MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Krásny deň, priatelia :). Pracovať s impulzmi prichádzajúcimi z hviezdnych centier znamená byť neustále v pohotovosti a mať pri sebe potrebnú výbavu, prostredníctvom ktorej je všetko dôležité priebežne zaznamenané, zakreslené, vpísané. 
Picture
S týmito záznamami /vpisovaním informujúcich kódov s ktorými aktuálne informácie súvisia/ idú ruka v ruke zhmotnené - to znamená fyzicky prejavené, zviditeľnené energetické diela. Je to ako hviezdna mapa na ktorú sú vpisované neustále pribúdajúce symboly, znaky, dáta týkajúce sa zmien. Tak jednoducho - pár vetami je možné zhrnúť podstatu práce, ktorá je nielen náročná, ale žiada si i veľmi precízny, zodpovedný prístup. 

Sme mozaikou celku. Každý jeden z nás pracuje v konkrétnej oblasti, pričom je každá práca, ktorou sa spolupodieľame na tvorení sveta v ktorom žijeme, rovnako dôležitá. Či hmotná - alebo nehmotná. Hmotná, ktorá má fyzicky viditeľný priebeh i konečný efekt tvorenia a - nehmotná, ktorá je prácou s energiami /ako zvykneme povedať/. Nakoľko nižšie - frekvenčné vnímanie nemá schopnosť energie zmyslove obsiahnuť a opäť si spomenúť, že ich vlnenie je podstatou všetkého /všetko je energia/ - nedosahujú ľudia, ktorých sa tento spôsob vnímania týka schopnosť uvedomenia si jej dôležitosti.

Vzhľadom na uhly pohľadu dotýkajúce sa rebríčka hodnôt, ktoré s nižším frekvenčnom súvisia z toho vyplývajú ich reakcie, prejavy, hodnotenia. Jednoducho nie sú schopní si nefyzický druh práce, ktorou je všetkým pomáhané vážiť - ceniť rovnakým spôsobom ako tomu je u tzv. práce fyzickej. Dôsledkom neschopnosti si v plnej miere uvedomiť o čom to celé je sú i reakcie týchto ľudí s ktorými máme všetci bohaté skúsenosti.

Aký náročný bol život ľudí pracujúcich v tejto oblasti, napriek skutočnosti, že tento akokoľvek atypický.... nedôveryhodný..... neracionálny..... nelogický.... nepovšimnutia hodný, atď. spôsob práce bez preháňania doslova ZACHRAŇUJE ŽIVOTY vie každý, koho sa to týka, najlepšie sám. Bolo to často nesmierne ťažké, ale vracať sa k prežitému už nemá význam. Tento text je skrátenou verziou súhrnného konštatovania, ktoré sa stáva súčasťou súboru zaznamenaného do kozmickej pamäti /mapy/ v zmysle celku. Nakoľko je zámerom rovnováha bude sa všetko, čo sa diať začalo a diať bude od tohto záznamu odvíjať. Záznam je súhrnným konštatovaním na najvyšších úrovniach vedomia /mimo fyzicky žitý svet/. Je pridanými hodnotami ku kvantu všetkého, čo sa diať bude - a čo sa už v podstate diať začína ...... Ilona


Ľudia, ktorí pracujú takpovediac neustále na plný výkon sú v podstate záchranári. Sú záchrannými zložkami /team/, ktoré sú v permanentnom kontakte s vysoko - frekvenčnými hviezdnymi realitami sveta, do ktorého manipulovaná myseľ v rámci tzv. 3D a viac - menej 4D nedovidí, nedopočuje. Tieto svety svetla majú dávno za sebou, tým i prežité všetko čo vývojove na planetárnom povrchu ľudstvo zažíva.

*****

Zarovnávanie úrovňou, v ktorej všetci jedným sme.

​*****

Uhlopriečne rezy realitami, ktoré sa týkajú života /možné fyzicky cítené rôzne problémy v oblasti brušnej dutiny - vystreľujúce do rôznych strán k orgánom, pásmam tela, ktoré s týmto prejavom súvisia..... bolesti, hnačky, zvracanie - rôznej intenzity / . Deje sa cca 1-2 dni. Je to individuálne.

*****

Rozkvitanie ruží lemujúcich cestu života. Je to ako ružová aleja. V plnej miere Slnkom podporované vibrácie zlatej, ružovej a všetkých ich fyzicky i nefyzicky vnímaných tónov /vibračné rozpätie/.

​*****

Slnečné hodiny - vedomie Slnka sa s nami nezahráva. Myslí to seriózne - čo znamená vážne. Vzhľadom na skutočnosť faktu, ktorý sa reálne deje nastala pre mnohých ešte nepochopiteľná zmena v rotácii hviezdnej špirály, ktorú mala doposiaľ pod palcom predovšetkým Centrálna Galaxia - čo je sústava, na ktorú i fyzickým zrakom /za pomoci techniky/ dovidieť. Čo znamená, že je zmyslove uchopiteľná v rámci tzv. fyzickej frekvencie. Zmena sa dotýka všetkých organizmov Zeme - to znamená života. Čoho sa táto zmena týka je viac - menej náročné pochopiteľným spôsobom opísať. Okrem iných dôležitých súvislostí a faktov, ktoré boli pred ľudskou populáciou utajované sa zmena, ktorá sa s dobehom jednoducho deje /i keď to až tak jednoduché nie je/ výrazne dotýka /začína týkať/ Plejád. Plejády majú významné postavenie v rámci pomoci evolučným zmenám planéty, tým i všetkých, ktorí sa na nej nachádzajú. Bytosti - ľudia, ktorí sú v úzkom kontakte s hviezdnou sústavou Plejád /nejedná sa "len" o sedem hviezd na ktoré dovidieť/ majú percentuálne vyššie zastúpenie na Zemi ako bytosti iných sústav. Či sa jedná o nižšie - .... alebo o vyššie - frekvenčné. Tieto bytosti v rámci svojho na Zemi dosiahnutého vedomia /alebo vedomia neustále aktívneho - plne funkčného/ pri zmene pomáhali. Pomoc je nefyzická. 

Pokúsim sa čo najpochopiteľnejším spôsobom vysvetliť o čo sa konkrétne jedná. Slnkom podporovaná hviezdna prizma /prizmatické paprsky fyzicky nepredstaviteľnej jemnohmotnosti/ dosiahli na Zem. Dotkli sa jej planetárneho tela a prenikajú ďaľej - do jej vnútra. Ich vysoko - frekvenčnosť im to umožňuje. Tieto paprsky sú energetickým prejavom nejjemnejších hviezdnych sfér sveta, na ktorý si len máloktorá bytosť pamätá. Tieto svety sa nachádzajú za viditeľným vesmírom. Sú súčasťou inej rozmerovosti ako sme zvyknutí bežne používať. Týka sa špirály Plejád, ktorá má iné usporiadanie vzhľadom na neporovnateľne inú rozmerovosť a vnímanie tejto rozmerovosti. Je tu viac faktorov, ktoré momentálne nemá význam vysvetľovať, nakoľko by to bolo na vstrebanie príliš náročné. Čo zatiaľ stačí vedieť /byť v obraze :)/ je skutočnosť, že pôsobením energetiky špirály Plejád nastala zmena v rotácii pohybu .... posunu Zeme špirálou, ktorú sme nazývali galaktická. Tým sa evidentne a naviac vzhľadom na okolnosti zrýchlene približujeme /a v podstate už sa stávame/ opäť súčasťou Plejád, ktorých hviezdnym Centrom je Alcyone. S Centrálnou hviezdou Plejád sú prepojené všetky súčasti plejádskeho hviezdneho systému a rovnako všetky bytosti vrátane tých, ktoré sú pomocnými rukami Zeme /na Zemi/. Zem sa tým viac ako tomu bolo jednoducho povedané stáva Gaiou. 

Chcem pripomenúť, že napriek rôznym presvedčivým tvrdeniam, predstavám, argumentom sú bytosti Plejád jednoducho veľkým srdcom, ktoré sa s vyššie - frekvenčne funkčným mozgom drží za ruky. Sú milujúci, láskaví, priateľskí, neustále prejavujúci ochotu pomôcť. Sú prejavením bezpodmienečnosti Lásky, ktorú žijú. Čo znamená, že sa na Lásku nehrajú....... Ilona

*****

Nefyzický hviezdny meteor, ktorého rozmery /rozmerovosť/ sú z pohľadu frekvencie tzv. hmoty kolosálne a efekt grandiózny. Tak je možné nazvať tzv. mrak /alebo mračno/, ktoré je jednoducho povedané láskyplné. Čo si o tejto reálnej skutočnosti myslí vedecká obec fungujúca neustále v rovnakých intenciách a vzhľadom na túto funkčnosť nechápavo krúti hlavou je viac - menej nepodstatné 
:).

*****
Zdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 90

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout k užívání zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 18.12.2018 Info

Jednoducho...... "Ukotvovanie Lásky" komunikáciou duše s dušou.... duší s dušami. Za plnej podpory nových svetelných kódov s ktorými nová anjelka súvisí :).…Zobrazit další
před 11 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Některé celebrity jednají podivně. Že by to bylo tím, že se matrix - hologram tohoto světa již rozpadá? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Kdo a jak nás uvěznil do 3.D světa (s lineárním během času) a nekonečného cyklu reinkarnací a jak je možné se dostat zpět do bezčasovosti (čili do tady a teď) a stát se opět SVOBODNOU,…"
před 15 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Důkaz, že vědomí tvoří realitu: Vítejte v matrixu! (rozpadajícím se matrixu) :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Kdo a jak nás uvěznil do 3.D světa (s lineárním během času) a nekonečného cyklu reinkarnací a jak je možné se dostat zpět do bezčasovosti (čili do tady a teď) a stát se opět SVOBODNOU,…"
před 15 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse THEY RECYCLE YOUR SOUL by Wes Penre (Is this ours true history? I would say that it is!) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"S výše uvedeným článkem související info: Jste/jsme v prvé řadě vědomí, čili světelná podstata, která co si představí, to tvoří. Takže si představujte, že do…"
před 18 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse THEY RECYCLE YOUR SOUL by Wes Penre (Is this ours true history? I would say that it is!) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* The Soul is a Loan by Wes Penre Here."
před 19 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskusi.

THEY RECYCLE YOUR SOUL by Wes Penre

The time lock. Once the Syrians got the idea to create a slave race who was not allowed to reach the Stars to keep them trapped they also had to create something which can be most easily described as a time lock the human race who was already here…Zobrazit další
před 19 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Proč je matematickou jistotou, že peníze nebudou mít žádnou hodnotu a že o ně přijdete a že světová ekonomika již brzo zkolabuje. Jste na nezadržitelné změny připraveni a víte vůbec, co je potřeba? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Víte jakou iluzi Vám ne-mocní podsouvají a proč to vlastně dělají? Ne-mocní si nepřejí, abyste byli chytří a inteligentní a to z důvodu, že hlupáci se snadno…"
před 21 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Proč je matematickou jistotou, že peníze nebudou mít žádnou hodnotu a že o ně přijdete a že světová ekonomika již brzo zkolabuje. Jste na nezadržitelné změny připraveni a víte vůbec, co je potřeba? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Pokusy ne-mocných o rozpoutání třetí světové války, potřebné (z výše uvedených důvodů) k oživení ekonomiky, tady byly již mnohokrát. Jedním z nich je např.…"
před 21 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Proč je matematickou jistotou, že peníze nebudou mít žádnou hodnotu a že o ně přijdete a že světová ekonomika již brzo zkolabuje. Jste na nezadržitelné změny připraveni a víte vůbec, co je potřeba? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ján Slota: Svetová ekonomika sa čoskoro zrúti Uvedeno ZDE.* Totální kolaps dolaru je na dohled Uvedeno ZDE. Jen hlupák a totální ignorant může uvěřit tomu, že za vše může Rusko.* Dolar…"
před 21 hodinami
Eduard Ziebiker je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Toto je dnes Paříž - Pane Bože, nedopust, aby něco takového bylo i v České republice! uživatele A.Z..
"* James Shikwati: Proboha, přestaňte prosím vás s tou pomocí! Aneb jak naše charity zabíjí Afriku Uvedeno ZDE."
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Najdi si 5 minut čas pro budocnost své rodiny a dětí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* V Anglii zakáží reklamy, které ukazují příslušníky obou pohlaví v jejich přirozených rolích kvůli “stereotypům” Uvedeno ZDE."
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskuse.
neděle
Uživatel Petrs aktualizoval svůj profil.
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Wilhelm Reich, orgonová energie a orgonový akumulátor, aneb kde leží skutečná pravda? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Why is the U.S. Government Censoring ORGONITE on Etsy?! Here.* A History of Wilhelm Reich Orgonomy Discoveries Here.* Orgone Energy -- A breakthrough that has already happened - GLOBAL BEM conference Nov 2012 Here."
sobota
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pátek
Uživatel Maxim přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa: Info + kód 13.12.2018 uživatele Ina Obr.
"Nesmrtelna feeewa. A ja doufal ze uz bude pokoj :D"
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Skutečná pravda o "humanitárních" organizacích, jako je kupř. Open Society, kterou zaštiťuje "filantrop" George Soros uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* O čem je třetí průmyslová revoluce, aneb proč již brzy nebude potřeba pro někoho otročit 40 hodin týdně, takže nám všem zbude spousty času na zábavu, koníčky a seberealizaci Uvedeno ZDE.*…"
12.12.
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskuse.
12.12.

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby