MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Modelovanie /premodelovávanie/ reality spôsobom, akým myslíme, aké myšlienky a s myšlienkami spojené emócie premietame do nami tvoreného života. 
Skloňovanie duše vo všetkých pádoch. To je podstata všetkého čo sa už deje a bude diať. Je to jednoducho povedané lemuriánske ráno do ktorého sa človek /ľudská bytosť/ prebúdza z dlho trvajúceho sna v ktorom sme žili, tvorili, prejavovali sa. Vedome, či nevedome ....oduševnene, či neoduševnene..... uprednostňujúc múdrosť, alebo jej opak.
Picture
..... len taký kuk na prebúdzanie Lemúrie...... a hajdemo ďaľej :)..... tvoriť - zviditeľňovať.
Tancovanie v náručí svetla hviezd je vo fyzicky vnímanom svete viac - menej náročné. Prečo tomu tak je - je vzhľadom na ľudské zabudnutie ľahko pochopiteľné. Takýto hviezdny tanec podporovaný Slnkom žiariacim ako diadém od nás žiada jediné. Byť samými sebou. To neznamená oddelenými, opustenými, nejednotne, nevzájomne sa prejavujúcimi. Znamená to - opäť sa nájsť. Seba. Stratených, blúdiacich, neustále hľadajúcich to čosi čo slovami často nevieme pomenovať. Ono fluidum dávno zabudnutého svetla v nás neustále žijúce a podľa dielikov stupnice hodnôt, ktoré odprezentovávame z nás vyžarujúce.​To ono je extrakt. Je najhustejším svetlom duše za pomoci ktorého sa teraz /aktuálne/ všetci pozeráme do zrkadla. Táto hustota nám pomáha zbaviť sa predsudkov, rôznych teórií, výmyslov sveta v ktorom sme donedávna žili. Oblečení do uni - formy, ktorá reálnu skutočnosť a tým i prirodzenosť ničím nepodporovala. Tým i tok prirodzených energií. Týmto tokom je živá voda. Život podporujúca. Čo v nami žitej realite života znamená - slobodná. 

Sloboda je podstatou portálu novej Zeme /nového svetla/. Tým i všetkých a všetkého čo sa v jej realite nachádza. Mnoho náročných zápasov, bojov o záchranu duše človeka máme za sebou. O jej neodchytávanie a nezatváranie do "hrnčeka." Mnohé sme v rámci životných skúšok zažili a podľa štádia /stupňa/ svojho vývoja zažívame. So zámerom pochopiť, uvedomiť si, na vlastnej koži prežiť a tým i precítiť jej dôležitý význam. 

Umocňovaním všetkého čo sa portálu Slobody /oslobodenia/ týka z ľudí /celku ľudstva/ odpadávajú holé nezmysly, ktorým verili. Zatiaľčo vnútri ukrytá pravda menej, či viac za ľudskou skutočnosťou, prirodzenosťou pokulhávala. 

Pozeráme sa do zrkadla sveta v ktorom sa nachádzame. Tým i do zrkadla reality nami žitého života. Toto zrkadlo nám práve teraz /v danej hustote všetkého čo sa deje/ zrkadlí naše myšlienky. Taká je i naša realita. Smutná, skleslá, bez nálady - bez akejkoľvek nami prejavenej radosti. Rôznym spôsobom emočne umocnená. Trpká.... plná výčitiek, ktoré z nás sršia. Alebo - mĺkva ako nemluvňa, ktoré sa ešte len učí jazyk sveta do ktorého sa narodil používať. A presne to sa nám teraz deje. Učíme sa novému svetu rozumieť a s týmto svetom komunikovať. Uchopiť všetkými zmyslami jeho podstatu, význam a preniesť na plátno nami budovanej reality. Popri prenose a jeho kódovaní sa vyplavujú ako sliz husté emócie, ktoré myšlienky s nimi spojené podporujú. Je dôležité túto dejúcu sa skutočnosť prijať, tým jej umožniť prehrmieť všetkými vrstvami tiel a - uvoľniť zo svojho života. Neznamená to, že zabudneme na prežité. "Len" nás to prežité viac nebude zaťažovať. 

Oslobodzovaním prirodzenosti sa mení i pohľad na všetko čo sa prístupu k životu i ľudského prejavu týka. Uvoľňovaním pút sa do zrkadla začíname pozerať inak. Čoraz viac slobodne, nezávisle. S čoraz menším strachom, obavami o budúcnosť do ktorej sme celkom automaticky boli zvyknutí premietať zážitkov plnú minulosť. Pochopiteľne predovšetkým tie, ktoré v nás zanechali nemilé spomienky. Z akého dôvodu práve tie nemilé je logicky pochopiteľné - pretože sme sa báli, že nimi budeme opäť. prechádzať. Takou intenzitou na ľudí pôsobí v skutočnosti neexistujúci strach. 

Portál Slobody podporuje slobodné rozhodnutie sa /bez strachu, obáv a tlaku okolia/ o spôsobe, akým chceme žiť a tvoriť. To znamená - prejavovať sa. Čím viac sa oslobodzujeme od nalinkovaných noriem, ktoré sa týkajú všetkých oblastí /tým i od tvrdenia, že toto je normálne - a tamto normálne nie je/ ..... čím viac si sami seba uvedomujeme /so sebou samými sa stretávame..... nadväzujeme kontakt/ - tým evidentnejšia je zmena pohľadu do zrkadla. Tým viac pribúda znovu nami nacíteného krásna, prejavenej kreativity, radosti z nami vytvoreného. Tým sa menia myšlienky, emócie a obraz nami tvorenej reality ..... IlonaZdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 134

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 2 hodinami
Uživatel Naren Sahava sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
včera
Uživatel Naren Sahava sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Vzestup do Nové Země (a jak to na Nové Zemi vypadá a funguje) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ascending to your Home Planet - QHHT client session - audio only Here."
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
neděle
Uživatel Jana Kokrdová uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Krátka planetárna história od Cobru uživatele Daniel
neděle
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa: Info 15.9.2018

Poprosím vnímať následujúci text ako IMPULZ, ktorý je súčasťou uvedomenia si všetkých ľudí. To znamená, že nie je impulzom, respektive informáciou týkajúcou sa mojej osoby. V rámci tohto impulzu chcem položiť otázku všetkým ľuďom zamestnaným v…Zobrazit další
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Neuvěřitelné, avšak vědecky podložené skutečnosti uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Níže uvedené video objasňuje nejen jakým způsobem je z mentálních obrazů vytvářena hmota, ale objasňuje i proč orgasmus otevírá brány do beztvarého bytí, čili za…"
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Čistá masturbace uživatele Petruša Bofinka ve skupině Tantra.
"* Skutečná podstata sexuality. Uvedeno ZDE.* Orgasmus jako všelék, aneb jak se stát nejen zdravým, ale i vitálním, moudrým, všestranně úspěšným, dobře…"
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Proč je třeba se zbavit veškerých svých obav a zvýšit si své frekvence + související info uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Kryon Gives Lightworkers The Universes Biggest Secret Here."
sobota
Příspěvek do blogu uživatele Jakub Janderka
pátek
Uživatel Jakub Janderka přidal komentář k příspěvku do blogu Cerne na bilem z Bileho domu uživatele Jakub Janderka.
pátek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Vzestup do Nové Země (a jak to na Nové Zemi vypadá a funguje) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Definite 5D Earth Split — Future Timeline Merge / Dimensional Timeline Shift - Here.* Ascension Update 5D — Pole Shift Info and Event Info - Here."
13.9.
Příspěvek do blogu uživatele Orst

POSOLSTVO PRIJATÉ 11.9.2018 OD BYTOSTI SVETLA.

Ja prichádzam z veľkej diaľky, svetlom nastavený.Stalo sa Orst už prastaré…Zobrazit další
13.9.
Uživatel dědaVašík přidal komentář k příspěvku do blogu Otevřený dopis bývalého víceprezidenta Českého Červeného kříže (nejen o byznysu s emigranty) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Toto by si měli také všichni přečíst. Světovým odborníkem se přeci žádný "blbec" stát nemůže.  …"
13.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Dovolená tzv. za hubičku. Studia Elva, Řecko, Epirus, Ammoudia za 2.490 Kč + pobytová taxa.* Podrobnosti ZDE.* Mapa lokality ZDE.* Jiné nabídky zlevněných zájezdů ZDE."
13.9.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
12.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse ZAKÁZANÁ HISTÓRIA SLOVANOV - Slobodný vysielač (vynikající, oči otevírající video) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Že by takto vypadali zubožení Imigranti? Video ZDE. (stlumte si zvuk) Řekl bych, že by bylo třeba všechny pochytat, nalodit je, a u pobřeží Afriky je jako pytel brambor :-) vysypat do moře, samozřejmě, že láskyplně :-)…"
11.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Tohle by se mělo uveřejnit v novinách po celý Evropě! Jiří Kobza, bývalý diplomat, který dlouhé roky působil v islámských zemích a skutečně ví, o čem mluví, nám vzkazuje: uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* KOMENTÁŘ: Chemnitz, stěhování národů a další novinky - Václav Klaus ml. ZDE."
11.9.

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby