* Jak se bránit proti psychickému, nebo třeba i EMP útoku, směrovaného někým či něčím na vás, nebo na vaši elektroniku Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Ahoj Lidičkové :)) Chtěl bych se s Vámi poradit...   Jak mnozí z Vás víte, pracuji jako zdravotní sestra na odělění ARO. Co to znamená nemusím vysvětlovat, všichni znáte..:) mě by jen zajímal Váš názor... : Vemte si situaci...., Človíček jde po ulici a náhle skolabuje, dostáva laickou srdeční masáž, do příjezdu RLP, pak to vezmou do ruk profíci. Jak se říká po našem, človíčka "nahodí" a odvezou ho k nám na odělení, kde mu bude dána patřičná péče. V tomhle stavu je však oběhová nestabilita a je možne, že srdíčko znovu přestane pracovat. Převezmem si človíčka od RLP, napojíme na monitor a hle opět lajna..., zahjíme KPR. TEĎ TO HLAVNÍ!!  Co když si ten človíček vybral právě tenhle druh smrti a odchod do vyšší D?? My mu však tou KPR bráníme  v odchodu..., spousta lidi nám říká, že se vidí, jak leží na tom "lehátku" a my kolem nich jančíme..     Jestli mi rozumíte, jak poznat, zda tu dušičku nechat jít, bo ji vrátit zpět. ??? JE to vůbec dobře, to co děláme??? Všichni si píšeme  vlastni příběh, než se sem inkarnujeme..., však někdo ho dokončí..., odchází a my mu v tom prostě bráníme...,. Mě tahle práce baví, naplňuje mě, mám radost když můžu někomu pomoci, ale po těhle úvaze mi šrotuje, jestli je to vůbec dobře....      

Zobrazení: 796

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

,můj názor je ten, že pokud dušička chce odejít, tak už by odešla při kolapsu na ulici. Pokud neodejde, tak si to asi ta dušička a nebo její okolí (rodina.....) mají prožít a něco si uvědomit. A pokud má odejít - má to naplánováno, tak po vašich pokusech o obživení stejně odejde. Takže bych si nedělala starosti....................:-))

Děkuji, za názory.... :)) Už jsem o něco klidnější... :) Ovšem jsou i situace, kdy tzv človíčka nakopneme..., je u nas na odd třeba týden a pak stejně umíra..., respektive , dušíčka odchází do vyšší D. To je kiks?? bo jak to nazvat, pže za tu dobu, co je upoutan na lužko, nic nestihne... (někdy třeby i mesic a pak  umíra), je to různe...

Pěknééé, mi měli u nás něco podobného, se šťastnějším koncem... :) Ale je to pravda, kolikrát se dějí, takové zázraky, že zůstává rozum stát a i lékři kroutí hlavou...., , kdyby bylo více takových-to případů, snad by to lékaře přimělo jinak uvažovat..., že existuje něco víc, než momentální medicína...

Třeba i můj kolega, je moc hodný a obětavý...., určitě je  zde v ČR více takových sestřiček..:)

nikde jsem nečetla ve víře svědků jehovových, že by nesměli léčit své nemocné :-O Asi jsi měla na mysli léčbu transfuzí krve - to je zcela něco jiného.

Jsou situace, kdy příbuzní nemocného už se raději smíří s tím, že jim odejde do říše snů, než aby tady trpěl v ukrutných bolestech, pokud již opravdu není naděje na uzdravení. Znám ze svého okolí několik případů. Není to lehké, ale milujeme-li nemocného, přejeme mu raději již vysvobození než utrpení, protože někdy udržování při životě pomocí přístrojů se zdá spíš prodlužování utrpení.

V knížce Poselství od protinožců (M.Morgan, o domorodních v Austrálii) se krásně popisuje rozloučení se s bytostí, která cítí, že nadešel čas jejího odchodu z tohoto života. Všichni se sejdou a s poděkováním za všechno se s ním rozloučí a pokračují v putování. Připravená bytost zůstává a její duše odchází...........je to přirozený proces.....

Souhlas. Každá "dušička" přesně ví, zda už je čas jít, nebo zda jsou tu ještě situace k řešení...

To s tou krví vysvětlím laicky: Na krev je (opravdu) vázána "duše". Takže pokud bude poskytnuta rozsáhlá transfuze, v "bytě marodova těla" pak už nebude "bydlet původní on". Proto tenhle způsob jehovisté odmítají.

Knížka "Poselství od protinožců" je skvělá, taky doporučuju. Ještě má druhý díl s názvem "Poselství z věčnosti"-rovněž stojí za přečtení.

P.S.
Já nejsem jehovista (ani jiný druh klasicky věřícího), jen poznamenávám, co jsem průběžně zjistila.

Souhlasím s Fionou! Vidím to stejně! :-) Vše je jak má být! Myslím že to platí na 100%! Tak bych si s tím nelámal hlavu! :-)

Děkuji Ti Kubi...,moc pěkné.... ;)

Všem děkuji...., jste zlatíčka... :) Davate mi ten správný pohled na věc.., děkuji mnohokráát..:)

já to vnímám tak, že máme 3 těla, fyzické, emoční a astrál...tedy ty hlavní v kineziologii mluví o pěti tělech, to je fuk. V podstatě jde o to, že je potřeba, aby to astrální - duch mohl být aktivní tedy jakoby pánem situace obou dalších těl. Samozřejmě s láskou k nim a pochopením. Fyzická a emoční těla jsou plná energií pochytaných z minulých životů a o to jde, pochopit a láskou k nim je transformovat. Lidi často téhle transormaci chtějí uniknout i do nemoci, protože věří, že existuje a to nás tu Lumír učí, neexistuje je to jen pohled 3D. Mojí kamarádky syn (19let) chtěl spáchat sebevraždu je nyní v léčebě, dělo se mu to, že vystupoval jakoby z těla a nebavil ho život. Duch je evidentně nastartovanej, jen ten kluk to neví a nechce s tím nic dělat, tedy jeho nižší těla. Podle mě je fuk, jestli ten člověk odejde a vrátí se do jiného těla, svému poznání neunikne, nejde umřít tedy duch. Takže bych si nedělala hlavu, jestli mám zachraňovat nebo ne, udělám maximum, určitě, ale s tím vědomím, že je to na něm a jeho volbě. Jde myslím o tu volbu toho člověka. Napadá mě, že velkou snahou zachránit vytvoříš lpění a v návaznosti na to jeho odpor.Cítím tam spíš takový ten postoj soucítím s tebou, budu se ti snažit pomoci, ale nejsem tím pohlcena o tom přesně psal Kryon, tím nevytvoříš protipól. Nevím, možná je to jinak, učím se :-), ale takhle jsem to zatím pochopila já

Já chtěl jen ještě dodat...., samozřejmě, když vidíme, že léčba nemá cenu, človíčka dál netrápíme a pustíme jeho dušičku dřív. Kolikrat nechapu lekaře z RLP, že zachraňují lidi, kteří si už zaslouží, jít do vyšší D. I třeba si to  sami přejí. Já osobně, kdyby mě měly udržovat při "životě" přístroje, nesouhlasil bych..., okamžitě, bych si to vypnul....

Děkujíí, určitě se podívám... :)

Taro, ten filmík je "supernázorný"...

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci.
Pokud se tu chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše datum narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk (určený webhostingem Ning) je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím, že veškeré Vámi uvedené data a údaje (včetně osobních), které jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.Účet je v Kč i v Eurech.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX

(do zprávy napište DAR od: Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
Předem Vám mnohokrát děkujeme za Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. Výpisy všech příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech ZDE.)
* Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDEZDE, ZDE, ZDE, ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE. ❤ ❤ ❤

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
* Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí Více ZDE.

* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.

* Nejlevnější státy světa kde se dá levně žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

Nejnovější aktivity

Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Zajímavosti a perličky. Co znamená pětikolka - pětikoalice? Že by to bylo tohle: Video ZDE. Je tohle ekologie? Video ZDE. (pusťte si zvuk) Že by elektromobilita byla propagovaná kvůli tomuhle: Video ZDE. Čeho máme tolik,…"
před 55 minutami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Voda je mnohem více než jen základní potřeba nutná k přežití. Pomožte znemožnit ne-mocným privatizovat vodu! Proč, je snad více než jasné. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* HOVORY ZE ZEMĚ - Jak si očistit vodu - Diana Siswartonová Video ZDE."
středa
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Není pochyb o tom, že MI6 a CIA byly zapojeny do útoku Crocus   - Douglas McGregor uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Populisté a extrémisté celého Česka, spojte se…   !!!!!!!!! uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Sucharit Bhakdi varuje před očkovacími plány WHO: „Tento program ohrožuje lidstvo“ !!!!!!! uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Britská vláda, úředníci MHRA a Pfizer byli obviněni z pochybení, podvodu a hrubého zabití z nedbalosti v novém trestním vyšetřování uživatele Ina Obr
pondělí
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pondělí
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Americká ambasáda v Moskvě varovala na svém webu před teroristickým útokem na koncertech a na velkých shromážděních… 23. 3. 2024

Americká ambasáda v Moskvě varovala na svém webu před teroristickým útokem na koncertech a na velkých shromážděních… 23. 3. 2024  …Zobrazit další
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Víte, že v roce 1955 byla patentována umělá děloha? Víte, co to znamená? Je nejvyšší čas prozřít !!! uživatele Zlaté Živé Světlo.
".Máme mezi námi skutečné klony. Více ve videu 21/3 VEČERNÍK 17:17: od času videa 1:06:43 ZDE.Související článek: Víte, že v roce 1955 byla patentována umělá děloha?…"
22.3.
Uživatel Jozef Wolf zveřejnil videoklip.

Przekaz nr 1333 – Żywy Płomień

Orędzie Boga Ojca z dnia 26.02.2024r.opublikowane na stronie https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2022.htm
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

* 10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se oprostit od ovládacích chapadel zkorump. zotročujícího vládnoucího systému) Podrobnosti ZDE.

* Stačí tak málo. Už to chápem. Více ZDE.

* Co permakultura přesně vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.

* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.

* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.
* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Štěstí přeje připraveným. Proto by bylo dobré založit neziskovou organizaci již dnes.

Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory ZDE.
* Příběh Aleny Suchánkové, nadšené permakulturistky a zakladatelky LETSystémů, Růžďka - ZDE.

* Nechcete-li už být zaslepeným hlupákem, který otročí pro prohnilý systém, poslechněte si ve vlastním zájmu celé video: Uvedeno ZDE.

* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

© 2024   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby