Féwa: Info + kód 11.6.2018

..... Jeden z momentov, kedy sa premiestnim od energetických nosičov /či už sa jedná o obrazy, anjelky, živú energiu podporujúce obrázky/ k notebook-u, prostredníctvom ktorého odovzdávam svetu to práve aktuálne. 
Dôležité svetelné kódy, ktoré sú božským princípom skrze jednotu mužského a ženského princípu Ježíša na planetárnom povrchu zhmotnené formou viditeľného obrazu.
V rámci toho práve aktuálneho sa mi od včera výrazne žiada položiť otázku tým ľuďom, ktorí si ešte stále neuvedomujú kým sú. Táto myšlienková kategória, ktorá rôznym spôsobom zosmiešňuje, dehonestuje, podceňuje význam slova - bytosti svetla.... anjelske svetlá... láska..... množina svetla ako taká si neuvedomuje, že súbor týchto dávno nepoužívaných /blokovaných/ slov je súčasťou živej vody života.

Nie mŕtvej, netvorivej, vývojove bezperspektívnej. Chcem sa tejto kategórie ľudí spýtať: "Kto si myslíte, že ste?" Myslím tým pochopiteľne ľudí. Nie umelú inteligenciu, rôzne klony, atď. Uvedomujete si, že i Vy ste to svetlo... bytosti svetla... anjelské svetlá, ktoré sa nachádzajú vo fyzicky žitej realite v hmotných telách? :) Čiže čo z toho suma sumarum vyplýva je skutočnosť, že sa vysmievate sami sebe.... neveríte vo svoju skutočnosť, opravdivosť, veľkoleposť, celistvosť, výnimočnosť..... Ilona

Tým, že títo ľudia nepočúvajú svoje intuitívne vedenie - žijú v stále tom istom svete, tým istým spôsobom a v tej istej realite. Lenže je dôležité pre vlastné a všetkých dobro si uvedomiť, že ten starý svet sa rozpadá.

*****

Planetárny info - kód...... Slnko - Zem......uhly, pod ktorými sa všetko mení /starý - nový svet/.


Picture


Zdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

 • Král Králů

  Dordže:
  moudryčlověk chape a cití že síla ale jeho vlastní,ale v nitru lidství ho použiva jako nastroj a že je vznešenějši než ego a dava se ji proto k dispozici..tak je človek spřizněn s Bohem a když chce,když ma dobrou vuli,trpělivost,pokoru,může se o tom přesvědčit...jistě řika se Bůh,ale co je je to Bůh,..např někteři buddhiste sami namitají,že něco takoveho ani neexistuje,nebot Buddha se bez Boha odjakživa obešel a nikdy o Něm nemluvil..jenomže toto neni tak zase docela pravda...buddha nepoužival slovo Bůh,protože v hinduismu tehdy existovalo přiliš mnoho bohů,vlastně představ o Bohu,ktere chtel buddha vymytit....ale řekl toto....existuje něco,co je nezrozené,nepočate,nestvořene a nesložene...kdyby toho nebylo,nebylo ani toho co je zrozene,počate stvořene a složene..nebylo by uniku ze strasti...timto zpusobem popsal buddha Boha v obou jeho aspektech..jako byti zaklad všeho a jako tvurči pohybovou složku
  Reagovat Nelíbí se mi

  dnes 07:51Dordže:
  Dordže: ale ne jeho vlastni sila...
  Reagovat Nelíbí se mi

  dnes 07:51Dordže:
  Dordže: Bůh v človeku a člověk v Bohu