MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

....... a hneď po ránu taká light otázka. Čo si Vy myslíte. Dá sa zo sveta zniesť zlo ? ....... a - čo to je vlastne zlo. Ako si ho individuálne predstavujeme. Ako vyzerá... aký má tvar.... čomu sa podobá .... a - čo je dôvodom /príčinou/, že sa ho bojíme. Že nám naháňa strach. Že pred ním utekáme. Skúsme si to akési strašidlo zo svojich uhlov pohľadu predstaviť. A následne ho namaľovať /nakresliť/ na papier, potom spáliť a vysypať do prúdu potoka, či rieky, ktorá si s ním hravo poradí :).
Picture
Tento úžasný návod súvisí s tým čo sa aktuálne vzhľadom na nové deje :). Keď vyrastajú celkom nové kvety zo starej reality Zeme - treba sa konštruktívne /múdro/ na všetko čo ľudí brzdí, blokuje v ich raste do nového - pozerať. Potrebujú si uvedomiť súvislosti. A to v plnej miere. V 3D, či 4D by sa to týmto spôsobom nedialo. 

*****


Trúfam si povedať, že niet človeka, ktorý si môže dovoliť zodpovedne tvrdiť, že vie čo bude. Vždy sa jedná "len" o dedukciu, ktorá však súvisí s variantami, ktoré si v danom okamihu vyberáme. Ktorú z týchto variant si vyberieme záleží na nás. Táto voľba je úzko spojená s minulosťou, ktorú si ľudia v rámci svojich životov projektovali do budúcnosti. To isté sa dialo čo sa kolektívneho celku v zmysle nevedomia týka. A popritom sa zabudlo, že tým najpodstatnejším je práve žitá prítomnosť. Je veľmi dôležité, akým spôsobom /či stále rovnakým, alebo už iným...novým/ sa človek i ľudstvo ako celok na všetko čo sa života .... existencie.... bytia týka - pozerá. Čiže i na slovo zlo a s ním spojené strachy, obavy. V praxi to znamená nebáť sa z akéhosi dôvodu pozrieť sa tzv. zlu do očí. Ten dôvod /prečo sa bojí/ si potrebuje uvedomiť každý sám. Prísť na koreň veci a odhaliť ho. Pichnúť do nafúknutej a rôzne veľkej bubliny "špendlíkom." Kým boli tieto bubliny /pokiaľ možno čo najväčšie .....realita 3D, 4D/ nafukované dobre vieme.

*****


Aktuálne informácie /tzn. informácie momentu, v ktorom sa nachádzame/: "Rytmus nového".

*****

No veru - nemáme to teraz až tak jednoduché. To čo sa deje je na jednej strane roztváraním pukov kvetov, ktorých farby a vône sa zviditeľňujú a na strane druhej /respektive - deje sa súčasne/ praskaním bublín - čím sa zviditeľňuje zmes všetkého čo sa vnútri bublín nachádza.

Držme si palce, nech je toho prejaveného dobra, ktorého sme nosičom čo najviac. Čo pre to môžeme urobiť je zmeniť spôsob správania. Neútočiť, nevylievať si zlo-sť na druhých a múdro /s nadhľadom/ sa prejavovať. Rešpektovať, že ľudia sú rôzni. Každý sa niekde nachádza. Tam niekde je jeho rovina vnímania. To znamená, že sa i jeho uhlom pohľadu na všetkých a všetko pozerá. Čím "vyššie" /frekvencia/ sa človek nachádza, tým bližšie má ku Zdroju. Z tejto "rozhľadne" dovidí ďaľej ako ľudia, ktorí sa nachádzajú na nižších poschodiach. Tam hore nie je smog ani hmla. Tam je obloha čistá.

​Každý jeden z nás kto sa po schodíkoch vlastných skúseností života a životov dopracoval /dorástol, dozrel, dospel.../ do tohto "miesta" je jednoducho povedané tým rozkvitajúcim kvetom. Jeho vôňou - jeho dúhovou pestrosťou sa prejavuje duša. A to je záležitosť, ktorá je podporovaná najvyššou energiou...... všetkými, ktorí pomáhajú Zemi i ľudstvu..... a každým človekom, ktorý jednoducho vie o čom je hovorené.

Tam kde teraz sme už neplatí /nefunkčnou sa stáva/ veta, ktorá zvykla vo frekvenčne nižších svetoch z úst niektorých ľudí vytekať ... "Viete kto ja som ? ....... Viete s kým hovoríte ? " atď. Už je to o inom. O čoraz viac sa prejavujúcej duši človeka. O duši prostredníctvom ktorej s nami komunikuje najvyššia všadeprítomná energia.Zdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 111

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa: Info - kód 23.6.2018

Info - kód ......práve teraz..... Zem je vpravo hore:Navyšovanie hustoty (zahusťovanie) Zeme esenciou božského prítomna skrz hviezdne centrá a hvieznu prítomnosť na planéte. …Zobrazit další
před 11 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa: Info + kód 22.6.2018

Som Slnkom, ktoré jednoducho JE a svojou prítomnosťou harmonizuje, lieči, vyživuje. Som Slnkom, ktoré svieti, žiari, miluje, má rado, ľúbi. To jediné rezonuje so všetkým čo sa práve deje /začína diať/.Skúste si to povedať.*****Info -…Zobrazit další
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Vzestup do Nové Země (a jak to na Nové Zemi vypadá a funguje) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* THE EVENT⚡NEW EARTH is coming - Here.* winflames & New Earth 5D- Council of 9 - Here."
včera
Jiří je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
čtvrtek
Arnika Berkana ...ano, souhlasím je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
středa
Uživatel Jakub Janderka přidal komentář k příspěvku do blogu Život uživatele Jurijan.
"Kazda idea se kterou se ztotoznujes, je tvym vezenim, a dela s tebe otroka. At uz blazniveho nebo jineho."
středa
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Důkaz, že vědomí tvoří realitu: Vítejte v matrixu! (rozpadajícím se matrixu) :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* The Simulation Hypothesis - FULL PROGRAM - HD (Original) - Here."
pondělí
Uživatel A.Z. odpověděl do diskuse ZAKÁZANÁ HISTÓRIA SLOVANOV - Slobodný vysielač (vynikající, oči otevírající video) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Další pokus o výplach Vašeho mozku někým, kdo je téměř s určitostí placen nadnárodní korporátní elitou, která se snaží zničit kulturu jednotlivých…"
pondělí
Uživatel A.Z. přidal komentář k příspěvku do blogu Tohle by se mělo uveřejnit v novinách po celý Evropě! Jiří Kobza, bývalý diplomat, který dlouhé roky působil v islámských zemích a skutečně ví, o čem mluví, nám vzkazuje: uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Další pokus o výplach Vašeho mozku někým, kdo je téměř s určitostí placen nadnárodní korporátní elitou, která se snaží zničit kulturu jednotlivých…"
pondělí
Uživatel A.Z. přidal komentář k příspěvku do blogu Kalergiho plán: legální genocida evropských národů pomocí míšení ras + úzce související info uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Další pokus o výplach Vašeho mozku někým, kdo je téměř s určitostí placen nadnárodní korporátní elitou, která se snaží zničit kulturu jednotlivých…"
pondělí
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
18.6.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
16.6.
Příspěvek do blogu uživatele Iva Kotásková

Přeprogramování podvědomí aneb mocná Já Jsem Přítomnost (vysokovibrační jazyk)

Slovo je mocný nástroj, směruje energii. A vědomé směrování energie je princip sebe-zvládnutí, sebe-řízení. Princip tvoření. Tvořme si svůj vysokovibrační prostor, nikoliv svět, který jsme tu tvořili tisíce let a který se rozpadá/rozpadl (a nás to…Zobrazit další
15.6.
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu FÉWA: INFO 14.6.2018 uživatele Ina Obr.
"https://tadesco.cz/cia-kolaps-dolar/ Chtělo by to konečně zrealizovat to společné bytí tady a teď někde v horách a vytvořit tak Šambalu, Shangrilá, Eldorádo, ráj na zemi. -)"
15.6.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
14.6.
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa-Info + kód 13.6.2018 (kód se nezobrazil předtím, proto dávám ještě jednou) uživatele Ina Obr.
"Já viděl svůj příchod již před třemi lety. Na obloze. -"
14.6.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 13.6.2018 + kód

Aktuálne info. Stručne dvoma vetami: Keď ružová úraduje. Tak tomu odteraz je /začalo byť/. Ženský princíp Ježíša​Planetárny info-kód, na ktorom sú vyznačené zmeny počas deviatich dní, ktoré máme /vrátane prebiehajúceho deviateho/…Zobrazit další
13.6.
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa: Info + kód 11.6.2018 uživatele Ina Obr.
"Dordže: moudryčlověk chape a cití že síla ale jeho vlastní,ale v nitru lidství ho použiva jako nastroj a že je vznešenějši než ego a dava se ji proto k dispozici..tak je človek spřizněn s Bohem a když…"
13.6.

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby