MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Krátka planetárna história od Cobru

Krátka planetárna história

Približne 8 miliónov rokov dozadu existovala skupina mocných vedomých Archanjelov. Jeden z nich mal nápad. Bol zvedavý aké by to bolo keby sa odtrhol od Zdroja. Bol zvedavý aké by to bolo zažiť hmotu. S jeho obrovskou sofistikovanou inteligenciou a použitím technológie dimenzionálnej miestnosti spolu s elektromagnetickými poľami sa odtrhol od Zdroja. Okamžite ľutoval čo urobil. Nedokázal nájsť cestu naspäť. Toto bol prvý moment temnoty.

Táto bytosť chcela pomoc a tak uveznil ďalších Anjelov a Bytosti, aby nebol sám a aby našli cestu naspäť. Potom si všetci uvedomili čo sami sebe urobili a že nedokážu nájsť cestu von. Rozhodli sa dobyť Vesmír a tak začali napádať planéty a rozširovať temnotu. Toto bol zrod temných síl. To bola doba veľkých konfliktov pre Galaxiu.

Keď sily Svetla zistili a uvedomili si čo sa stalo, Archanjel Michael nastavil bariérny plot okolo napadnutých oblastí, aby sa temnota nemohla rozširovať. Ostatné bytosti Svetla vytvorili užasnú vesmírnu Letku, začiatok Galaktickej Konfederácie na oslobodenie planét pred temnými silami. Toto bol začiatok Galaktických vojen.

V našom podvedomí máme spomienky na tieto momenty. Niektorí tvorcovia filmov nevytvárajú sci-fi, ale sú to vízie z kolektívneho vedomia, ako napríklad filmy Star Wars.

Ako vyzerá naša galaxia

V centre našej Galaxie je Galaktické Centrálne Slnko. Je našim zdrojom Svetla. Tu sú tvorené duše a rozpínajú sa do všetkých smerov. Keď niektoré bytosti začali byť vedomé, začali tvoriť Galaktickú civilizáciu – Galaktické Bratstvo Svetla. Rozhodli sa oslobodiť Galaxiu od temnoty. Naša galaxia pozostávala z dvoch špirálových vírov a tie obsahovali 100 miliárd hviezd. Centrálna Galaktická civilizácia začala zdieľať a rozširovať Svetlo. Oslobodili jednu planétu za druhou, a robili úžasné pokroky. Takmer vždy vyhrali.

Zem v karanténe

Pred 25 000 rokmi temnota ušla takmer z celej Galaxie do nášho rohu. Tieto bytosti existovali na fyzickej aj nefyzickej úrovni.  Mali hlavné pevnosti na Orione a na Zemi. Vzali si ľudí ako rukojemníkov a vytvorili karenténu. Žiadne iné vesmírne lode nemohli pristáť bez ich povolenia. Žiaden kontakt medzi ľuďmi a inými návštevníkmi nebol povolený. Hrozili silám Svetla nukleárnou vojnou, keby sa pokúsili zasiahnuť. Svetlo teda muselo byť mimoriadne opatrné čo sa týka našej planéty. Musela byť do úvahy vzaná aj slobodná vôľa. Hviezdne Semená (Star Seeds) z iných planét sa tu inkarnovali, aby zakročili a nadviazali prvý kontakt keď príde vhodný čas.

Ten kritický bod pre ľudstvo je teraz. Každý z nás má „Sväté Právo“, aby sa to udialo.

Jediný dôvod prečo Galaktická Rodina priamo nezasahuje je, že Cabal sú veľmi nervózni ak Gal. R. urobí prvý kontakt. Taktiež ak by si ľudia pamätali priamy kontakt s Galaktickou Rodinou, mohlo by to pre nich byť nebezpečné. Takže počas Udalosti si mnoho ľudí spomenie na veci, ktoré zabudli.

Po 25 000 – 26 000 je vo vnútri zeme v existencii rozvinutá Aghartská spoločnosť

Nanebovzatí majstri opustili planétu pred 25 000 rokmi. To bol čas Atlantídy. V tomto čase sa mnoho síl Svetla stiahlo do podzemia a vytvorilo podzemné Aghartske mestá a spoločnosť, aby pomohli udržať rovnováhu na planéte. Telos je hlavné Aghartske podzemné mesto. Toto mesto leží pod Mount Shasta (Kalifornia). Táto spoločnosť vo vnútri Zeme je 5-dimenzionálna, t.j. spojená s vyšším zámerom.

Aghartska spoločnosť je jednoducho prepojená, majúc vysokorýchlostné vlaky medzi svojimi pestami. Niektorí ľudia objavili tieto otvorenia v Zemi, medzi nimi napríklad Majovia alebo Hopi, ďalej Anasazi, Inkovia a Gréci. Mnoho zlata Inkov je v bezpečí pod zemou, rovnako tak aj Templárske poklady a poklady Eldorado.

Teraz dokončujeme tento kruh. Sme na jeho konci. Karanténa bude odstránená. Temné sily budú odstránené a my sa pripojíme ku Galaktickej Konfederácii.

Tri invázie Zeme

Archoni sú zodpovední za tromi inváziami našej planéty počas obdobia 5-6000 rokov dozadu až doteraz. Na tieto invázie použili svojich Reptiliánskych prisluhovačov. Musíme si pamätať, že Archoni nie sú ľudského pôvodu a ich hlavnou túžbou bolo postaviť si tu pevnosť, ktorú sa im podarilo úspešne udržať až doteraz.

1. Invázia – Kurgan

Táto invázia prebehla asi 6-5000 rokov dozadu v Rusku. Votrelci prišli cez portál. Vtrhli do vtedajšej mierumilovnej európskej kultúry. Ich cieľom bolo zničiť prítomnosť Bohyne. Dôsledkom bol neskorší rozvoj maskulínnej západnej spoločnosti. Títo votrelci prišli na územie, ktoré dnes nazývame Rusko a rozšírili svoju inváziu do smerov východ, západ, severovýchod, severozápad, juhovýchod, juhozápad

2. Invázia – Khazar

Táto invázia sa udiala počas poslednej fázy Rímskeho impéria. Votrelci použili rovnaký portál ako počas prvej invázie. Mnoho Reptiliánov prešlo práve skrze tento portál. Boli zvaní Barbari.

Konštantín Veľký (306 – 307) konvertoval na Kresťanstvo. Všetci rímski cisári po Konštantínovi okrem Juliána boli Kresťania. Čo je typické pre temných vládcov, vzal všetky staré múdrosti a prekrútil ich tak, aby mu vyhovovali. Stal sa vládcom Rímskeho impéria a vybudoval východné hlavné mesto Konštantínopol. Vytvoril Katolícky kult. Dal dokopy všetkých biskupov a kňazov a všetky armádne zložky a získal nad nimi úplnú kontrolu. Potom dal rozkaz Barbarom (votrelcom Khazar) vpadnúť a zničiť Rímske impérium. Práve v tomto čase boli Katolíckou cirkvou zničené všetky Chrámy Bohyne. Archoni a Reptiliáni zrovnali so zemou všetky chrámy a postavili Archonske chrámy nad týmito miestami – s účelom „stvrdnutia“ energie.

Biskup Milan, známy ako Theodosius Veľký (táto duša bola úplne kontrolovaná Archonmi) zničil všetky staré mystické školy. Prikázal spáliť Alexandrijsku knižnicu a knihy v nej boli buď zničené alebo premiestnené do knižnice vo Vatikáne.

3. Invázia – Archon

Táto invázia sa odohrala veľmi zvláštne a na počudovanie v našom čase! Stalo sa to v roku 1996. Temní vytvorili portál v Afrike, v oblasti krajín Uganda, Rwanda a Kongo. Tento portál sa objavil ako následok vytvorenia 12 podzemných nukleárnych explózii. Do tejto oblasti sa teleportovalo obrobské množstvo Reptiliánov.

Títo sa infiltrovali do politiky a armády a následne boli použití ku genocíde. Môže to pôsobiť veľmi-veľmi zvláštne, ale podáva nám to aj jedno pochopenie prečo došlo k takým hrôzostrašným genocídam v tejto oblasti (Afrika).  Bolo to neuveriteľne brutálne.

Tento portál je ZATVORENÝ! No stále sa nachádza niekoľko málo Reptiliánov v tejto oblasti, schovaní v džungli. Boli ohlásené aj videnia dinosaurov.

V čase 3 invázie Archonov boli vbudované mikrovlnné technológie do všetkých Cirkví (pomocou prenosu signálu mobilných telefónov za zámerom kontroly „zlého“ poľa – Matrixu (matrice)). Naozajstná vojna s Cabal sa odohráva na iných úrovniach.

Toto bola absolútne posledná invázia tejto planéty. Tieto temné bytosti už nemajú žiadne nukleárne zbrane, ktoré by mohli vybuchúť.

Extra fakt z modernej histórie: Vo Východnej Európe je oblasť, dávnejšie zvaná Československo, kde sa inkarnovala veľká skupina Plejáďanov. Dôvodom je že v v minulosti sa do tejto oblasti dostala veľká skupina Archonov, ktorí mali veľké plány na zastavenie prebudenia ľudstva. Sú tu samozrejme prepojenia medzi Archonmi a strašnými genocídami, ktoré sa tu dialo počas poslednej vojny.

Po Udalosti vstúpime to tretej Atlantídy. Tu je krátke intro do obdobia prvej a druhej Atlantídy.

Prvá Atlantída

Prvá Atlantída nebola na fyzickej úrovni. Bola domovom Plejádskych Anjelov. Objavovali akým spôsobom skúmať hmotu. Rovnako tak sa aj učili o rôznych úrovniach vedomia, o zjednocovaní a prelínaní mužskej a ženskej polarity. Títo anjeli sa rozhodli zhustit ich planétu do fyzickej úrovne, ale planéta explodovala. Fragmenty tejto planéty sa rozleteli do všetkých smerov a malé fragmenty pristáli aj na zemi. Fragmenty pristáli na území Československa. Kameň, ktorý sa tu našiel (a dá sa nájsť jedine v tejto oblasti) je zvaný Moldavit alebo Vltavín. Z tohto kameňa bol vytesaný aj Svätý Grál.

Druhá Atlantída

V Atlantickom Oceáne bol ostrov. Írsko a Veľká Británia sú jeho pozostatkom. Skutočné meno Írska (Galsky) je Tir Na Nog. Doslova to znamená „zem večnej mladosti“. To bolo približne pred miliónom rokov. Potom asi pred 900 000 rokmi prišli Orionania – temní Orionania a začali používať ich technológiu implantovania mysle. Stroje, ktoré boli na to používané môžu pripomínať zubárske kreslo. Používali kryštály s elektrickým prúdom, ktoré zapojením do tela programovali ľudí. Toto bolo začiatkom programovania mysle pre celé ľudstvo. Mali dva hlavné programovacie programy. Prvý program systému viery je ten, ktorý mal presvedčiť ľudí k názoru, že sme oddelení od Boha, čiže „Vyhnanie z Raja“. Toto nás oddelilo od uvedomovania si nášho vysšieho vedomia a vedomia JA SOM.

Druhý program systému viery mal ovplyvniť oddelenie medzi mužskou a ženskou polaritou. Toto bolo najskôr urobené na psychologickom stupni, potom na fyzickom. Ženy majú iné psychologické programovanie ako muži.

Každý z nás je dušou v ľudskom tele. Muži inklinujú k používaniu telesnej stránky na rast ich vedomia. Toto pochádza práve z druhej Atlantídy.

Mnoho Plejáďanov a Sírianov sa inkarnovalo do Atlantídy, aby vyliečili toto oddelenie a ich hlavným cieľom bola podpora Svetla. Asi pred 16 000 rokmi sa skupina bytostí (144 000 bytostí) zvaných „Rád Hviezdy“ (The Order of the Star) dobrovoľne rozhodla inkarkovať sa sem a vyliečiť toto oddelenie a integrovať temnotu do svetla.  

Tretia Atlantída

V tejto dobe, keď sa Zem oslobodí vstúpime do tretej Atlantídy. Keď sa Saint Germaine inkarkoval ako Sir Francis Bacon, napísal o tom.

Vrelá vďaka DaNell Glade za doplnkové poznámky.

Zdroj: http://www.veritasgalacticsweden.net/the-event/the-event-2
Cobra, Therese Zumi Sumner

Zobrazení: 2883

Komentář přidal(a) Jana Kokrdová dne 30.V.2013 v 16:56

To je zajímavé čtení.Líbí se mi :)))

Komentář přidal(a) Carisma dne 30.V.2013 v 19:34

Daniel, vďaka za preklad .....:)

Komentář přidal(a) Bryony dne 30.V.2013 v 21:02

Pěknou práci sis s tím dal Danieli - SUPER!

Komentář přidal(a) Živá Voda dne 30.V.2013 v 21:19

Dnes asi v 16. hod jsem napsala tuto větu, jako reakci na MUN ZARA z dneška.

" VÁLKY nebrat, nevím zatím jistě, ale že by toto byl původní Stvořitelův záměr? Až tak? Brzo se to dozvím."

Tak to bylo opravdu brzo Danieli, díky.

Komentář přidal(a) Alina dne 30.V.2013 v 21:38

Hviezdne vojny ma vždy fascinovali. Myslím, že som sa ich zúčastnila. Často som snívala o tom, že lietam celým vesmírom a žijem na rôznych planétach. Cítila som, že raz sa to tak stane.

Komentář přidal(a) Martin Martin dne 2.června.2013 v 17:33

Super práce díky :)

Komentář přidal(a) Branko Fajta dne 6.června.2013 v 7:29
..Ano..je to z AMENTI..su tu tzv.hviezdne semienka..ktore boli utborene, ,strazcami,,a osadene na Zem..aby pomohli pozemskym semienkam..dostat sa nahoru...
Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 15.června.2013 v 23:56

Spirituální učitelé nesou vortexy kosmického světla a jejich energie pracuje i když nic neříkají. Mnoho lidí nemá rádo, že je energie kosmického světla odmaskuje a vynese vše na povrch. A tak začínají útočit na spirituálního učitele a ostatní a hanět je. (Negativní bytosti a entity nemají rády kosmické světlo, protože je zneškodňuje, a proto se snaží všemožnými způsoby mlžit, překrucovat, lhát a napadat všechny a všechno co kosmické světlo v různých formách obsahuje.)

Tím tvoří negativní karmu, kterou musí řešit v dalším životě. Nenávist, ego a arogance vždy blokuje váš spirituální vývoj. Vytváří život s problémy a nemocemi v tomto a dalším životě. Pokud neléčíte staré negativní energie, opakujete mnoho lekcí v moha životech, dokud nezvládnete energii kosmické lásky v srdci a vědomí. Takto vesmír pracuje, je to vesmírný princip existence.

Vřele všem doporučuji přečíst si celý text, který je na videu s CZ titulky s názvem: "Part 20 - Pleiadian Alaje - Czech Sub (ALAJE Z PLEJAD 20 CZ", které je uvedeno ZDE.

Komentář přidal(a) Bryony dne 16.června.2013 v 8:33

ADRONIS - Naše Galaktická Historie

http://www.youtube.com/watch?v=XowFKQISFcw

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout k užívání zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 18.12.2018 Info

Jednoducho...... "Ukotvovanie Lásky" komunikáciou duše s dušou.... duší s dušami. Za plnej podpory nových svetelných kódov s ktorými nová anjelka súvisí :).…Zobrazit další
před 2 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Některé celebrity jednají podivně. Že by to bylo tím, že se matrix - hologram tohoto světa již rozpadá? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Kdo a jak nás uvěznil do 3.D světa (s lineárním během času) a nekonečného cyklu reinkarnací a jak je možné se dostat zpět do bezčasovosti (čili do tady a teď) a stát se opět SVOBODNOU,…"
před 6 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Důkaz, že vědomí tvoří realitu: Vítejte v matrixu! (rozpadajícím se matrixu) :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Kdo a jak nás uvěznil do 3.D světa (s lineárním během času) a nekonečného cyklu reinkarnací a jak je možné se dostat zpět do bezčasovosti (čili do tady a teď) a stát se opět SVOBODNOU,…"
před 6 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse THEY RECYCLE YOUR SOUL by Wes Penre (Is this ours true history? I would say that it is!) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"S výše uvedeným článkem související info: Jste/jsme v prvé řadě vědomí, čili světelná podstata, která co si představí, to tvoří. Takže si představujte, že do…"
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse THEY RECYCLE YOUR SOUL by Wes Penre (Is this ours true history? I would say that it is!) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* The Soul is a Loan by Wes Penre Here."
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskusi.

THEY RECYCLE YOUR SOUL by Wes Penre

The time lock. Once the Syrians got the idea to create a slave race who was not allowed to reach the Stars to keep them trapped they also had to create something which can be most easily described as a time lock the human race who was already here…Zobrazit další
před 10 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Proč je matematickou jistotou, že peníze nebudou mít žádnou hodnotu a že o ně přijdete a že světová ekonomika již brzo zkolabuje. Jste na nezadržitelné změny připraveni a víte vůbec, co je potřeba? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Víte jakou iluzi Vám ne-mocní podsouvají a proč to vlastně dělají? Ne-mocní si nepřejí, abyste byli chytří a inteligentní a to z důvodu, že hlupáci se snadno…"
před 12 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Proč je matematickou jistotou, že peníze nebudou mít žádnou hodnotu a že o ně přijdete a že světová ekonomika již brzo zkolabuje. Jste na nezadržitelné změny připraveni a víte vůbec, co je potřeba? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Pokusy ne-mocných o rozpoutání třetí světové války, potřebné (z výše uvedených důvodů) k oživení ekonomiky, tady byly již mnohokrát. Jedním z nich je např.…"
před 12 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Proč je matematickou jistotou, že peníze nebudou mít žádnou hodnotu a že o ně přijdete a že světová ekonomika již brzo zkolabuje. Jste na nezadržitelné změny připraveni a víte vůbec, co je potřeba? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ján Slota: Svetová ekonomika sa čoskoro zrúti Uvedeno ZDE.* Totální kolaps dolaru je na dohled Uvedeno ZDE. Jen hlupák a totální ignorant může uvěřit tomu, že za vše může Rusko.* Dolar…"
před 12 hodinami
Eduard Ziebiker je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
před 22 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Toto je dnes Paříž - Pane Bože, nedopust, aby něco takového bylo i v České republice! uživatele A.Z..
"* James Shikwati: Proboha, přestaňte prosím vás s tou pomocí! Aneb jak naše charity zabíjí Afriku Uvedeno ZDE."
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Najdi si 5 minut čas pro budocnost své rodiny a dětí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* V Anglii zakáží reklamy, které ukazují příslušníky obou pohlaví v jejich přirozených rolích kvůli “stereotypům” Uvedeno ZDE."
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskuse.
neděle
Uživatel Petrs aktualizoval svůj profil.
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Wilhelm Reich, orgonová energie a orgonový akumulátor, aneb kde leží skutečná pravda? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Why is the U.S. Government Censoring ORGONITE on Etsy?! Here.* A History of Wilhelm Reich Orgonomy Discoveries Here.* Orgone Energy -- A breakthrough that has already happened - GLOBAL BEM conference Nov 2012 Here."
sobota
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pátek
Uživatel Maxim přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa: Info + kód 13.12.2018 uživatele Ina Obr.
"Nesmrtelna feeewa. A ja doufal ze uz bude pokoj :D"
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Skutečná pravda o "humanitárních" organizacích, jako je kupř. Open Society, kterou zaštiťuje "filantrop" George Soros uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* O čem je třetí průmyslová revoluce, aneb proč již brzy nebude potřeba pro někoho otročit 40 hodin týdně, takže nám všem zbude spousty času na zábavu, koníčky a seberealizaci Uvedeno ZDE.*…"
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskuse.
12.12.

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby