* Jak se bránit proti psychickému, nebo třeba i EMP útoku, směrovaného někým či něčím na vás, nebo na vaši elektroniku Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

.


Tento den byl o sjednocování pravýh párových existencí. Více je vyobrazeno a uvedeno ve foto s názvem: "21.12.2012", které je uvedené
ZDE.


.

Zobrazení: 13181

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

ahojte, bolo 13,20 keď sa mi na 6 čakre objavil jemný a intenzívny tlak. Trval asi pol hodinu.
V tento deň som sa zaoberala jednou nepríjemnou situáciou.

Ahoj, včera (21) přesně ve 12,11 se moje tři děti (9,7,2) přestaly dohadovat. Zdobily si stromek a já odešla chvíli do klidu a slyším řevy a najednou spolupráce :-) Mně se nic moc nedělo, do hlubší meditace mě to vůbec nepustilo, dokonce ani obrazce před očima, které mívám i v běžném provozu, jsem neviděla. Spíš ticho a klid. Jsem v centru Brna a tak je tu hoooodně husto, celý den mi pak bylo spíš smutno, ale děti už se do emocí neponořily. Jinak DĚTI jsou pro mě avatary pravdy, dostala jsem od Boha dar v podobě toho třetího, nese s sebou mnoho 11, kam se člověk podívá, tam má číslo 11, a mně ukazuje, že bytí je radost, tvoření, komunikace, láska. Naprosto plynoucí stvoření. A posledních asi 14 dní mi hodně sahá na krk, spíš jakoby tam zametá :-) a od čtvrtka mi ukazuje na čelo a říká "bílá". A děti už nechtějí do školy, do kroužků, ven, jenom doma (malý říká "doma koji"), moc nejí a když, tak každý něco jiného, a já se můžu usmívat. Nádhera. Jen tatínek je hooodně zabedněný :-), ale oni ho postupně odbedňují...papa,pusinky a objetí všem!!!

to musi byt zabava tie decka :D

Jo, Jo, je to parádní zábava. Udržují mě v bdělé přítomnosti, na žádné konstrukce minulosti ani budoucnosti není čas. Jen plynutí.... :-)

Já téměř většinu dne prospala, byla jsem jak zhypnotizovaná..můj muž se chodil dívat, jestli ještě dýchám, přisuzoval to tomu že se o mě pokouší nějaká viróza ,ale mě bylo jasné co probíhá:))nebyla jsem se schopná zvednout a měla zvláštní sny, ve kterých bylo spousta tvarů a barev, ale nedokážu je popsat..noc předtím přišly něco jako chřipkové stavy, slzení očí, rýma..večer to zase zmizelo. V průběhu dne jsem pak vnímala silné brnění  a vnímala v uších zvláštní vzdálené jakoby frekvence..občas pískání. Večer jsem v sobě cítila neskutečný klid a mír..Dnes naopak vnímám dosti ponurou atmosféru ve vzduchu, vůbec se mi nechce ven. Můj syn mi ráno řekl, Maminko, viděl jsem bouřku a bál jsem se jí. Obloha je ale mlhavá. Pěkný den přeji všem!

.

.

Zdravim vsechny z Australie,kde trvale ziji

Od konce minuleho tydne nam odesly temer veskere pristroje v domacnosti: pracka prestala pracovat,museli jsme koupit novou obrazovku na pocitac,temer nova televize memu muzi spadla na zem a je na srot a dodelava lednicka,protoze tece...co vice dodat..konec sveta v nasi domacnosti skutecne probehl velice bourlive!!!!

Jinak ja mam od vcerejsiho rana zalehle leve ucho,temer neslysim..zato ale slysim velice podivne zvuky z dalky zvenci - takovy tahly ,nikde nekoncici zvuk,jako kdyz se vali voda...je to  velice neprijemne...

Mejte se vsichni krasne.

Zdena

Podle mne to 5dní 20 zacalo tak jsem to vnímal pravdou je že každý to vnímá úplně jinak. Bolesti hlavy, hučení a pískání v uších ,píchání v solar plexus, malátnost, tlak na čele atd a to není konec jen začátek. Ale energie sem proudí celý min. rok akorát citlivost receptoru je různorodá ne?

Ahoj, chtěla bych se připojit se svým zážitkem. Mám tyhle dny volno a na 21.12. jsem nechtěla nic dopředu plánovat, říkala jsem si, jak to přijde, tak to bude...takže jsem si v pohodě dělala doma svoje, ale asi v půl desáté jsem musela doslova všechno v tu chvíli pustit z rukou, cítila jsem nutnost okamžitě všeho nechat a jít pryč - ven...takže jsem sekla se vším, co jsem v tu chvíli dělala, posbírala ve fofru muziku, kterou potřebuju mít v důležitých chvílích v uších, sedla do auta a dojela na zahrádku, kde je takové moje útočiště před světem. Jen tak na mraze se ale dlouho sedět nedalo, tak jsem zůstala v autě, v hlavě mi zněla moje muzika, musela jsem zavřít oči a do vnitřního zraku mi přicházely neskutečně krásné obrázky a hkavně pocity, slzy mi tekly proudem, ale byly to slzy štěstí a úlevy, pokory a dojetí, cítila jsem, že moje tělo vydává neskutečné množství energie, kterou posílám všem blízkým i neznámým, zvířatům, rostlinám, přírodě, Zemi, do toho uvědomění přítomnosti andělů, silné uvědomění...pocit, že pomáhám  -,,táhnu" - zároveň se sebou do ,,světla uvědomění a probuzení" především svoje dvě dospělé děti, ale i spoustu dalších lidí, na které jsem nepomyslela třeba několik let - a najednou jsem je měla v mysli...Byl to tak silný zážitek, který se nedá k ničemu přirovnat, ale něco podobného zná asi každý, kdo je na těchhle stránkách..Asi v půl jedné jsem se rozhodla vrátit domů...zdánlivě se nic nestalo...svět pokračoval dál...ale já vím...

a stejně tak jako mnozí tady, po zbytek dne a vlastně ještě i trochu dnes neskutečná únava, říkala jsem si, co to je a až odpoledne mi došlo, jaké množství energie jsem vydala, s jakou námahou jsem dýchala, jak srdce nepravidelně poskakovalo a uvědomila jsem si, že stačí si jenom odpočinout, v klidu relaxovat, najíst se, napít..

Důkaz toho, že došlo k propojení duality, čili našich osobních i planetárních pravých párových dvojčat nazpět do jednoty najdete v textu od Petshopa, který je uveden ZDE. (po kliknutí je třeba chvíli počkat na to, až se stránka ustálí na požadovaném textu)

hm, dobrý postreh

Môj prechod bol pomerne bolestivý. Od obeda (21.12) sa mi začali privierať oči a pociťovala som silný tlak na ľavej strane hlavy, kt. trval niekoľko hodín.Keďže som nebola unavená, spať som nevedela, takže niekoľko hodín som len ležala, v končatinách som cítila brnenie a mala som problém komunikovať s okolím, aj keď som ho vnímala. Bol to stav medzi bdením a spánkom. Ale našťastie dnes pociťujem pozitívny efekt- absolútny pokoj, vyrovnanosť, vyhýbam sa konfliktom a cítim,že prídu ešte veľké zmeny :)  

 

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci.
Pokud se tu chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše datum narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk (určený webhostingem Ning) je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím, že veškeré Vámi uvedené data a údaje (včetně osobních), které jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.Účet je v Kč i v Eurech.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX

(do zprávy napište DAR od: Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
Předem Vám mnohokrát děkujeme za Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. Výpisy všech příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech ZDE.)
* Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDEZDE, ZDE, ZDE, ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE. ❤ ❤ ❤

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
* Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí Více ZDE.

* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.

* Nejlevnější státy světa kde se dá levně žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

Nejnovější aktivity

Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
před 5 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Obrovský podvod v údajích o klimatu odhalen: demontované meteorologické stanice poskytují data !!!!!! uživatele Ina Obr
před 5 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Proč WHO žádá lékaře, aby lhali, aby podpořili klimatickou agendu? uživatele Ina Obr
před 5 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 11 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
čtvrtek
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
čtvrtek
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Co se děje na obloze? (video) uživatele Ina Obr
čtvrtek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
středa
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Chtějí vás zabít – a udělají to takto (video) !!!!!!!!! uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Mezinárodní varování: WHO plánuje zákeřný převrat ve 194 zemích! !!!!!!!! uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Naren Sahava v komunitě Facebook.
11.4.
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Rematch - odveta systémové hierarchie umělé inteligence (AI/UI) prostřednictvím LHC zařízení na planetě Země 3D uživatele Naren Sahava
11.4.
Uživatel Jozef Wolf zveřejnil videoklip.

Przekaz nr 1338 – Żywy Płomień

Orędzie Boga Ojca z dnia 26.03.2024r.opublikowane na stronie https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2022.htm
10.4.
Příspěvek do blogu uživatele Naren Sahava

Rematch - odveta systémové hierarchie umělé inteligence (AI/UI) prostřednictvím LHC zařízení na planetě Země 3D

Moje informační "okénko" berte prosím každý ze svého úhlu "pohledu"...neb každý existuje/žije - ve své vlastní vesmírné bublině (Mer-Ka-Ba)........Pro mnohé "čekatele" na Nový věk (zlatý věk) - někteří už pravděpodobně "žijí" tuto variantu (a tudíž…Zobrazit další
10.4.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
6.4.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
6.4.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

* 10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se oprostit od ovládacích chapadel zkorump. zotročujícího vládnoucího systému) Podrobnosti ZDE.

* Stačí tak málo. Už to chápem. Více ZDE.

* Co permakultura přesně vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.

* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.

* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.
* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Štěstí přeje připraveným. Proto by bylo dobré založit neziskovou organizaci již dnes.

Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory ZDE.
* Příběh Aleny Suchánkové, nadšené permakulturistky a zakladatelky LETSystémů, Růžďka - ZDE.

* Nechcete-li už být zaslepeným hlupákem, který otročí pro prohnilý systém, poslechněte si ve vlastním zájmu celé video: Uvedeno ZDE.

* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

© 2024   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby