MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Féwa : 6.8.2018 Info + Update (doplněno o Update)


*****

Tvary na ktoré fyzickým zrakom nedovidieť sa nachádzajú v nás. Sú však i všade okolo nás :). Ich krištálové tóny farieb, zvukov majú jedno spoločné. Ľahkosť, jemnosť, nenásilnosť spôsobu, akým sa prejavujú. Svojou mäkkosťou a vzhľadom na frekvenciu fyzicky nepredstaviteľnou silou disponujú schopnosťou preniknúť, prevlniť sa cez všetky tvary a ich nižšie - frekvenčné špecifiká, ktoré v hmotnej existencii človek pozná, používa, zmyslami vníma. Tým považuje za jediné existujúce, reálne, možné. 

Na čo všetko človek zabudol a pritom tak dobre pozná - si sprítomňovaním seba samého opäť spomenie /bude sa rozpamätávať/. Bude sa znovu učiť s menej, či viac zabudnutým tvoriť - pracovať a to nové začleňovať do života. 

Plná aktivácia brány Leva je významná. Dosiahli sme level, ktorý jednoducho povedané neprikazuje. Nemanipuluje, nezastrašuje, neblokuje všetvorivosť človeka - bytosti svetla. Jeho prirodzený prejav - prameniaci v jeho podstate. Tým i skutočné schopnosti, múdrosť, najprirodzenejšiu prejavenú formu, ktorou je. 

Brána Leva predstavuje kvantum nového vnímania, ktoré už niekoľko dní a čoraz viac rozkvitá - prejavuje sa /mnoho vnemov...spomienok na zabudnutý čas/. Toto kvantum podľa individuálnej potreby načítavame. Prijatie skutočnosti, že sa to jednoducho deje je pre všetkých dôležité a záleží na každom človeku ako sa k dianiu postaví. 

Čo nami v dňoch predzvesti brány Leva vlní sú energie, ktoré majú jednoduché pomenovanie - ... objatie Zeme so Slnkom podporované hviezdnym svetom, ktorý nás bezpodmienečne miluje. 

Energetickými zmenami /vlny pretekajúce Zemou/ bledne pôsobením slnečného svitu fyzická ostrosť tvarov .....zvukov.... prejavov. To znamená - zjemňovanie a tým znovu sa vracanie k celkom prirodzene človekom prejavenému jemnocitu. Pri tomto zjemňovaní nám výrazne pomáhajú jemnohmotné bytosti, ktoré sú fyzickými zmyslami neviditeľné - čo však neznamená, že neexistujú. Čím viac tvoríme vedomím - tým viac ich vidíme, počujeme, komunikujeme s nimi. Naším prostredníctvom pomáhajú všetkým. 
Nefyzická sila prejavu je zhmotnením podstaty na tej úrovni na ktorej sa v danom okamihu nachádzame. Je nekonkrétna, nesubjektívna - je všade a nikde. Pričom slovo "nikde" patrí do kategórie len hmotne, fyzicky vnímaného sveta v ktorom sú vzhľadom na vlnenie vyššie frekvencie nezachytiteľné /jedná sa o viac, či menej nevedomé tvorenie/. 

Prejavené energie nehmotného charakteru, ktorých láskyplné tvorenie je mnohými v nízko - frekvenčných sférach myslenia vnímané ako tabu /...ako nič, ktorým sa netreba zaoberať/ sa nám v nami dosiahnutom štádiu zmeny začínajú opäť pripomínať. Tým intenzívnejšie, čím viac sme /stávame sa/ vedomými tvorcami sveta v ktorom žijeme. Súhrnne je možné konštatovať, že sa začínajú diať na úrovni fyzickej veci nefyzické. 

Absolvovaný spln a jedna z energetických brán, ktorými postupne prenikáme má svojím potenciálom schopnosť pomôcť pri rozjasnení pred očami /myseľ, mozog, prostredníctvom zraku načítané - aktivačný kľúč k bráne, ktorým je anjelky "Jasnenka" :)/. Tým je pomocnou rukou pre jasnocítenie, jasnovidenie, ktoré súvisí s tretím okom. 

Brána, ktorá je od včerajšieho dňa aktivovaná a je poslednou bránou pred vstupom do energií Leva je nosičom informácie "Nepoškvrnená - čistotou zámeru stvorená... zrodená." Je pre všetkých bez výnimky dobré uvedomiť si v plnej miere dôležitosť tohto zámeru, ktorý s podstatou človeka súvisí. V realite nami žitého života to znamená konať podľa princípov tohto zámeru. Akékoľvek zlo prostredníctvom človeka prejavené /podstatou človeka je dobro/ je zo Zeme vykoreňované. Domnievam sa k tomuto konštatovaniu niet viac čo dodať. Je na každom človeku - ako sa k tejto skutočnosti postaví. 

Čo sa blíži sú tóny, zvuky nefyzickej fialovej, ktoré sú nesmierne jemné a nepredstaviteľne silné /nefyzická moc, sila/. S čím nerezonujú je prejavený nedobrý zámer /zlo/, ktoré v nami žitom, zdieľanom bytí nemá čo pohľadávať. Našou podstatou je prirodzeným spôsobom zdieľaná, vzájomne prejavená láska. 

Informácia, ktorú mám cca vyše týždňa je zatiaľ viac - menej "len" impulzom skutočnosti, ktorá sa bude reálne diať. Súvisí so školiacimi, výukovými centrami v zmysle nefyzického aspektu bytia /duchovná rozmerovosť vedomého tvorenia/, ktoré je neoddeliteľnou súčasťou každej bytosti kráčajúcej po ceste vývoja. Nefyzický aspekt bol od človeka /bytosti svetla/ nedobrým zámerom oddelovaný, rôznym spôsobom blokovaný, prešpekulovanými taktikami zosmiešňovaný, ignorovaný - práve z toho dôvodu, že je dôležitý.

​Prajem všetkým príjemný deň 
:) ...... IlonaZdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa


 SHAR

Zobrazení: 52

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 17 hodinami
Uživatel Naren Sahava sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
včera
Příspěvek do blogu uživatele Naren Sahava

Update Spirituální Hierarchie a Galaktické Federace

Selamat Jarin! Opět jsme přišli, naši drazí, a máme pro vás další dobré zprávy! Jak se připravujete na vaši novou realitu, rádi bychom vám představili další události, které leží před vámi. V mnoha našich předešlých vzkazech jsme se krátce zmiňovali…Zobrazit další
včera
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info + kód 17.8.2018

Úvodom poznámka: Keď to s niekým trieska, plieska nevedomosťou, hlbokým ponorením do tmy samého seba - je pre všetkých v tomto štádiu prebiehajúcich zmien dobré zdržať sa nikam nevedúceho komentára.Chápem, že sa zabudnuté zdá byť…Zobrazit další
pátek
Uživatel Jana Kokrdová sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě del.icio.us.
pátek
Uživatel Jana Kokrdová sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pátek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
čtvrtek
Příspěvky do blogu uživatele Naren Sahava
středa
Uživatel Naren Sahava sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
středa
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa : 14.8.2018 Info uživatele Ina Obr.
středa
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa : 14.8.2018 Info uživatele Ina Obr.
středa
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa : 14.8.2018 Info uživatele Ina Obr.
"Tohle brzy skonči. Skoro do roka a do dne. : Je to dnešní věk, čtvrtý, ze všech nejhorší. Dharma v tomto věku je jednonohá a bezmocně leží. Z původních ctností zbyla jen čtvrtina,…"
středa
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa : 14.8.2018 Info uživatele Ina Obr.
"satja juga (či Krtajuga) - 1 000 (zlatý věk) Podobá se antickému zlatému věku nebo křesťanskému ráji. Božský řád (dharma) tehdy stál pevně na čtyřech nohách. Převládaly…"
středa
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 14.8.2018 Info

Jemné prechody. Čím viac nepotrebného, myšlienkove.... emočne nedobrého, perspektívne nepozitívneho je zo života odstránené - tým jednoduchšie, ľahšie sa deje :). Chcem len podotknúť /aj keď sa človek na také situácie z čisto ľudského pohľadu…Zobrazit další
úterý
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
13.8.
Uživatel Jakub Kirman aktualizoval svůj profil.
13.8.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Archanděl Michael - dary čtvrté dimenze. Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: Archangel Michael ~ Gifts of the Fourth Dimension Here. Article Here. * 2012-co je myšleno tím, že…"
12.8.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Duchovne posolstvo ruskych matriosiek

Naši predkovia vlastnili značnú múdrosť, ktorá nám už žiaľ dnes chýba. A túto múdrosť si odovzdávali rôznymi formami z generácie na generáciu. Trebárs rozprávkami, povesťami, bájami, ale aj inými, neverbálnymi spôsobmi. Medzi ne môžeme zaradiť ruské…Zobrazit další
11.8.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Neuvěřitelné, avšak vědecky podložené skutečnosti uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* The Mechanics of Reality - How Our Mind Creates Matter Here."
11.8.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Stále se naivně domníváte, že Evropská unie nám pomáhá a že ji potřebujeme? Uvedeno ZDE. (pošlete to dál.)"
10.8.

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby