* Jak se bránit proti psychickému, nebo třeba i EMP útoku, směrovaného někým či něčím na vás, nebo na vaši elektroniku Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Vezměte si příklad z koček, neboť ty jsou stále šťastné a ve vnitřním klidu a pohodě, nikoliv zarmoucené, se špatnou náladou. Jak na to najdete zde:

* Abraham Hicks - Cítí kočky zármutek? (CZ titulky) Uvedeno ZDE. Na kočkách se mi líbí, že jsou své a nenechají si nic od nikoho líbit, ani od svého "pána", jako si to nechá líbit např. týraný pes. * Kočky které psům ukradly pelíšek / Cats Stealing Dog Beds: The Supercut 2013 Compilation. Uvedeno ZDE. * Jak vypadá mírumilovné soužití různorodých zvířat, která jsou svým vědomím již přeladěna na úroveň vědomí 5.D, co je to 5.D a co nás v této úrovni vědomí čeká Uvedeno ZDE.


* Abraham Hicks - To nejdůležitější je bytí ve vortexu (a vše ostatní je nepodstatné) (CZ titulky) Uvedeno ZDE
. (Být ve vortexu znamená ukotvit se ve svém středu, nebo-li ve svém nulovém bodu, tzn. ve svém duchovním srdci ) Co praví Abraham spolu s Esther Hicks? „Držet ve své mysli někoho, jako objekt pozornosti, když jste v souladu a spojeni se svým ZDROJEM – je ten nejlepší dar, který mu můžete dát. Pokud nejsi šťastný, tak mu nic nedáváš (nepomáháš). A to je skutečný význam „být šťastný/štěstí“, protože nemůžete dát někomu to, co sami necítíte či nemáte.“


* Abraham Hicks - Jste tvůrci své reality (CZ titulky) Uvedeno ZDE. (Einstein, Tesla a mnozí další byli tak dobří v tom co dělali právě z toho důvodu, že se dostali do klidu a vnitřní pohody ve které pomocí tvořivé vizualizace byli schopni být tak dobří v tom co dělali. Nechat se vést svými pocity a ne myšlenkami znamená nechat se vést pocity svého duchovního srdce, čili své duchovní podstaty a ne nechat se vést svým rozumem, čili egem.)


Úzce související články a videa.
* JE NÁŠ SVĚT REÁLNÝ? A CO JE VŮBEC REALITA? Uvedeno ZDE.
* My jsme tvůrci svých světů a jejich realit, čili všeho co je - existuje. Uvedeno ZDE.
* Sen, který žijete, tvoříte vy! NOVÝ SEN - Nebe na Zemi (CZ titulky) Uvedeno ZDE.
* Existuje tolik světů a jejich realit, kolik je mentálních představ, stačí si z nich jen vybrat. Uvedeno ZDE.
* Vy jste tvůrci Nové Doby! Uvedeno ZDE.

* Potvrzeno! Lidská tkáň nyní mutuje! Vědci s Nobelovou cenou mluvili Uvedeno ZDE.
* Právě dochází k přeměně - transmutaci do světelného projevu existence, čili do úrovně páté a vyšších dimenzí. Uvedeno ZDE.
* Slunce provede závěrečnou proměnu chemické struktury lidí. Uvedeno ZDE.
* HVĚZDNÉ sdělení. Uvedeno ZDE.
* Pochopení principu tvoření veškeré tzv. hmoty, prostoru a událostí tvořících zdání plynoucího času vám umožní stát se vědomým tvůrcem svého světa i jeho realit a pánem svého osudu. Uvedeno ZDE.

* Tajemství uhlíku 7. Uvedeno ZDE.
* Metatron – Monoatomické Kryštalické Tělo. Uvedeno ZDE.
* Návrat do jednoty a harmonie, nebo-li návrat do páté a vyšších dimenzí, je o sjednocení pravých párových existencí Uvedeno ZDE.

* Jsme především vědomí, jehož aktivita vytváří zvukovou - vibrační, nebo-li frekvenční složku světla, jež může dělat všemožné zázraky. Uvedeno ZDE.
* Čím rychleji pochopíte že jste především vědomí a teprve potom fyzický projev existence, tím rychleji budete moci začít dělat zdánlivě nemožné. Uvedeno ZDE.
* Co je to akáša? (doporučuji všem, kteří se chtějí stát vědomými tvůrci svého života, světa a osudu) Uvedeno ZDE.
* Vesmír kolem nás je prý jen gigantický hologram (vědci prý získali důkaz) Uvedeno ZDE.
* Vy sami jste BŮH - Bashar & Abraham (CZ titulky) Uvedeno ZDE.

* Abraham Hicks - Ovlivňování buněk těla - je možné si nechat dorůst končetiny? (CZ titulky) Uvedeno ZDE.
* Energetické centra lidského těla Uvedeno ZDE.
* Vynikající, oči otevírající videa, která by měl ve vlastním zájmu shlédnout naprosto každý Uvedeno ZDE.

* Transformace a vzestup do 5. a vyšších dimenzí je o propojení a sjednocení částic hmoty Jin (ženský princip gravitace) s frekvencemi světla polarizovaného na Jang (mužský princip - projekce) Uvedeno ZDE.
* Co je to pátá dimenze, na jakém principu funguje, jaké nekonečné možnosti poskytuje a proč. Uvedeno ZDE.
* Co znamená být v projevu páté dimenze, jak to v ní funguje a jaké nekonečné možnosti a schopnosti to všem poskytuje. Uvedeno ZDE.
* Co nás čeká v páté dimenzi..... Uvedeno ZDE.
* Jak si v páté dimenzi každý tvoří svůj vlastní svět a jeho reality. Uvedeno ZDE.

* Uplatněme fenomén sté opice a pojďme společně zharmonizovat nejen tuto planetu, ale všechny a všechno co na ní a uvnitř ní existuje. Uvedeno ZDE.
* Jak pomoci planetě a jejím obyvatelům do 5.D, pomocí tvořivé vizualizace a souhry s vaším nejvyšším já tohoto multi-vesmíru. Uvedeno ZDE.
* VÝZVA, připojte se ke kolektivní tvořivé vizualizaci, ve které pomáháme naší planetě a jejím obyvatelům do páté, pozitivně polarizované dimenze. Uvedeno ZDE.
* Už je na čase začít si tvořit takový svět v projevu 5.D, ve kterém chcete pobývat či žít. Uvedeno ZDE.
* Skutečná podstata sexuality. Uvedeno ZDE.


 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Kočka biorezonátor

Energetika koček je velice užitečná pro lidské zdraví. Znáte to, příjde k Vám kočička, začnete jí hladit, zvíře se k Vám postupně lísá víc a víc, hraje si s Vámi nebo se uvelebí na Vašem klíně. Možná si to ani neuvědomujete, ale zatímco se bavíte s kočkou, Váš tep se normalizuje, arteriální tlak se snižuje, zlepšuje se mikrocirkulace Vašeho těla, pomalu mizí napětí cév a hladkého svalstva, uvolňujete se, snižuje se Vám případná bolest. Všechno tohle je důsledek biorezonančního efektu.

Kočky jsou přirozeným příkladem biorezonance, dělají to neustále. Všude kolem sebe vytváří osobitou atmosféru klidu, zmenšují množství konfliktů v rodině, při zooterapii se doporučují pro hyperaktivní děti, kteří se po kontaktu s kočkami zklidňují, naopak děti mlčenliví, uzamčení do sebe, začínají být aktivnější, veselejší, lépe se zapojují do společnosti.
Kočky dokáží vycítit i ty nejjemnější pocity stresu, nervozity, ustaranosti, agrese nebo smutku u člověka. V takovém případě se prostě jen příjdou přimazlit nebo se položí na Vás a začnou vrnět.

Je těžké představit si kočku, která by nevrněla. Už od samého narození vydávají kočky tento prapodivný zvuk, jen některá častěji a některá méně často. Ale je to opravdu pouze zvláštní zvuk? Není...
Kočičí vrnění není jen zvláštní písnička, kterou si rády pobroukávají, je to vibrace. Je zajímavé, že všechny kočky, bez vyjímky na rase, pohlaví, věku nebo velikosti vrní o stejné frekvenci – 24 cyklů za minutu. A pokud jste si někdy zkusili dát ucho těsně k vrnící kočce, mohli jste si všimnout, že ať už posloucháte kdekoliv na kočičím těle – na bříšku, hlavičce, krku nebo zádech například – vždy je vrnění slyšel se stejnou intenzitou a hlasitostí.
„V takovém případě, čím kočka vrní? Odkud tedy vychází ten prazvláštní zvuk,“ řeknete si. „Takhle to vypadá, že kočka vrní prostě celá!“ Ano! Kočka, jako přirozený biorezonátor, propouští rezonanční vibraci celým svým tělem. Vědci se doposud pořádně neshodli na tom, kde je tedy skutečný zdroj vrnění, nicméně ať už je to cokoliv, umí s tím kočka nakládat velice dobře. Během chvilky jí začne vibrovat celé tělo stejnou měrou, takže je ve výsledků úplně jedno odkud to pochází. Proč ale kočky vrní? Přeci je příroda neobdařila touto úchvatnou schopností jen kvůli tomu, aby pomáhala lidem. Ne – je to jejich druh komunikace a navíc to udržuje kočku zdravou.

Všichni víme, že se o kočkách říká, že mají 9 životů. Celých 9 životů! Kočky se v letu umí perfektně otočit vždy na packy tak aby mohly přežít i větší pády. Kočky si poradí se spoustou věcí a ta nejúžasnější schopnost je samoregenerační biorezonanční proces.
Při zkoumání této kočičí vlastnosti si vědci všimli, že pokud nachází u kočky nádorové buňky, nachází je vesměs v dolní části těla – a to především na ocase. Že by zbytek těla měli kočky odolnější? Pravděpodobně ano – kočičí ocas je totiž jediná část kočičího těla, která je nejzranitelnější. Biorezonanční efekt k němu nedosahuje tak silně jako ke zbytku těla a tudíž většina onemocnění a narušení se týká především zadní části těla kočky.

Když si tedy kočka na Vás lehne a začne vrnět, vaše dýchání, krevní oběh, svaly, vše začíná postupně rezonovat souhlasně s kočičími vibracemi a začíná se harmonizovat, uvolňujete se. Nesnažte se nutit kočku, sama si určí kolik času je s Vámi potřeba strávit. Pokud není v pořádku více členů rodiny, bude je kočka postupně obcházet, ale nejvíce času bude trávit s tím, kterému je nejhůř – majitelé koček ví o čem mluvím. Když Vás bolí hlava, když jste naštvaní nebo ve stresu, zničeho nic se objeví Váš kočičí miláček a můžete jej stokrát poslat pryč s tím, že na ní nemáte náladu nebo že potřebujete pracovat, ale kočka se o Vás stejně bude otírat, vrnět, mazlit se s Vámi a dokud se sama nerozhodne odejít, tak prostě neodejde.

Tam, kde byla kočka, mizí díry a narušení biologického pole. Stejně jako s člověkem, to funguje i s místy. Kočky jsou schopny velice přesně určit geopatogenní zóny. Představte si to tak, že kočka se „živí“ negativní energií. Proto místo, kde bude trávit nejvíce času, je ve skutečnosti místo, které je pro Vás nejméně vhodné, je to místo negativní energie, místo kde byste neměli trávit moc času. Kočky málo kdy tráví většinu svého času tam, kde jim Vy dáte pelech. Tráví vždy nejvíce času tam, kde se mohou nasytit negativní energií, tam, kde je nějaký problém.

***

Od mých zhruba 15 let jsem hodně trpěla folikulární angínou. Je to velmi náročná, bolestivá a hlavně nepříjemná forma angíny. Stačilo sebemenší podchlazení (nemohla jsem ani malými doušky pít studené nápoje, ani v zimě ani v léte) a už mě bolelo v krku a měla jsem horečky. To pak vždycky trvalo jeden až dva týdny, podle toho jak velké štěstí jsem měla. Od lékařů jsem už vcelku pravidelně dostávala hromady antibiotik, neustále mě sužovalo horko a vysílení.

Vždycky jsem měla ráda všechna zvířata – psy, kočky, dokonce i krysy. S námi sdílely domácnost právě kočky. Nejvíce si ale pamatuju jednu jedinou. Milovala jsem, když se za mnou přišla přitulit, schoulila se vedle do klubíčka a spokojeně vrněla.

Jednoho dne, když jsem se vracela domů, jsem pocítila, že mě znovu začíná bolet v krku a začala jsem mrznout. Lehla jsem si do postele, abych se ohřála a abych se nenudila, vzala jsem si knihu. Moje oblíbenkyně ihned přiběhla a začala si lehat mě za krk. Dřív, když jsem byla nemocná, jsem jí vždycky posílala pryč, aby nebyla nemocná. Tentokrát jsem jí ze sebe sundavala tak 5x a ona se stále vracela na to samé místo. Nakonec jsem jí nechala být v naději, že chvilku poleží a pak až jí to přestane bavit, odejde. Jenž unavená, v teple a s vrnící kočkou kolem krku jsem postupně usnula.

Když jsem se ráno probudila, k mému údivu už mě nebolelo v krku. Byla jsem odpočatá a vitální. Největším překvapením pro mě ale bylo to, že se ke mě od té doby folikulární angína už nevrátila...

***

Ve Velké Británii se kočce úspěšně podařilo zbavit dítě vzácné dušení poruchy – selektivního mutismu. Selektivní mutismus se u člověka projevuje tak, že pacient nemůže mluvit a vyjadřovat své emoce, důvody ale nejsou fyziologické, nýbrž psychologické. Obvykle je toto onemocnění léčitelné, ale v tomto případě se bohužel psychologům žádný pokrok nedařil. Malý pacient kvůli poruše neměl kamarády a jediný, s kým si hrál, byla jeho kočka.

Jednoho dne si ale jeho rodiče všimli, že s kočkou mluví. Toho se chytili i psychologové, kteří následně zpracovali nový terapeutický postup.

Pacientův stav se postupně začal zlepšovat. Jeho rodiče konečně slyšeli jeho první slova a postupem času začal chlapec komunikovat i s cizími lidmi.

Zdroj: http://www.biorezonance.info/cz_zaj_kocka_biorezonator.php


.

Zobrazení: 3009

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

* Pochopení principu tvoření veškeré tzv. hmoty, prostoru a událostí tvořících zdání plynoucího času vám umožní stát se vědomým tvůrcem svého světa i jeho realit a pánem svého osudu. Uvedeno ZDE.
* Jak, čím a z čeho jsou tvořeny světy páté a vyšších dimenzí, čili světy, které jsou tvořeny z energie vědomí - světla. Uvedeno ZDE.
* Jak si v páté dimenzi každý tvoří svůj vlastní svět a jeho reality je uvedeno ZDE.
* Jakým způsobem jsou v tomto vesmíru pomocí černých/bílých děr (v jejíchž jádru je aktivní osobní Merkaba) tvořeny všechny jednotlivé světy a jejich reality je uvedeno ZDE.
* Co znamená transmutace, čili přerod do vyšší dimenze a projevu existence (k čemuž možná dojde již letos) a co se při tom bude dít a proč. Uvedeno ZDE.
* Názorné vysvětlení proč již velice brzy dojde k vzestupu do vyšší dimenze, čili k transmutaci - převibrování do vyššího projevu existence. Uvedeno ZDE.
* VÍTE, že váš vlastní osud, osud vaší rodiny a vašich dětí, i osud celé této planety je jen a jen ve vašich/našich rukou?! Uvedeno ZDE.

* Uhlík 6-6-6 končí (CZ titulky) Uvedeno ZDE.
* Aktivace portálu vaší šišinky mozkové (epifýzy) Uvedeno ZDE.
* TVOŘENÍ Z POSVÁTNÉHO SRDCE – Vaši hojnost ve všech oblastech máte na dosah ruky. Uvedeno ZDE.

.

Teď je již na každém jednotlivci jak pomalu, či naopak rychle "prolomí" svou osobní ohrádku svého 3.D smýšlení a propojí se už konečně opět se svým multidimenzionálním Já, které každé bytosti umožňuje nekonečné možnosti a schopnosti.

* Potvrzeno! Lidská tkáň nyní mutuje! Vědci s Nobelovou cenou mluvili Uvedeno ZDE.

* Transformace a vzestup do 5. a vyšších dimenzí je o propojení a sjednocení částic hmoty Jin (ženský princip gravitace) s frekvencemi světla polarizovaného na Jang (mužský princip - projekce) Uvedeno ZDE.

* Abraham Hicks - Ovlivňování buněk těla - je možné si nechat dorůst končetiny? (CZ titulky) Uvedeno ZDE.

* Energetické centra lidského těla Uvedeno ZDE.

* Vynikající, oči otevírající videa, která by měl ve vlastním zájmu shlédnout každý Uvedeno ZDE.

Nejen negativní i pozitivní reptoši, ale i velice dobrotivé kočkovité bytosti mají takovéto zorničky. Chcete-li se propojit s energiemi těchto mírumilovných kočkovitých bytostí, tak si nějakou takovouto bytost představte a propojte své energetické pole s jejím. Pokud jste emocionálně v pohodě, tak cokoliv co vás napadne je pro vás v daný okamžik to pravé a správné, takže nedělejte žádnou vědu z toho jak to máte udělat.


Umíte-li anglicky, tak si můžete k tomu poslechnout video: 8.8.8 Paschat REMEMBERING Chamber of Light - Here.

* Kočky chrání vás a váš dům před duchy a negativními entitami. Strojový překlad ZDE. Cats Protect You and Your Home from Ghosts and Negative Spirits - Here. Article - Here.
* Vezměte si příklad z koček, neboť ty jsou stále šťastné a ve vnitřním klidu a pohodě, nikoliv zarmoucené, se špatnou náladou. Jak na to najdete zde: Uvedeno ZDE.
* Jsou kočky Interdimensionální bytosti? (Jsou mimo jiného schopny se i teleportovat?) Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: Are Cats Interdimensional Beings? - Here.
Až si člověk uvědomí, že js především vědomí, čili energie, tak budou schopen dělat to samé, tedy i to, co dělal např. Ježíš-ek. :-)
* Co myslíte, jsou to triky, nebo magie, anebo ne-obvyklé schopnosti, které může ovládat každá uvědomělá bytost, tzn. nejen Ježíš-ek. :-) Uvedeno ZDE.

* Fenka po dvou měsících vysvobodila z trosek kocoura, s nímž žila pod jednou střechou Uvedeno ZDE.
* Videa o kočkách: FEARLESS CATS ★ 29 Cats Who Are Totally Badass [Epic Laughs] Uvedeno ZDE.


* 10 Reasons Why Cats are Spiritual Gurus - Here.
* Bashar Animal Consciousness- Here.

* Proč jsou kočky úžasné duchovní bytosti. Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: Why Cats are Badass Spiritual Beings Here. Article Here.

* The Feline Race and Nibiru/Planet X Here.

* KOČKA, telepatický zářič z Vesmíru - Zděnka Blechová (Gošárna 24, 20. 6. 2020) Video ZDE.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci.
Pokud se tu chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše datum narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk (určený webhostingem Ning) je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím, že veškeré Vámi uvedené data a údaje (včetně osobních), které jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.Účet je v Kč i v Eurech.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX

(do zprávy napište DAR od: Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
Předem Vám mnohokrát děkujeme za Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. Výpisy všech příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech ZDE.)
* Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDEZDE, ZDE, ZDE, ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE. ❤ ❤ ❤

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
* Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí Více ZDE.

* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.

* Nejlevnější státy světa kde se dá levně žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

Nejnovější aktivity

Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Voda je mnohem více než jen základní potřeba nutná k přežití. Pomožte znemožnit ne-mocným privatizovat vodu! Proč, je snad více než jasné. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* HOVORY ZE ZEMĚ - Jak si očistit vodu - Diana Siswartonová Video ZDE."
včera
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Není pochyb o tom, že MI6 a CIA byly zapojeny do útoku Crocus   - Douglas McGregor uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Populisté a extrémisté celého Česka, spojte se…   !!!!!!!!! uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Sucharit Bhakdi varuje před očkovacími plány WHO: „Tento program ohrožuje lidstvo“ !!!!!!! uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Britská vláda, úředníci MHRA a Pfizer byli obviněni z pochybení, podvodu a hrubého zabití z nedbalosti v novém trestním vyšetřování uživatele Ina Obr
pondělí
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pondělí
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Americká ambasáda v Moskvě varovala na svém webu před teroristickým útokem na koncertech a na velkých shromážděních… 23. 3. 2024

Americká ambasáda v Moskvě varovala na svém webu před teroristickým útokem na koncertech a na velkých shromážděních… 23. 3. 2024  …Zobrazit další
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Víte, že v roce 1955 byla patentována umělá děloha? Víte, co to znamená? Je nejvyšší čas prozřít !!! uživatele Zlaté Živé Světlo.
".Máme mezi námi skutečné klony. Více ve videu 21/3 VEČERNÍK 17:17: od času videa 1:06:43 ZDE.Související článek: Víte, že v roce 1955 byla patentována umělá děloha?…"
22.3.
Uživatel Jozef Wolf zveřejnil videoklip.

Przekaz nr 1333 – Żywy Płomień

Orędzie Boga Ojca z dnia 26.02.2024r.opublikowane na stronie https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2022.htm
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

* 10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se oprostit od ovládacích chapadel zkorump. zotročujícího vládnoucího systému) Podrobnosti ZDE.

* Stačí tak málo. Už to chápem. Více ZDE.

* Co permakultura přesně vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.

* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.

* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.
* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Štěstí přeje připraveným. Proto by bylo dobré založit neziskovou organizaci již dnes.

Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory ZDE.
* Příběh Aleny Suchánkové, nadšené permakulturistky a zakladatelky LETSystémů, Růžďka - ZDE.

* Nechcete-li už být zaslepeným hlupákem, který otročí pro prohnilý systém, poslechněte si ve vlastním zájmu celé video: Uvedeno ZDE.

* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

© 2024   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby