MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Astronomický skok, ktorého efektom je väčší, či menší energetický šok v dôsledku vstrebávania nových energií. Chce sa nám spať, sme zrazu malátni, cítime sa zvláštne a - nič sa nám nechce robiť. Prenasledujú nás rôzne chute, máme väčší smäd. Víri nami zmes rôznych nových myšlienok, ktoré skúmame - alebo sme "len" zahľadení kdesi do prázdna, ktoré prázdnom nie je. Je diaľkou i blízkosťou, ktorú veľmi dobre poznáme.
Picture
Je nadrozmerovou objemovosťou i subtílnou útlosťou, ktorú vnímame spôsobom 2 v 1. Je oddelenosťou, pocitove vnímanou osamelosťou a súčasne splývaním so všetkými energiami svetla. To je to čo cítime /respektive - vo väčšej, či menšej miere je možné cítiť/. 

Aktuálny stav sa nami zažívaným v podstate podobá stavu nula. O nulu sa však nejedná. Je to nové - ešte nezažité. Viac rozmerné ako sme si do týchto chvíľ boli schopní predstaviť. Viac intenzívne, silné ako sme boli doteraz schopní cítiť. Krehkejšie ako krehké, mohutnejšie ako mohutné, krajšie ako krásne, radostnejšie ako radostné, veselšie ako veselé........ - a tak by sme mohli vo vymenovávaní pokračovať. 

Toto celé je nad - stavom nuly. Čo je v rámci zabehnutého, navyknutého a dlho používaného fyzikálna hmoty spôsobom nízko - frekvenčného myslenia ťažko uchopiteľné.

Vtelili sme sa /u niekoho sa ešte deje.....proces prebieha/ do nových organických tiel. Tieto telá sú čím ďalej, tým viac multidimenzionálne. 

Tento kvantový prerod v dôsledku astronomického skoku oddelil od seba ľudí, ktorí sa vzhľadom na svoj vývoj naďalej nachádzajú v materiálne vnímanom svete s jeho typickými potrebami a prejavmi. A - na ľudí, ktorí pokračujú na svojej ceste evolúcie.

*****

Staré spôsoby získavania vedomostí s ktorými súvisí mechanická pamäť sú viac - menej nepoužiteľné u tých jedincov, ktorí sa oddelili od myšlienok.... myslenia hmotou podmienených sfér sveta tých ľudí, ktorí zažívanie ďalších skúseností tohto druhu ešte vývojove potrebujú.

*****

Malá vizualizácia. Súvisí s vibráciami brány, ktorú odprezentováva anjelka. Jej informácia - "Som dúhovým stromom." 

Skúste si predstaviť seba ako vkročíte do nádherného lesa v ktorom sa všade kam oko dovidí rozprestiera na dotyk mäkký, smaragdovo - zelený mach. Nad Vami je nádherne modrá obloha a všade sú približne meter a pol od seba vzdialené dúhové stromy. A Vy sa okolo nich vlníte, tancujete, pohybujete - dotýkajúc sa ich pestrofarebnej kôry. Ste spontánni ako malé dieťa, ktoré sa teší :). Ste tam len Vy, smaragdovo - zelený mach, nádherne modrá obloha s priezračným svitom a dúhové stromy. Váš pohyb je ľahúčky, mäkký, nenásilný.
Krásny deň - dobrom podporovaný. Astronomickým skokom bolo do pohára doliate svetlo, ktoré je nekonečným prameňom Lásky vyžarovanej vo výrazne navýšenej miere z hrude každého človeka, všetkých bytostí - plne si vedomých o čom je hovorené. Je prijímaním svetla v jeho najčistejšej podobe /forme/. 

Ako na pohľad vyzerá to neviditeľné svetlo /vyššie - .... vysoko - frekvenčná energia/ v nás ? Je ako trblietavo blikajúca a ničím neohraničená hviezdna guľa. Jemná a čoraz viac pestro - farebná. Uzemňujúca sa skrz nás na práve žitej úrovni Zeme, ktorá je práve vďaka nami vyžarovanému čoraz viac multifrekvenčná. V jej hmotných útrobách sa nachádzajú všetci, ktorí sú vlastným odmietaním od vyššie frekvenčného svetla vo väčšej, či menšej miere oddelení. Umelosťou sveta - plytkosťou jeho foriem, myšlienkových tvarov. Čiže žijú svoje životy na nižšie frekvenčnej úrovni planéty - jednoducho povedané podľa tých predstáv, ktoré s ich myslením /myšlienkami/ rezonujú. Je zbytočné sa zaoberať dôvodom prečo odmietajú prijať frekvenčne vyšší spôsob pohľadu, myslenia a tým i tvorenia. Vzhľadom na svoj osobný vývoj to jednoducho potrebujú. 

Ako obsiahnuť čo najstručnejším a pochopiteľným spôsobom tok informácií, ktorý je ako rieka vylievajúca sa z brehov :) . Ako čo najoptimálnejšie vysvetliť to fyzicky neviditeľné "ono," ktoré sa spomenutým skokom udialo ..... deje. O to sa teraz pokúsim :). 

SVOJ SVET v ktorom sa pohybujeme vo svojich topánkach. To znamená, že každý z nás najlepšie vie o čom je. Koľko obsahuje bolestí, úsmevov, sĺz, cítenej radosti. Vo všeobecnosti všetci dobre vieme, že bol vzhľadom na kvantum prežitého viac o smútkom a nie radosťou naplnených tvárach. 

Oddelenie sa o ktorom bolo včera hovorené sa pochopiteľne netýka zmiznutia ľudí, ktorí sa zčista jasna zrazu pred očami vyparia. K čomu je možné proces oddelenia sa prirovnať ? Napríklad k tekutine, ktorá predstavuje pole myšlienok. Akonáhle do tekutiny pridáme určitý prvok - vyzráža sa v nej to čo je čisté, rýdze. Tým sa tieto čisté zhluky oddelia od okolia a začnú tvoriť svoj svet, ktorý je adekvátny jeho kvalite. 

Týmto spôsobom začal modelovať svoj svet každý, koho sa vyššie - frekvenčná oddelenosť týka. Astronomický skok je navýšením intenzity prúdov svetla z nekonečného prameňa Lásky, ktorá v nás vyviera. Lásky prejavovanej, chápajúcej, tvoriacej spôsobom pre mnohých ešte stále nepochopiteľným. 

Modelovaním svojho sveta po spomenutom vyzrážaní pôsobíme na svoje okolie. Svetelným diamantom v hrudi, ktorého chvenie, farbisté vlnenie cítime. Je spirituálnym výdobytkom, ktorému veda nerozumie :). Dosiahnutím nepozemských sfér /zmeny hustoty, intenzity, uhlov svetla ..... svetelné kódy/ a- procesom vyzrážania jeho kvality /rýdzosti/ znovu ožilo, skrslo iskrou hviezdneho svetla. Ako keď sa na oblohe zrazu objaví Slnko, ktoré tam dlho nebolo, aby sa v plnej kráse znovu prejavilo. Je to svetelná pulzácia, ktorú jednoducho vnútri cítime. Kto má schopnosť ju vidieť určite vie o čom hovorím. 

Svoj svet, ktorý takpovediac po novom týmto spôsobom tvoríme / pevne v sebe zakorenení, so sebou spojení/ je pre všetky živé a život podporujúce bytosti nesmierne dôležitými ostrovmi svetla. Je miestom, ktoré vonia, lieči, pohládza po srdci i po duši a tvorí slovami neopísateľným spôsobom ..... Ilona FéwaZdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2019  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 149

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout k užívání zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Rozhovor s Otcom

Dieťa moje. Máš toľko času na všetko čo chceš zažiť, naučiť sa koľko len chceš. Je to len v tvojich rukách, tvoje rozhodnutie. Ja ti nič neurčujem. Sám sa rozhoduješ a to či rozumom alebo srdcom. Je to tvoje rozhodnutie, či žiješ podľa duše alebo…Zobrazit další
před 13 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 23.4.2019 Info

Čistíme si priestor od myslenia ľudí, ktorých myšlienky sú ako lístie opadané zo stromov. Čoraz viac usychajúce, kdesi sa strácajúce v dave mysliacom rovnakým štýlom. Je energiou, ktorá odmieta prijať nové kódy života a tým vnímať svet v ktorom…Zobrazit další
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
neděle
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pátek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
16.4.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Straší vás rakovina? :-( Jezte ovoce nalačno a postrašte ji taktéž! :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Jiří Kuchař 3. díl: Zničující směr naší civilizace nemůžeme zastavit, ale dokážeme ho zpomalit Uvedeno ZDE. * Čtyři zatajené superpotraviny s úžasnými léčivými…"
15.4.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu EU nás okrádá, vzpružila si svou vlastní ekonomiku na úkor východního bloku, který si porobila, zotročila a ožebračila nás. Nejen z tohoto důvodu je třeba z EU vystoupit uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Je Evropská unie pokračováním Třetí říše? Uvedeno ZDE.* EU nás okrádá, vzpružila si svou vlastní ekonomiku na úkor východního bloku, který si…"
15.4.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Aktuálna správa pre…

Ste, sme pripravení na zmenu do budúcich dní, mesiacov, rokov? Skúsim to opísať, čo mi prišlo v prítomnom okamihu. Vnímam to ako správu pre určitých jedincov, no zároveň vidím aj ľudí ktorí tejto zmene sa nebránia a vedia, že prečo.Odkaz…Zobrazit další
14.4.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Co myslíte, jak daleko ve vývoji mohou dnes již být utajované technologie, když už před více jak 1/2 stoletém znali to, co je zdokumentováno na uvedených videích. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Konspirační Teorie Kde je pravda Tajný vesmírný program Uvedeno ZDE.* Konspirační Teorie-Kde je pravda-Cestování v čase Uvedeno ZDE."
14.4.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Záhadný cestovatel v čase z roku 2036 uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Konspirační Teorie-Kde je pravda-Cestování v čase Uvedeno ZDE.* Konspirační Teorie Kde je pravda Tajný vesmírný program Uvedeno ZDE."
14.4.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 13.4.2019 Info

Eileen Caddy: "Na světě je místo pro každého člověka, ale musíš hledat a nalézt, kde Tvé místo je a kam patříš. Máš - li strach převzít zodpovědnost za přispění novému, nesnaž se zastavit ty, kteří jsou ochotni to udělat.Uvědom si, že ty…Zobrazit další
13.4.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse 11. září 2001 byl podvod, vysílán podle připraveného scénáře - 100% důkaz (vše je jinak než se nám snaží namluvit, otevřete již konečně oči, nebo z vás udělají naprosté otroky) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Konspirační teorie -Kde je pravda. 11 září-Co se stalo v pentagonu ??? Uvedeno ZDE."
13.4.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Co myslíte, jsou to triky, nebo magie, anebo ne-obvyklé schopnosti, které může ovládat každá uvědomělá bytost, tzn. nejen Ježíš-ek. :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Brain magic | Keith Barry Here."
12.4.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
12.4.
Uživatel Aveni uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Cesta Vzestupu uživatele Naren Sahava
12.4.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
11.4.
Uživatel Naren Sahava sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
11.4.
Příspěvek do blogu uživatele Naren Sahava

Cesta Vzestupu

Jako posel pokročilých kosmických informací pro nový věk, když jste do třetí a čtvrté dimenze integrovali zbytek svých fragmentů duše - a vy jste v procesu získávání přístupu k vaší základní úrovni  SACRED TRIAD v rámci Páté dimenze - je nutné,…Zobrazit další
11.4.
Anantiel R je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
11.4.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Najdi si 5 minut čas pro budocnost své rodiny a dětí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Je tohle teprve začátek nebo snad pouhé výstřelky západu?* V Anglii zakáží reklamy, které ukazují příslušníky obou pohlaví v jejich přirozených rolích…"
10.4.

© 2019   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby