MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Nespravodlivosťou najďaľej zájdeš. Čo znamená, že - byť človekom spravodlivým, čestným, charakterným, priamym.... - jednoducho konajúcim v zmysle dobra zámerom vlastnej podstaty je - nerentabilné. To je slovami vyjadrená rovnica, ktorá naberala na rozmerovosti vzhľadom na celoplošne sa fyzicky dejúce.
Picture
A práve slovo "dobre" sa v kontexte s prebiehajúcimi zmenami stalo opäť aktuálne. S čím konkrétne znovu naberanie dobra na význame súvisí je Slnkom podporovaný princíp Ducha, ktorým sa prejavuje, tvorí. Prípadné pochybnosti o jeho sile nemá význam komentovať. Rovnako tomu je u akýchkoľvek prejavených, či neprejavených pochybností týkajúcich sa duchovného zámeru procesu zmeny, ktorú bez výnimky všetci na Zemi zažívame. Kto ešte stále žije v presvedčení, že jeho sa to netýka - sám na vlastnej skúsenosti si uvedomí ako hlboko sa mýli. Pretože - ono sa to jednoducho deje a to ono nemá šancu nič zastaviť. 

Slovo "duchovno" sa v poli nevedomosti stalo postupne strašiakom, alebo terčom výsmechu. A pritom si človek, ktorý sa týmto nevedomým spôsobom prejavuje vôbec neuvedomuje, že odprezentováva vzťah k sebe. Ku svojmu vnútru, ku svojmu bytostnému Ja. Tento špecifický druh strachu a výsmechu sa pridružil k uznávanému rebríčku hodnôt, ktorý so skutočnou podstatou človeka nerezonuje. 

Slovo "duchovno" v preklade znamená vnútorný život. Myšlienky, želania, predstavy.... a je pre každého človeka celkom prirodzené. Prečo - z akého dôvodu bolo čoraz viac zadupávané, rôznymi spôsobmi brzdené, blokované je v tomto štádiu zmien už viac - menej každému jasné. Kto so slovným pomenovaním svojho vnútorného sveta neladí a neustále sa mu vysmieva, prípadne sa ho bojí si v prvom rade potrebuje uvedomiť, že takým druhom reakcie prejavuje strach pred sebou..... zo seba, alebo sa sám sebe vysmieva. 

Slnečný faktor naberá na intenzite nielen so zámerom obnažiť nás, doslova vyzliecť dohola - čo sa týka fyzicky cítených horúčav - čím ľahšie a bez rôznych na seba naobliekaných, navešaných vplyvov vnímame, cítime seba. Jeho najdôležitejším zámerom však je obnaženie človečenského vnútra. Kvantom všetkého čím na nás narastajúcou mierou pôsobí. Jeho vplyv tečúci smerom k nám /z priestoru/ nie je ovplyvňovaním. Je rukou jeho prejavenej sily Ducha, ktorú sile Ducha v nás podáva. Čím pomáha pri jej prebudení a prejavení sa v existencii hmotného sveta.

Prijatím a prejavením vlastnej sily Ducha sa stávame slnečne tvorivými. Vyžarujeme slnečnú podstatu zo seba. Táto podstata je duchovná. Jej zámerom je čistota ..... Ilona

*****

​Slnečná akcelerácia odstreďujúca nedôležité, nepotrebné.

*****

Čím viac venujeme svoju pozornosť nemenným hodnotám života - tým častejšie sa nám môže stať, že sami sebe kladieme otázku - "kým vlastne sme." Kto je tou bytosťou, ktorá má podobu človeka a jej terajším domovom je Zem. Inak povedané - "kto som/sme." Kto nás vytvoril, ako sme vznikli, kto.... alebo čo je za tým všetkým. Je to Boh.... Stvoriteľ..... akási neznáma sila o ktorej nič nevieme ? 

Je to sila stvorenia, ktorá je najväčšou silou aká bola kedy prejavená. Je nosičom informácie - "Láska." A aby sme to nemali až tak jednoduché - zisťujeme na vlastnej skúsenosti, ktorá je najlepšou školou života - čo to znamená, obnáša, ako sa jej pravá podstata prejavuje. Táto sila je ešte v zmysle jej dokonalosti z pohľadu len fyzického, hmotného neprebádaná. Niekto jej hovorí božská, niekto kozmická - no a zvyšok žije v presvedčení, že jedno ani druhé neexistuje, pretože ani jedno - ani druhé nie je z ich uhlov pohľadu reálne možné. Čo je a nie je reálne možné sa dotýka holej skutočnosti - obnaženej, vyzlečenej z nezmyslov. Tým i z nezmyselností, nezmysluplnosti, ktorými bol v čoraz väčšej miere zámerom ne - dobra menený pohľad človeka na všetko čo sa života, existencie týka. Tieto mylné a ľudí mýliace umelo vytvorené uhly pohľadov boli nasmerované na všetky miesta, ktoré s ľudským uvedomením si úzko súvisia. To znamená podporujú rozkvet vedomia, ktorým v skutočnosti sme. 

Tieto miesta sa týkajú Zeme i človeka. Jedná sa o energetické centrá, ktoré s plnou podporou Slnka /jeho Ducha/ znovu ožívajú, prebúdzajú sa, stávajú aktívne. Sú v spojení s vnútorným bytím, ktorého zámer je duchovný. Čo znamená - nefyzický, nehmotný, vyššie - frekvenčný. Tomuto zámeru je venovaná pozornosť čoraz väčšieho množstva ľudí, ktorí reagujú na dianie, ktoré je zrýchlené. Venovať pozornosť svojmu vnútornému životu si žiada v prvom rade pochopiť o čo sa vlastne jedná, čo vnútorný život znamená.... predstavuje. Okrem sídla Ducha /..... nefyzická sila, ktorá sa s fyzicky prejavenou nedá vôbec porovnávať...... /, ktorý sa v nás v neviditeľnej forme nachádza je to i Duša. Jej prejavujúca sa energia je vo svete, v ktorom žijeme, neopísateľná. Je to jednoducho a ľahšie pochopiteľne povedané - prirodzene sa prejavujúce krásno. Komunikovať so svojou Dušou si od nás žiada počúvať svoje vnútro. Čo nám hovorí.... kam nám pomáha sa na svojej ceste životom /osobná evolúcia/ sa posunúť. Čomu je dobré venovať svoju pozornosť a - čomu nie /je pre nás nepotrebné, zbytočné/. ........ Ilona


*****

Tak, pracovné povinnosti splnené... kódy odovzdám - a s čistým svedomím :) sa idem venovať sebe a svojim blízkym. Prajem krásny deň :).


Zdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 80

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 12 hodinami
Uživatel Naren Sahava sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
včera
Uživatel Naren Sahava sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Vzestup do Nové Země (a jak to na Nové Zemi vypadá a funguje) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ascending to your Home Planet - QHHT client session - audio only Here."
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
neděle
Uživatel Jana Kokrdová uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Krátka planetárna história od Cobru uživatele Daniel
neděle
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa: Info 15.9.2018

Poprosím vnímať následujúci text ako IMPULZ, ktorý je súčasťou uvedomenia si všetkých ľudí. To znamená, že nie je impulzom, respektive informáciou týkajúcou sa mojej osoby. V rámci tohto impulzu chcem položiť otázku všetkým ľuďom zamestnaným v…Zobrazit další
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Neuvěřitelné, avšak vědecky podložené skutečnosti uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Níže uvedené video objasňuje nejen jakým způsobem je z mentálních obrazů vytvářena hmota, ale objasňuje i proč orgasmus otevírá brány do beztvarého bytí, čili za…"
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Čistá masturbace uživatele Petruša Bofinka ve skupině Tantra.
"* Skutečná podstata sexuality. Uvedeno ZDE.* Orgasmus jako všelék, aneb jak se stát nejen zdravým, ale i vitálním, moudrým, všestranně úspěšným, dobře…"
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Proč je třeba se zbavit veškerých svých obav a zvýšit si své frekvence + související info uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Kryon Gives Lightworkers The Universes Biggest Secret Here."
sobota
Příspěvek do blogu uživatele Jakub Janderka
pátek
Uživatel Jakub Janderka přidal komentář k příspěvku do blogu Cerne na bilem z Bileho domu uživatele Jakub Janderka.
pátek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Vzestup do Nové Země (a jak to na Nové Zemi vypadá a funguje) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Definite 5D Earth Split — Future Timeline Merge / Dimensional Timeline Shift - Here.* Ascension Update 5D — Pole Shift Info and Event Info - Here."
13.9.
Příspěvek do blogu uživatele Orst

POSOLSTVO PRIJATÉ 11.9.2018 OD BYTOSTI SVETLA.

Ja prichádzam z veľkej diaľky, svetlom nastavený.Stalo sa Orst už prastaré…Zobrazit další
13.9.
Uživatel dědaVašík přidal komentář k příspěvku do blogu Otevřený dopis bývalého víceprezidenta Českého Červeného kříže (nejen o byznysu s emigranty) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Toto by si měli také všichni přečíst. Světovým odborníkem se přeci žádný "blbec" stát nemůže.  …"
13.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Dovolená tzv. za hubičku. Studia Elva, Řecko, Epirus, Ammoudia za 2.490 Kč + pobytová taxa.* Podrobnosti ZDE.* Mapa lokality ZDE.* Jiné nabídky zlevněných zájezdů ZDE."
13.9.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
12.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse ZAKÁZANÁ HISTÓRIA SLOVANOV - Slobodný vysielač (vynikající, oči otevírající video) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Že by takto vypadali zubožení Imigranti? Video ZDE. (stlumte si zvuk) Řekl bych, že by bylo třeba všechny pochytat, nalodit je, a u pobřeží Afriky je jako pytel brambor :-) vysypat do moře, samozřejmě, že láskyplně :-)…"
11.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Tohle by se mělo uveřejnit v novinách po celý Evropě! Jiří Kobza, bývalý diplomat, který dlouhé roky působil v islámských zemích a skutečně ví, o čem mluví, nám vzkazuje: uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* KOMENTÁŘ: Chemnitz, stěhování národů a další novinky - Václav Klaus ml. ZDE."
11.9.

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby