MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

šetky diskusie Moje diskusie Pridať

Článok: Naša DNA mutuje, ako spolu hovoríme! Vyvíjame 12 pradivá!
Pridal Ben-Arion z 2. decembra 2011 o 15:54 na vzostupe a prebudenie
Zobraziť diskusie

I. modernej medicíny oficiálne potvrdila prvý prípad dieťaťa s 3 vlákna DNA - Konečne!
II. Dohovor genetikov z celého sveta: ". Robíme evolučnej zmeny ... budeme rozvíjať dvanásť šroubovíc DNA" každý ďalší prvok DNA poskytne nám "nadľudské" schopnosti, ktoré sa teraz volá "nadprirodzené".
III. DNA a telo sa menia;
IV. Fyzikálne DNA - duchovné spojenie;
Prečítajte si všetko: http://humansarefree.com/2011/04/amazing-scientists-our-dna-is-muta ...

Vedci: ľudia sú mutujúce ako hovoríme!
Rozhovor s Berrenda Fox Patricia Resch

Dr Berrenda Fox poskytuje dôkaz o DNA a bunkové zmeny v tomto článku Patricia Resch. Dr Fox je holistický praktík "Wellness centre Avalon v Mt Shasta v Kalifornii. Avalon klinika predstavuje re-vznik ideálu liečby, ako je praktizovaný na pôvodnom ostrove Avalon.

Dr Fox ukázala cez krvné testy, že niektorí ľudia skutočne vyvinula nové vlákna DNA.
PR: Berrenda, povedzte nám niečo o svojom zázemí.
BF: Mám doktoráty vo fyziológii a prírodnej medicíny. Počas mojej odbornej prípravy v Európe tiež som sa podieľal s médiami, a to ešte pokračuje vo filme a management. Ako viete, pracujem s sieťová televízie FOX, aby o pochopenie mimozemšťanov a ich úlohu v tom, čo sa deje s ľudstvom v tomto okamihu. Najznámejšie sú "Pozorovanie" a "The X Files".
PR: Aké sú zmeny, ktoré sa dejú v tejto dobe na planéte, a ako sa naše telá sú ovplyvnené?
BF: Existujú zásadné zmeny, mutácie, ktoré nedošlo, podľa genetikov, pretože sme vraj vyšli z vody. Pred niekoľkými rokmi sa v Mexico City bolo stretnutie genetikov z celého sveta, a hlavnou témou bola zmena DNA. Robíme evolučných zmien, ale nevieme, čo sa meníme.
PR: Ako sa mení ľudská DNA?
BF: Každý má dve skrutkovice DNA. A my sme zistili, že existujú aj iné skrutkovice, ktoré sa pripravujú. V dvojitej skrutkovici sa nachádzajú dve vlákna DNA zvinuté do špirály. Chápem to tak, že budeme rozvíjať dvanásť šroubovíc. Počas tejto doby, ktorý sa zdá k začali asi 5 až 20 rokmi, sme začali mutovať. To je vedecké vysvetlenie. Jedná sa o mutáciu nášho druhu do niečoho, pre ktoré je konečný výsledok ešte nie je známy.
Zmeny nie sú verejne známe, pretože vedecká komunita cíti, že by sa vystrašiť obyvateľstvo. Avšak, ľudia sa menia na bunkovej úrovni. Pracujem s tromi deťmi, ktoré teraz majú tri vlákna DNA. Väčšina ľudí to vie a cíti. Mnoho náboženstiev hovorí o zmene, a viem, že príde o rôznymi spôsobmi. Vieme, že je to pozitívna mutácia, aj keď fyzicky, mentálne a emocionálne to môže byť zle pochopené a desivé.
PR: Sú tieto deti zobrazujúci znaky, odlišné od ostatných detí?
BF: Sú to deti, ktoré sa môže pohybovať objekty v miestnosti len tým, že sa sústredí na nich, alebo sa môžu naplniť poháre vody pri obyčajnom pohľade na ne. Sú telepatické. Človek by skoro myslel tým, že pozná tieto deti, ktoré sú napoly anjelské či nadľudské, ale nie sú. Myslím, že sú to, čo rastie v priebehu niekoľkých nasledujúcich desaťročí.

PR: Myslíte si, že sa stane pre všetkých z nás?
BF: Vyzerá to, že väčšina ľudí, ktorí sa narodili pred rokom 1940 neboli schopní urobiť posun, ale začali niečo do ďalšej generácie, ktoré im dáva schopnosť tvoriť ďalšie špirály počas nášho života. Naše imunitný a endokrinný systém sú najviac viditeľné z týchto zmien. To je jeden z dôvodov, prečo pracujem vo výskume imunologického testovania a terapií.

Niektorí dospelí, ktoré som testovala, sa ďalšia špirála DNA vytvára. Niektoré z nich sú dokonca dostávajú svoju tretiu. Títo ľudia prechádzajú veľkým množstvom veľkých posunov vo svojom vedomí a fyzické telo, pretože je to jedno. Podľa môjho názoru, Zem a všetko čo je tu zvyšuje svoje vibrácie. Mnohé z detí narodených len nedávno majú telá, ktoré sú magneticky ľahšie.
Tí z nás, ktoré sú staršie a rozhodnú sa zmeniť, musí prejsť mnohými fyzickými zmenami.
PR: Čo spôsobuje zmeny v orgánoch rodí s normálnymi dvoma vlákno DNA?
BF: Najjednoduchší spôsob, ako mutovať našu DNA je pomocou vírusu. Preto vírusy nemusí byť nutne zlé. Vírusy žijú len na živých tkanivách. DNA vírusy ako sú Epstein Barr a Herpes # 6 mení bunkovú štruktúru. Retrovírus HIV nie je DNA vírus. Miesto zmutovania tela ho prakticky zje. Väčšina ľudí, ktorí prejdú týmto procesom, a prišiel na druhej strane, majú nové zamestnanie, nový spôsob myslenia, alebo prinajmenšom odštartujú do nového spôsobu života.

Aj keď sa môžu cítiť naozaj chorí, unavení, bez vôbec žiadne nádeje, je to dar. Sú daná šanca zmeniť svoju štruktúru DNA a premeniť svoje telo v ľahšie, zdravšie telo, ktoré možno vidieť do ďalšej generácie. Anjeli, ktoré sú vidieť známky toho, že sme sa posúvajú. Ako som pochopil, máme zhruba do roku 2012 dokončiť tento proces.
PR: Aké ďalšie zmeny by sme mali očakávať?
BF: Nebude žiadne choroby, nebudeme musieť zomrieť. Budeme schopní sa poučiť, a to skrze utrpenie, ale skrze radosť a lásku. Starý systém sa rozpadať preč, a nie je tým, že bez toho, aby sa veľký boj. Takže máte všetky vojny, mnoho lekárskych typu liečby nefunguje, vláda nefunguje.

Mnoho starých paradigiem už neexistujú bojujú byť zachovaná, ale nie je pochýb o tom, že sa mení. Tí z nás, ktorí sa rozhodli žiť v tejto dobe sú predchodcami takmer nový druh. To je ľudské, ale my sme v rovnakom čase v skutočnosti prejavuje raj na zemi. Dostávame ďalšiu pomoc od majstrov a mimozemšťanmi, anjelské bytosti, a naučiť sa ísť dovnútra. Čím viac sme schopní ísť a počúvať, že tichým hlasom, tým viac sú v súlade s zmien, ktoré sa dejú.

PR: Aké sú vedľajšie účinky týchto zmien?
BF: s mobilným zmena, ktorú sú niekedy bude cítiť, akoby ste tu nie sú. Môžete mať pocit vyčerpania, pretože sme doslova mení bunky a stále nové bytosti. Rovnako ako nové dieťa, možno budete musieť veľa odpočívať. Zmätenosť a nie je schopný sa sústrediť na rutinné úlohy, môže sa stať, ako sme my je naprogramovaný na niečo väčšieho. Bolesti a bolesti po celom tele, pre ktoré neexistuje žiadna špecifická príčina sú spoločné. Mnoho ľudí pocit, že sa môže zblázniť.

Ak sa ísť do ortodoxnej ordináciu, s najväčšou pravdepodobnosťou, že sa bude klásť na Prozac, pretože ich nemožno definovať, čo to je. To je ťažké pre lekárske povolanie, pretože nie sú zvyknutí rokovať s energetickým telom. Vzhľadom k tomu, čakry sa vzťahujú k našej endokrinného systému, sa ženy prechádzajú hormonálnymi zmenami. Tam môže byť plaču, bez toho aby vedel prečo, pretože plač uvoľňuje hormóny. Mnohé ženy prechádzajú menopauzy skôr, pretože sme sa zrýchľuje.

Muži môžu byť veľmi frustrovaní s vyčerpaním, keď sú zvyknutí na veľmi aktívny. Môžu pocit, že ich ženská stránka vyjde, pretože to je intuitívne strane. Emotívne terapie, ktorá bola prichádzajúce v posledných 20 až 30 rokov je urýchliť pomocou novej techniky pre tieto zmeny. Sme skutočne robia obrovské množstvo práce citové vo veľmi krátkom čase, čo by trvalo tisíce rokov.
PR: Ako si liečiť niekoho, kto prechádza tieto zmeny?
BF: beriem to z hľadiska práce s jednotlivými ľuďmi, namiesto liečenie chorôb. "Doktor" v latinčine znamená pedagóg. Jedinou účinnou službu, ktorú môže vykonať ako naozajstný liečiteľ je umožniť jednotlivcom potrebné nástroje a uistiť ich, že to, čo sa deje, je skutočné, a že sa môžu uzdraviť a byť prosté "negatívny" príznaky pri liečení.

Najprv som potrebné imunologické testy, ktoré nie sú tradične vykonáva. Jedná sa o krvné laboratórne skúšky vykonané pokročilého Lab Špeciálny výskum. Potom som dať pacientovi informácie sami. Je to podobné ako mapy zmení tak, že môžu mať silu liečiť. Nie som liečiteľ, ale iba nástrojom na ich individuálnym hojenie. Tam je moc človek pozerá na ich vlastné krvné testy a vidieť mapu, čo sa deje v ich tele, ktorá spôsobuje niečo, čo kliknúť v podvedomí.

Skutočný kľúč je, že osoba, prevziať zodpovednosť a robiť svoju vlastnú prácu. Čo mám použiť ako nástroje nie sú bežne používané. Používam veľa Organotherapy, čo je liečba žliaz z Európy, vybudovať hormonálneho systému akceptovať zmeny v DNA. Tiež používam homeopatii pracovať na energetické telo, vitamíny, bylinky a za studena laserovú terapiu. Terapia závisí úplne na individuálne potreby.

Veľa z toho, čo mám robiť, bola zobrazená od tých, ktoré by som označil za staršie bratov a sestry, ktorí šli na pred nami. Sú z iných slnečných sústav, ktoré sme všetci prišli na pomoc z tejto planéty s prechodom.
PR: Ako vidíte svoju prácu vyvíja?
BF: Pozerám sa na svoju prácu ako bridge alebo prechod. Je to ako vedeckých a umeleckých. Hojenie je umenie a veda. Len pomocou vedy alebo len umenie liečenie nestačí plného zdravia. Nemyslím si, že budem celý život liečiteľ pretože verím, že choroba bude odstránený. My, ako vedomie ľudí, odstráni choroby a utrpenie.

III. Lieky na nežiaduce účinky
Vyňaté z článku "väčší obrázok" Susanna Thorpe-Clark. My sme sa zmenil fyzicky od bytostí na báze uhlíka a 2 reťazci DNA do kryštalickej bytosti s 1024 reťazcami DNA (nakoniec, v čase), pretože len kryštalickej látky, môžu byť na vyšších dimenzií. Ale okamžité zmeny sú 2 - 3 vlákna DNA, a neskôr do 12.

To je špekuloval, že ľudia už 12 reťazcov DNA stoviek tisíc rokov, ale niekto, alebo niečo zasahovali v našom vývoji, oslabenie nám iba 2.

Nie je to len my ľudia, ktorí sa menia, ale všetky formy života na Zemi sú stále kryštalické. Všetky ryby v mori, kvety a stromy v záhrade, vtáky na oblohe, a to ani psa alebo mačku. Všetko sa mení. Nič zomrie alebo bude zničená, pretože sme všetci pracovali do nového stavu bytia. Tento nový štát, že treba preto, že sme fyzicky, mentálne a emocionálne pustiť 3. dimenzie poňatie.

Rovnako ako v smrti, pustil je hlavnou súčasťou procesu zmeny, jeden nemôže mať staré hodnoty a spôsob, ako byť do novej úplne iný posmrtný život. Takže postup cez zmeny nás nútia opustiť súčasné vzťahy, práce, kariéry, domy, majetky, a tak ďalej, ak sú schopní podporiť náš nový spôsob bytia.

Niet divu, že preto, že tam je veľa úzkosti a strachu, že sa cítil, pretože tieto zmeny sú už prebieha, aj keď väčšina ľudí si nie je vedomý. Aj naše fyziologické zmeny make-up sú v súčasnej dobe urýchlenie a tam mnoho dočasných telesných príznakov, ktoré sa vyskytujú v našom tele v dôsledku tohto.

Niektoré z nich sú:
Príznaky podobné chrípke - vysoká teplota, potenie, bolesti kostí a kĺbov atď, ktoré však nereagujú na antibiotiká.

Migrény - prudká bolesť, ktorá nie je oslobodený s liekmi proti bolesti.

Príležitostné hnačka.

Príležitostné nádcha - s kýchaním, ktorý trvá 24 hodín a nie je studený alebo senná nádcha.

Závrat

Zvonenie v ušiach

Búšenie srdca

Pocit celé telo vibruje - najmä na ňu GHT, keď je človek v uvoľnenom stave.

Intenzívna svalové kŕče - a bolesti v tele, často sa späť.

Brnenie - v ruke, ruky, nohy alebo nohy.

Strata svalovej sily - v ruke, v dôsledku zmien v obehovom systéme.

Občasné ťažkosti s dýchaním - a / alebo si všímať silnejšie alebo hlasnejšie dýchanie, keď v uvoľnenom stave.

Zmeny imunitného systému

Zmeny Lymfatický systém

Pocit únavy - alebo vyčerpania z malej námahe.

Chcú spať - dlhšie a častejšie, než je obvyklé.

Pazúry a chlpy, ktoré rastú rýchlejšie, než je obvyklé.

Záchvaty depresie žiadny reálny dôvod.

Ponorí do minulosti - a pri pohľade na vzťahy, získať jasno v osobnej záležitosti.

Pocit veľkého očistenie

Napätie, úzkosť a vysoké hladiny stresu - preto, že človek cíti, že sa niečo deje, ale nevie, čo to je.

ČÍTAJTE VIAC:
http://humansarefree.com/2011/04/amazing-scientists-our-dna-is-muta ...

Zobrazení: 1960

Komentář přidal(a) Jozef Wolf dne 6.Prosinec.2011 v 19:06
Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 27.června.2014 v 9:27

* Potvrzeno! Lidská tkáň nyní mutuje! Vědci s Nobelovou cenou mluvili Uvedeno ZDE.

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.

Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.

Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 12 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Orst

POSOLSTVÁ BYTOSTÍ SVETLA 43. – 44. TÝŽDEŇ.

Tak sa stalo ako pravdy napísali. Prišlo v šťastí nové svetlo na Zem.Svetom už…Zobrazit další
před 13 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Zrovna tak, jako je mezi jednotlivými TV stanicemi (frekvencemi) prd, :-) zrovna tak je mezi dimenzemi nicota. Víte co to pro vás znamená? Být vámi, tak si ve vlastním zájmu přečtu toto: uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Úryvek z knihy Anasta (desátý díl) od Vladimíra Megre: ... Samotný člověk není nic jiného, než materializovaný obraz. A také sám dokáže vytvářet svou…"
před 17 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Zrovna tak, jako je mezi jednotlivými TV stanicemi (frekvencemi) prd, :-) zrovna tak je mezi dimenzemi nicota. Víte co to pro vás znamená? Být vámi, tak si ve vlastním zájmu přečtu toto: uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* UDÁLOST * (J. Chvátal - je to pravda, děje se to) Uvedeno ZDE. * Slunce provede závěrečnou proměnu chemické struktury lidí. Uvedeno ZDE. Víte, že zvyšující se frekvence jádra…"
před 17 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Zrovna tak, jako je mezi jednotlivými TV stanicemi (frekvencemi) prd, :-) zrovna tak je mezi dimenzemi nicota. Víte co to pro vás znamená? Být vámi, tak si ve vlastním zájmu přečtu toto: uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Suzanne Lie ~ kolaps času (lineárního) Arkturiáni 15.9.2017. Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: Suzanne Lie ~ Collapsing Time The Arcturians 9 15 17 - Here. Article Here. * Dimenze 3D,…"
před 17 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Zrovna tak, jako je mezi jednotlivými TV stanicemi (frekvencemi) prd, :-) zrovna tak je mezi dimenzemi nicota. Víte co to pro vás znamená? Být vámi, tak si ve vlastním zájmu přečtu toto: uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Jdeme do finále! Ve vlastním zájmu si přečtěte nebo poslechněte toto: * Jak se připravit na přívalovou vlnu kosmického světla (zásah nepolarizovaným světlem z galaktického středu - srdce).…"
před 17 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Zrovna tak, jako je mezi jednotlivými TV stanicemi (frekvencemi) prd, :-) zrovna tak je mezi dimenzemi nicota. Víte co to pro vás znamená? Být vámi, tak si ve vlastním zájmu přečtu toto: uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Z důvodu zvyšujících se frekvencí právě dochází k transmutaci, čili k přerodu veškeré hmoty (jak naší tak i planetární) z báze uhlíku 666 na…"
před 19 hodinami
Uživatel Jozef Wolf zveřejnil videoklip.

Альцион Плеяды 64: Антарктида,секретные проекты, базы нацистов-пришельцев, Аненербе, Одесса

****НОВЫЙ ФОРМАТ С АУДИО**** ***ЭТО ДОКУМЕНТАЛЬНОЕ ВИДЕО СОСТОИТ ИЗ ТРЁХ ЧАСТЕЙ*** Мы переживаем очень деликатную ситуацию во всех областях нашей жизни, одна...
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskusi.

Zrovna tak, jako je mezi jednotlivými TV stanicemi (frekvencemi) prd, :-) zrovna tak je mezi dimenzemi nicota. Víte co to znamená? Ne, tak být vámi, tak si ve vlastním zájmu přečtu toto:

Pokud se domníváte, že s mezi dimenzionální nicotou nemáte nic společného, tak vám vřele doporučuji dočíst tento článek až do konce, neboť okolnosti vás velice brzy vyvedou z omylu, že s tím nic společného nemáte.…Zobrazit další
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Běda bytostem, kterým umělá inteligence vládne. Jestlipak víte proč? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Jedeme do finále! Ve vlastním zájmu si přečtěte nebo poslechněte toto: * Jak se připravit na přívalovou vlnu kosmického světla (zásah…"
včera
Uživatel Jana Kokrdová sdílel diskusi uživatele Zlaté Živé Světlo v komunitě Facebook.
včera
Uživatel Jana Kokrdová sdílel příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo v komunitě Facebook.
včera
Jana Kokrdová si oblíbil(a) profil uživatele Zlaté Živé Světlo
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
neděle
Stina je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
sobota
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Je Země skutečně placatá (jak nám někteří opět začínají tvrdit) a pohybuje se skutečně prostorem, anebo je to všechno jen pouhá iluze? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* The Biggest Secret Ever Kept In History REVEALED!  - Here."
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse K tzv. události - RESETU nejspíše dojde koncem roku 2017, tak ať jste na to připraveni uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Tato videa jsou VELICE důležitá a poučná. * Jak změnit časové osy právě teď pomocí dominového efektu. Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: How to Change Timelines Right…"
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse K tzv. události - RESETU nejspíše dojde koncem roku 2017, tak ať jste na to připraveni uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Žeby dělení světů již začalo? * Nové příznaky vzestupu přinášejí bizarní bolesti a ztrátu paměti. Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: New Ascension Symptoms…"
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse K tzv. události - RESETU nejspíše dojde koncem roku 2017, tak ať jste na to připraveni uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Brána 11:11 do plného ztělesnění (světelného těla), od archanděla Gabriela. Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: Archangel Gabriel, The 11 11 Gateway into Full Embodiment - Here. Pokud…"
čtvrtek

© 2017   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby