MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Aké schopnosti má Boh /tým i všetko čo sa božskej energie týka/ nie je potrebné do detailu vysvetľovať. Či veríme, alebo neveríme - jednoducho je tomu tak a svojím neverením, nedôverou, ignoráciou, zosmiešňovaním ako i všetkými ďaľšími prejavmi ľudského nevedomia na tejto reálnej skutočnosti nič nezmeníme :). 
Picture
Akákoľvek snaha o zahltenie mysle človeka - ľudí negatívnymi prejavmi rôzneho druhu sa stáva bezpredmetnou vo chvíli, kedy to praskne a bublina v ktorej sme žili, presviedčajúc sami seba ako i svoje okolie o pravde do ktorej za hranice bubliny nedovidíme sa týmto okamihom rozpadá, rozprskne, zmizne. A - na svetlo božie vypláva to skutočné čo sa v bubline nachádza. 

Keď poriadne zatrasieme šampáňom :) - vieme čo sa následne deje. Na mraky bubliniek, enormný tlak a stačí sa viac, či menej dotknúť zátky /niekedy ani netreba / a obsah fľaše /bubliny/ vystrelí von. Tým sa viditeľným stáva obsah. To znamená skutočná pravda skrývajúca sa v bubline. 

Čo máme za sebou je dva dni trvajúce praskanie spomenutých bublín. Kedy bez pretvárky pod tlakom energetických nárastov vlny kozmického žiarenia vyžarované zo srdca Božského Zdroja poriadne pridali na obrátkach, ktoré pomáhajú zviditeľňovať skutočnú pravdu. Tú pravdu, ktorá neobsahuje umelé ingrediencie /hranie sa na niečo, niekoho kvalitatívne iného druhu, akým v skutočnosti sme/. 

Prask - a je to vonku. Bubliny rozpálené, roztavené energiami vlnenia Zdroja praskali rad radom - jedna po druhej. Praskaniu bublín pomáhali všetci, ktorí dozreli do štádia vlastnej zrelosti, dospelosti a majú schopnosť vcítiť sa. Súcítiť, vcítiť sa je vzácny dar, ktorý si v každej bunke tela nesieme so sebou. Je lampášikom, ktorým svietime na cestu sebe a viac, či menej /podľa zrelosti človeka/ i druhým. Zrelosťou je počet /množstvo...kvantum/ nami absolvovaných škôl života. Pričom je nepodstatné aký je fyzický vek človeka. Niekto má za sebou škôl menej - niekto viac. Tým i prežitých skúseností. Veľmi jednoducho je možné si uvedomiť o čom je rozdiel na príklade jedného ľudského života. Od dieťaťa, ktoré sa na všetko pýta, hnevá sa a prejavuje odpor akonáhle mu nie je vyhovené..... až po záver fyzického života, kedy sa človek nadobudnutými skúsenosťami a tým i múdrosťou už na všetko pozerá inak. Jednoducho - s nadhľadom. Smeje sa tomu, čomu sa v rannom štádiu svojho osobného vývoja nesmial..... usmieva sa len tak :), pričom necíti potrebu vysvetľovať čomu, komu a prečo. Čo je však zo všetkého najdôležitejším prejavom tohto osobného evolučného vývoja - je múdrosťou nadobudnutá schopnosť pracovať s citom.

Súhrnne je možné povedať, že sa jedná o tri vývojové štádiá:
1./ Viac - menej bezemočnosť, bezcitnosť, neschopnosť cítiť seba a druhých. Jedná sa o absolútnu nerovnováhu, kedy je kladené kvantum všetkého čo sa života týka len na jednu misku váh - jednostranne. Materiálne, hmotne, citove nezainteresovane.

2./ Druhé štádium predstavuje cit v zmysle cítenia, ktoré sa ale viac - menej týka len jednotlivca. Čiže cítime, ako nám individuálne je. Čo a kde nás bolí, čo nám prekáža, s čím nesúhlasíme, čo sa nám páči a nepáči, atď. Lenže - stále sa toto cítenie týka len seba a svojho fyzična. Svojho tela a fyzicky vnímaného života. V reáli to znamená, že neustále venujeme pozornosť tej istej miske váh ako tomu /je/ v prvom bode. S jediným rozdielom, že si cit už uvedomujeme a učíme sa s ním pracovať.

3./ Tretie štádium je vývojove /evolučne/ najdôležitejšie. A to v malom i vo veľkom. V tomto štádiu sa vraciame ku prirodzenosti citu a tým i ku všetkému čo je v súvislosti s citom celkom prirodzeným spôsobom prejavené. K prirodzenému prejavu štádia dospelosti, zrelosti a znovu nadobudnutej schopnosti s citom v plnej miere svojej prítomnosti pracovať patrí už nielen myslenie na seba /ako sa cítime, ako nám je fyzicky a psychicky... duševne/. V tomto štádiu svojej zrelosti opäť disponujeme schopnosťou súvcítenia sa do druhého človeka, ľudí a všetkého čo je.

Do procesu dejúcich sa zmien /zmeny/ vstúpil Otec Boh a Matka. Praskanie bublín bolo /s dobehom je/ sprevádzané a pdporované vibráciami zvukov zo za - vesmírov ako i z vesmírov, ktoré sú nám viac, či menej známe. Tam všade patríme - tam všade sa vývojove ako živý celok nachádzame. Každá bytosť, ktorá pri zrode dostala do vienka dar najväčší. Lásku, ktorou je - sme. ...... Ilona

*****

Zlo je s dobehom všetkého čo počas predchádzajúcich dní prebiehalo ZA ČIAROU. A to ďaľšie čo sa bude následne ako pokračovanie tohto dôležitého okamihu diať je o dobru v nás, ktorému boli donekonečna stavané na ceste prekážky, hádzané polená pod nohy, atť. Nakoľko my sme tým dobrom - na nás záleží akým spôsobom sa k tejto holej skutočnosti budeme stavať. Ako sa budeme k sebe vzájomne správať, akým spôsobom budeme dobro v sebe, v nás podporovať. ..... Ilona

*****

​Z diskusie:
Pavel Král: ono se stalo něco pravdu nádherného a kvantové počítače i temná strana to nedokážou přijmout....je to triumf triumfů, kdy se sám Bůh z nejvyšších pater Stvoření vložil do všeho , co se zde nachází....a přepisuje Dravčí a antikristovské předlohy...

*****

Za všetkých nás, prajeme Ilonke dodatočne všetko najlepšie k jej včerajším narodeninám ❤️Zdroj: https://www.facebook.com/ilona.palusova
​Otvor Oči
© 2015 - 2017  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa


Zobrazení: 89

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.

Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.

Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Prohlášení Václava Klause k výsledkům 1. kola prezidentské volby uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Kdo volí Jiřího Drahoše, volí ve skutečnosti Miroslava Kalouska budoucím premiérem. To znamená, že veškerou moc v zemi by uchopila TOP09. Všechno je nachystáno a připraveno: V…"
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Prohlášení Václava Klause k výsledkům 1. kola prezidentské volby uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* SKVĚLÉ, souhlasím, přitom mlada holka, klobouk dolu. Tento článek jsem vůbec nechtěla psát, ale docela mě už prudí ty blbý statusy na fejsbuku, ve kterých dotyčný žádá, abych si…"
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Prohlášení Václava Klause k výsledkům 1. kola prezidentské volby uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Oznámení všem propagandou zmagořeným pražákům (pošli to dál) Pokud si zvolíte Drahoše svým prezidentem, tak se především z vašeho snobského města…"
před 9 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

Prohlášení Václava Klause k výsledkům 1. kola prezidentské volby

Chtěl bych ocenit všechny voliče, kteří se nenechali zastrašit militantní protizemanovskou propagandou a dali svůj hlas dnešnímu prezidentovi. Tím prokázali, že jim jde o naši zemi, ne o poklonkování cizím zájmům a ne o vyvolávání chaosu a…Zobrazit další
před 9 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Orst

POSOLSTVÁ BYTOSTÍ SVETLA 1. – 2. TÝŽDEŇ 2018

Šťastím a láskou už svieti Zem.Orst stane sa teraz nové šťastie.Príde svet nový…Zobrazit další
před 10 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 21.1.2018 Info

Krásny deň, priatelia :). Najčerstvejší info - obrázok nazdieľam, akonáhle sa bude dať. Tak aspoň krátka informácia - čo info-kód prináša. Sme v záplave harmonizujúcej vlny, ktorá Zem horizontálne pritekajúcim vlnením doslova objíma.Okrem…Zobrazit další
před 12 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Kdo volí Jiřího Drahoše, volí ve skutečnosti Miroslava Kalouska budoucím premiérem. To znamená, že veškerou moc v zemi by uchopila TOP09. To chcete? Všechno je nachystáno a…"
před 19 hodinami
gemini222 je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
před 21 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Pokud nechcete zničit naši vlast i sami sebe, nevolte globalistu Drahoše, financovaného globalistkami je např. zloduch Soros, který vyprovokoval pustošivou občanskou válku nejen na Ukrajině uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Prozatím nezbývá než smeknout před Ruskem – jak se přiblížilo finále velikého plánu (snahy o globalizaci, čili snahy o zotročení lidí celé planety), Rusko je jediným…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Pokud nechcete zničit naši vlast i sami sebe, nevolte globalistu Drahoše, financovaného globalistkami je např. zloduch Soros, který vyprovokoval pustošivou občanskou válku nejen na Ukrajině uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Proč je Jiří Drahoš jen představitelem jedné zájmové skupiny, rozebereme podrobněji na několika příkladech. 1. Financování prezidentské kampaně Drahoše – dary ze…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Pokud nechcete zničit naši vlast i sami sebe, nevolte globalistu Drahoše, financovaného globalistkami je např. zloduch Soros, který vyprovokoval pustošivou občanskou válku nejen na Ukrajině uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Kdo volí Jiřího Drahoše, volí ve skutečnosti Miroslava Kalouska budoucím premiérem. To znamená, že veškerou moc v zemi by uchopila TOP09. Všechno je nachystáno a připraveno: V…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Pokud nechcete zničit naši vlast i sami sebe, nevolte globalistu Drahoše, financovaného globalistkami je např. zloduch Soros, který vyprovokoval pustošivou občanskou válku nejen na Ukrajině uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* SKVĚLÉ, souhlasím, přitom mlada holka, klobouk dolu. Tento článek jsem vůbec nechtěla psát, ale docela mě už prudí ty blbý statusy na fejsbuku, ve kterých dotyčný žádá, abych si…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Pokud nechcete zničit naši vlast i sami sebe, nevolte globalistu Drahoše, financovaného globalistkami je např. zloduch Soros, který vyprovokoval pustošivou občanskou válku nejen na Ukrajině uživatele Zlaté Živé Světlo.
"*Nechcete-li zničit sami sebe, ve vlastním zájmu si poslechněte toto: * Lidé lidem, výzva k volbě prezidenta. Video ZDE. Nechcete-li volit vlastizrádce, nevolte globalistu Drahoše! Objasnění proč…"
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Příspěvky do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Přechod lidské mysli od nejistoty k vědění (k zjištění - poznání pravdy) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Jste vyjádření zdroje (což znamená, že přes světelná vlákna, tvořící DNA, máte přístup nejen k nekonečné modrosti a lásce Univerza, ale i k nekonečným…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Kdo volí Jiřího Drahoše, volí ve skutečnosti Miroslava Kalouska budoucím premiérem. V případě zvolení Jiřího Drahoše je Miroslav Kalousek chystaným premiérem a veškerou moc v zemi by uchopila TOP09! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Ten útok "aktivistky" na Zemana, byl energetický útok z druhé strany. Je to od kamarádů, kteří vidí tzv. neviditelné. Na videu viděli černé energie, v podobě…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Kdo volí Jiřího Drahoše, volí ve skutečnosti Miroslava Kalouska budoucím premiérem. V případě zvolení Jiřího Drahoše je Miroslav Kalousek chystaným premiérem a veškerou moc v zemi by uchopila TOP09! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Proč je Jiří Drahoš jen představitelem jedné zájmové skupiny, rozebereme podrobněji na několika příkladech. 1. Financování prezidentské kampaně Drahoše – dary ze…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Kdo volí Jiřího Drahoše, volí ve skutečnosti Miroslava Kalouska budoucím premiérem. V případě zvolení Jiřího Drahoše je Miroslav Kalousek chystaným premiérem a veškerou moc v zemi by uchopila TOP09! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Nechcete-li zničit sami sebe, ve vlastním zájmu si poslechněte toto: * Lidé lidem, výzva k volbě prezidenta. Video ZDE. Nechcete-li volit vlastizrádce, nevolte globalistu Drahoše! Objasnění proč…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Co netuší mnozí dospělí, natož česká a slovenská mládež. Uvědomovat by si to ale mněli všichni, neboť zaslepenost umožňuje vyhlazení Slovanských národů. Nebuďte lhostejní, neboť jde i o Váš kejhák! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Prozatím nezbývá než smeknout před Ruskem – jak se přiblížilo finále velikého plánu (snahy o globalizaci, čili snahy o zotročení lidí celé planety), Rusko je jediným…"
včera

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby