MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

..... Bez slov nazdieľanými príspevkami som dnes začala odovzdávať prácu, ktorú robím pre všetky deti planéty Zeme, na ktorej sa naša duša narodila. Cíťme, precíťme a dávajme svetu a jeho realitám na vedomie.... že sme ĽUDIA, ktorých všetvorivá sila, schopnosť súcítiť nielen so sebou, želanie dobra všetkým a všetkému je pre ľudskú rasu, ktorá sa považuje za pánov tvorstva absolútne prirodzeným prejavom. 
Cestujúc v čase sme na dlhej púti vesmírmi len padli do osídiel ne - pochopenia, ne - lásky, strachu. Strach sa gigantickými nárastami vlny hviezdnej Jednoty rozpúšťa. Prívalovými vlnami času odplavuje. Tak sa ho zubami nechtami nedržme a buďme si konečne vedomí, kým v skutočnosti SME. Že sme majstri, ktorí nepozitívnym prístupom k sebe, ku všetkým a všetkému čo je živé sami sebe blokujú schopnosti, ktoré sú celkom prirodzené. 

Čím menej si veríme, čím viac sa snažíme byť niekým iným /z osobne vnímaného pohľadu lepším, múdrejším, krajším, úspešnejším, atď./ - tým viac sa sami sebe a tým i vlastným schopnostiam vzďaľujeme. 

Čím viac špekulujeme, kombinujeme, rozmýšľame, ktorou cestou ísť...do čoho sa pustiť, tým menej sa nám darí nájsť svoj vlastný smer. Čím viac sa poddávame vplyvu svojho okolia /predstavám iných ľudí/ - tým viac sa smer i osobne vnímané naplnenie nášho života /spokojnosť, preciťovaná radosť/ pred očami stráca. 

Každý z nás má svoju cestu života a dušu, ktorej plán nie je nemenný. Evolučným prenikaním realitami nových vesmírov /sme spolutvorcami/ sa plán duše môže /nemusí/ meniť. Tieto zmeny súvisia s časom v ktorom sa práve nachádzame /krištalické vibrácie/. Plávame na vlnách vody vyskladanej z paprskov. Ich energia nesie so sebou informácie o poli priezračne čistého svetla, ktoré rezonuje s dávno zabudnutou hĺbkou našej duše, nášho kozmického srdca, nášho vedomia.
 
Čo sa aktuálne odohráva je trhanie blany, v ktorej sa ľudská bytosť nachádza. Táto blana, ktorá sa narastaním centrálnej vlny a meniacim sa kmitočtom svetelných častíc stávala čoraz tenšia, priezračnejšia sa individuálne rýchlo rozpadá /dematerializuje/. Tým sa toho času zrýchlene mení vnímanie človeka. Vnímanie seba, svojho okolia, reality v ktorej individuálne i ako celok ľudstva žijeme. Táto realita je ešte stále pod vplyvom nepozitívnych síl, ktorých zámerom nie je oslobodenie planéty. Týmto zámerom podliehame, keď sa neustále k sebe vzájomne správame bez prejavenej úcty, spolucítenia, súvcítenia sa do všetkých a všetkého, ktorí /čo/ je súčasťou energií života. 

Úcta, pokora, cit, človečensky prejavená láska vďaka ktorej sme sa narodili, váženie si seba i druhých spôsobom na ktorý mnohí zabudli, schopnosť pozerať sa na svet bez okuliarov, ktoré nám niekto nasadil, aby sme "lepšie" videli /čo v reáli znamená nevidieť srdcom/ a ďaľšie vlastnosti pre človeka prirodzené sú spúšťačom zmeny na planéte. Sú nesyntetickou "látkou," ktorá dematerializuje zlo - pomáha trhať blanu. 

Druhotným efektom prebiehajúceho liečenia Zeme je i liečenie /harmonizácia/ človeka. S harmonizáciou úzko súvisí pupočná šnúra medzi nami a naším vnútorným dieťaťom. Čím viac je ubolené...kričí...plače...trpí rôznym druhom podvýživy - tým viac jeho emócie cítime /včerajšie maximum/. 

Spomenutými pozitívnymi /pre všetkých dobrými a celkom prirodzenými/ prejavenými ľudskými vlastnosťami podávame pomocnú ruku sami sebe, ľudstvu i planéte. Napájame sa na obežnú dráhu všetkého čo je prejavením božského potenciálu. Tým i prejavením seba samého /samej, samých/. 

Pre lepšie pochopenie :
Všetky planéty v nás /v našom vnútornom vesmíre...vesmíroch/ sú magneticky priťahované svetlom stredu všetkého. Tieto stredy sú stredy galaktické, planetárne i ľudské. Jedná sa o stredy slnečné /vedomie najvyššie....vedomie Centrálneho Slnka/. Týmto magnetickým spôsobom pre ktorý nemá hlava vysvetlenie sa zmeny odohrávajú v našom nefyzickom strede a prenikajú k fyzicky vnímanému povrchu. Nakoľko sa jedná o tok vysokej frekvencie - je logicky pochopiteľné, že nízke vibrácie /strach, zlo, negativita/ nie sú schopné tento proces zastaviť. Čo sa aktuálne deje v nás a nami je na úroveň fyzickú i do vesmírov vysielané môžeme prirovnať ku chvíľke venovanej sebe, kedy si odosobnene od svojho okolia sadneme a listujeme v albume života, ktorý sme doposiaľ žili. Pri každej fotke, pri každom zábere, pri každom kóde /informácia/ sa na okamih zastavíme /v tej chvíli sa zastaví čas/. Rýchlosťou blesku informáciu preskenujeme. Vnímaním fyzickým i nefyzickým. Za pomoci hustoty svetla /svetelných vibrácií/, ktorými je Zem v týchto chvíľach zaplavovaná energie tohto okamihu zharmonizujeme. Táto harmonizácia je automaticky prenášaná do kolektívneho nevedomia / vedomia nášho i planetárneho. Čím viac sme opäť tým človekom, ktorého duša sa na Zemi narodila - tým lepšie pre Zem na ktorej žijeme, tým lepšie pre všetko, čo živé je... Ilona


Zdroj: https: //www.facebook.com/ilona.palusova
​Otvor Oči
© 2015 - 2016  All Rights reserved
http: //www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 131

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.

Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.

Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Kalergiho plán: legální genocida evropských národů pomocí míšení ras + úzce související info uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Kdo vytvořil Islám a proč je vysvětleno ve videu: O SATANISTICKOM ISLAME A RKC Uvedeno ZDE.* Vášnivá debata u sudu. Všichni proti sekání rukou, všichni proti Okamurovi. Poslechněte si…"
před 2 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Tohle by se mělo uveřejnit v novinách po celý Evropě! Jiří Kobza, bývalý diplomat, který dlouhé roky působil v islámských zemích a skutečně ví, o čem mluví, nám vzkazuje: uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Kdo vytvořil Islám a proč je vysvětleno ve videu: O SATANISTICKOM ISLAME A RKC Uvedeno ZDE.* Vášnivá debata u sudu. Všichni proti sekání rukou, všichni proti Okamurovi. Poslechněte si…"
před 2 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse K volbám by měli jít i ti, kteří nikdy nevolili, neboť nyní jde nejen o naši vlast, ale i o vaše/naše holé přežití. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Kdo vytvořil Islám a proč je vysvětleno ve videu: O SATANISTICKOM ISLAME A RKC Uvedeno ZDE.* Vášnivá debata u sudu. Všichni proti sekání rukou, všichni proti Okamurovi. Poslechněte si…"
před 2 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Vzpamatuj se člověče dokud je čas, nebo se z tebe stane taktéž bezcitný biologický robot, :-( jako se stal z šediváků. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Kdyby náš život řídila umělá inteligence, dopadlo by to kupř. nějak tak, jak je uvedeno ve filmu: Dárce, který je ke stažení ZDE. Alfred Bielek se v jedné z takových…"
před 13 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Víte jak vypadá a kam nás vede transhumanismus (tvořící z lidí bio-roboty), kam naopak vede transcendentní probuzení (vytvářející skutečný pokrok a svobodu) a už jste se rozhodli co si vyberete vy? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Kdyby náš život řídila umělá inteligence, dopadlo by to kupř. nějak tak, jak je uvedeno ve filmu: Dárce, který je ke stažení ZDE. Alfred Bielek se v jedné z takových…"
před 13 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 21 hodinami
Uživatel jaroslav kasicky uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Féwa : 19.9.2017 Info uživatele Ina Obr
před 22 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse K volbám by měli jít i ti, kteří nikdy nevolili, neboť nyní jde nejen o naši vlast, ale i o vaše/naše holé přežití. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Hodně jednoduchých lidí si toho ještě nevšimlo, ale Západ se změnil. Před 27 lety jsme svrhávali Jakešův socialistický režim a toužili být na tom jako lidé na Západě.…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Tohle by se mělo uveřejnit v novinách po celý Evropě! Jiří Kobza, bývalý diplomat, který dlouhé roky působil v islámských zemích a skutečně ví, o čem mluví, nám vzkazuje: uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ve volbách jde o NAŠI vlast, aneb proč je třeba volit SPD - Okamuru. * Takto jim to Tomio "dával" na seznamu v superdebatě! - ZDE. * Tomio Okamura se ještě krátce vrací k demisi Sobotky - ZDE. *…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Takto bychom zřejmě dopadli, kdyby se Schwarzenberg stal prezidentem ČR, neboť světová politika je tvořena a ovládána z pozascvény. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Svobodné rádio 14.06.2017 Zločinec Karel Schwarzenberg Uvedeno ZDE."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Tohle by se mělo uveřejnit v novinách po celý Evropě! Jiří Kobza, bývalý diplomat, který dlouhé roky působil v islámských zemích a skutečně ví, o čem mluví, nám vzkazuje: uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Hodně jednoduchých lidí si toho ještě nevšimlo, ale Západ se změnil. Před 27 lety jsme svrhávali Jakešův socialistický režim a toužili být na tom jako lidé na Západě.…"
včera
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa: Info 13.9.2017 + Update

Aktuálna informácia /stav... dianie/: Aktivujú sa vstupné kódy multidimenzionálnych brán svetelných polí a ich realít.Pre uľahčenie predstavivosti /.....vizualizácia, bola u väčšiny ľudí zablokovaná.... / použijem príklad. Predstavte si vo…Zobrazit další
13.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Právě probíhající vzestup do vyšší dimenze a projevu existence by podle tajemství Amenti měl probíhat takto: uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Dočasná 5D časová osa je nyní k dispozici / Temporary 5D Timeline is Now Available - Here. Google překladač překládající http odkazy adres z nějakého důvodu stále nefunguje, takže pokud…"
12.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Rozdíly mezi dvou-plamenem (twin flame), párovou duší - dvojčetem duše (twin soul) a spřízněnou duší (soul mate) a související informace + jak se lze vymanit z dualitních, čili z disharmonických světů uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* 13 DŮVODŮ, PROČ STARÉ DUŠE MAJÍ POTÍŽ NAJÍT SI LÁSKU / 13 REASONS WHY OLD SOULS STRUGGLE TO FIND LOVE - Here.Google překladač překládající http odkazy adres z nějakého důvodu…"
11.9.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
11.9.
Uživatel Král Králíků zveřejnil stav.
"Dozaj: 9.9. 9.09. : http://www.joga-cakry.cz/samadhi"
11.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Lord BUDDHA - Rekódovací čas - přes Natalie Glassonová - 9-9-17 - od Era Of Light (stroj.překlad) uživatele Ina Obr.
"* Čas je jen víra (v jeho existenci) a vše, co se projevuje, je energie a vědomí. / Time is only a belief and yet everything that is in manifestation is energy and consciousness."
10.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Energeticke implantaty/astralne parazity uživatele Dustin.
"Chcete-li začít prožívat šťastný život, přečtěte či poslechněte si toto: * Probuzení ve snu (ze snu), skutečné tajemství manifestace. Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je…"
10.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Energeticke implantaty/astralne parazity uživatele Dustin.
"Právě dochází k transmutaci, čili k přerodu veškeré hmoty (jak naší tak i planetární) z báze uhlíku na bázi tekutých světelných krystalů. Podrobnosti…"
9.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Energeticke implantaty/astralne parazity uživatele Dustin.
"Tvoje, zrovna tak jako i naše tělo se transformuje z těla založeného na uhlíku 666 na monoatomické krystalické, světelné tělo a to je to, co v tvém těle vyvolává…"
9.9.

© 2017   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby