MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Prajem dobré ráno. Dnešný zostrih dát v zmysle príspevkov, ktorý je zostručneným súhrnom života, má pochopiteľne ďaleko k obrazu i slovu toho, čo máme v malom ako i vo veľkom zažité. Sú len jedným z čriepkov pohára, z ktorého sme pili. Ochutnávali skúsenosti. Z nášho pohľadu dobrého i zlého. Pričom bolo jedno i druhé nasiaknuté bohatou škálou emócií. Tieto emócie nami všetkými prechádzali a zanechávajúc v ľuďoch väčšie, či menšie stopy - putovali ďaľej Zemou až sa dostali k planetárnemu jadru. Jadro sa postupne plnilo ako pohár, ktorý má z pohľadu hmotného viditeľné dno, pričom z pohľadu vyšších frekvencií je bezodný. ​
Picture
Je ako fyzicky neviditeľný kanál, ktorý Zem spája s vesmírmi. S inými planétami, hviezdami, galaxiami. S realitami svetov, ktoré sú nášmu kozmickému srdcu menej, či viac blízke v súvislosti so zažitým. Spojnice /cesty, diaľnice/ medzi Zemou a svetmi, ktoré boli väčšinou ľudí zabudnuté sa dosiahnutím spomenutého dna jadra rozžiarujú, predlžujú, rozvetvujú - tavením planetárneho jadra - pohára nasiaknutého po okraj emóciami. Tieto emócie /ich množstvo .... hustota/ dosiahli vrchol, ktorý je možné prirovnať k vrcholu najvyššej hory sveta. Viac ich Zem nepojme - nie je schopná obsiahnuť. Túto emočnú nakumulovanosť môžeme prirovnať k balónu naplnenému vzduchom na prasknutie. Kto je so Zemou bytostne spojený... kto ju srdcom vníma, počuje, cíti môže mať znásobenú potrebu odísť preč. Nechať všetko tak ako to je a zmiznúť ako Mayovia. Vzhľadom na zažívané sa pochopiteľne niet čomu čudovať. 

Tento pocit sa v poslednej dobe objavoval u čoraz väčšieho počtu ľudí, ktorí sa pridávali k meniacim sa uhlom pohľadu na hodnoty. Pričom sa tie umelé hodnoty z ich myslenia vytrácali a na ich miesto sa dostávali tie skutočné. I to je o dôležitom kóde 369, s ktorým sa počas energetického posunu diali veci nižšie frekvenčnou hlavou nepochopiteľné. Vysvetlenie, ktoré je logika týchto hláv fungujúcich len tzv. 3 - déčkovo schopná pochopiť je zmršťovanie sa..... zmenšovanie..... zošvrkávanie mozgu, ktorý svojím typickým spôsobom fungoval /deje sa celoplošne/. Je jednoduché si túto skúsenosť predstaviť na obrázku, na ktorom sa z veľkého mozgu zmenšovaním stáva malý mozoček :). Ten priestor, ktorý po zmenšujúcom sa mozgu v hlave zostáva, môže byť pociťovaný ako prázdno - ta. Ako prázdnota sa nám tento priestor javí, nakoľko neobsahuje emócie, ktoré sme bežne používali. Respektive sa jedná o spôsob, akým sme ich používali. Ako sme sa nechávali emóciami strhnúť, unášať. V tom dobrom i zlom zmysle. Tento spôsob emočných prejavov jednoducho vyfučal z hlavy /ešte sa deje/ zmršťovaním starého mozgu človeka. Na objeme narastajúci prázdny priestor sa priebežne plní niečím celkom novým. Iným. Srdcu blízkym duševným vedením. Áno - i o tom sú kozmické cesty, diaľnice, rozvecujúce sa kozmické, hviezdne kanály /portály/. O komunikácii na tému "Duša" ....... o rozhovoroch duše s dušou..... duší s dušami. Týmto spôsobom, ktorý je pre mnohých náročné si predstaviť a prijať ako reálne sa dejúci fakt sa redukuje emočný tlak. Nakoľko my sme tými anténami, bleskozvodmi, piliermi, ktorých prítomnosťou sa zmeny dejú /energie sú vstrebávané/ - naším prostredníctvom sa redukuje emočný tlak Zeme, ktorý sa na jej konkrétnych miestach vstrebáva /mizne .... klesá jej tlak/. 

TOTO DIANIE /UDALOSŤ/ JE PRE ZEM A JEJ OBYVATEĽOV ZÁSADNÉ. Iná varianta je v zmysle zachovania života neprípustná. I bez vysvetľovania je zrejme každému jasné, že by Zem roztrhalo na kusy. 

Redukcia tlaku pokračuje. Pocit bezemočného prázdna môže byť ešte prítomný. Pocit, že necítime radosť, ani hnev. Spolu s možnou obavou, že sa z nás stali bezcitní /nič a nikoho necítiaci/ ľudia - bez chuti i schopnosti sa nacítiť.... precítiť..... cítiť. Je to stav premeny, ktorý je pre dobro všetkých potrebný. Stav v dôsledku ktorého sa stávame iní. Dá sa povedať, že tento stav, ktorý je narodením sa na inej úrovni, môže pripomínať reakcie hlavnej predstaviteľky filmu "Lucy". Lenže pravda je taká, že sa už čoraz viac nachádzame za týmito prejavmi. Ďaľej v budúcnosti ..... IlonaZdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 144

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout k užívání zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa: Info + kód 21.2.2019

Zem pláva mikro - štruktúrami hviezdnych ciest, ktoré sú veľké ako lopty ..... taniere A - sú farebné.Aktuálny info - kód. Takto to momentálne vyzerá vo vesmíre /okolo nás/ Kľukato sa vlniace energie, ktoré majú svoje vibrácie........ Pôsobenie…Zobrazit další
před 11 hodinami
Uživatel Jakub Janderka uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Svět po Události uživatele Zlaté Živé Světlo
včera
Uživatel Jakub Janderka sdílel příspěvek do blogu uživatele Naren Sahava v komunitě Facebook.
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Uživatel Král Králů uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Progresivní energetické vlny Únor - Květen uživatele Naren Sahava
středa
Uživatel Naren Sahava sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
úterý
Uživatel Naren Sahava sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
úterý
Uživatel Naren Sahava sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
úterý
Příspěvek do blogu uživatele Naren Sahava

Progresivní energetické vlny Únor - Květen

Dnes při úplňku se sjednotili brány.Okamžité spuštění Gaia jádra, nyní pracující s novým magnetem, uvolnilo obrovské…Zobrazit další
úterý
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa: Info + kódy 18.2.2019 uživatele Ina Obr.
"Třeba jsi ten druhý plamen zrovna ty. -) Protože co se škádlívá, to se rádo má. -) "
úterý
Uživatel Maxim přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa: Info + kódy 18.2.2019 uživatele Ina Obr.
"lul zakodovana a zabugovana fewa. Asi by to chtelo dvojplamen :D"
pondělí
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Proč je matematickou jistotou, že peníze nebudou mít žádnou hodnotu a že o ně přijdete a že světová ekonomika již brzo zkolabuje. Jste na nezadržitelné změny připraveni a víte vůbec, co je potřeba? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Duch doby: Dodatek (Zeitgeist: Addendum) s českým dabingem Uvedeno ZDE nebo ZDE. (Takto to funguje v celém světě, tady i v Česko-Slovensku) * Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil…"
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Tajemství peněz - největší podvod v historii lidstva (proč je to gigantický podvod, jak jej bojkotovat a proč dříve či později tak jako tak zkolabuje) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Duch doby: Dodatek (Zeitgeist: Addendum) s českým dabingem Uvedeno ZDE nebo ZDE. * Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od…"
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse 1. Peníze jsou podvod 2. Dluh je fikce 3. Média jsou manipulace 4. Vláda je korporace. (4 kruté pravdy, které vás probudí z iluze) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Duch doby: Dodatek (Zeitgeist: Addendum) s českým dabingem Uvedeno ZDE nebo ZDE. "
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k videu uživatele Devi
Náhled

Duch doby: Dodatek Drtivě pravdivý dokument CZ HD

"* Shora uvedený odkaz nefunguje, ale tyto dva následující odkazy fungují. ZDE a ZDE. Našel jsem to pomocí googlu, pod trochu jiným názvem."
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Svět po Události uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Důkaz o meziplanetární změně klimatu a blížícím se slunečním pulzu Uvedeno ZDE. ... Multidimenzionální portál solárního záblesku (k čemuž údajně dojde…"
pondělí
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

Svět po Události

Svět po Události(Článek 177)Pouze tím, že lidé budou žít nějakou dobu v reálné svobodě, bez dluhů, bídy, vykořisťování, manipulace, válek, zločinu, lží, podvodů a velezrady, si plně uvědomí, jaký obrovský pozitivní skok a neuvěřitelnou změnu…Zobrazit další
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Amerika miluje domky na kolečkách, lidé v nich i bydlí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* What is the world's most advanced off-grid tiny house? Here. * Tiny House Tour in the Mojave Desert Here."
pondělí
Uživatel Král Králů zveřejnil stav.
"Zdravím. Už desátý den mám hadí sílu ve vyšších čakrach. Určitě v Adžně. V Sahasráře možná. -"
pondělí

© 2019   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby