* Jak se bránit proti psychickému, nebo třeba i EMP útoku, směrovaného někým či něčím na vás, nebo na vaši elektroniku Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Výborné články, texty a videa jež si zaslouží přeložit. Přeložil by to prosím někdo z vás? Předem vám za to velice děkujeme.

Výborné články, texty a videa, jež si zaslouží přeložit. Přeložil by to prosím někdo z vás? Předem vám za to velice děkujeme.

* ** ** ** ** *
                                    Pravda může být nahá ale lež musí být vždy oděna...!!!

Níže prosím vkládejte jako nový příspěvek (do rámečku "▼ Odpovědět") články texty a videa, které se domníváte, že jsou vynikající a zaslouží si přeložit, aby si to mohli přečíst i ostatní. Ten z vás, kdo se rozhodne, že to pro nás přeloží, ať prosím pod článek či video, které bude překládat napíše vzkaz, že tohle přeloží, z důvodu aby to nebylo zbytečně přeloženo několikrát. Překlad pak prosím zavěste jako odpověď (kliknutím na "odpovědět") pod text či video které jste přeložili. Kvůli přehlednosti sem prosím vkládejte jako nové příspěvky pouze to, co si přejete aby bylo přeloženo. Komentáře sem prosím pokud možno žádné nepište a pokud něco přeci jen napíšete, tak pouze k věci a pouze pod přeložený text, se kterým to souvisí. Příslušný rámeček se pod textem (na který odpovídáte) objeví až po kliknutí na "odpovědět".

* The Secret Hidden from Mankind Documentary Part 1-6 ere.- Here. (Science Kept Hidden)
* This Was Kept Secret By Great Peoples (Attention: Very Powerful) Here.
* “It’s a TABOO, it is Absolutely Forbidden” Here.
* The "Sun Moon" Meditation ~ Dattatreya Siva Baba Here.
* Nikola Tesla: "GOD LIVES HERE" (The full explanation) Here.
Mnohem více článků a videí  je uvedeno níže v komentářích.

Pokud jsou některá videa již nefunkční, pokuste se je dle názvu najít znovu a to nejen ve vyhledávači na YouTube, ale třeba na odysee nebo na Rumble.


.

Zobrazení: 10777

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Že sa mení naše DNA,o tom nedávno hovorila aj Karaimi-Kateřina Motyčková,aj A.Šorfová v spoločnom vídeu na Cesty k sobě.Tak isto aj Petr Chobot,a mohla by som Ďalej pokračovať .Zmeny vidím aj sama na sebe a je to dakedy až smiešne.Dokážem sa sama seba tak rozľútostniť,že plačem.Pri zachraňovaní vtáčika,ježka,či motýľa.A potom plačem ešte viac,ked vidím,že mnohí ľudia sú k tomu ľahostajní.Ale strážim si ten pocit,aby nevznikol vo mne hnev na ľudí,ani obdiv sebe sama,také hladkanie ega.Proste dačo urobím len a len preto,že to treba urobiť.A vtedy je to dobre.Ale cítim,že som viac citlivá a vnímavá,ako predtým.

S čím se ztotožňujeme, tím se i stáváme, neboť jsme především tvořivé vědomí, které si tvoří takový hologram (čili vnější projev existence), který odpovídá vnitřnímu osobnímu přesvědčení, tvořící osobní program. Úzce související článek: * Bashar - Jak se zbavit jakékoliv závislosti. Uvedeno ZDE.

Takže to chce přestat se ztotožňovat se svým malým, přízemním Jsem (člověk nedokonalý a chybující) a chce to začít se ztotožňovat se svým vyšším, Světelným - Kristovským Já Jsem. Úzce související článek: Vynoření světelného těla Uvedeno ZDE.


Další úzce související články: * Nastává transformace a vzestup hmotné struktury do projevu tekutých světelných krystalů, čili z naší planety (a všeho co na ní a uvnitř ní je) se stává hvězda. Uvedeno ZDE. * Potvrzeno! Lidská tkáň nyní mutuje! Vědci s Nobelovou cenou mluvili Uvedeno ZDE. * Tajemství uhlíku 7. Uvedeno ZDE. * Transformace a vzestup do 5. a vyšších dimenzí je o propojení a sjednocení částic hmoty Jin (ženský princip gravitace) s frekvencemi světla polarizovaného na Jang (mužský princip - projekce) Uvedeno ZDE. * Co znamená transmutace hmoty do podoby zkrystalizovaného světla a kdy jak a proč k tomu dojde. Uvedeno ZDE. * Co znamená transmutace, čili přerod do vyšší dimenze a projevu existence (k čemuž možná dojde již letos) a co se při tom bude dít a proč. Uvedeno ZDE. * Právě dochází k přeměně - transmutaci do světelného projevu existence, čili do úrovně páté a vyšších dimenzí. Uvedeno ZDE.

"Já Jsem" je dokonalý Boží tvůrčí princip. Je to čistá energie Světla, která v každém okamžiku obklopuje a prostupuje celou Vaši Bytost. "Já Jsem" je tvůrčí myšlenka, která byla na počátku celého stvoření. Když říkáte tato magická slova, ve skutečnosti používáte tu největší a nejmocnější sílu, která v každém okamžiku tvoří celý Vesmír. Když říkáte "Já Jsem", promlouváte mými ústy. ("Či" - Energie Vesmírného vše-Vědomí) "Já jsem" je dokonalé Boží Vědomí Jednoty a Celku, které všechno co má rozdává. "Já Jsem" je nejhlubší Soucit a nejkrásnější Láska, která nemá nic společného s Vaším limitovaným lidským vědomím, které se oddělilo od své Boží podstaty. (Řiď se svými City, naslouchej své Duši, čili svému Opravdovému - Pravému Já.)

"Já Jsem" je mé jméno a o cokoliv mne z čistoty srdce požádáte, to dostanete. Jen na vás záleží, jaký bude Váš svět. Cokoli dáš za slůvko "Já", to se stává Tvým Tvůrčím Rozkazem! Ty vyvoláváš to co myslíš, cítíš a říkáš, neboť myšlenky pocity a slova na sebe nakupí Mé Energie, které vytvářejí nejrůznější reality a přivádí je v existenci. (Čím více jsou přítomny konstruktivní harmonické frekvence, čili Láska, tím delší je trvání jejich existence)

Stále platí: O čem přemýšlíte, to přitahujete, co přitahujete, to prožíváte, co prožíváte, tím se stáváte a čím jste Vy, tím jsem i Já, neboť: Vy a Já jsme Jedna Bytost! Já (jsem) vaše mysl a Vy (jste) moje tělo = Tvůrčí Akt Absolutno = souhrn harmonických energií vše-vědomí - pamět všeho co, kdy, kde existovalo! (Moudrost věků) Celý text je uveden ZDE.

Já reprezentuje kosmické vše-Vědomí a Jsem reprezentuje v jakém projevu existence momentálně je. Jelikož jsme "jiskra" kosmického vše-Vědomí, které je v projevech od hvězd, přes slunce a planety, až po bytosti a buňky a atomy, proto můžeme být čímkoliv čím chceme jen být.

* Bashar | Guided Meditation | Parallel Realities  - Here.
* Bashar :: Imagination :: Zero Point (music) - Here.
* Bashar Fate and Free Will - Here.

Zdravím, jak je to se svými zbývajícími těly, kolik jich doopravdy máme a jak s nimi být v souladu?

Těl máme 12 + 1 vědomí. Koresponduje to s 12ti čakrami + centrálním sluncem celého Univerza, nebo-li s vně projeveným vše-Vědomím Univerza. Těch těl je ale ve své podstatě 6, neboť 6 jich je v projevu částic Jin tvořící hmotu a 6 jich je v projevu antihmoty, nebo-li v projevu frekvencí světla polarizovaného na Jang. Pokud má bytost svou osobní Merkabu funkční, tak je těch 6 těl v projevu částic Jin propojených do jednoty s těmi šesti těly které jsou v projevu frekvencí Jang. Úzce související článek: Transformace a vzestup do 5. a vyšších dimenzí je o propojení a sjednocení částic hmoty Jin (ženský princip gravitace) s frekvencemi světla polarizovaného na Jang (mužský princip - projekce) Uvedeno ZDE.

* Secret blockade of our solar system by "Blue Avians" - Here.
* Extraterrestrials, UFO's and a message from the GFL/Arcturian Collective - Here.

* Kryon - Connecting to the Quantum Self - Here.
* Kryon - Becoming even more quantum! - Here.
* Kryon: Synchronicity - How It Works, As Above So Below - Here.
* Kryon - The Akashic system AWAKENING - Here.
* Kryon - Structure, Keys To The Akash - Here.
* Kryon - Quantum Healing - Here.
* KRYON "What's Coming Soon" - Lee Carroll - Here.

* Bashar about Edward Snowden and other whistleblowers paradox - Here.
* Bashar About Mohamed Jesus Buddah Humanity - Here.
* Bashar :: "The Fox" highlights - Here.
* Bashar Archives :: Swimming Upstream - Here.
* Bashar on 4 Laws, Motivation and Goals - Here.
* Bashar | Guided Meditation | Parallel Realities - Here.
* Bashar - Circumstances Don't Matter Only State of Being Matters - Here.

* Bashar :: "The Interstellar Enneagram" highlights - Here.
* Raise Your Frequency, be yourSELF - Bashar - Here.
* Bashar - Reality is in your consciousness - Here.
* Life is a Fairytale | Bashar - Here.
* Bashar Channeled ET Agenda on Disclosure & Contact 2 - Here.
* The Future of Humanity - By Bashar (Channeled by Darryl Anka) - Here.

* Gregg Braden: NEW WORLD, NEW LIFE - Here.

* Abraham Hicks - He's confused by sex and women - Here.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci.
Pokud se tu chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše datum narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk (určený webhostingem Ning) je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím, že veškeré Vámi uvedené data a údaje (včetně osobních), které jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.Účet je v Kč i v Eurech.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX

(do zprávy napište DAR od: Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
Předem Vám mnohokrát děkujeme za Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. Výpisy všech příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech ZDE.)
* Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDEZDE, ZDE, ZDE, ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE. ❤ ❤ ❤

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
* Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí Více ZDE.

* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.

* Nejlevnější státy světa kde se dá levně žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

Nejnovější aktivity

Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Voda je mnohem více než jen základní potřeba nutná k přežití. Pomožte znemožnit ne-mocným privatizovat vodu! Proč, je snad více než jasné. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* HOVORY ZE ZEMĚ - Jak si očistit vodu - Diana Siswartonová Video ZDE."
včera
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Není pochyb o tom, že MI6 a CIA byly zapojeny do útoku Crocus   - Douglas McGregor uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Populisté a extrémisté celého Česka, spojte se…   !!!!!!!!! uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Sucharit Bhakdi varuje před očkovacími plány WHO: „Tento program ohrožuje lidstvo“ !!!!!!! uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Britská vláda, úředníci MHRA a Pfizer byli obviněni z pochybení, podvodu a hrubého zabití z nedbalosti v novém trestním vyšetřování uživatele Ina Obr
pondělí
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pondělí
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Americká ambasáda v Moskvě varovala na svém webu před teroristickým útokem na koncertech a na velkých shromážděních… 23. 3. 2024

Americká ambasáda v Moskvě varovala na svém webu před teroristickým útokem na koncertech a na velkých shromážděních… 23. 3. 2024  …Zobrazit další
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Víte, že v roce 1955 byla patentována umělá děloha? Víte, co to znamená? Je nejvyšší čas prozřít !!! uživatele Zlaté Živé Světlo.
".Máme mezi námi skutečné klony. Více ve videu 21/3 VEČERNÍK 17:17: od času videa 1:06:43 ZDE.Související článek: Víte, že v roce 1955 byla patentována umělá děloha?…"
22.3.
Uživatel Jozef Wolf zveřejnil videoklip.

Przekaz nr 1333 – Żywy Płomień

Orędzie Boga Ojca z dnia 26.02.2024r.opublikowane na stronie https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2022.htm
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

* 10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se oprostit od ovládacích chapadel zkorump. zotročujícího vládnoucího systému) Podrobnosti ZDE.

* Stačí tak málo. Už to chápem. Více ZDE.

* Co permakultura přesně vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.

* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.

* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.
* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Štěstí přeje připraveným. Proto by bylo dobré založit neziskovou organizaci již dnes.

Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory ZDE.
* Příběh Aleny Suchánkové, nadšené permakulturistky a zakladatelky LETSystémů, Růžďka - ZDE.

* Nechcete-li už být zaslepeným hlupákem, který otročí pro prohnilý systém, poslechněte si ve vlastním zájmu celé video: Uvedeno ZDE.

* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

© 2024   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby