com/2014/02/19/we-are-living-in-the...


Související články:
* Začíná se v nás tvořit čtyř vláknové DNA, což je důkazem toho, že transformace nazpět do jednoty a harmonie je již v plném proudu. Uvedeno ZDE.
* Nové DNA – Dr. Berrenda Fox potvrdzuje evolúciu DNA a symptómy Uvedeno ZDE.

* Potvrzeno! Lidská tkáň nyní mutuje! Vědci s Nobelovou cenou mluvili Uvedeno ZDE.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Jeden pacient mi povídal: "co je pro něj nemoc".
Druhý odovídal: "nemoc, to je jako když dostanete doporučenej dopis.
A rakovina, to je doporučenej dopis s černým pruhem. A tam se píše:
Člověče, votrávil si vzduch, teď ho dejcháš.
Votrávils vodu, teď jí piješ.
Votrávils jídlo, teď ho jíš.
Votrávil jsi vztahy, teď v tom žiješ.
Prober se, nebo tady končíš."

MUDr. Jan HnízdilVzpamatuj se člověče dokud je čas, nebo se z tebe stane taktéž bezcitný biologický robot, :-( jako se stal z šediváků. Uvedeno ZDE.


.

Zobrazení: 7224

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 26.Březen.2014 v 10:31

Úzce související články a videa:
* Dolores Cannon: Mayský kalendář, 2012 a 5D Země. Uvedeno ZDE.
* Po vzostupe – bezduché 3D. podrobnosti jsou uvedeny ZDE.
* Bojíte se vzestupu do páté dimenze? Tak se už nebojte, ale naopak se na to těšte. :-) - ZDE.
* Slunce provede závěrečnou proměnu chemické struktury lidí. Uvedeno ZDE.
* Co se stane, když vzestoupím? A co když ne? Studie o vzestupu do páté dimenze - ZDE.
* Vynikající, oči otevírající videa, která by měl ve vlastním zájmu shlédnout každý Uvedeno ZDE.
* Sen, který žijete, tvoříte vy! (NOVÝ SEN - Nebe na Zemi) Uvedeno ZDE.
* Chcete-li se osvobodit od Matrixu a stát se tvůrcem své reality i neomezeným pánem svého vlastního osudu, je třeba si konečně uvědomit toto: Uvedeno ZDE.

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 26.Březen.2014 v 10:35

* Uhlík 6-6-6 končí Uvedeno ZDE.
* Tajemství uhlíku 7. Uvedeno ZDE.
* Začíná se v nás tvořit čtyř vláknové DNA, což je důkazem toho, že transformace nazpět do jednoty a harmonie je již v plném proudu. Uvedeno ZDE.
* Nové DNA – Dr. Berrenda Fox potvrdzuje evolúciu DNA a symptómy Uvedeno ZDE.
* Potvrzeno! Lidská tkáň nyní mutuje! Vědci s Nobelovou cenou mluvili Uvedeno ZDE.
* Vynoření světelného těla. Podstatná část tohoto článku je uvedena ZDE.
* Co znamená transmutace hmoty do podoby zkrystalizovaného světla a kdy jak a proč k tomu dojde. Uvedeno ZDE.

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 26.Březen.2014 v 11:10

* Jsme především vědomí, jehož aktivita vytváří zvukovou - vibrační, nebo-li frekvenční složku světla, jež může dělat všemožné zázraky. Uvedeno ZDE.
* Čím rychleji pochopíte že jste především vědomí a teprve potom fyzický projev existence, tím rychleji budete moci začít dělat zdánlivě nemožné. Uvedeno ZDE.
* Co je to akáša? (doporučuji všem, kteří se chtějí stát vědomími tvůrci svého života, světa a osudu) - ZDE.
* Co nás čeká v páté dimenzi..... Uvedeno ZDE.
* Aktivace portálu vaší šišinky mozkové (epifýzy) Uvedeno ZDE.

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 8.Duben.2014 v 20:52

* The Return of The Divine Feminine - Truth Revealed
https://www.youtube.com/watch?v=WWcoRpnfLko

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 10.Září.2014 v 23:58

* Dolores Cannon 5D Earth is Here!- Here.

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.

Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.

Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Tomáš Peterka uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Zdena Živa - SRDCE VYŠEHRADU PO 80 LETECH - Druidi.cz uživatele Ina Obr
před 2 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 13 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 19.5.2018 Info

Simsalabim a - je tu stredovek. Alebo - že by to bol novovek? :). Záleží z akých uhlov sa nový vek pozeráme. Je ešte stále u mnohých ľudí v zábehu. Čo v realite života znamená menej, či viac výraznú nedôveru voči kvalite, spoľahlivosti, funkčnosti a…Zobrazit další
sobota
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Tohle se začíná dít díky kolapsu lineárního běhu času, z důvodu, že přecházíme do nekonečného tady a teď, ve kterém se fokusem pozornosti můžeme naladit na kterýkoliv…"
pátek
Radkapra je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
čtvrtek
Uživatel Anka-veva odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"S tým časom sa to fakt deje,proste nefunguje ako doposiaľ.Ale dejú sa mi aj iné veci asi posledný mesiac.Chyby v matrixe,ak ste videli film,tak tam to bolo,že dvakrát šla tá istá mačka a sa…"
16.5.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 16.5.2018 Info

..... Jedna light rada pre všetkých, ktorí čistým zámerom srdca pomáhajú svojou prácou, svojím tvorením celému ľudskému spoločenstvu a tým i Zemi. V prípade, že Vašu prácu ktokoľvek a akýmkoľvek spôsobom dehonestuje /zosmiešňuje, bagatelizuje,…Zobrazit další
16.5.
Uživatelé bilyandel a Joycee jsou nyní přátelé.
16.5.
Uživatel Orst sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
15.5.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 15.5.2018 Info

Modelovanie /premodelovávanie/ reality spôsobom, akým myslíme, aké myšlienky a s myšlienkami spojené emócie premietame do nami tvoreného života. Skloňovanie duše vo všetkých pádoch. To je podstata všetkého čo sa už deje a bude diať. Je to jednoducho…Zobrazit další
15.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Probíhá proces obrovské přeměny, vedoucí do vyšší úrovně existence, manifestace zrychleným časem. Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: Huge Upgrade in…"
15.5.
Uživatel Král Králů uvádí jako oblíbený příspěvek blogu POSOLSTVÁ BYTOSTÍ SVETLA 16. – 18. TÝŽDEŇ 2018 uživatele Orst
15.5.
Příspěvek do blogu uživatele Orst

POSOLSTVÁ BYTOSTÍ SVETLA 16. – 18. TÝŽDEŇ 2018

Malo pravdou stať sa, pravdou prišlo, svetlo nové na Zem.Nastal…Zobrazit další
14.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Záhadný cestovatel v čase z roku 2036 uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* 5 zajímavých a znepokojivých ,,důkazů“ o cestování v čase. Opravdu lze cestovat časem, nebo jsou lidé, kteří tvrdí, že to umí, obyčejní pomatenci? Uvedeno ZDE."
14.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Zmeny na fyzickom tele uživatele Dustin.
"To je velice individuální. Já osobně mám již několik let, vždy k ránu, když se probouzím, takové škubnutí těla, jako kdybych dostával elektrošoky. Není to ale…"
13.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Volná energie živě v akci! Bere to dech, protože se přepisuje věda uživatele Zlaté Živé Světlo.
"No a teď bych rád, abyste se na této stránce už vyjadřovali jen k tématu, čili k tomu, co souvisí s volnou energií, jinak budu nucen začít mazat vše, co s tímto…"
13.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Volná energie živě v akci! Bere to dech, protože se přepisuje věda uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Maximei i všichni ostatní, na úvodní stránce, čili tady: http://inner-light.ning.com/ je uvedeno mimo jiného i toto:SVÉ VLASTNÍ STRÁNKY SI MŮŽETE ADMINOVAT-SPRAVOVAT SAMIDiskuze,…"
13.5.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 13.5.2018

LIEČIVÉ PARAMETRE NOVÝCH ROZMEROV. Nevieme čo všetko sa dá a či to všetko čo sa dá je možné zrealizovať spôsobom pre každého viditeľným. Čo je dôvodom, prečo nevieme, je neustále prebiehajúci vývoj. Čo k nemu neodmysliteľne patrí je energia, ktorá…Zobrazit další
13.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Jak otevřít a aktivovat vaše třetí oko - Teal Scott uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* The Secret To A Healthy Body & Mind - Distilled Water ✅ (Radio Show) - Here."
13.5.

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby