MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Dobré a krásne po - ránu :).... milí priatelia :). K bohatstvu nazdieľaného v statuse, ktorého bude čoraz viac /vzhľadom na citeľne sa prejavujúce diamantové "nite" časo - štvorcových kociek diamantovej kozmickej siete/ pridám jeden nedávny zážitok. Stretla som muža s ktorým sa letmo poznám. Čiže od videnia :). Typove je tou kategóriou ľudí, ktorým hovoríme 3 - déčkoví :).
Picture
Picture
Dnešný info - kód....a k nemu sa "prilepila" fotka večernej oblohy. Obloha je v skutočnosti tmavá /veď je už večer :)/ a v strede obrovský polkruh ohraničený červenou v ktorom je svetlo ako cez deň :). Zaujímavo to vyzerá.
....Jedná sa o načítavanie Centrálneho kódu Zdroja. Vidím to a prenášam na papier. Je to očividný dôkaz, že sa deje - takpovediac čierne na bielom :). Každému normálne uvažujúcemu človeku je domnievam sa jasné, že sa niečo také nedá vymyslieť. A naviac bez pravítka a iných geometrických potrieb, ktoré pri dešifrovaní kódov nepoužívam.


​Čiže cakumprásk alles zusammen povedané - krútia hlavou nad človekom prebudeným, vedomým.... robí sa im zle, keď počujú o láske, ktorá je podľa ich mienky nepodstatná.... do prírody chodiť nemusia - veď prečo a načo :). Je to len strata času a žiadny efekt. Maximálne môžu stretnúť niekoho, koho sa oplatí pridať medzi priateľov - vzhľadom na spoločensky uznávanú normu. Lenže to by bola náhoda a náhodne sa nič nedeje. Mám pokračovať v klasifikácii troj - dimenzionálneho sveta? Jeho myšlienok... uhlov pohľadov plošného vnímania reality ? Myslím, že netreba. Načo? :). O to väčším prekvapením bol pre mňa spomenutý muž, ktorého som odložila ad acta ku "spisom" s nálepkou "Vybavené, zmena nemožná" :). V čom spočívalo moje prekvapenie? V obsahu jeho monológu, ktorý stručne pretlmočím :). Podotýkam, že sa môj zážitok netýka len mňa. Je záležitosťou všetkých, vzhľadom na dejúce sa zmeny myslenia.

Takže stručný výrez. Miesto "bohatej" komunikácie - "Dobrý deň" a "Dovidenia", na ktorú som bola zvyknutá, pretože sa k nemu priebežne dostávali informácie z kruhov rovnako uvažujúcich ľudí - nastala v jeho prejave nečakaná zmena. Začali sa mu z úst sypať už iné zvuky ako predtým..., ako tomu bolo. Jeho prejav nadobúdal inú rozmerovosť. Monológ: .... "A ...... ja som vôbec nevedel, čo všetko Vy robíte. Čítal som, čo píšete. A tie obrazy sa mi páčia. No a tie kresby, ktorým hovoríte kódy - vôbec nechápem, ako je možné to nakresliť. Ja im síce nerozumiem, ale tak akosi ich dobre cítim. Ako toho môže toľko zvládnuť také krehké žieňa. A ešte sa stále usmievate. Ale oči máte smutné. Veď hej, viem prečo." 

Pochopili sme? Zmena je o každom z nás a nami sa deje. Pričom nám výdatne pomáha najvyššie vedomie Slnka. Jeho vyžarovanie. I ľudia u ktorých sme sa domnievali, že sa už nikdy nezmenia, sú súčasťou tohto žiarenia /vyžarovania/. Nami sa mení svet - nami sa derú na povrch zabudnuté vibrácie zvukov, vôní, farieb, ktoré rezonujú s čistou dušou, srdcom každého človeka, každého živého tvora. S živou energiou vysokej frekvencie, ktorá sa nami - adekvátne dosiahnutým vibráciam prejavuje. Celkom spontánne, prirodzene, detsky normálne :). V nás je ukryté bohatstvo. Sú to dary nášho vnútra, ktorého stred je v rovnováhe. Rovnováha je nielen o dávaní... nielen o prijímaní. Je o neustálom bezpodmienečnom toku energií každého z nás - z jedného srdca, ktoré nazývame Jednota. 

Vzhľadom na hustotu v ktorej sa nachádzame, vzhľadom na evolučné dianie si s narastajúcou rýchlosťou uvedomujeme, aký mimoriadne dôležitý odkaz... informáciu nesie slovo "rovnováha." A to ako pre jednotlivcov, tak i pre celé ľudské spoločenstvo a Zem. Prečo je tak dôležitá rovnováha misiek váh pre planétu ? Pretože každá emócia, každé slovo, každá myšlienka sa do Zeme vpíja. 

Buďme si tejto skutočnosti vedomí, priatelia. Buďme si vedomí, že každý jeden z nás disponuje darmi od Boha. Uvedomme si, že to nie je náhoda....., že každý človek, každá bytosť z lásky zrodená /svetlom stvorená/ tieto dary má. Dlho boli ukryté v srdci, túžbou podporované, nefyzickým spôsobom čoraz viacerými ľuďmi na celom svete zviditeľňované a tým udržiavané pri živote. Ako generáciami tradované príbehy, rozprávky starých mám :). Nie tie nové, "moderné." Umelosťou čoraz viac nasiaknuté, aby každý zabudol ako vyzerá to pravé, orechové..... ľudské, človečenské. 

Je pre všetkých dôležité nenechať ležať svoje dary ladom. Predstavujú množinu nového veku ľudstva.... novej Zeme.... nového človeka. A spolu s nimi cestujú časom skutočné ľudské hodnoty, morálka, etika. To znamená i pokora /nie submisivita/, úcta, vďačnosť. Schopnosť vážiť si seba rovnako, ako druhého človeka - ľudí, života. Schopnosť vážiť si a vedieť oceniť vlastné tvorenie i tvorenie druhých. Tieto atribúty sa týkajú nového veku ľudstva. Nie predátorov, bezemočných monštier, umelo vytvorených klonov, ktorým nezáleží na tom, čo bude. Dôležité sú naše srdcia v ktorých sú dary ukryté. Dôležití sme MY ĽUDIA <3 ..... Ilona


Zdroj: https://www.facebook.com/ilona.palusova
​Otvor Oči
© 2015 - 2017  All Rights reserved
http://www.otvoroci.com/blog/category/fewa


Zobrazení: 150

Komentář přidal(a) KALIA dne 25.Březen.2017 v 21:36

zase pěkný článek:)

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.

Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.

Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Mgal uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Vesmír kolem nás je prý jen gigantický hologram (vědci prý získali důkaz) uživatele Zlaté Živé Světlo
před 23 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

UVĚDOMĚNÍ SI VÁŽNOST SITUACE...KOLEKTIVNÍ POZVEDÁNÍ ENERGIÍ

0/19/2017 Pro pozvedání vibrací je potřebné abychom se nacházeli v pozitivním stavu energií - úroveň srdce.Energie máme pozvedat a ne snižovat. Není…Zobrazit další
čtvrtek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
úterý
Uživatel Mgal aktualizoval svůj profil.
17.10.
Příspěvek do blogu uživatele Orst

POSOLSTVÁ BYTOSTÍ SVETLA 39. – 40. TÝŽDEŇ.

Svetlom sa už rozsvietilo všetko na Zemi.Prišiel ten svetla, nový…Zobrazit další
16.10.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa: Info + kódy 15.10.2017

Ďaľšie informácie, ktoré sa od včera aktivujú:…Zobrazit další
15.10.
Mgal je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
14.10.
Uživatel Ina Obr odpověděl do diskuse K volbám by měli jít i ti, kteří nikdy nevolili, neboť nyní jde nejen o naši vlast, ale i o vaše/naše holé přežití. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"To máme u nás "svobodu projevu" !!!! "
13.10.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
13.10.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Úrovně vesmírného vědomí, nebo-li naše nižší a vyšší Já Jsem to, či ono uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Chcete-li začít prožívat šťastný život, přečtěte či poslechněte si toto: * Probuzení ve snu (ze snu), skutečné tajemství manifestace. Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je…"
13.10.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Úrovně vesmírného vědomí, nebo-li naše nižší a vyšší Já Jsem to, či ono uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Matrix je konstruktem vědomí mysli (toho čemu věříme/věříte). Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: The Matrix Is A Construct Of The Mind’s Beliefs - Here. Na níže…"
13.10.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Úrovně vesmírného vědomí, nebo-li naše nižší a vyšší Já Jsem to, či ono uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Sloučení s vaším 5. dimenzionálním Já ~ Suzanne Lie prostřednictvím Arcturiánů a Plejáďanů. Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: Merging With Your…"
13.10.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Úrovně vesmírného vědomí, nebo-li naše nižší a vyšší Já Jsem to, či ono uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Vyvíjení nového člověka: Vyšší já a integrace celku (celého já jsem). Strojový překlad ZDE. Evolving the New Human: The Higher-Self and the Integration of the Whole - Here.…"
13.10.
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskuse.
13.10.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse K volbám by měli jít i ti, kteří nikdy nevolili, neboť nyní jde nejen o naši vlast, ale i o vaše/naše holé přežití. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Výzva: Smlouvu s SPD nemám a nic vám do toho není. Okamurův ostrý střet ve Výzvě Seznamu Uvedeno ZDE. (Stojí za to si to poslechnout CELÉ až do konce.)"
13.10.
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo
13.10.
Příspěvek do blogu uživatele Naren Sahava

Význam a účel života zde na planetě Zemi (Terra)

Anastasia: Setkala jsem se s tím, že mnoho lidí místo toho, aby neztráceli cenný čas a spěchali se změnou sebe samých, hledají v životě příklad duchovního člověka, tedy toho, kdo už se změnil. Je pro ně důležité, aby někdo už tak žil, v souladu s…Zobrazit další
12.10.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
12.10.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse K volbám by měli jít i ti, kteří nikdy nevolili, neboť nyní jde nejen o naši vlast, ale i o vaše/naše holé přežití. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Vlaječky na balkonech a v oknech vlastního domu transparenty s logem preferované politické partaje. Co je například v Americe běžnou součástí života tamních obyvatel před volbami, v Česku…"
12.10.

© 2017   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby