MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Bytosti Lemúrie. Sme prvotným Duchom a Dušou, ktorá aktiváciou gigantického Portálu podľa individuálnej potreby búši do hlavy každého človeka, ktorý so sebou samým nie je v súlade.  
Picture
Energia Portálu sa šíri cievnym systémom Zeme do všetkých vodných tokov. To isté sa deje s cievnym systémom tela /tiel/ všetkých živých organizmov. Byť so sebou samými v súlade znamená rešpektovať fyzické i nefyzické potreby /tela, duše/. Znamená to prijať rovnakou mierou svoje fyzično /fyzický aspekt/ ako i nefyzično, ktoré sa nachádza v nás /náš vnútorný vesmír /..... Ilona

*****

​Energie Portálu nepredstaviteľných rozmerov /aktivované 6.7.2018/

Dve dôležité informácie :

1./ Čo dokážu šamanské praktiky v neodborných rukách je vo väčšine prípadov doslova paseka. Tento druh praktík, ktorý je ľahko zneužiteľný zámerom nepozitívnych snáh sa znovu dáva do poriadku. O akékoľvek snahy tohto druhu sa už starajú energie aktivovaného Portálu.

2./ Tým najjemnejším "štetcom" je vyzametávaná a súčasne hladená hruď i hlava. Neviditeľnými dotykmi, ktoré sa týkajú každého človeka nachádzajúceho sa na pláňach Zeme. Tieto pozemské pláne sa fyzickému zraku nejavia ako nekonečné a napriek tomu tak je. To nekonečno, ktoré je zmyslovému vnímaniu skryté je v nás a nami sa prejavuje. Tam je rozľahlosť do ktorej oči nedovidia. Tam sa nachádza Zdroj zabudnutého bytia ku ktorému každá /živú energiu podporujúca/ bytosť patrí. Tam vedie neviditeľný most po ktorom všetci "kráčame." Každý svojou rýchlosťou, ktorou sa novým energiám prispôsobuje. Akákoľvek skúsenosť je krokom, ktorým sa po moste posúvame k sebe. K neviditeľnému svetu v nás. K jeho realite, ktorá sa nami prejavuje. Či chceme - či nechceme, či túto reálnu skutočnosť prijímame, alebo odmietame - ....... jednoducho sa deje. 

Zážitky sa čoraz viac vymykajú norme na ktorú sme boli zvyknutí v čase nedostatku svetla /v čase veľkej tmy/ a sú čoraz "hustejšie." Viac a viac nám pripomínajú čo je pre svet v ktorom žijeme najhodnotnejšie, najcennejšie. To bohatstvo nevyčísliteľnej hodnoty je prameňom živej vody, ktorá vyviera zo srdca. Jeho žilnatina je rozvetvená do všetkých strán. A to sa týka Zeme i človeka. 

Je žilnatinou vodných tokov planéty - je cievnym systémom ľudí. Je tokom, ktorý bol u niekoho viac.... u niekoho menej spomalený. Tento tok sa aktiváciou nesmierne dôležitého Portálu dal do pohybu. 

Energetické prúdenie vteká do cievneho systému Zeme /vodstvo planéty/ a zásobuje ho čoraz väčším množstvom informácií, ktoré pijeme.... v ktorých sa umývame, kúpeme. Týmto spôsobom absorbujeme všetko nové - vnútorne i povrchove. Každý organizmus si tým načítava do všetkých vrstiev tela to dôležité. Telo na pritekajúce impulzy reaguje. Tok pôsobí na všetkých.

Čo s energetickým tokom súvisí je /okrem prebúdzania sa k životu v novej forme/ znovu oživovanie bunečnej pamäti. Tým i spomienok na čas kedysi dávno pred všetkým čo je zaznamenané o fyzickej existencii planéty. 

Ten čas pred - fyzický je zostúpením prvotných energií na planétu, ktoré sa postupne pretransformovávali do hmotnej podoby. Bol to čas bezpodmienečne zdieľanej večnosti Lásky, ktorá vzostúpila na Zem z poľa Ničoho. Jej energia postupne nadobúdala rôzne tvary, ktoré sa vo vrstvách ukladali, prelínali, spájali a čoraz viac sa hmotnými stávali. Do okamihu, kým sa z nehmotnej bytosti stal hmotný človek, ktorý na svojej ceste životmi pokračoval. A to na Zemi i v iných súhvezdiach /jedná sa o záležitosť, ktorá je individuálna/.

Energie lemuriánske, ktoré sú úzko späté s Portálom odprezentovávajú svojím tvorením vo fyzickom tele /v hmote/ prvotný aspekt bytia, čím podporujú prijatie i prejavenie človeka v jeho celistvej podobe. Hmotnej i jemnohmotnej /duša/. 

Prijatím fyzického a nefyzického aspektu a rešpektovaním jeho /ich/ potrieb dochádza k súzvuku, súladu so sebou samými ..... IlonaZdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 154

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout k užívání zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Příběh o vzniku člověka, který nedokázala vymyslet dokonce ani církev, a to je co říci. :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Projekt kompletního odhalení doposud utajovaných skutečností. * Převyšující Majestic (12) film s cz titulky: Above Majestic ZDE. * Full Disclosure Project Expands Focus into New Powerful Arenas…"
před 4 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 5 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Jakub Janderka
před 7 hodinami
Uživatel Jakub Janderka uvádí jako oblíbený příspěvek blogu 10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného zotročujícího vládnoucího systému) uživatele Zlaté Živé Světlo
před 23 hodinami
Uživatel Jakub Janderka aktualizoval svůj profil.
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
středa
Uživatel Naren Sahava sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
středa
Příspěvky do blogu uživatele Naren Sahava
středa
Uživatel Naren Sahava sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Straší vás rakovina? :-( Jezte ovoce nalačno a postrašte ji taktéž! :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* David Wilcock — THE DNA CHANGING Here."
úterý
Uživatel Michal Anonymní přidal komentář k videu uživatele Michal Anonymní
Náhled

Domácí stomatologie, aneb "zubařina" po Česku CZ HD

"Taky už si delší dobu nepřipadám jako člověk :D ono fakt to co se děje, nejhorší nebo nejlepš nebo já nevím :D je na tom celém šílenství to že mě to…"
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse The Secret Hidden from Mankind Mind Science Kept Hidden Documentary (excellent video) + related articles and videos uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* HOW to be a 5D Person?: Extraterrestrial Pleiadian Message (Taygeta) Here."
pondělí
Uživatel Michal Anonymní přidal komentář k videu uživatele Michal Anonymní
Náhled

Domácí stomatologie, aneb "zubařina" po Česku CZ HD

"Ahoj, je pozoruhodná souhra "náhod" že zrovna teď odpovídám, že jsem si všiml blbě se to vysvětluje, ale je to prostě neuvěřitelná "náhoda" že teď odpovídám. …"
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k videu uživatele Michal Anonymní
Náhled

Domácí stomatologie, aneb "zubařina" po Česku CZ HD

"Zdravím, již delší dobu si pohrávám s podobnými myšlenkami, které jsou ve videu uvedeny. Navíc jsem zjistil, že např. česnek, nebo údajně prý kupř. trochu kurkumy s trochou…"
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Důkaz o meziplanetární změně klimatu a blížícím se slunečním pulzu uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Udržování otevření nových portálů (nejen komunikačních). Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: Keeping the New Portals Open Here. Article Here."
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Důkaz o meziplanetární změně klimatu a blížícím se slunečním pulzu uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Přesun z uhlíkové struktury těla na tělo se strukturu krystalického křemíku (tzn. na světelné tělo). Strojový překlad ZDE. The Shift from Carbon Base to Crystalline Silicon Structure Bodies Here. Article…"
neděle
Uživatel Naren Sahava přidal komentář k příspěvku do blogu MICHAEL LOVE - PLEIADIAN PŘEVOD LETOVÝCH SÍŤŮ - Událost - Diskuze - První kontakt - 2-9-19 uživatele Naren Sahava.
"super :-) "
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu MICHAEL LOVE - PLEIADIAN PŘEVOD LETOVÝCH SÍŤŮ - Událost - Diskuze - První kontakt - 2-9-19 uživatele Naren Sahava.
"Zde je v angličtině to, co je výše uvedené + mnohem více než jen to.* Pleiadian Light Forces Transmission, The Event, Disclosure and First Contact Here."
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu UDÁLOST, aneb 5.D již buší na portálová vrata. :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Důkaz o meziplanetární změně klimatu a blížícím se slunečním pulzu Uvedeno ZDE. ... Multidimenzionální portál solárního záblesku (k čemuž údajně dojde…"
neděle

© 2019   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby