MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Čo je teraz pre všetkých ľudí dôležité je - DOVOLIŤ ENERGII TIECŤ. To znamená - sebou samým /samou tieto energetické prúdy, vlnenie neblokovať rôznymi umelo naimplantovanými presvedčeniami /nemôžem, nesmiem, nezaslúžim si, nedá sa, atď./ s ktorými ide ruka v ruke v prach sa obracajúci strach, ktorý je najväčšou brzdou ľudí. Čo bude keď... čo ak..... čo potom, atď. V globáli to znamená - neveríme si. 
Picture
Položme si otázku - PREČO je tomu tak. V čom... kde je problém tohto neverenia si a tým i dôvod nášho strachu. Je dôležité si uvedomiť, že všetci sme z jedného cesta. Nikto nie je menej a nikto nie je viac. V realite života to znamená, že každý má nielen rovnaké povinnosti, ale i rovnaké práva. Na povinnosti je neustále kladený dôraz. Inak tomu je čo sa práva týka. Práva na život - súhrnne povedané. Znamená to na dostatok všetkého čo s životom súvisí a život podporuje. Tým i jeho kvetenstvo /rozkvet/. Tým i radosť a úsmev. Čo mimochodom súvisí s veľmi dôležitými emóciami /ich preciťovaním/, ktoré boli zámerne brzdené, či blokované. Kým? Samozrejme každým a všetkými, komu /ktorým/ to tak v zmysle vlastného ega, kalkulácie, vypočítavosti a rôzneho štádia bez - emočnosti v ktorom sa vývojove nachádzajú vyhovuje.

​Smerom od týchto jednotlivcov, či skupín nemôžeme vzhľadom na ich ešte nedosiahnuté duchovné kvality očakávať, že sa zmenia. Je to ich osobná evolučná cesta, na ktorej ešte potrebujú na vlastnej koži zažiť, precítiť do rôznej hĺbky vlastné prežitky, ktoré ich v zmysle uvedomenia posunú ďaľej. Čo z toho logicky vyplýva je - nečakať a konať. Vstupovaním do spomenutého poľa ich to ďaľej s takým prístupom k životu nepustí. Pre ľudí, ktorých duša už vonia /je očistená od zbytočností, nepotrebností/ to v reáli neznamená myslieť len na seba, zobrať nohy na plecia a utekať kade tade 
:). Bez prejaveného záujmu o svoje okolie, ktoré sa samozrejme v prvom rade týka našich najbližších. Detí, rodičov, starých rodičov, partnerov. Nakoľko zmeny sa dejú smerom z nás - vzhľadom na všetko čo aktuálne kolektívne prebieha - je dôležité smerom z nás kvetenstvo duše /energetický potenciál brány/ podporovať. Vyžarovaním, vysielaním čistého zámeru ľudskej bytosti, ktorá sa na Zemi narodila. Zámeru celkom prirodzene prejavenej lásky ľudského druhu s ktorým máme všetci jedno spoločné. Svetlo prúdiace zo srdca, z očí, z dlaní. S intenzitou prejaveného svetla prúdia prostredníctvom komunikácie i nami vysielané zvukové vibrácie.

​To neznamená, že sa napriek necíteniu ničoho čo sa vzhľadom na energetické zmeny deje budeme strojene duchovne dospele správať spôsobom Guru, ktorým sa niektorí jedinci zvykli odprezentovávať. V realite nami žitého života to znamená správať sa, konať prirodzene. Pričom prirodzene znamená spontánne, nenútene. I to spontánne, nenútené má však svoje parametre /dá sa povedať/, ktoré súvisia s dosiahnutým IQ človeka v zmysle múdrosti, ktorou je už iné vyššie - frekvenčné rácio. Týmto ráciom disponuje srdce. Jeho pulzácia sa počas niekoľkých predchádzajúcich dní výrazne menila. To isté sa týka Zeme. Dosiahnutím nových parametrov, ktoré s bránou kvetenstva duše a poľom do ktorého kolektívne vstupujeme /niektorí sa v tomto poli nachádzajú/ súvisí znamená byť pri zdravom rozume, ktorého logika je iná ako tomu bolo doposiaľ a - rešpektovať svoje i iných srdce, ktoré sa dostalo /individuálne dostáva/ na piedestál. 


Skúste si predstaviť mandalu, ktorá je živá, svieža. Pulzuje, vibruje - je ako každá energia neustále v pohybe. A nakoľko je živá - reaguje na všetko čo sa energeticky deje. Preneste túto živú mandalu do Vášho domova. Do jej stredu sa postavte a precítením si uvedomte čo z Vás vyžaruje. Aké energie vysielate. Aké vlnenie. Toto vlnenie predstavuje škálu zvukov, farieb, ktoré do svojho domova vnášate. V prípade, že sa jedná o negatívne na okolie pôsobiace emócie, ktoré súvisia s prežitkami minulosti - prejavujú sa i vo vašom domove. Pokiaľ tomu je tak - zmeňte to. Pretransformujte zlo na dobro pre seba, tým i pre svoje okolie. Keď týmto spôsobom prestanete kŕmiť zlého vlka, ktorý z týchto ne - dobrých energií žije, začnete zmeny cítiť a vidieť. 

Výrazné energetické prúdenie /brána, pole/ o ktorom bolo hovorené v informáciach už zaplavuje Zem. A je na nás tieto energie podporiť vlastným kvetenstvom duše. Dovoliť im jednoducho nami prúdiť. Bez seba - blokovania rôznymi zastaralými predsudkami o sebe... o svete...o ne-radostnom živote, ktorý je stále rovnaký a niet sily, ktorá by ho zmenila. Urobme to my. Bez čakania na niekoho kto všetko zmení. Buďme tým žiarivým, ľudskosťou voňajúcim stredom - slnečným jasom podporovanej "mandaly" :). Buďme svetlým príkladom pre tých ľudí, ktorí ešte nepochopili čo znamená odstrániť zo života zlého vlka, ktorého sme kolektívne /každý svojím spôsobom - obavami, strachom, atď./ kŕmili. Krásny deň prajem všetkým..... IlonaZdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

 

Zobrazení: 129

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 1 hodinou
Uživatel Naren Sahava sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
včera
Uživatel Naren Sahava sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Vzestup do Nové Země (a jak to na Nové Zemi vypadá a funguje) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ascending to your Home Planet - QHHT client session - audio only Here."
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
neděle
Uživatel Jana Kokrdová uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Krátka planetárna história od Cobru uživatele Daniel
neděle
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa: Info 15.9.2018

Poprosím vnímať následujúci text ako IMPULZ, ktorý je súčasťou uvedomenia si všetkých ľudí. To znamená, že nie je impulzom, respektive informáciou týkajúcou sa mojej osoby. V rámci tohto impulzu chcem položiť otázku všetkým ľuďom zamestnaným v…Zobrazit další
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Neuvěřitelné, avšak vědecky podložené skutečnosti uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Níže uvedené video objasňuje nejen jakým způsobem je z mentálních obrazů vytvářena hmota, ale objasňuje i proč orgasmus otevírá brány do beztvarého bytí, čili za…"
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Čistá masturbace uživatele Petruša Bofinka ve skupině Tantra.
"* Skutečná podstata sexuality. Uvedeno ZDE.* Orgasmus jako všelék, aneb jak se stát nejen zdravým, ale i vitálním, moudrým, všestranně úspěšným, dobře…"
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Proč je třeba se zbavit veškerých svých obav a zvýšit si své frekvence + související info uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Kryon Gives Lightworkers The Universes Biggest Secret Here."
sobota
Příspěvek do blogu uživatele Jakub Janderka
pátek
Uživatel Jakub Janderka přidal komentář k příspěvku do blogu Cerne na bilem z Bileho domu uživatele Jakub Janderka.
pátek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Vzestup do Nové Země (a jak to na Nové Zemi vypadá a funguje) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Definite 5D Earth Split — Future Timeline Merge / Dimensional Timeline Shift - Here.* Ascension Update 5D — Pole Shift Info and Event Info - Here."
čtvrtek
Příspěvek do blogu uživatele Orst

POSOLSTVO PRIJATÉ 11.9.2018 OD BYTOSTI SVETLA.

Ja prichádzam z veľkej diaľky, svetlom nastavený.Stalo sa Orst už prastaré…Zobrazit další
13.9.
Uživatel dědaVašík přidal komentář k příspěvku do blogu Otevřený dopis bývalého víceprezidenta Českého Červeného kříže (nejen o byznysu s emigranty) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Toto by si měli také všichni přečíst. Světovým odborníkem se přeci žádný "blbec" stát nemůže.  …"
13.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Dovolená tzv. za hubičku. Studia Elva, Řecko, Epirus, Ammoudia za 2.490 Kč + pobytová taxa.* Podrobnosti ZDE.* Mapa lokality ZDE.* Jiné nabídky zlevněných zájezdů ZDE."
13.9.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
12.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse ZAKÁZANÁ HISTÓRIA SLOVANOV - Slobodný vysielač (vynikající, oči otevírající video) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Že by takto vypadali zubožení Imigranti? Video ZDE. (stlumte si zvuk) Řekl bych, že by bylo třeba všechny pochytat, nalodit je, a u pobřeží Afriky je jako pytel brambor :-) vysypat do moře, samozřejmě, že láskyplně :-)…"
11.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Tohle by se mělo uveřejnit v novinách po celý Evropě! Jiří Kobza, bývalý diplomat, který dlouhé roky působil v islámských zemích a skutečně ví, o čem mluví, nám vzkazuje: uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* KOMENTÁŘ: Chemnitz, stěhování národů a další novinky - Václav Klaus ml. ZDE."
11.9.

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby