* Jak se bránit proti psychickému, nebo třeba i EMP útoku, směrovaného někým či něčím na vás, nebo na vaši elektroniku Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

.


Tento den byl o sjednocování pravýh párových existencí. Více je vyobrazeno a uvedeno ve foto s názvem: "21.12.2012", které je uvedené
ZDE.


.

Zobrazení: 13175

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

ahoj mal som to presne podobne...ja skor som dnes pocitoval chaos na vianocnych nakupoch a stacilo :-)

No tak ja som mal od 12ej tlaky v hlave a brnenie,vibrovanie v pravej nohe preslo to za hodinu, a este som sa spotil za tu chvilu ako keby bolo vonku 30 stupnov :D vecer uz to tak ustalo lebo som bol na nakupoch, a to bol teda chaos ti ludia vam poviem..

Včera od 17:00 do 21:30 probíhala meditace s Petrem Chobotem. Bylo nás tam osobně něco kolem 1200 a online napojeno bylo dalších 5000, až došlo k výpadku, protože technika nevydržela ten nápor :-)) Bylo to velice silné, celkem 3 meditace s přestávkami. Při té poslední jsme za pomoci všech bytostí - strážců všech koutů na planetě a za napojení na Zdroj - posílali energii všemu na naší planetě - od každičkého človíčka až po strom a nejmenšího broučka.......Bylo to hodně náročné, kdybychom to posílali ze své srdeční čakry, jak doporučuje Kawassilas, tak bychom to nepřežili. Ale protože jsme byli kánaly pro vstup energie, kterou nám dávaly bytosti a Zdroj, tak jsme to mohli zvládnout, a i tak to vyžadovalo hodně úsilí, protože se musíte soustředit na všechno a všechny a pojmout obrovské množství živoucích bytostí všude na Zemi. Tak snad se nám podařilo pomoci Matičce Zemi a bytostem na ní a prosvětlit ji až do samého středu..........:-)) Šamani z Amazonie byli také přítomni skrze napojení na místo našeho shromáždění a pomáhali, tak uvidíme..............:-))

Ja pocitovala jen zridka , mozna mene, jen slabe vibrovani v oblasti bricha . Byla jsem unavena , a vsihni okolo mne taky . A rano vcera , jakoby nejaka frekvence typu pravitka probehla mou hlavou , rekla bych neco jako spise skenovani me hlavy . Potom mne bolela chvilku , ale to jsem byla v polospanku :)

Teď cítím jinak než před 21.12.2012. Teď je mi zvlašťní lehkosti... nevím jak mám popsat.... nejde mi popsat ♥ děkuju

Ako tieto dni opisuje Amezdas na http://amezdas.cz/aktualne.html

21.12.20112

Země proplula nulovým pásmem

22.12.  V 15:00 se začal otevírat Časoprostorový úval

 

Dne 21.12..2012  po půl noci středoevropského času se Země na své jemnohmotné dráze, přiblížila k bodu nula,  který logicky vyplynul  při vzniku hrubohmotného vesmíru jako díla Jitřenky.  Díky již minimálně jednoroční aktivitě kdysi padlého ducha Jitřenky, známého  z dějin lidské duchovní historie jako Lucifer (Světlonoš), dnes již nesoucího Jméno Luciel,  kdy jsou jeho vlastní rukou vypínány kritické energetické body, z nichž nejkritičtější byl „energetický bod  nula“, Země, proplula  s obětavou pomocí  andělů,  archandělů a Vysoké Galaxie,  na své jemnohmotné  dráze skrze  tzv. nulové pásmo, aniž by její  „energetické průnikové pásmo“   bylo stlačeno  nebo proniknuto  astrální plazmou a energetickým  astrálním  výbojem, i když  astrálními vibracemi byla do určité míry intenzivněji obklopena.

Náročná a nepříjemná fáze proplutí „ nulovým bodem“  probíhala od půlnoční hodiny zhruba do 13:00  téhož dne a lidské kolektivní vědomí  se přiblížilo k Časoprostorovému úvalu, viz audio Časoprostorový úval,

Časoprostorový úval se začne otevírat 22. 12.  V 15:00.

Také je mi ten hlas nepříjemný, nevím proč,ale i to podání mi zní zvláštně....věřím svému cítění!

vypočula som si ju so sluchátkami na ušiach a aj tak mi to vyfučalo z hlavy :-) písomné sdělení od tejto múdrej pani mi vyhovuje lepšie, z podobných nevysvetliteľných dôvodov ako vám holky ♥

Já jsem se včera před 12tou hodinou byla projít a přivítat tu novou energetickou vlnu. Cítila jsem harmonii a lásku ke všemu a všem,hlavně tedy mnohem intenzívnější propojení s přírodou. Po zádech mi v krátkých intervalech přebíhala mrazivá vlna,v uších mi hučelo. Po návratu domů silný tlak na 6. čakře a únava. Do večera střídání toho tlaku a pískání v uších,které mě mimoděk provází už pěkných pár týdnů a pokračuje i dnes,už neni však tak intenzívní. Dnešek je ve znamení klidu a pocitu flegmatismu :-)) střídavě medituji a vizualizuji nový svět,těším se!

Dekuji za prijeti do tak krasne komunity. I ja bych se chtela podelit s mym soucasnym vnimanim. Vcera, tak jako jiz nekolik poslednich dni, jsem plakala hodne casto, i kvuli vecem a v sitaucich, kdy jsem obvykle litostiva nebyla. Kolem 14 hodiny na me padla strasna unava, takze jsem asi tak hodinu lezela a byla v polospanku, takova otupela. Dnesek jsem v podstate cely den v takovym utlumenym unavenym stavu  a zaroven takova podrazdena :-(, doufam, ze zitrek bude optimistictejsi.

téměř se všemi pocity a prožitky, zážitky s vámi JEDNOTUJU :-P teď já a můj pátek 12.11 zhruba od pul dvanácté jsem se uvolnil a uzemnil hezky, čekal jsem na přívaly energií a ano velké ale velice hřejivé a příjemné tlaky v oblasti solaru a třetího oka. Bylo to téměř nepopsatelné ale lidi jako jsme my tady tak vědí jaký je to nadvznášjící pocit až jsem myslel že se rozsvítim :D zhruba do 17 té hodiny jsem v tom stavu setrval a po 17 přišla veliká únava no jak jsem tu už u některých také četl. Normálně nebo spíš nenormálně:D přes den nikdy nespím ale musel jsem si jít lehnout jak jsem byl "vyřízenej" no od soboty si připadám snad jak anděl takové naciťování co jsem získal takové porozumění ke všemu a všem je to nádhera. Slzičky radosti mi sem tam uniknou přijdu si jak žena prostě jak kdybych obdržel nějaké ženství :-D vy mě ale chápete já vim :-)

Zdravím všechny,
já jsem si vzal na pátek a další dny až do konce roku dovolenou a odjel jsem i s přítelkyní a dcerou ke svému otci.
poslední dobou se mi zdají sny, moc si z nich nepamatuji, ale jedno mají společné: vždy se stane nějaká událost a já si říkám aha, už je to tady, už to začalo. Poslední sen byl, že jsem byl na vycházce s dcerou v kočárku za vesnicí a spadlo letadlo, ale spíš klouzavě, jakoby nouzově. Nebyl to ale klasický tvar, spíš něco mezi raketoplánem a něčím neznámým. Čekal jsem co bude dál, ale nakonec se mi v hlavě ozval hlas, že bych se měl jít co nejrychleji pryč, že to není nic dobrého.
Ve čtvrtek v noci jsem cvičil čchi kung a cítil jsem, jak mnou proplouvá velké množství energie z nitra země do vesmíru a další vlna z vesmíru zpět do země, bral jsem to jako dobré znamení na pátek a šel jsem spát.
V pátek v jednu odpoledne jsem čekal s přítelkyní a spící dcerkou, snažil se mít mysl klidnou a prázdnou, ale nic zvláštního jsem nepociťoval. Mírné zklamání, ale žádné deprese...
O hodinu později jsem vzal svou dcerku v kočárku na vycházku a samozřejmě jsem zamířil do míst posledního snu, ale nic se :-)  nestalo. 
Věřím, že se něco stane, dál to takhle jít nemůže- život není jen náhoda, kterou na téhle planetě může lidstvo jen tak zničit- to by nedávalo smysl. Pro mě to (nejen) v této chvíli znamená žít co nejvíce s v harmonii nejen s lidmi, ale i se všemi projevy stvoření, které tady na zemi existují. 
Hezké odpoledne všem. Snad to trochu dává smysl, co jsem napsal.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci.
Pokud se tu chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše datum narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk (určený webhostingem Ning) je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím, že veškeré Vámi uvedené data a údaje (včetně osobních), které jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.Účet je v Kč i v Eurech.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX

(do zprávy napište DAR od: Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
Předem Vám mnohokrát děkujeme za Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. Výpisy všech příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech ZDE.)
* Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDEZDE, ZDE, ZDE, ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE. ❤ ❤ ❤

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
* Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí Více ZDE.

* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.

* Nejlevnější státy světa kde se dá levně žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

Nejnovější aktivity

Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Voda je mnohem více než jen základní potřeba nutná k přežití. Pomožte znemožnit ne-mocným privatizovat vodu! Proč, je snad více než jasné. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* HOVORY ZE ZEMĚ - Jak si očistit vodu - Diana Siswartonová Video ZDE."
středa
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Není pochyb o tom, že MI6 a CIA byly zapojeny do útoku Crocus   - Douglas McGregor uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Populisté a extrémisté celého Česka, spojte se…   !!!!!!!!! uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Sucharit Bhakdi varuje před očkovacími plány WHO: „Tento program ohrožuje lidstvo“ !!!!!!! uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Britská vláda, úředníci MHRA a Pfizer byli obviněni z pochybení, podvodu a hrubého zabití z nedbalosti v novém trestním vyšetřování uživatele Ina Obr
pondělí
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pondělí
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Americká ambasáda v Moskvě varovala na svém webu před teroristickým útokem na koncertech a na velkých shromážděních… 23. 3. 2024

Americká ambasáda v Moskvě varovala na svém webu před teroristickým útokem na koncertech a na velkých shromážděních… 23. 3. 2024  …Zobrazit další
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Víte, že v roce 1955 byla patentována umělá děloha? Víte, co to znamená? Je nejvyšší čas prozřít !!! uživatele Zlaté Živé Světlo.
".Máme mezi námi skutečné klony. Více ve videu 21/3 VEČERNÍK 17:17: od času videa 1:06:43 ZDE.Související článek: Víte, že v roce 1955 byla patentována umělá děloha?…"
22.3.
Uživatel Jozef Wolf zveřejnil videoklip.

Przekaz nr 1333 – Żywy Płomień

Orędzie Boga Ojca z dnia 26.02.2024r.opublikowane na stronie https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2022.htm
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

* 10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se oprostit od ovládacích chapadel zkorump. zotročujícího vládnoucího systému) Podrobnosti ZDE.

* Stačí tak málo. Už to chápem. Více ZDE.

* Co permakultura přesně vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.

* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.

* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.
* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Štěstí přeje připraveným. Proto by bylo dobré založit neziskovou organizaci již dnes.

Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory ZDE.
* Příběh Aleny Suchánkové, nadšené permakulturistky a zakladatelky LETSystémů, Růžďka - ZDE.

* Nechcete-li už být zaslepeným hlupákem, který otročí pro prohnilý systém, poslechněte si ve vlastním zájmu celé video: Uvedeno ZDE.

* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

© 2024   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby