* Jak se bránit proti psychickému, nebo třeba i EMP útoku, směrovaného někým či něčím na vás, nebo na vaši elektroniku Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

http://orgo-net.blogspot.cz/2012/10/svedsko-prvni-oficialni-priznan...

milý Orgonetík přeložil viz výše, děkuji :-)

Ministerstvo ČR na příme dotazy chemtr. jen papouškuje naučené odpovědi ČHMU o "zkrystalizovaném ledu" :-))))))))))

Zobrazení: 1151

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

zdravim vsechny mile duse

Mate nekdo zkusenosti s Orgonitem ? ted se mluvi o tom chemickem posypu co nam posilaji rovnou z nebe, tak si rikam co s tim, protoze uz to odmitam dal dychat,

sandra

Ahoj, neodmítej a dýchej :-)
Skúsenosti sú dobré, orgonitov mám doma viac. Dajú sa nosiť ako prívesky alebo kľúčenky.
Ale na chemické mraky je najlepšie octovanie.
http://orgo-net.blogspot.sk/p/orgon-orgonit-zakladni-pojmy.html

http://orgo-net.blogspot.sk/p/nepravidelny-denicek-chemtrails.html

Buďte zdráva,

ano je to dobrá věc,a záleží co potřebujete řešit, jestli jde jen o momentální reakci na nějaký přečtený článek, nebo jde o cílenou starost o vlastní zdraví.

To, že se na lidi něco sype je fakt, už přes 15 let. Jsou v tom zapojený 1/ farmalobby - potřebujou viry ve vzduchu (pro prachy co jinyho, tj víc nemocnejch=víc penez) , 2/ firmy co likvidujou toxický odpady (něco jde totiž rozemlet na prach a přidat) - zase ty prachy,  3/ armády, výzkum a kdovíkdo ještě...

dobrá věc je mít nalitej ocet např v širokejch miskách jak jsou pod květináčema, obložit s tím dům apod, nebo lze řešit i jinak.. fantazii se meze nekladou

ať se Vám daří

Ywet,

neodmitam a z plna hrdla dycham tu kvalitu :-))

diky za odkazy, zajimave, 

Svetlolej,

Zadny momentalni reakci nebo jen jako,

Pokud bychom to tak brali, tak se pak nedivme kam jsme to vsichni dopracovali,

Uz natrvalo :-)

Ja zkusim teda ten ocet, asi se jim budu i natirat a uvidime,

je to zdravi nas vsech a nasi mile planety, 

diky

pekny den vsem sandra

A mám dobrou zkušenost s pravidelným užíváním MMS.. Nevnucuju, jen sdílím svou zkušenost:-)

Začala som si doma vyrábať orgonity z vosku,v každej izbe mám tak asi 6.Aj priateľom som urobila ako vianočné darčeky orgonitíky.Tým,že to tu už mám dlho,cítim sa tu fajn,spím dobre,nepociťujem nič mimoriadne,ale ked som urobila novú várku-asi 8 nových a schli u mňa v izbe na okne,ked som do izby vošla,bol tam ozón a vzduch ako na horách.Aj kamarátka tvrdí,že sa jej odvtedy lepšie spí.

Hrošík, máš skúsenosť aj s MMS2 ???  Sú to kapsule a zapíjajú sa vodou. Pokukávam po tomto výrobku, ale až keď vypijem tinktúru čo som si vyrobila z medvedieho cesnaku /možno do leta sa mi to podarí/
http://www.webareal.sk/mms-kvapky/Chlornan-vapenaty-MMS-2-d2.htm

Všechny zdravím. Ocet liju na rozpálené kameny a hned se vypaří - v létě. A pak se dívám na tu modrou díru nad námi. Také voda z okurek má ocet, tak to vylít někam, kde se to vypaří, je škoda to vylít do dřezu. Zatím jsem si koupila jeden orgonet, jako vzorek, ale chystám se je vyrábět. Ten nápad z cukrem a voskem se mi  zamlouvá, i pro zahradu. A mohu podpořit také Hrošíka s MMS. Když cítím, že na mě něco leze, udělám si 2-3x denně MMS ze 3. kapek a jsem do 2 dnů zdravá, že ani nemusím ležet jako dříve. Také proplach nosu s 1. kapkou MMS zlikviduje rýmu hned v zárodku. (je to jógová technika džala néti , kde se místo soli dává zředěné MMS) Tak přeji všem hodně zdraví.

A na závěr ještě jedna moje historka s vichřicí, která se řítila na náš dům i zahradu. Zrálo ovoce a když jsem si představila, že se to prožene mezi stromy, pokusila jsem se tomu zabránit. Setmělo se a začal foukat silný vítr. Šla jsem do zahrady a poprosila o ochranu. Stal se zázrak, vichřice se zvedla nad náš dům a zahradu a profičela nad námi. Bohužel o pár km od nás kácela v lese stromy, jako třísky. Tak mi to bylo líto, že, když  modlitba byla účinná, mohla jsem myslet na větší území.  

Zdravím vás a chci upozornit, že se tomuto tématu věnovala Alina v červnu 2013 ve svém blogu. Myslím, že je to nejlepší řešení. Článek má název " Nehrajte jejich hru " a moc se mi tam líbí ten závěr, kde píše, že si máme představovat, že na nás sypou vitamíny a výživné látky. Nebojovat, ale užít svoji mysl k tomu, že si naprogramujeme svůj svět podle svého. Krásně je to napsané, tak světlušky si přečtěte originál od Aliny.

Mila Anando

jsem si clanek precetla od Aliny, vskutku zajimavy, i ja verim ze sila myslenky je obrovska, hodnekrat se mi to ted i dokazuje,

Ale opravdu lze i jedy promenit na vitaminy ? To mi zni jakoby mi nekdo dal jed na vypiti a ja verila, ze me to nezabije, protoze je nskodny, 

nechci byt skeptik, ale zase ucinky chemie byly prokazany a jsou preci veci, ktere nam ipravdu ublizi, 

nebo je to myslenko jako to pomyslne vno, co bylo zmeneno z vody, jak se udal ten zazrak ? 

dekuji a pekny vecer sandra

Milá Sandro. Tento svět byl vytvořen z myšlenky. Jóga ho nazývá Májou- iluzí. My žijeme jakoby reálný život a pro nás je to reálné. Pro naše tělo je to realita. Také síla mysli je naštěstí malá, ztratili jsme spojení s podstatou a proto to, co si myslíme a přejeme, se skutečně někdy vyplní. Mnohdy v době, kdy už si přejeme úplně něco jiného. Bytost jako je Ježíš má spojení s podstatou a proto jeho mysl má velkou sílu a okamžitě může cokoliv vytvořit. Každý člověk, který se stane podstatou, má tuto schopnost - sílu mysli. Píše se tu, že v 5.dimenzi už člověk tuto schopnost má. Duše musí být v nějaké dimenzi, proto dobrovolně podstupuje tzv. vývoj, aby získala tzv. zkušenosti. Ale duše má základ v absolutní dokonalosti.  Je dokonalá od prvopočátku, kdy dobrovolně vstoupila do hmoty. Její kvalita je kvalita boha. Takže, abych to shrnula,  mysl je tvůrčí síla, ale protože naše prána, čchi je slabá, tak to nedokážeme. Mluvím o většině lidské populace.  Proto děláme společné meditace, aby se zvýšila pravděpodobnost, že se dílo podaří. Když to dělá jeden člověk a pravidelně, tak se mu to zpravidla může také podařit. Dá se to kombinovat s občasnou očistou organizmu, s užíváním MMS, které likviduje bakterie a pitím dobré filtrované vody, ovocných a zeleninových šťáv. K tomu pozitivní sugesce a pokud je to pro celek prospěšné, tak se určitě najde nějaká bytost, která má sílu mysli a pomůže změnit i tu kvalitu. Stačí jen poděkovat. Mimochodem Féva někde psala, že už to je dávno zařízené. Tak co nám brání se radovat ze života.

Ano, bacha na "lhaní do kapsy" . Od Aliny jsem (v rychlosti nj) nenašel článek, však dodám - myšlenková představa "proměny chemtrails ve vitamíny" je sice na první pohled hezká věc, ale situaci to neřeší ani nevyřeší. K chemtr. ještě dodám - je tím dál "regulovaná" i doba svitu Slunce, a další záležitosti mocnářů, lze to sledovat často - např v noci hvězdy a nad ránem, s úsvitem začnou lítat ještě než vyleze Slunko nad obzor aby náááhodou někoho neosvítilo, je to hezké že maj takový zájem že.
Ocet mám vyzkoušen i v podobě vypařování z hrnců (el vařič, plyn bomba, ohen s roštem a na něm veliký hrnec cca 50cm pruměr) a asi je možný i v brutaru topit a pěkně si čistit okolní vzduch. Samozřejmě každý dle finančních možností. Energie jsou drahý .

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci.
Pokud se tu chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše datum narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk (určený webhostingem Ning) je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím, že veškeré Vámi uvedené data a údaje (včetně osobních), které jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.Účet je v Kč i v Eurech.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX

(do zprávy napište DAR od: Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
Předem Vám mnohokrát děkujeme za Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. Výpisy všech příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech ZDE.)
* Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDEZDE, ZDE, ZDE, ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE. ❤ ❤ ❤

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
* Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí Více ZDE.

* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.

* Nejlevnější státy světa kde se dá levně žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

Nejnovější aktivity

Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Voda je mnohem více než jen základní potřeba nutná k přežití. Pomožte znemožnit ne-mocným privatizovat vodu! Proč, je snad více než jasné. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* HOVORY ZE ZEMĚ - Jak si očistit vodu - Diana Siswartonová Video ZDE."
včera
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Není pochyb o tom, že MI6 a CIA byly zapojeny do útoku Crocus   - Douglas McGregor uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Populisté a extrémisté celého Česka, spojte se…   !!!!!!!!! uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Sucharit Bhakdi varuje před očkovacími plány WHO: „Tento program ohrožuje lidstvo“ !!!!!!! uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Britská vláda, úředníci MHRA a Pfizer byli obviněni z pochybení, podvodu a hrubého zabití z nedbalosti v novém trestním vyšetřování uživatele Ina Obr
pondělí
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pondělí
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Americká ambasáda v Moskvě varovala na svém webu před teroristickým útokem na koncertech a na velkých shromážděních… 23. 3. 2024

Americká ambasáda v Moskvě varovala na svém webu před teroristickým útokem na koncertech a na velkých shromážděních… 23. 3. 2024  …Zobrazit další
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Víte, že v roce 1955 byla patentována umělá děloha? Víte, co to znamená? Je nejvyšší čas prozřít !!! uživatele Zlaté Živé Světlo.
".Máme mezi námi skutečné klony. Více ve videu 21/3 VEČERNÍK 17:17: od času videa 1:06:43 ZDE.Související článek: Víte, že v roce 1955 byla patentována umělá děloha?…"
22.3.
Uživatel Jozef Wolf zveřejnil videoklip.

Przekaz nr 1333 – Żywy Płomień

Orędzie Boga Ojca z dnia 26.02.2024r.opublikowane na stronie https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2022.htm
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
20.3.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

* 10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se oprostit od ovládacích chapadel zkorump. zotročujícího vládnoucího systému) Podrobnosti ZDE.

* Stačí tak málo. Už to chápem. Více ZDE.

* Co permakultura přesně vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.

* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.

* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.
* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Štěstí přeje připraveným. Proto by bylo dobré založit neziskovou organizaci již dnes.

Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory ZDE.
* Příběh Aleny Suchánkové, nadšené permakulturistky a zakladatelky LETSystémů, Růžďka - ZDE.

* Nechcete-li už být zaslepeným hlupákem, který otročí pro prohnilý systém, poslechněte si ve vlastním zájmu celé video: Uvedeno ZDE.

* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

© 2024   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby