MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Nespravodlivosťou najďaľej zájdeš. Čo znamená, že - byť človekom spravodlivým, čestným, charakterným, priamym.... - jednoducho konajúcim v zmysle dobra zámerom vlastnej podstaty je - nerentabilné. To je slovami vyjadrená rovnica, ktorá naberala na rozmerovosti vzhľadom na celoplošne sa fyzicky dejúce.
Picture
A práve slovo "dobre" sa v kontexte s prebiehajúcimi zmenami stalo opäť aktuálne. S čím konkrétne znovu naberanie dobra na význame súvisí je Slnkom podporovaný princíp Ducha, ktorým sa prejavuje, tvorí. Prípadné pochybnosti o jeho sile nemá význam komentovať. Rovnako tomu je u akýchkoľvek prejavených, či neprejavených pochybností týkajúcich sa duchovného zámeru procesu zmeny, ktorú bez výnimky všetci na Zemi zažívame. Kto ešte stále žije v presvedčení, že jeho sa to netýka - sám na vlastnej skúsenosti si uvedomí ako hlboko sa mýli. Pretože - ono sa to jednoducho deje a to ono nemá šancu nič zastaviť. 

Slovo "duchovno" sa v poli nevedomosti stalo postupne strašiakom, alebo terčom výsmechu. A pritom si človek, ktorý sa týmto nevedomým spôsobom prejavuje vôbec neuvedomuje, že odprezentováva vzťah k sebe. Ku svojmu vnútru, ku svojmu bytostnému Ja. Tento špecifický druh strachu a výsmechu sa pridružil k uznávanému rebríčku hodnôt, ktorý so skutočnou podstatou človeka nerezonuje. 

Slovo "duchovno" v preklade znamená vnútorný život. Myšlienky, želania, predstavy.... a je pre každého človeka celkom prirodzené. Prečo - z akého dôvodu bolo čoraz viac zadupávané, rôznymi spôsobmi brzdené, blokované je v tomto štádiu zmien už viac - menej každému jasné. Kto so slovným pomenovaním svojho vnútorného sveta neladí a neustále sa mu vysmieva, prípadne sa ho bojí si v prvom rade potrebuje uvedomiť, že takým druhom reakcie prejavuje strach pred sebou..... zo seba, alebo sa sám sebe vysmieva. 

Slnečný faktor naberá na intenzite nielen so zámerom obnažiť nás, doslova vyzliecť dohola - čo sa týka fyzicky cítených horúčav - čím ľahšie a bez rôznych na seba naobliekaných, navešaných vplyvov vnímame, cítime seba. Jeho najdôležitejším zámerom však je obnaženie človečenského vnútra. Kvantom všetkého čím na nás narastajúcou mierou pôsobí. Jeho vplyv tečúci smerom k nám /z priestoru/ nie je ovplyvňovaním. Je rukou jeho prejavenej sily Ducha, ktorú sile Ducha v nás podáva. Čím pomáha pri jej prebudení a prejavení sa v existencii hmotného sveta.

Prijatím a prejavením vlastnej sily Ducha sa stávame slnečne tvorivými. Vyžarujeme slnečnú podstatu zo seba. Táto podstata je duchovná. Jej zámerom je čistota ..... Ilona

*****

​Slnečná akcelerácia odstreďujúca nedôležité, nepotrebné.

*****

Čím viac venujeme svoju pozornosť nemenným hodnotám života - tým častejšie sa nám môže stať, že sami sebe kladieme otázku - "kým vlastne sme." Kto je tou bytosťou, ktorá má podobu človeka a jej terajším domovom je Zem. Inak povedané - "kto som/sme." Kto nás vytvoril, ako sme vznikli, kto.... alebo čo je za tým všetkým. Je to Boh.... Stvoriteľ..... akási neznáma sila o ktorej nič nevieme ? 

Je to sila stvorenia, ktorá je najväčšou silou aká bola kedy prejavená. Je nosičom informácie - "Láska." A aby sme to nemali až tak jednoduché - zisťujeme na vlastnej skúsenosti, ktorá je najlepšou školou života - čo to znamená, obnáša, ako sa jej pravá podstata prejavuje. Táto sila je ešte v zmysle jej dokonalosti z pohľadu len fyzického, hmotného neprebádaná. Niekto jej hovorí božská, niekto kozmická - no a zvyšok žije v presvedčení, že jedno ani druhé neexistuje, pretože ani jedno - ani druhé nie je z ich uhlov pohľadu reálne možné. Čo je a nie je reálne možné sa dotýka holej skutočnosti - obnaženej, vyzlečenej z nezmyslov. Tým i z nezmyselností, nezmysluplnosti, ktorými bol v čoraz väčšej miere zámerom ne - dobra menený pohľad človeka na všetko čo sa života, existencie týka. Tieto mylné a ľudí mýliace umelo vytvorené uhly pohľadov boli nasmerované na všetky miesta, ktoré s ľudským uvedomením si úzko súvisia. To znamená podporujú rozkvet vedomia, ktorým v skutočnosti sme. 

Tieto miesta sa týkajú Zeme i človeka. Jedná sa o energetické centrá, ktoré s plnou podporou Slnka /jeho Ducha/ znovu ožívajú, prebúdzajú sa, stávajú aktívne. Sú v spojení s vnútorným bytím, ktorého zámer je duchovný. Čo znamená - nefyzický, nehmotný, vyššie - frekvenčný. Tomuto zámeru je venovaná pozornosť čoraz väčšieho množstva ľudí, ktorí reagujú na dianie, ktoré je zrýchlené. Venovať pozornosť svojmu vnútornému životu si žiada v prvom rade pochopiť o čo sa vlastne jedná, čo vnútorný život znamená.... predstavuje. Okrem sídla Ducha /..... nefyzická sila, ktorá sa s fyzicky prejavenou nedá vôbec porovnávať...... /, ktorý sa v nás v neviditeľnej forme nachádza je to i Duša. Jej prejavujúca sa energia je vo svete, v ktorom žijeme, neopísateľná. Je to jednoducho a ľahšie pochopiteľne povedané - prirodzene sa prejavujúce krásno. Komunikovať so svojou Dušou si od nás žiada počúvať svoje vnútro. Čo nám hovorí.... kam nám pomáha sa na svojej ceste životom /osobná evolúcia/ sa posunúť. Čomu je dobré venovať svoju pozornosť a - čomu nie /je pre nás nepotrebné, zbytočné/. ........ Ilona


*****

Tak, pracovné povinnosti splnené... kódy odovzdám - a s čistým svedomím :) sa idem venovať sebe a svojim blízkym. Prajem krásny deň :).


Zdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 103

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout k užívání zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 18.12.2018 Info

Jednoducho...... "Ukotvovanie Lásky" komunikáciou duše s dušou.... duší s dušami. Za plnej podpory nových svetelných kódov s ktorými nová anjelka súvisí :).…Zobrazit další
před 3 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Některé celebrity jednají podivně. Že by to bylo tím, že se matrix - hologram tohoto světa již rozpadá? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Kdo a jak nás uvěznil do 3.D světa (s lineárním během času) a nekonečného cyklu reinkarnací a jak je možné se dostat zpět do bezčasovosti (čili do tady a teď) a stát se opět SVOBODNOU,…"
před 7 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Důkaz, že vědomí tvoří realitu: Vítejte v matrixu! (rozpadajícím se matrixu) :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Kdo a jak nás uvěznil do 3.D světa (s lineárním během času) a nekonečného cyklu reinkarnací a jak je možné se dostat zpět do bezčasovosti (čili do tady a teď) a stát se opět SVOBODNOU,…"
před 7 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse THEY RECYCLE YOUR SOUL by Wes Penre (Is this ours true history? I would say that it is!) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"S výše uvedeným článkem související info: Jste/jsme v prvé řadě vědomí, čili světelná podstata, která co si představí, to tvoří. Takže si představujte, že do…"
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse THEY RECYCLE YOUR SOUL by Wes Penre (Is this ours true history? I would say that it is!) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* The Soul is a Loan by Wes Penre Here."
před 10 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskusi.

THEY RECYCLE YOUR SOUL by Wes Penre

The time lock. Once the Syrians got the idea to create a slave race who was not allowed to reach the Stars to keep them trapped they also had to create something which can be most easily described as a time lock the human race who was already here…Zobrazit další
před 10 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Proč je matematickou jistotou, že peníze nebudou mít žádnou hodnotu a že o ně přijdete a že světová ekonomika již brzo zkolabuje. Jste na nezadržitelné změny připraveni a víte vůbec, co je potřeba? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Víte jakou iluzi Vám ne-mocní podsouvají a proč to vlastně dělají? Ne-mocní si nepřejí, abyste byli chytří a inteligentní a to z důvodu, že hlupáci se snadno…"
před 13 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Proč je matematickou jistotou, že peníze nebudou mít žádnou hodnotu a že o ně přijdete a že světová ekonomika již brzo zkolabuje. Jste na nezadržitelné změny připraveni a víte vůbec, co je potřeba? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Pokusy ne-mocných o rozpoutání třetí světové války, potřebné (z výše uvedených důvodů) k oživení ekonomiky, tady byly již mnohokrát. Jedním z nich je např.…"
před 13 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Proč je matematickou jistotou, že peníze nebudou mít žádnou hodnotu a že o ně přijdete a že světová ekonomika již brzo zkolabuje. Jste na nezadržitelné změny připraveni a víte vůbec, co je potřeba? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ján Slota: Svetová ekonomika sa čoskoro zrúti Uvedeno ZDE.* Totální kolaps dolaru je na dohled Uvedeno ZDE. Jen hlupák a totální ignorant může uvěřit tomu, že za vše může Rusko.* Dolar…"
před 13 hodinami
Eduard Ziebiker je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
před 23 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Toto je dnes Paříž - Pane Bože, nedopust, aby něco takového bylo i v České republice! uživatele A.Z..
"* James Shikwati: Proboha, přestaňte prosím vás s tou pomocí! Aneb jak naše charity zabíjí Afriku Uvedeno ZDE."
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Najdi si 5 minut čas pro budocnost své rodiny a dětí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* V Anglii zakáží reklamy, které ukazují příslušníky obou pohlaví v jejich přirozených rolích kvůli “stereotypům” Uvedeno ZDE."
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskuse.
neděle
Uživatel Petrs aktualizoval svůj profil.
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Wilhelm Reich, orgonová energie a orgonový akumulátor, aneb kde leží skutečná pravda? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Why is the U.S. Government Censoring ORGONITE on Etsy?! Here.* A History of Wilhelm Reich Orgonomy Discoveries Here.* Orgone Energy -- A breakthrough that has already happened - GLOBAL BEM conference Nov 2012 Here."
sobota
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pátek
Uživatel Maxim přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa: Info + kód 13.12.2018 uživatele Ina Obr.
"Nesmrtelna feeewa. A ja doufal ze uz bude pokoj :D"
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Skutečná pravda o "humanitárních" organizacích, jako je kupř. Open Society, kterou zaštiťuje "filantrop" George Soros uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* O čem je třetí průmyslová revoluce, aneb proč již brzy nebude potřeba pro někoho otročit 40 hodin týdně, takže nám všem zbude spousty času na zábavu, koníčky a seberealizaci Uvedeno ZDE.*…"
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskuse.
12.12.

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby