MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Féwa : 6.8.2018 Info + Update (doplněno o Update)


*****

Tvary na ktoré fyzickým zrakom nedovidieť sa nachádzajú v nás. Sú však i všade okolo nás :). Ich krištálové tóny farieb, zvukov majú jedno spoločné. Ľahkosť, jemnosť, nenásilnosť spôsobu, akým sa prejavujú. Svojou mäkkosťou a vzhľadom na frekvenciu fyzicky nepredstaviteľnou silou disponujú schopnosťou preniknúť, prevlniť sa cez všetky tvary a ich nižšie - frekvenčné špecifiká, ktoré v hmotnej existencii človek pozná, používa, zmyslami vníma. Tým považuje za jediné existujúce, reálne, možné. 

Na čo všetko človek zabudol a pritom tak dobre pozná - si sprítomňovaním seba samého opäť spomenie /bude sa rozpamätávať/. Bude sa znovu učiť s menej, či viac zabudnutým tvoriť - pracovať a to nové začleňovať do života. 

Plná aktivácia brány Leva je významná. Dosiahli sme level, ktorý jednoducho povedané neprikazuje. Nemanipuluje, nezastrašuje, neblokuje všetvorivosť človeka - bytosti svetla. Jeho prirodzený prejav - prameniaci v jeho podstate. Tým i skutočné schopnosti, múdrosť, najprirodzenejšiu prejavenú formu, ktorou je. 

Brána Leva predstavuje kvantum nového vnímania, ktoré už niekoľko dní a čoraz viac rozkvitá - prejavuje sa /mnoho vnemov...spomienok na zabudnutý čas/. Toto kvantum podľa individuálnej potreby načítavame. Prijatie skutočnosti, že sa to jednoducho deje je pre všetkých dôležité a záleží na každom človeku ako sa k dianiu postaví. 

Čo nami v dňoch predzvesti brány Leva vlní sú energie, ktoré majú jednoduché pomenovanie - ... objatie Zeme so Slnkom podporované hviezdnym svetom, ktorý nás bezpodmienečne miluje. 

Energetickými zmenami /vlny pretekajúce Zemou/ bledne pôsobením slnečného svitu fyzická ostrosť tvarov .....zvukov.... prejavov. To znamená - zjemňovanie a tým znovu sa vracanie k celkom prirodzene človekom prejavenému jemnocitu. Pri tomto zjemňovaní nám výrazne pomáhajú jemnohmotné bytosti, ktoré sú fyzickými zmyslami neviditeľné - čo však neznamená, že neexistujú. Čím viac tvoríme vedomím - tým viac ich vidíme, počujeme, komunikujeme s nimi. Naším prostredníctvom pomáhajú všetkým. 
Nefyzická sila prejavu je zhmotnením podstaty na tej úrovni na ktorej sa v danom okamihu nachádzame. Je nekonkrétna, nesubjektívna - je všade a nikde. Pričom slovo "nikde" patrí do kategórie len hmotne, fyzicky vnímaného sveta v ktorom sú vzhľadom na vlnenie vyššie frekvencie nezachytiteľné /jedná sa o viac, či menej nevedomé tvorenie/. 

Prejavené energie nehmotného charakteru, ktorých láskyplné tvorenie je mnohými v nízko - frekvenčných sférach myslenia vnímané ako tabu /...ako nič, ktorým sa netreba zaoberať/ sa nám v nami dosiahnutom štádiu zmeny začínajú opäť pripomínať. Tým intenzívnejšie, čím viac sme /stávame sa/ vedomými tvorcami sveta v ktorom žijeme. Súhrnne je možné konštatovať, že sa začínajú diať na úrovni fyzickej veci nefyzické. 

Absolvovaný spln a jedna z energetických brán, ktorými postupne prenikáme má svojím potenciálom schopnosť pomôcť pri rozjasnení pred očami /myseľ, mozog, prostredníctvom zraku načítané - aktivačný kľúč k bráne, ktorým je anjelky "Jasnenka" :)/. Tým je pomocnou rukou pre jasnocítenie, jasnovidenie, ktoré súvisí s tretím okom. 

Brána, ktorá je od včerajšieho dňa aktivovaná a je poslednou bránou pred vstupom do energií Leva je nosičom informácie "Nepoškvrnená - čistotou zámeru stvorená... zrodená." Je pre všetkých bez výnimky dobré uvedomiť si v plnej miere dôležitosť tohto zámeru, ktorý s podstatou človeka súvisí. V realite nami žitého života to znamená konať podľa princípov tohto zámeru. Akékoľvek zlo prostredníctvom človeka prejavené /podstatou človeka je dobro/ je zo Zeme vykoreňované. Domnievam sa k tomuto konštatovaniu niet viac čo dodať. Je na každom človeku - ako sa k tejto skutočnosti postaví. 

Čo sa blíži sú tóny, zvuky nefyzickej fialovej, ktoré sú nesmierne jemné a nepredstaviteľne silné /nefyzická moc, sila/. S čím nerezonujú je prejavený nedobrý zámer /zlo/, ktoré v nami žitom, zdieľanom bytí nemá čo pohľadávať. Našou podstatou je prirodzeným spôsobom zdieľaná, vzájomne prejavená láska. 

Informácia, ktorú mám cca vyše týždňa je zatiaľ viac - menej "len" impulzom skutočnosti, ktorá sa bude reálne diať. Súvisí so školiacimi, výukovými centrami v zmysle nefyzického aspektu bytia /duchovná rozmerovosť vedomého tvorenia/, ktoré je neoddeliteľnou súčasťou každej bytosti kráčajúcej po ceste vývoja. Nefyzický aspekt bol od človeka /bytosti svetla/ nedobrým zámerom oddelovaný, rôznym spôsobom blokovaný, prešpekulovanými taktikami zosmiešňovaný, ignorovaný - práve z toho dôvodu, že je dôležitý.

​Prajem všetkým príjemný deň 
:) ...... IlonaZdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa


 SHAR

Zobrazení: 67

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Maxim přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa- Info 10.11.2018 uživatele Ina Obr.
"Fewa: kod - 56398655894. lol  Tesime se na další XD"
před 11 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Tajemství peněz - největší podvod v historii lidstva (proč je to gigantický podvod, jak jej bojkotovat a proč dříve či později tak jako tak zkolabuje) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Who Controls All of Our Money? Here.* How the rich get richer – money in the world economy | DW Documentary Here.* Bitcoin: Beyond The Bubble - Full Documentary Here."
před 15 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Tajemství peněz - největší podvod v historii lidstva (proč je to gigantický podvod, jak jej bojkotovat a proč dříve či později tak jako tak zkolabuje) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Who Controls All of Our Money? Here.* Bitcoin: Beyond The Bubble - Full Documentary Here.* How the rich get richer – money in the world economy | DW Documentary Here."
před 15 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Pravé důvody proč je vše stále dražší a dražší, proč je vše stále více byrokratické, složitější a hektické, a proč vznikají války - texty videa a obrázky které Vám otevřou oči uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Fall Of Empires: Rome vs USA (Hidden Secrets Of Money Ep 9) - Here."
před 16 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa: Info - kód 13.11.2018

Info-kód..... ako to na fyzicky neviditeľnej úrovni vyzerá čo sa týka zahrávania sa s ľudským mozgom. Čoho dôsledkom sú neustále pochybnosti .... nedôvera vo všetko čo je skutočné /pravda/ - jednoducho udržiavanie ľudí v nízkych vibráciach. To…Zobrazit další
před 16 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse O korupci a tunelech ve společnosti, aneb žeprej důchodci, z nichž většina celý život pracovala a musela platit sociální dávky, zatěžují státní rozpočet uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Lze přidat do státní kasy ročně x miliard a přidat 2.000Kč/měs. např. všem důchodcům, aniž by se zatížil státní rozpočet? Ano, chce to m.j. poslat do práce i 300.000 příživníků z…"
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskusi.

O korupci a tunelech ve společnosti, aneb žeprej důchodci

Že prej důchodci, z nichž většina celý život dělala a musela platit sociální dávky, zatěžují státní rozpočet. Nějaký chytrolín v článku "Očima libertariána: Kdy nás stát konečně přestane okrádat na důchodech" (který je uveden…Zobrazit další
neděle
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

Hvězdná brána 11-11, bod zlomu

Hvězdná brána 11-11, bod zlomu - společné celosvětové MEDITACE za MÍR a za OSVOBOZENÍ PLANETY ZEMĚ a další důležité akce ve světěOriginál publikoval Cobra 9.11.2018…Zobrazit další
sobota
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa- Info 10.11.2018

SRDCE hodené do priepasti v ktorej je chlad. A k tomu všetkému bol pre istotu celý priestor omotaný takticky poprepájanými káblami, ktoré v ľudskom bytí nemajú čo pohľadávať. Jednoducho k výbave človeka nepatria.V tejto skutočnej pravde, do…Zobrazit další
sobota
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Některé celebrity jednají podivně. Že by to bylo tím, že se matrix - hologram tohoto světa již rozpadá? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* They Are Starting to GLITCH and MALFUNCTION (2018) - Here.* The Wendy Williams Video That Was BLOCKED WORLDWIDE (Wendy Williams Just Joined a Secret Club) - Here.* David Icke, Why The System Is Falling Apart - Here."
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Transformace do 5.D bude probíhat zhruba takto: Takže buďte v klidu, je to vlastně pohodička:-))))))))))))) * Čím rychleji pochopíte, že jste především vědomí a teprve potom fyzický projev existence,…"
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* November Trajectory Shift Path of the Cosmic Christ-DNA ACTIVATION Here. * ASCENSION NEWS ~ Embracing 5D Wealth CONSCIOUSNESS !! - Here. * The Event October 2018, The Link Between Shut Down Observatories and Chemtrails Here. * Incredible 36000…"
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Některé celebrity jednají podivně. Že by to bylo tím, že se matrix - hologram tohoto světa již rozpadá? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* They Are Starting to GLITCH and MALFUNCTION (2018) - Here."
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Důkaz, že vědomí tvoří realitu: Vítejte v matrixu! (rozpadajícím se matrixu) :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* David Icke - Who Built The Matrix?- Here.* After They Have Eaten Us!!! - David Icke '2018 [MUST WATCH] - Here."
čtvrtek
vondralandia je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
čtvrtek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
7.11.
Uživatel Peter Dobrohlad zanechal komentář k uživateli Jozef Kralik.
"Jozef Králik si môj kolega z PF UK ? .. z FP ?"
6.11.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu 5 zvláštních věcí, které se začnou dít v našem životě, když neúmyslně otevřeme třetí oko uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Pineal Gland Activation Secrets | Third Eye Conspiracy Here."
6.11.

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby